Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Dzięki piana za wyręczenie.
Ja nadal czekam na wypowiedź z sensem. A co do komercji oprócz tego nośnego hasła co nic za sobą nie niesie to nadal czekam na chociażby cząstkowe udowodnienie, że ludzie grający muzykę ogólnie pojętą elektroniczną do grupy typowo "komercyjnej" należą.
Czemu nie uważasz, że inne zespoły grające na woodstocku nie grają "komercyjnie" a wioska klubowa taka była i będzie ?
 
 
 
leah  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Po 1. nie unoszę się ani nie buntuje, po prostu mam swoje zdanie. Po 2. szanuję Wasze zdanie to może i Wy łaskawie uszanowalibyście moje zamiast besztać mnie za to, że "jestem młoda i gówno wiem", przecież zdaję sobie sprawe z tego, że może nie mam racji. Po prostu mówię co myśle :) A co do komercji, nie powiedziałam że zespoły grające muzykę klubową są komercyjne, ale że z ową komercją mi się kojarzą znacznie bardziej niż zespoły, które niosą jakiś przekaz. Pomijając oczywiście The Prodigy.
Strasznie nerwowi jesteście Panowie :)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

W takim razie rozumiem, że napisałaś ot tak więc pozwól, że się nie odniosę. Myślałem, że będziesz bronić swojego zdania ale jak nie to Peace Love and Pół Litra
 
 
 
leah  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2011   

Po co mamy się kłócić skoro ani Ty ani ja zdania nie zmienimy. Szkoda nerwów.
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

no i tara tylko po kielonie i spoko. Dezo co kielon??

// OD dziś nie piję
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Ktos wczesniej wrzucil kawalek 2paca - changes i tak jak w utworze "wszystko sie zmienia i tak to juz jest" tak samo Wood sie zmienia. Nigdy nie bedzie tak jak 5 czy 10 lat temu, coraz to nowe pokelonia jezdza a sa to juz zupelnie inni ludzie mimo ze sluchaja tej samej muzyki. Ludzi ktorzy trzymaja sie kurczowo jednego gatunku muzycznego jest juz coraz mniej, wiec takie inichjatywy beda z roku na rok narastac i nic tego nie zmieni.

Co do samej wioski klubowej to nie wiem, ale raczej nie ma sie co bac ze by nagle sie zjechali tecchnomaniacy bo jakas tam mala scena gdzies stoi bez przesady.
 
 
Rudaa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 31
Skąd: z kątowni
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

a ja mówię absolutnie nie! jak kolega wcześniej wspomniał wystarczający jest DJ w wiosce piwnej ;D...woodstock kojarzy mi się z dobrym gitarowym graniem i wolałabym, żeby tak zostało ;))
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

Ja jestem mocno na TAK, osoby przyjeżdzające na woodstock mają wioskę kriszny mimo, że większość nie jest nią wcale zainteresowana (ok, wiem, ze teraz nagle wszyscy beda, ale obiektywnie - wiekszosc wpada tam co najwyzej na tanie jedzenie ;) ).

Czemu nie mieliby mieć wioski z ciężką muzą elektroniczną? dusbstep, dnb, brakbeat, jungle są jak najbardziej w klimacie ;) wioska to za mało, by zjechały się osoby zainteresowane tylko taką muzyką. A sporo osob słuchających mocnej muzy lubi również ciężką elektronike ;) Myśle, że festiwal nie straciłby na tym ani trochę, mógłby co najwyżej zyskać - zamiast pić browary pod namiotem w trakcie koncertów nie lubianych kapel można by się było bawić w czymś odmiennym przez chwilę ;)

Techno o którym pisze założyciel to też nie muzyka, o której większość z was pewnie myśli ;-)

I jak ktoś nie był na imprezie w takim klimacie to proszę, nie piszcie o żelu i różowych koszuleczkach. To jak mowic o metalach, ze palą koty - ksenofobiczne i niedorzeczne ;)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Hmmm ludzie, ludzie.

Oto linki (przyjrzyjcie się głównie jak różnorodna jest publika a to tylko jeden nurt elektroniki):

Rok 2009
Ozora 2009

I 2010 ŚWIETNY MONTAŻ, polecam obejrzeć cały :)
Ozora 2010

PS
Zmieniłem post o już w tym wątku to wszystko było napisane, ale linki zostawiam bo świetne ;p
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

nie nie nie i jeszcze raz nie.
Kryptonix, Twoje argumenty do mnie nie przemawiają. są festiwale, gdzie można posłuchać elektroniki i duPstepów i niech tam one pozostaną. dziękuję.
 
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, MUZYKA.

Tak szczerze mówiąc to podzielam zdanie przedmówczyni, przynajmniej obecnie Woodstock (czyli 500 tys. ludzi, bo to oni tak na prawdę tworzą festiwal), a przynajmniej jego lwia część nie jest na tyle otwarta by coś z nurtów elektronicznych wprowadzić. Boję się, że takowe występy były by wygwizdywane a mniejszościowa publika wyśmiewana a nawet zaczepiana (alko swoje robi). Mi osobiście i wielu moim znajomym takiej muzyki brakuje na PW dlatego w przyszłym roku wybiorę się na nieco inny festiwal, jakieś urozmaicenie :)
Pozdrawiam.
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Jak czytam wasze posty to proponuje zmianę motta z miłość, przyjaźń, muzyka na nienawiść, ksenofobia, tró fucking pagan metal ;)

sister midnight - cóż, nie muszą ;-) Ja nie wiem czy Ty to chwytasz, ale taka wioska miałaby być obligatoryjna - nie chcesz, nie wchodzisz ;)

Poza tym, na chociażby audioriver duzo ciężej wyciągnać bliskich niż na darmowy, przepiękny woodstock ;-) Są ludzie, którzy nie ograniczają się do jednego gatunku muzyki, wiem, że cięzko w to uwierzyć, ale naprawdę tak jest ;-)

Woodstock z założenia ma być dla wszytskich, nie tylko ksenofobicznych tró metali i roots dredziaży. Nie tylko tacy ludzie pełnią wolontariaty podczas finałów orkiestry. Urozmaicenie nie równa się złu, zachowujecie się ludzie DOKŁADNIE tak samo jak rodzina Radia Maryja pod Jasną Górą ;)

biegan - nie widziałem, zeby w wiosce piwnej ktos wysmiewał ludzi bawiacych sie przy muzyce granej przez DJ'a. Czemu nie zrobić by osobnego namiotu z taką muzyką?

Naprawdę uważacie, że 400 000 ludzi nagle przestanie się dobrze bawić jak pojawi się coś takiego? Zacznie się szerzenie nienawiści, wyśmiewanie i wyzwiska? Myśle, że przeciętny woodstockowicz ma jednak w sobie duzo wiecej tolerancji i usmiechu niz przecietny forumowy hejter ;)
  
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:


biegan - nie widziałem, zeby w wiosce piwnej ktos wysmiewał ludzi bawiacych sie przy muzyce granej przez DJ'a. Czemu nie zrobić by osobnego namiotu z taką muzyką?
hejter ;)


Ależ ja w pełni popieram, a to tylko taka moja mała obawa :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:
nie widziałem, zeby w wiosce piwnej ktos wysmiewał ludzi bawiacych sie przy muzyce granej przez DJ'a.


a czy Ty słyszałeś jaką on muzykę puszcza ?
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Dahomej napisał/a:
a czy Ty słyszałeś jaką on muzykę puszcza ?


Jak byłem w 2007 i 2008 to pamietam, że leciało prodigy (to akurat mi sie wryło w pamiec), oprocz tego leciały jakies breakbeaty ;)

Z tego co pamiętam muzyka w wiosce piwnej znacznie różniła się od tej, która leciała ze sceny. Chyba, że się mylę, to mnie uświadom ;)


Kiedyś już był Namiot Millera (Kliknij TU). Nie słyszałem zeby były jakieś dymy. Jak dla mnie mogłoby takie coś wrócić ;)


EDIT: właśnie dotarłem do postu Dezaprobatora z drugiej strony tematu i do rozmów z 2009 roku - http://uctok.com/topics38/namiot-millera-vt330.htm

Może wszystko byłoby w porządku gdyby namiot nie stał w bezpośrednim sąsiedztwie sceny ? Może wtedy kilku nie terroryzowałoby wielu ? No i gdyby zachować pewną konsekwencje to może terroryści z irokezami dali by sobie spokoj i omijali to miejsce szerokim łukiem ?
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

biegan napisał/a:
Hmmm ludzie, ludzie.

Oto linki (przyjrzyjcie się głównie jak różnorodna jest publika a to tylko jeden nurt elektroniki):

Rok 2009
Ozora 2009

I 2010 ŚWIETNY MONTAŻ, polecam obejrzeć cały :)
Ozora 2010

;p


@biegan zainteresowałem się ozorą i przekopałem trochę internetu. muzyka dziwna, ale ludzie tam będący zrobili na mnie spore wrażenie. czegoś takiego nawet na woodzie nie widziałem:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=dHBHVxpXL6w[/video]


btw. tam też mają błotko :shock:
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

erazel napisał/a:

@biegan zainteresowałem się ozorą i przekopałem trochę internetu. muzyka dziwna, ale ludzie tam będący zrobili na mnie spore wrażenie. czegoś takiego nawet na woodzie nie widziałem


O jak się cieszę, że ktoś rzeczywiście się zainteresował, nawet nie masz pojęcia :D:D:D W zalączonym przez Ciebie filmiku akurat leci jeden z moich ulubionych kawałków Hallucinogena :)
No właśnie o to chodzi, że elektronika to ogromny (przeogromny!) zbiór muzyki i odpowiedni jej wybór na pewno nie przysporzy Woodstockowi hańby :) Mam mnóstwo znajomych chodzących na dyskoteki i słuchających typowego płytkiego techno a psytranców i goa (takiego jak na Ozorze przykładowo) to znieść nie mogą ;p Nie jest to w żadnym wypadku muzyka mainstreamowa i powszechnie rozpoznawalna, nie usłyszycie jej w żadnym radio (Helloł!) a miło by było posłuchać jej na lepszym nagłośnieniu niż domowe głośniki :) (W tym roku Woodstock i Ozora w jednym terminie to smutna sprawa :( )
Całusy :*
 
 
Kamil00  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Niestety większość ludzi patrzy przez pryzmat stereotypów. Uwielbiam elektronikę (psy, drum'n'bass, dubstep, electro i wiele wiele innych) i z wielką przyjemnością zobaczyłbym takie coś na Woodstocku ;) Postawić jeszcze ze 2 sceny tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Kamil00 napisał/a:
Postawić jeszcze ze 2 sceny tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jurek wielokrotnie wypowiadał się, że nie jest fanem wielu scen działających równolegle i nie zamierza zmieniać obecnego kształtu festiwalu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group