Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Myszonka napisał/a:

Co do tej wioski - jestem na NIE, niech wood nie będzie wylęgarnią żelu i tapety.


Taki sam stereotyp jak to,że teraz jest wylęgarnią butaprenu,taniego wina,smrodu spod pach i dziewcząt puszczających się za 5złotową monetę.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Owca Inblack, Kompletnie nie zrozumiałaś. Ktoś wychwalający muzykę której słucha i niedopuszczający do siebie żadnej innej jest albo napalonym nastolatkiem, albo człowiekiem który nie zna się na muzyce.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Owca Inblack, Kompletnie nie zrozumiałaś. Ktoś wychwalający muzykę której słucha i niedopuszczający do siebie żadnej innej jest albo napalonym nastolatkiem, albo człowiekiem który nie zna się na muzyce.
W takim razie przepraszam.
 
 
 
Jane
Gość
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Myślę, że to nie jest dobry pomysł.... To już nie byłby Woodstock!
 
 
Jane
Gość
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Tak...Na razie tylko namiot, a potem nie wiadomo jak się to potoczy dalej.... Woodstock to Woodstock i nie zmieniajmy go.! Jeśli komuś się on nie podoba, to niech go nie próbuje przerabiać! to już nie będzie to samo! A zresztą w tej kwestii to chyba najwięcej ma do powiedzenia Owsiak :roll:
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Nie rozumiem dlaczego większość chce na siłę wciskać na Woodstock tyle alternatywnych zespołów czy czegoś w tym stylu. Zrozumcie hasło "Peace&Love&Rock'n'Roll" Woodstock jest właśnie dla takich zespołów, zespołów na pograniczu rocka i wszelakich jego odmian z uwzględnieniem nawet metalu( a tolerancja w tym wypadku ma polegać raczej na tym, że punk pójdzie się pobujać przy rytmach reggae). Macie off festiwal, sunrise, - tam szukajcie tego co chcecie wrzucić na Woodstock. Nie wiem skąd w was chęć zmian, woodstock powinien pozostać w niezmienionej formie odkąd istnieje.
Owca Inblack napisał/a:
Wioska klubowa nie byłaby złym pomysłem, mogłaby być bardzo ciekawa i uczyć tolerancji - pokazywać, że Woodstock to miejsce dla każdego, to miejsce, które nie zamyka się na innych. Ale z braku tolerancji raczej bym odradzała ten pomysł...
Wydaje mi się, że tu ma chodzić o tolerancję między subkulturami, które mają jakieś poglądy, które coś sobą reprezentują i które nie odbiegają od siebie aż tak bardzo a które mimo to w jakiś sposób ze sobą "walczą". Moim zdaniem PW nie jest dla wszystkich, albo czujesz ten klimat i wszystko co z nim związane, albo nie, po co na siłę coś zmieniać tylko dlatego, żeby stać się bardziej tolerancyjnym.
No... To tylko takie moje skromne zdanie. : D
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

milan napisał/a:
Taki sam stereotyp jak to,że teraz jest wylęgarnią butaprenu,taniego wina,smrodu spod pach i dziewcząt puszczających się za 5złotową monetę.


więc niech tak zostanie.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

ama napisał/a:
Nie wiem skąd w was chęć zmian, woodstock powinien pozostać w niezmienionej formie odkąd istnieje.


Chwileczkę...Tzn.że wszystkie zmiany uważasz z zasady (?!) za zmiany na gorsze? A co z popularnym tu i ówdzie hasłem "Kto się nie rozwija,ten się cofa"? Nie uważasz,że jest w tym ziarno prawdy?
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

milan napisał/a:
ama napisał/a:
Nie wiem skąd w was chęć zmian, woodstock powinien pozostać w niezmienionej formie odkąd istnieje.

Woodstock i tak się zmienił porzez te niecałe 20 lat. NIe można tego uniknąć
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Cóż, chyba pierwszy raz w życiu całkowicie zgadzam się z Amą.
Woodstock to festiwal, który od zawsze był podporządkowany pewnej idei. A ideą tą była wolność, miłość i tolerancja. Ja przez tą tolerancję rozumiem przede wszystkim tolerancję dla innych poglądów, wyznań czy chociażby orientacji seksualnych.
Znacie inne miejsce gdzie mogłyby po ulicy chodzić dziewczyny z kartką "Trzy głodne lesby szukają jedzenia"? Bo ja nie. :)
Poza tym nie wyobrażam sobie muzyki klubowej na Woodstocku. To po prostu nie ten adres. :)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu napisał/a:

Woodstock to festiwal, który od zawsze był podporządkowany pewnej idei. A ideą tą była wolność, miłość i tolerancja.
Poza tym nie wyobrażam sobie muzyki klubowej na Woodstocku. To po prostu nie ten adres.


Tak,przyznaje się,że pociąłem Twoją wypowiedź,ale to dlatego,by podkreślić,że cosik mi się tu gryzie ze sobą.Tobie nie?
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

No jak to tak ustawić to, co się gryzie. Chyba użyłem zbyt dużego skrótu myślowego. :) Chodzi mi o to, że tolerancja w tym odniesieniu dotyczy raczej poglądów, rasy czy orientacji, a nie muzyki. Woodstock jest festiwalem rockowym, dla ludzi słuchających rocka i pokrewnych mu gatunków. Po co wciskać na siłę coś zupełnie z innej beczki? To tak jakby na jakiś festiwal muzyki klubowej ściągnąć powiedzmy Behemotha.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

zwłaszcza tenorzy byli bardzo rokowi :roll:
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu napisał/a:
Chodzi mi o to, że tolerancja w tym odniesieniu dotyczy raczej poglądów, rasy czy orientacji, a nie muzyki.


Jeszcze chwila,a zupełnie zabrniesz w ślepą uliczkę,kolego Ndriu.Co to znowuż za tolerancja wybiórcza?Oj,od razu mi się przypomina trafiony wers Kazia-"Co to wegetarianin,co wpierdala schabowe?"


Ndriu napisał/a:
Woodstock jest festiwalem rockowym, dla ludzi słuchających rocka i pokrewnych mu gatunków. Po co wciskać na siłę coś zupełnie z innej beczki?


Ejże,to jest jakiś status dotyczący określonych gatunków muzycznych mogących być reprezentowanymi na Przystanku Woodstock,o którym nie wiem? :roll:

I taka uwaga ogólna-pocieszam się,że Juras ma znacznie większe horyzonty muzyczne niż część forumowiczów powiewających do ostatniej kropli krwi sztandarem z napisem "ROCK".
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Cóż. To jest tylko moje zdanie, niczego przecież nikomu nie narzucę :)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu napisał/a:
tolerancja w tym odniesieniu dotyczy raczej poglądów, rasy czy orientacji, a nie muzyki.

Szczególnie hasło: STOP NARKOTYKOM, pokazuje jak wiele tolerancji dla innych poglądów ma ten festiwal i jak bardzo jest zakorzeniony w kulturze wood w 69.
Szczególnie, że według definicji medycznej etanol jest również środkiem narkotycznym a jest sprzedawany na terenie festiwalu całkiem legalnie i za zgodą organizatorów.
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu napisał/a:
Cóż, chyba pierwszy raz w życiu całkowicie zgadzam się z Amą.

Dzięki łaskawco!
milan napisał/a:
ama napisał/a:
Nie wiem skąd w was chęć zmian, woodstock powinien pozostać w niezmienionej formie odkąd istnieje.


Chwileczkę...Tzn.że wszystkie zmiany uważasz z zasady (?!) za zmiany na gorsze? A co z popularnym tu i ówdzie hasłem "Kto się nie rozwija,ten się cofa"? Nie uważasz,że jest w tym ziarno prawdy?

Nie, nie. Chodziło mi o to, że Woodstock powinien zostać taki- jakim go chciano widzieć od początku. Dlatego naprawdę nie widzę sensu, wprowadzania czegoś ZUPEŁNIE innego (jak w tym wypadku dyskusja o wiosce klubowej) i tyle. : )
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Szczególnie hasło: STOP NARKOTYKOM

A co? Może Owsiak ma krzyczeć ze sceny: "Dajcie sobie w żyłę za wujka Jurka!"?
Tolerancja nie uprawnia do łamania prawa. :)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
etanol jest również środkiem narkotycznym a jest sprzedawany na terenie festiwalu całkiem legalnie i za zgodą organizatorów.


Że co? Gdzie na polu (bo tak rozumiem pojęcie "terenu festiwalu") sprzedają etanol zwany potocznie spirytusem?
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu, czemu wyśmiewasz ? Większość konsumentów narkotyków nie przyjmuje ich dożylnie, zostaw już ten hipisowsko-polski obraz obraz narkomanów-heroinistów, bo nawet nie przystoi o tym mówić gdy mówimy o zjawisku używania narkotyków, czy nawet narkomanii.
Nie będę tutaj więcej offtopować, także jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pisz wiadomość. W każdym razie fakt pozostaje faktem - ludzie popierający racjonalną politykę narkotykową nie są tolerowani przez organizatora festiwalu, są wręcz zasypywani tandetnymi tekstami(niepopartymi żadnym sensownym argumentem.).

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2011 ]
Alien napisał/a:
Że co? Gdzie na polu (bo tak rozumiem pojęcie "terenu festiwalu") sprzedają etanol zwany potocznie spirytusem?

Sprzedają na polu woodstockowym etanol w stężeniu ok. 5%

No chyba, że tak :-P /A.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   Re: Sztuka

Latimeria napisał/a:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Lz9MqJI3UX0[/video]

ale np to już jest prawdziwa sztuka i może by się sprzedało

jeśli można prosić admina by zrobił tak by był dostępny filmik a nie sam link byłoby sympatycznie ;) i usunął tą wiadomość



Adminem nie jestem, ale też umiem ;-)
I zamiast pisać posta pod postem lepiej wcześniej się zarejestrować i go wówczas edytować :-P /Alien
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group