Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Jak czytam wasze posty to proponuje zmianę motta z miłość, przyjaźń, muzyka na nienawiść, ksenofobia, tró fucking pagan metal ;)

sister midnight - cóż, nie muszą ;-) Ja nie wiem czy Ty to chwytasz, ale taka wioska miałaby być obligatoryjna - nie chcesz, nie wchodzisz ;)

Poza tym, na chociażby audioriver duzo ciężej wyciągnać bliskich niż na darmowy, przepiękny woodstock ;-) Są ludzie, którzy nie ograniczają się do jednego gatunku muzyki, wiem, że cięzko w to uwierzyć, ale naprawdę tak jest ;-)

Woodstock z założenia ma być dla wszytskich, nie tylko ksenofobicznych tró metali i roots dredziaży. Nie tylko tacy ludzie pełnią wolontariaty podczas finałów orkiestry. Urozmaicenie nie równa się złu, zachowujecie się ludzie DOKŁADNIE tak samo jak rodzina Radia Maryja pod Jasną Górą ;)

biegan - nie widziałem, zeby w wiosce piwnej ktos wysmiewał ludzi bawiacych sie przy muzyce granej przez DJ'a. Czemu nie zrobić by osobnego namiotu z taką muzyką?

Naprawdę uważacie, że 400 000 ludzi nagle przestanie się dobrze bawić jak pojawi się coś takiego? Zacznie się szerzenie nienawiści, wyśmiewanie i wyzwiska? Myśle, że przeciętny woodstockowicz ma jednak w sobie duzo wiecej tolerancji i usmiechu niz przecietny forumowy hejter ;)
  
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:


biegan - nie widziałem, zeby w wiosce piwnej ktos wysmiewał ludzi bawiacych sie przy muzyce granej przez DJ'a. Czemu nie zrobić by osobnego namiotu z taką muzyką?
hejter ;)


Ależ ja w pełni popieram, a to tylko taka moja mała obawa :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:
nie widziałem, zeby w wiosce piwnej ktos wysmiewał ludzi bawiacych sie przy muzyce granej przez DJ'a.


a czy Ty słyszałeś jaką on muzykę puszcza ?
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Dahomej napisał/a:
a czy Ty słyszałeś jaką on muzykę puszcza ?


Jak byłem w 2007 i 2008 to pamietam, że leciało prodigy (to akurat mi sie wryło w pamiec), oprocz tego leciały jakies breakbeaty ;)

Z tego co pamiętam muzyka w wiosce piwnej znacznie różniła się od tej, która leciała ze sceny. Chyba, że się mylę, to mnie uświadom ;)


Kiedyś już był Namiot Millera (Kliknij TU). Nie słyszałem zeby były jakieś dymy. Jak dla mnie mogłoby takie coś wrócić ;)


EDIT: właśnie dotarłem do postu Dezaprobatora z drugiej strony tematu i do rozmów z 2009 roku - http://uctok.com/topics38/namiot-millera-vt330.htm

Może wszystko byłoby w porządku gdyby namiot nie stał w bezpośrednim sąsiedztwie sceny ? Może wtedy kilku nie terroryzowałoby wielu ? No i gdyby zachować pewną konsekwencje to może terroryści z irokezami dali by sobie spokoj i omijali to miejsce szerokim łukiem ?
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

biegan napisał/a:
Hmmm ludzie, ludzie.

Oto linki (przyjrzyjcie się głównie jak różnorodna jest publika a to tylko jeden nurt elektroniki):

Rok 2009
Ozora 2009

I 2010 ŚWIETNY MONTAŻ, polecam obejrzeć cały :)
Ozora 2010

;p


@biegan zainteresowałem się ozorą i przekopałem trochę internetu. muzyka dziwna, ale ludzie tam będący zrobili na mnie spore wrażenie. czegoś takiego nawet na woodzie nie widziałem:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=dHBHVxpXL6w[/video]


btw. tam też mają błotko :shock:
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

erazel napisał/a:

@biegan zainteresowałem się ozorą i przekopałem trochę internetu. muzyka dziwna, ale ludzie tam będący zrobili na mnie spore wrażenie. czegoś takiego nawet na woodzie nie widziałem


O jak się cieszę, że ktoś rzeczywiście się zainteresował, nawet nie masz pojęcia :D:D:D W zalączonym przez Ciebie filmiku akurat leci jeden z moich ulubionych kawałków Hallucinogena :)
No właśnie o to chodzi, że elektronika to ogromny (przeogromny!) zbiór muzyki i odpowiedni jej wybór na pewno nie przysporzy Woodstockowi hańby :) Mam mnóstwo znajomych chodzących na dyskoteki i słuchających typowego płytkiego techno a psytranców i goa (takiego jak na Ozorze przykładowo) to znieść nie mogą ;p Nie jest to w żadnym wypadku muzyka mainstreamowa i powszechnie rozpoznawalna, nie usłyszycie jej w żadnym radio (Helloł!) a miło by było posłuchać jej na lepszym nagłośnieniu niż domowe głośniki :) (W tym roku Woodstock i Ozora w jednym terminie to smutna sprawa :( )
Całusy :*
 
 
Kamil00  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Niestety większość ludzi patrzy przez pryzmat stereotypów. Uwielbiam elektronikę (psy, drum'n'bass, dubstep, electro i wiele wiele innych) i z wielką przyjemnością zobaczyłbym takie coś na Woodstocku ;) Postawić jeszcze ze 2 sceny tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Kamil00 napisał/a:
Postawić jeszcze ze 2 sceny tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jurek wielokrotnie wypowiadał się, że nie jest fanem wielu scen działających równolegle i nie zamierza zmieniać obecnego kształtu festiwalu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime