Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
mynek116siwy  
Forumowy prawiczek
mynek116

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Stare Kurowo
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   woodstock 2011 klubowa wioska

siema Jestem Siwy nazywam sie przemk ruszczak moj email mynek116@wp.pl
jestem prostym normalnym człowiekiem który lubi kazdą muzykę ogolnie muzyka to moje zaintersowanie chciał bym was zapytać jakie są szanse aby na woodstocku 2011 powstala wioska z muzyką klubwą.
jak kazdy z was wie na woodstock przybywają ludzie ktorzy lubią muzykę , lubią sie dobrxze bawić wszystko wchodziw grę niektórzy lubieją metal inni punk jeszcze inni reggae a ja pytam o muzyke klubową typu techno, house, trancee, tech house, progressive. goa psychedelictrance pewnie dla wiekszosci z woodstockowiczów nie jest to znane ale wychodze z zapytaniem co o tym sądzicie wesyłam wiadomości do agencji imprezowych tego typu muzyki czy podjeli by sie takiego wyzwania i zalozyli by wioskę klubową w porozumieniu z organizatorami 17 Przystanku Woodstock meile posty odpowiedzi wszystko mile widziane MUZYKA ŁĄCZY LUDZI dlaczego miało by nie być więc wioski klubowej ludzie o takich poglądach tez są na tej imprezie i cieszyli by sie pewnie z mozliwosci odwiedzenia np. sceny z muzyką klubową ... CO SĄDZICIE?????????????????
 
 
 
Sitar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: poland
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

To jest woodstock a nie dyskoteka, myśle że tyle w temacie, pozdro
 
 
mynek116siwy
Gość
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

woodstock to impreza dla kazdego i kazdy powinien znalesc cos dla siebie fajnie było by aby polska po raz kolejny pokazała w zjednoczeniu kazdym rodzajem muzyki mysląc pozytywnie to muzyka łagodzi obyczaje nie chodzi o to ze dyskoteka tylko zeby sie zjednoczyc połączyc pokazac ze w ty wszystkim nie chodzi o ten jeden rodzaj muzyki

ale zeby sie dobrze bawic
ludzie myzyki klubowej mojego pokroju ze tak powiem jada na woodstock zeby to zobaczyc przezyc jak to jest miec co wspominac a ludzie muzyki rock punk reggae.. zadko bywaja albo i wogóle na imprezach klubowwych... kazdy chciał by bawic sie przy tym co mu sie podoba Chciał bym kiedyś usłyszec od was ze na scenie klubowej tez było fajnie mimo tego ze to nie jest akutar muzyka którą sie interesujecie
chciał bym równiez aby doszło do tego aby woodstock był jeszze wiekszy ze względu właśnie na zróznicowanie muzyczne . przyciagło by to oczywiscie duzo ludzi którzy byli by tego ciekawi
WOODSTOCK to największy festiwal muzyczny w polsce i prawie w europie a poszeżając horyzonty pokazyemy na co nas stac ze potrafimy dokonac czegoś wielkiego ... czekam na kolejne wypowiedzi mam nadzieje pozytywne
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

parówkowym skrytożercom i takim jak Ty (z całym szacunkiem) mówimy stanowcze NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Temat z muzyką klubową na Woodstocku był przerabiany bodajże w 2005 czy 2006 roku. Był namiot Millera i więcej było z nim problemów niż pożytku, dlatego wystarcza mi dj w wiosce piwnej późną nocą.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

A ja myślę, że to niezły pomysł - dla każdego coś miłego. Już to kilkakrotnie powtarzałam, ale przypomnę jeszcze raz: Woodstock jest podziękowaniem dla WSZYSTKICH za WOŚP, a do puszek wrzucają nie tylko miłośnicy "ciężkiego grania". Ale wydaje mi się, że szanse na powstanie wioski klubowej są mało prawdopodobne.
 
 
perska124  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 13
Skąd: Krosno
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Ludzie "lubieją" różne gatunki muzyki, ale wg. mnie woodstock to woodstock i nijak nie mogę tego skojarzyć z imprezą dla technobojów i daj boże zeby tak zostało. Jeszcze jak mówicie ze bylo juz cos podobnego i nie wypaliło to dla mnie temat jest skończony.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Mnie ten pomysł nie przekonuje. Powiem, więcej w ogóle nie podoba :-P . Co prawda nie wiem jak wyglądała sytuacja z namiotem Millera (co znaczy, że musiał być w 2005, bo w '06 nie było, a jakieś dziewczyny poznane w pociągu w drodze na Woodstock '06 coś wspominały). Ale skoro taka akcja była i się nie przyjęła to coś znaczy.
Mógłbyś Dez wyjaśnić o co miałeś na mysli mówiąc:
Dezaprobator napisał/a:
Był namiot Millera i więcej było z nim problemów niż pożytku
? Ciekawy jestem jak to wyglądało po prostu.
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

No to może jeszcze wioske rapu? No w końcu muzyka łączy ludzi :lol: Pomysł do kitu, jakoś nie widzę żeby metale, punki i inni chodzili do klubów electro nawet jak by chcieli, powód jest prosty


Na pewno znaleźli by się normalni ludzie ale większość nietolerancyjni i ograniczeni ludzie bez mózgu. Głupi pomysł.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Uważam , że to zły pomysł - dokładnie zgadzam sie z przedmówcami ...
za dużo znalazło by sie ludzi nie tolerancyjnych itp. była by jedna wielka wojna ... i to już by nie była impreza gdzie każdy czuje sie jak swój tylko jak denny koncert w jakims mieście gdzie jest totalna mieszanka i jest zle bo inni uważają siebie za lepszych :]
 
 
 
Sitar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: poland
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Jak będe chciał posłuchać techno to pójdę na dyskoteke. Po za tym woodstock to tradycja od 1969 roku! Pokolenie dzieci kwiatów, hipisi miłość bez żadnego plastiku! Powiem tak: Rock n Roll! :) Kategorycznie NIE to nie ten klimat z żelami w różowych koszulkach bez obrazy oczywiście. Myśle że znajdziesz wiele imprez dla Twojego pokroju muzyki. Cały rok czekam na wooda żeby poczuć klimat a Ty chcesz mi to zepsuć ;(
nie nie nie nie :)
 
 
slonckodzioucha  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Wiedziałam, że kiedyś do tego dojdzie.
Widząc takie podejście zastanawiam się, jak będzie wyglądał Woodstock za kilkanaście lat.
Jestem na NIE.
Już widzę tę napierdalankę techniaków i punków. Tja....
Jak chcesz pobawić się przy technie, to lepiej na Mayday jedź ...
 
 
Majek723  
Forumowy prawiczek
Majek

Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Grodzisko Dolne
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Moim zdanie ten poomysł wzbudził by agresje na festiwalu!Poniewaz zaczeli by zjezdzac ci psuci dresiarze i były buy napewno jakies konflikty !!!moje zdani pozdr
 
 
Sitar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: poland
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Agresje to raz, najbardziej ucierpiał by klimat i tradycja... Ktoś zobaczył czysty piękny w starym klimacie festiwal i zachciało mu się wypełnić to plastikiem i żelem na włosach. Wyobrażasz sobie żeby na woodstocku słychać było monotonne umc umc umc jak w dyskotece? Beznadzieja. Wpierw techno, potem skejci i hip hopowcy, szok że miałeś odwage zaproponować to wogle ;/
Woodstock to ostatnia rzecz której jako polak nie mam sie co wstydzić i modle się aby tak pozostało :) PEACE LOVE ROCK N ROLL !!!
 
 
Majek723  
Forumowy prawiczek
Majek

Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Grodzisko Dolne
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Po co cos zmieniac jak cos jest doskonałe
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Sitar napisał/a:
Wpierw techno, potem skejci i hip hopowcy, szok że miałeś odwage zaproponować to wogle ;/


skate punk:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=_n8TuSVmOrw&feature=BF&list=PL2937CE0AD72B30AF&index=10[/video]

[ Dodano: Pon 10 Sty, 2011 ]
a rap juz byl na woodstocku nie raz.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

peace, love, ROCK N ROLL, że tak to podkreślę, a muzyka klubowa dla mnie nijak się ma do rocknrolla, a że to tak nazwę muzycznej tradycji Woodstocku juz w ogóle się nie imo
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Evela napisał/a:
No to może jeszcze wioske rapu? No w końcu muzyka łączy ludzi :lol: Pomysł do kitu, jakoś nie widzę żeby metale, punki i inni chodzili do klubów electro nawet jak by chcieli, powód jest prosty
Obrazek

Na pewno znaleźli by się normalni ludzie ale większość nietolerancyjni i ograniczeni ludzie bez mózgu. Głupi pomysł.

Uogólniasz strasznie.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=muDttD1g8vE[/video]
HipHop to nie tylko JP.

Co do wioski , mi jak najbardziej nie przeszkadza , przyjedzcie , bawcie się dobrze ;)
Tylko nie robcie nam dyskoteki z Woodstocku.

W 2009 w wiosce piwnej leciało jungle i było zajebiscie tak więc jakby w tej dyskotekowej wiosce leciały jakieś dnb,jungle czy może dubstep , to naprawdę byłoby ok. ;]
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

przerazil mnie ten pomysł. a raczej wizja jego realizacji. chyba nie chcialbym zeby woodstock powiekszyl sie o fanów muzyki klubowej, tak samo jak pewnie zdecydowana wiekszosc bywalcow imprez klubowych nie zyczyla by sobie obecnosci na takiej imprezie punka, rastamana albo nie daj boze metala.

czekam caly rok na kolejny woodstock zeby znalezc sie znowu wśród punków, metali, rastamanów i nie tylko, generalnie ludzi czujacych rock n rolla. jednoczesnie bedac tam jestem z dala od wyzelowanych ludzi w rozowych koszulkach z postawionymi kołnieżykami (tak postrzegam fana muzyki klubowej, bardzo mozliwe ze blednie) ktorzy otaczaja mnie na co dzien.

jak dla mnie wioska z muzyką klubowa na woodstocku to bardzo zły pomysł.
 
 
 
mynek116siwy
Gość
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

a jeśli nie wioska to czy miel byście cos przeciwko temu abym wspólnie z przyjaciółmi zadziałał na własną reke nie na duzą skale
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Aj tam, sądzę, że trochę przesadzacie.
Ja czasem lubię sobie posłuchać innej muzyki (m. in. klubowej też), moi znajomi również - jesteśmy otwarci na wszystko ;-) Nikt tu nie mówi o otwieraniu Sunrise'a czy Love Parade obok Krishny. Jak już wspominałam - dla mnie takie małe miejsce z taką muzyką to całkiem niezły pomysł.
Ale skoro marne są szanse na T.Love (których z forum nie chce tylko 1 osoba - a propos: kto to był? :!: ) to na taka wioskę tym bardziej nie ma co liczyć :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi