Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Namiot Millera
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

Gonia napisał/a:
Dokładnie! Za chwile z woodstocku zrobi sie love parade... Juz wystarczy, ze kiedys puszczali techno w namiocie millera.

Akurat to mi się podobało. Nie było to typowe techno ale np Prodigy czy Rammstein.
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Owszem, ale dopiero później, po interwencji. Na początku leciała zwykła techniawa.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Gonia napisał/a:
Owszem, ale dopiero później, po interwencji. Na początku leciała zwykła techniawa.


ej wy wszystko w jedno skupiacie. pfff
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

ja bych chcioł namiot taki na wood2009
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

ale co? o co chodzi? co bys chcial? (nie lubie niedomowien:P)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Był w 2006 roku bodajże albo 2005 nie jestem do końca przekonany kiedy to było, taki namiot duży coś w rodzaju hare krishna tylko że gdzieś o połowę mniejszy. Grał tam DJ i można było kupić piwo Miller. Wiele osób się oburzyło, że techno na Woodstocku a ja tam siedziałem dość często i to ze zwykła techniawą nie miało nic wspólnego. Leciał tam Prodigy, Rammstein no i inne zespoły, których w życiu do jednego worka z techno bym nie wrzucił bo to grzech.
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

jasne że grzech, ale mi chodziło o ostatnia wypowiedź piany, ale juz niewazne:P
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

no dobrze dezo dobrze jak będe miał więcej czasu to napiszę co o tym myślę :D
 
 
 
GTW  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

Dezaprobator +1 i oklaski :) o to chodzi mozna dobrze sie bawic przy takiej muzyce a to ze ktos sie oburza to juz nie nasza sprawa niechce niech nieidzie i w czym to przeszkadza:) brakowalo mi takiego namiotu w tym roku milismy duze zapasy srodkow pomocniczych :D i chcialem je tez na takiej muzyce potestowac :)) a nierozumie czem niektorzy tak sie do tego dosrali
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Ja się nie dosrałam bo mnie nie było(żal) a nawet jeślibym była, tez bym sie nie dosrała. :-P
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
Był w 2006 roku bodajże albo 2005 nie jestem do końca przekonany kiedy to było, taki namiot duży coś w rodzaju hare krishna tylko że gdzieś o połowę mniejszy. Grał tam DJ i można było kupić piwo Miller. Wiele osób się oburzyło, że techno na Woodstocku a ja tam siedziałem dość często i to ze zwykła techniawą nie miało nic wspólnego. Leciał tam Prodigy, Rammstein no i inne zespoły, których w życiu do jednego worka z techno bym nie wrzucił bo to grzech.


Grzesznicy !! Nie obrażajcie Rammsteina i Prodigy porównując tudzież zrównując go do teKno !!
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

Xerox nikt tutaj tego nie robi - a już na pewno nie Dez i ja też nie, bo Prodigy i Rammsteina bardzo lubię. A namiot był w 2005 i przydał się chociażby z powodu deszczu który siąpił co chwilę. Ja byłam rozbita nieopodal tego namiotu i denerwowało mnie to, co chcąc nie chcąc wysłuchiwałam (a że słyszałam praktycznie w większości tylko "bity", to wrzuciłam to do jednego wora o nazwie techno). Mówię zwłaszcza o tym co puszczali na samym początku, bo potem nawet PP pisał petycje i zbierał podpisy, żeby zmienić trochę rodzaj myzyki, którą puszczano w tym namiocie. I tu Ci Dezi rację przyznaję, że potem faktycznie zaczęli puszczać np. Rammsteina i Prodigy i jeszcze inne fajne rzeczy - i to było jak najbardziej ok. Ale początek był fatalny...
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

A to nie wiedziałem. Szkoda, że nie słyszałem wcześniej bo bym mógł się wypowiedzieć.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

Gonia napisał/a:
potem nawet PP pisał petycje i zbierał podpisy


PP - Piotruś Pan ? hyhy

noo tez bylem w tym namiocie z zaba hahahaha i potem spotkalem kolesia co mu piwo spadlo na ziemie i sie poplakal prawie. a potem jakis koles wyzywal mnie i pawla od pedalow. bo mnie prowadzil. wtedy to bylo przynajmniej mozliwe bo teraz to by mnie nie uradzil. noo ale ogolnie to bylo tam bardzo przyjemnie. i faktycznie sam slyszalem tam prodigy i ramssztajna. nawet kult lecial heh. i cos tam cos :D
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

no było było :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group