Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Kolejny argument na nie;)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=oowP4CefwOs&feature=related[/video]
 
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

proszę mi powiedzieć czym ci ludzie różnią się od Woodstockowiczów. BARDZO PROSZĘ!

kto poda konkretne różnice, które przekonają mnie iż są GODNI NIENAWIŚCI :evil: i tych wszystkich komentarzy napiję się z nim piwa na Woodzie!

no i fakt jak patrzę na tą "wiejsko-rusko-leśną potańcówkę dla naćpanych dzieciaków" to się od-nie-chciewa! (poza tym to są hardstyle...)

ja jednak osobiście lubię muzykę (zresztą możecie kliknąć w moje www- zapraszam;) transową i sądzę, że może nie koniecznie na woodzie, ale są potrzebne takie festivale (filmik pochodzi z festialu OZORA) i szczerze powiem... że poczułam się niejednokrotnie urażona i przykro mi się zrobiło gdy czytałam takie chamskie komentarze od tak wspaniałej społeczności. Nie szufladkujmy nie każda laska słuchająca tego typu muzy jest "pustym plastikiem" i nie każdy facet to solar-boy ;) pamiętajcie
ja też nie lubię "bananowej pop-kultury"

jeszcze jedno! Ktoś pisał może o braku przekazu muzyki elektronicznej? posłuchajcie i obejrzyjcie klip!!! TIMBER COLDCAT proszę o wnioski
oczywiście moim postem nie chcę was przekonać, że powinniście zacząć tego słuchać czy pokochać ten gatunek NIE! tylko proszę nie szufladkujcie i BTW STANOWCZO nie pochwalam pomysłu mieszania woodstocku z muzyką elektroniczną (typu techno, dupstep&electro - ostatnio bardzo modne, jungle trance itp) jak i inną typu Możdżer... i tyle.
się rozpisałam...
  
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

sheepdog napisał/a:
STANOWCZO nie pochwalam pomysłu mieszania woodstocku z muzyką elektroniczną jak i inną typu Możdżer... i tyle.


A ja pochwalam mieszanie gatunków na PW, dlatego cieszyłam się i cieszę nadal z gwiazd typu Możdzer, projekt Grechuta, Tenorzy, Arka Noego (?), Wolna Grupa Bukowina, Prodigy...
Trzeba być otwartym na różności. Nie oszukujmy się - to nie ten sam Woodstock co kilkanaście lat temu i nie ma co się dziwić, że "trochę" się zmienił - świat idzie do przodu, więc i my nie powinniśmy być "ograniczeni".
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Odpowiem tak: Jeśli mam ochotę posłuchać jazzu na żywo idę na koncert jazzowy-najczęściej jest to "jazz club u Muniaka" w Krakowie, lub jadę do Wrocławia na " festiwal Jazz Nad Odrą". Kiedy mam ochotę posłuchać góralskiej nuty to jadę w rodzinne strony do Nowego Targu i słucham jak moja rodzinka popyla na skrzypeckach i innych instrumentach, ciotki tańczą (czasami założą nawet kierpce i całą resztę bardzo niewygodnego stroju regio ) a ja razem z nimi śpiewam na całe gardło (coby wydzieram ryja nie powiedzieć) "hej ide w los kołek mi do dupy wlosł! jesce roz! -ło Boze!" Jeśli chcę posłuchać poezji śpiewanej, znowu Welcome Cracow!, jest wiele miejsc gdzie mogę tego dokonać- otworzę uszy i O! jestem w Starce na Kazimierzu! Matko! niesamowite! pan Turnau! zaśpiewajmy! Arka Noego? heh w kościele dawno nie byłam, ale myślę, ze tam też można tego posłuchać... Byłam parę lat temu w Czarnej-Białostockiej i o dziwo weszłam na chwilę do kościoła i co zobaczyły me oczy? grupę Joszko Broda + formację Dzieci z Brodą... Pan Joszko jak się okazało był gościem na rekolekcjach, do których zresztą się podczepiłam i przy okazji dowiedziałam się jak z patyka zrobić instrument ( mały offtop...)
Powiedz proszę, czy słyszałaś może o castle party w Bolkowie? Słyszałaś coby tam zapraszali Czesia Mozila (którego uwielbiam i byłam na jego koncercie de facto w Krakowie) Może weźmy i zaproponujmy Owsiakowi coby Bajer Full i Bebe Lilly zaprosił w przyszłości! Może da się zorganizować Biebera i Hannę Montannę
pffffffffff
Poważnie elektronika jest SUPER, ale nie na Wood!
WOODSTOCK NIECH POZOSTANIE WOODSTOCKIEM! a nie przeglądem gatunków! Niech nie powstaje kolejna "zlepkowa" impreza! Ludzie jeżdżący na Wood wiedzą co lubią- nie wciskajmy Nam jeszcze na siłę jakiś nowych hiciorów! Jeśli ktoś chce poznać wschodzące gwiazdy zapraszam na inne organizowane w PL "zabawy"

i jeszcze raz ostatni powtarzam:
THIS IS WOODSTOCK!!!


WOODSTOCK BYŁ JEST I DAJ BOŻE BĘDZIE FESTIWALEM ROCKOWYM
AMEN!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

sheepdog napisał/a:


WOODSTOCK NIECH POZOSTANIE WOODSTOCKIEM! a nie przeglądem gatunków!


Toś się jednak pani spaźniłaMleko się wylało i z powrotem do rondla samo nie wskoczy.Nie wiem jak bywało na Woodzie przed-dajmy na to 10laty,ale od pewnego czasu na scenie przewijają się artyści reprezentujący najróżniejsze gatunki muzyczne i tragedii ni ma.Mało tego-obstawiam,że z roku na rok,to się budzie pogłębiało.

sheepdog napisał/a:
Ludzie jeżdżący na Wood wiedzą co lubią- nie wciskajmy Nam jeszcze na siłę jakiś nowych hiciorów!


Nam czyli komu?W czyim imieniu piszesz?Przeprowadziłaś jakoweś badania na temat tego czego chce większość Woodstockowiczów?Czy w międzyczasie mianowałaś się rzecznikiem "tru" PW i tylko Ty wiesz kto na nim może wystąpić,a kto nie.

sheepdog napisał/a:
WOODSTOCK BYŁ JEST I DAJ BOŻE BĘDZIE FESTIWALEM ROCKOWYM
AMEN!


Wyobrażam sobie jak mowisz to w twarz Owsiakowi,a on cię zabija śmiechem ;-)
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

po pierwsze; :)
po drugie- owszem parę lat mnie już na Woodstocku nie było
po trzecie znam Owsiaka i owszem, może i niech się śmieje, ale wiem co sobie pomyśli... Jak byłam na szkoleniu do PP sam mówił, że chce by Wood był przede wszystkim rockowy ;)

a no i jeszcze z tym "Nam"; mam całe mnóstwo znajomych jeżdżących na PW, którzy mają podobne zdanie do mojego. Nie, nie wypowiadam się za Ciebie- za siebie jedynie i za tych, których znam.
pozdrawiam
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Sekundę wcześniej się ogarnąłem,że płeć pomyliłem.Przepraszam.Może mnie te cycki w Twoim profilu zmyliły. :mrgreen:

No ale wiesz jak to z tym "Mnóstwem znajomych mających takie samo zdanie" jest.Ty masz swoich,ja mam swoich,pięknooka Marisha ma swoich,Dr Simon również itd. Quot capita, tot sententiae.

Pozdrawiam również.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Dzięki Milan za wyręczenie mnie ;-)

A ja przypominam tylko, że Woodstock jest podziękowaniem dla wszystkich za WOŚP, więc na tej imprezie pojawia się (i pojawiać będzie) muzyka, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

No dobra jak by już powstała ta wioska to co byście robili jeżeli byście się z niej wynurzyli. Bo wątpie żę Owsiak na dużą bądź jaką kolwiek inną scene wrzucił by jakiegoś DiskJokeja. No sory ale co to to raczej nie. Na moje Róbta co chceta nam to niezaszkodzi zawiele bo mamy swój klimat i nic go nam niepopsuje a co do wypowiedzi koleżąnki kilka postów wyżej to ma racje jeżeli chce jakiegoś gatunku muzyki posłuchać którego niema na woodzie to jade na inny festiwal impreze koncert. A tak do kolegów koleżanek z klimatu woodstocku :-) Myślicie żę ktokolwiek z "klubowczów klubowiczek" przyjedzie. Będą to nieliczni bo która połamie tipsy bąź który pobrudzi rózową koszule bądź żel z włlosów pod kranem zmyje :mrgreen:
To się rozpisałem :-P
 
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Quot capita, tot sententiae.
chcąc-nie chcąc przyznać rację muszę.
ale tak czy inaczej jako wielbicielka muzyki elektro-psycho-trance i fanka p-rocka (takiego, którego już raczej nie ma ;(.... ) uważam, że lepiej jest nie kombinować i nie robić wioski klubowej. Nosz kurde! :roll:
Oskark650 napisał/a:
która połamie tipsy bąź który pobrudzi rózową koszule bądź żel z włlosów pod kranem zmyje
... kolego Oskark650 bardzo proszę o zapoznanie się z materiałem... >>KLIK<<
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Hmmm zaskoczyłaś mnie. Pierwszy raz widze że imprezy z tym gatunkiem muzycznym odbywają się w taki sposób. Aczkolwiek niebardzo pasuje moim zdaniem to łączyć z woodem. A co do tego linku to zwracam honor
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

I tak co roku w wiosce piwnej gra DJ, który miesza wszystko włącznie z muzyką elektroniczną i co dzień w późnych godzinach nocnych jestem tam gościem. Czasem nie da się wręcz tam dopchać i nie ma tam nażelowanych idiotów tylko mnóstwo ludzi, którzy swym wyglądem jak najbardziej pasują do "woodstockowych" klimatów.
 
 
 
sheepdog  
Forumowy prawiczek
dupa, dupa cycki!!!


Wiek: 37
Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Oskark650! :) widzisz :)
jeżdżę i na takie imprezy, ale jadąc na wood chcę bawić się przy innej muzyce niż na ozorze... Zresztą... co tu dużo mówić... przemyślałam sprawę i stwierdzam, że w sumie gdyby była taka wioska to na 100% bym zajrzała. :mrgreen:
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Każdy ma indiwidualne podejscie do Woodstocku czy to dzięki doświadczeniu czy wyobrażeniom, wypracował sobie na własny użytek definicje samego Przystanku i Woodstockowicza. Mi się podoba jak jest, a nawet można powiedzieć jak było. Jestem przeciwny niektórym innowacjom jak taka na pryzkład, w tym przypadku niezależnie od tego czy ktoś by przyjechał specjalnie z tego powodu. Dla mnie po prostu Woodstock ma taki klimat (muzyczny, hmm... społeczny/kulturowy/subkulturowy/międzyludzki? i nie tylko), w którym czuję się dobrze, jakiego oczekuję tam jadąc i nie chcę tego zmieniać, przynajmniej nie w tą stronę (argument może oklepany i na pewno nieobiektywny ale trudny do obalenia). Od razu nie zwali się horda nażelowanych ludzików w białych pantofelkach. Chyba jednak niektórzy nie myślą o odleglejszych czasowo konsekwencjach i moim zdaniem mogą kiedyś obudzić się z ręką w nocniku i z łezką w oku wspominać będą dawne czasy, kiedy będą szukali sobie miejsca na spędzenie urlopu na przełomie lipca i sierpnia. Uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć, kiedy coś wymknie się spod kontroli.
To samo mógłbym napisać w temacie o Hip-Hopie z resztą.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Naprawdę to czy usłyszysz na scenie 2 hip-hopowe składy i 3 artystów muzyki artystycznej może wpłynąć negatywnie na Twoje postrzeganie PW? "Ręka w nocniku"?"Lepiej zapobiegać niż leczyć"?Ależ Kefirze szanowny-po cóż tak tragizować?Niech się Wood rozkręca,niech zaskakuje,owszem,nawet i niech popełnia błędy,bo tylko ci co nic nie robią,ich nie popełniają.I chyba (ale tylko chyba) popełniasz błąd,wspominając tych,co z "łezką w oku".Bo sęk w tym,że Woodstock nie jest tylko dla tych,którzy juz na nim byli,ale także dla tych,którzy na nim dopiero się pojawią...
A o samym PW zdarza mi się myśleć jak o gęsto zaludnionym mieście,w którym zyją przedstawiciele większości subkultur,religii i fanów danych klubów pilkarskich.Jedna czy dwie nowe subkultury (religie itd.) naprawdę nie zrobią różnicy i nijak odczuć ich się nie da.Jakkolwiek,Kefirze,to czas pokaże,który z nas miał rację.Więc...cierpliwości.I bawmy się póki możemy,bo przeca ani dnia,ani godziny nie znamy...
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Jak już tak o Ozorze wspomnieliście to dodam, że tam bardzo łatwo o narkotyki inne niż etanol, a wiem, że wiele woodstockowiczów ma raczej konserwatywne podejście do tego co ćpocha :mrgreen:
 
 
abrahus  
Forumowy prawiczek
nie mam czasu na nic, bo jutro jade na woodstck ;p

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 29
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Właśnie ... ozora...

Jeśli chodzi o muzykę elektroniczną to ... JAK NAJBARDZIEJ NA WOODSTOCKu..
Ale nie techno tylko bardziej stawiałbym na

DUBSTEP
http://www.youtube.com/watch?v=LWwINE44Rlc

Psychodelic TRANCE
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Drum&Bass
http://www.youtube.com/watch?v=JYmjpEL0zDk

Czytałem kilka pierwszych stron wątku i wydaje mi się że po prostu jesteście zamkniętymi na coś nowego imbecylami( posty na nie) a nie otwartymi miłymi woodstockowiczami.
 
 
Melodykarz  
Forumowy prawiczek
Black Math


Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Malbork
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

abrahus napisał/a:
Psychodelic TRANCE
http://www.youtube.com/wa...feature=related


Psy i Goa na woodstocku?!?

Należy pamiętać, że owszem woodstock się zmienia i rozwija, ale to nie znaczy że ma kompletnie zatracić swój klimat. Ja bym się z wprowadzeniem muzyki elektronicznej (którą nie zaprzeczę uwielbiam i sam trochę) trochę uspokoił, bo chwila i moment i zrobi nam się drugi open'er, a tego chyba nie chcemy, sso nie??
 
 
 
abrahus  
Forumowy prawiczek
nie mam czasu na nic, bo jutro jade na woodstck ;p

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 29
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Nigdy nie byłem na openerze.

I nadal uważam że sajko klimaty na PW to byłaby super sprawa
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

abrahus napisał/a:
Nigdy nie byłem na openerze.

I nadal uważam że sajko klimaty na PW to byłaby super sprawa

Wiesz, jeśli to byłby jeden czy dwóch artystów to, to jest cool.
Sam chyba rozumiesz, że jeśli by było tyle samo elektroniki co rocka to zmieniłoby to ten festiwal diametralnie, nawet do tego stopnia, że przestałby być dla mnie atrakcyjny - różnorodność tak, ale nie kosztem klimatu i idei.
 
 
abrahus  
Forumowy prawiczek
nie mam czasu na nic, bo jutro jade na woodstck ;p

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 29
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

uważam że jakaś mała wioska elektroniczna nie zmieniłaby klimatu...
ani tym bardziej "idei woodstocku"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
https://blogkobiety.pl/kim-jest-agnieszka-zulewska/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group