Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Wiesz... Gdzieś mam, jakie masz zdanie jeśli robisz to w taki sposób jak przed chwilą. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale warto by ją wówczas uargumentować i nie urażać odczuć innych (czyt. nie tylko moich). I dlaczego zakładasz, że słucham
Szacun napisał/a:
techno albo techno podobnego shitu
? Techno nie jest moją muzyką, choć nie twierdzę, że jestem "ograniczona muzycznie", lubię różnorodność. A takie teksty już przedstawiają nam Ciebie w świetle... egoisty i ignoranta. I...
Szacun napisał/a:
nie tylko ja mam takie zdanie !

Tyle z mojej strony.
Dziękuję, dobranoc.
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

jak ktoś nie rozróżnia techno i muzyki elektronicznej to winszuje...
to są dwa różne gatunki muzyki, fakt że da się znaleźć podobieństwa ale mimo wszystko bez przesadyzmu :/
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Na swój sposób to bardzo zabawne czytać jak niektórzy w trwodze przebierają nózkami i mocniej naciskają klawisze."O nie,tylko nie NASZ rockowy <?> festiwal.Żadnego techno,bo to nieładna muzyka.A właściwie wcale nie muzyka.Bo pogować się nie da.I alkohol jakoś tak słabo przy tym wchodzi.I zaraz by się napierali z punkami i metalami,bo są tacy agresywni.Chociaż plastikowi i różowi..."

Mniej klapek na oczach,Woodstockowicze drodzy!
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Znaczy Ja to rozumiem, Ciebie milan tez rozumiem, ale ich bardziej - popatrz co sie stalo z kultura indian gdy przybyli tam biali ludzie - i nie mowie nawet o ich eskterminacji, raczej pozniej, gdy ich kultura zaczela przenikac sie z biala.
Oczywiscie namiot z muzyka elektroniczna nie znaczy jeszcze, ze woodstock calkowice straci klimat i stanie sie impreza jak kazda inna.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
popatrz co sie stalo z kultura indian gdy przybyli tam biali ludzie


"A czy myślisz, że to taka prosta sprawa, wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieść go za ocean?"

A tak poważnie to podpisuję się pod tym co napisał Simon :)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Nie wiem czy ktoś widział czy pamięta... ale na Przystanku Woodstock 2009 , ktoś na własną rękę zrobił klubową wioskę , pamiętam że było to nawet całkiem całkiem zorganizowanie , ogrodzenie z drewna , taka siatka jako dach , podwyższone miejsce dla Dja no i parkiet , pamiętam jak przez całą noc napierdalało jakieś okrutne techno i nie można było spać , dobrze że na następny dzień już był spokój... ktoś zrobił porządek ? ;p
 
 
Sitar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: poland
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Wiaderko napisał/a:
amiętam jak przez całą noc napierdalało jakieś okrutne techno i nie można było spać , dobrze że na następny dzień już był spokój... ktoś zrobił porządek ? ;p


Ja zrobiłem i w tym też zrobie jak będzie trzeba :evil: To je woodstock a nie dyskoteka
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Tyle:)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=-GAiJPp2epo&feature=related[/video]
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Jorgus89 napisał/a:
Tyle:)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=-GAiJPp2epo&feature=related[/video]

I like it!
 
 
Klawisz.Master
Gość
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

To w takim razie my chcemy scene rockową na Sanrajsie, maydayu i innych festiwali z techniawką. Szczerze to lubię Muzykę elektroniczną, ale ELEKTRONICZNĄ (Jarre, Tangerine dram itp.) a nie te nawalanie bez przekazu.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

tak swoją drogą to ciekawe czy niektóre osoby by w ogóle zauważyły, że coś takiego jest na woodstocku...

[ Dodano: Sob 15 Sty, 2011 ]
no i tak jakoś sobie nie wyobrażam , że 'blond solara z tipsami' chciałaby przyjechać na woodstock do tego 'brudu i syfu' po to by posłuchać muzyki klubowej..więc wątpię żeby był problem z tego typu osobami na woodstocku.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Dokładnie! Jakby to miałby być jakiś namiot z taką muzyką albo mała scenka (jak np. w wiosce piwnej) to przecież żadni techno - maniacy nie jechaliby pół polski albo nawet miasto obok, żeby posłuchać w/w muzyki wśród "brudasów" ;-)
Nie rozumiem po co tu takie napięcie wśród niektórych.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Alien napisał/a:

Nie rozumiem po co tu takie napięcie wśród niektórych.


Kompleksy,pani magister,kompleksy...
 
 
wera359  
Forumowy prawiczek
wera

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 38
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Uważam, że to nie przejdzie nigdy: zbyt duża różnica jest między muzyką klubową (która opiera się tylko na dudnieniu w uszy bez konkretnych słów-zero przekazu), a tą, której słuchają Woodstockowicze (która ma przede wszystkim słowa i konkretny przekaz dla słuchaczy).
Poza tym jeśli ktoś chce posłuchać sobie tego ''techno'' to niech się na dyskotekę wybierze...
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

wera359 napisał/a:
.
Poza tym jeśli ktoś chce posłuchać sobie tego ''techno'' to niech się na dyskotekę wybierze...

Będziesz dobra jak mi wskażesz jakąś polską dyskotekę na której puszczają muzykę techno ;d
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Cytat:
Będziesz dobra jak mi wskażesz jakąś polską dyskotekę na której puszczają muzykę techno ;d


a co puszczają jak nie techno?
u mnie na wiosce jest wielka stodołą zwana Reaktorem i tam jak się przejeżdża wieczorem w odległości nawet całkiem sporej, to techno wali po bębenkach aż miło. i choć się nie znam na rodzajach muzyki, to jestem pewna (czuję to w moczu), że to techno. typowe umcyk umcyk
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Sister Midnight, zaraz znawcy elektorniki poczęstują Cię wykładem na temat house, trance, techno i innych.

//tak, wiem. czekam na to jak na wykonanie wyroku, który już zapadł.. zawsze się znajdą znawcy. niechaj piszą, może mnie ktoś uświadomi (to nei było zachęcenie do ot) /Sis.

Co do tej wioski - jestem na NIE, niech wood nie będzie wylęgarnią żelu i tapety.
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
Cytat:
Będziesz dobra jak mi wskażesz jakąś polską dyskotekę na której puszczają muzykę techno ;d


a co puszczają jak nie techno?

Widzę że brak ci wiedzy , tak więc odsyłam do wiki lub innego źródła wiedzy ;p
Nie zrażaj się do mnie , chciałem tylko sprostować kilka spraw; )

btw. ja tam żadnym znawcą nie jestem , ale czasami elektroniką nie pogardzę ;p ( i nie mowa tutaj o shicie puszczanym w radio czy dystkotekach)
aha ludzie!
nie utożsamiajcie muzyki elektronicznej z taneczną muzyką elektroniczną !: )
  
 
 
uhu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Cóż... Każdy wychwala to czego słucha i wydaje mu się że to jedyna słuszna muzyka, traktując inne rodzaje jak coś gorszego...
Taki już urok ludzi że każdy ma inny gust.

Jednak niech festiwal woodstock pozostanie woodstockiem, a muzyka klubowa niech pozostanie w klubach :-P

Także ja jestem zdecydowanie na NIE.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

uhu napisał/a:
Cóż... Każdy wychwala to czego słucha i wydaje mu się że to jedyna słuszna muzyka, traktując inne rodzaje jak coś gorszego...
Taki już urok ludzi że każdy ma inny gust.

Taki jest styl napalonych nastolatków i ludzi nieznających się na muzyce.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Taki jest styl napalonych nastolatków i ludzi nieznających się na muzyce.
Bez przesady. DOBRA elektronika nie jest zła, ale podkreślam - dobra. Nie to, co my znamy. Zauważcie, że dla ludzi niesłuchających rocka, kapelą rockową może być nawet Feel, do którego w życiu się nie przyznamy. A przecież jest mnóstwo świetnych kapel, których nikt (poza zainteresowanymi) nie zna. Tak samo jest z rapem, muzyką elektroniczną, etc.
Zresztą, sporo moich znajomych, którzy słuchają głównie rocka i metalu, nie boją się poszerzać swoich horyzontów i czasem sięgają po taką muzykę, że aż się dziwię.

Wioska klubowa nie byłaby złym pomysłem, mogłaby być bardzo ciekawa i uczyć tolerancji - pokazywać, że Woodstock to miejsce dla każdego, to miejsce, które nie zamyka się na innych. Ale z braku tolerancji raczej bym odradzała ten pomysł...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group