Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
woodstock 2011 klubowa wioska
Autor Wiadomość
Sitar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: poland
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Ktoś tu teledysk 2paca wstawił. 2pac to ewenement w świecie hip hopu, szkoda że zapomniałeś dodać że nie żyje od kilkunastu lat. Woodstock to tradycja, zapoczątkowana w epoce dzieci kwiatów. Ten kto jest za tym żeby zmienić ten klimat wprowadzając raperów i techno do tego nieskazitelnego jeszcze światka nie zasmakował chyba prawdziwego piękna tego festiwalu.

Techno na woodstocku... szkoda gadać.
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Jak dla mnie to pomysł do d.. no wiadomo.
Moze najbardziej mocnym argumentem bedzie to iz sporo ludzi nie lubi, jak to ładnie ująć nas, gdy ktoś np. mnie widzi na ulcy, czy kogokolwiek(w szkole np.) padaja głupie komentarze, naprawdę nie potrzebne. Uwazam,ze pomysł nie przemyslany, nie chciałabym martwić sie o wszystko, czy wpuszczą mnie do pociągu, bo im bedzie za ciasno, z powrotem ludzie wchodza oknami, drzwiami, aby sie tylko zmieścić i nikomu nie przeszkadza, a tak na NA PEWNO byłby problem.
Choć rozumiem,ze muzyka łączy ludzi, ale chyba bez przesady, to nie sunriss(czy jak to się tam pisze)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Sitar napisał/a:
Ten kto jest za tym żeby zmienić ten klimat wprowadzając raperów i techno do tego nieskazitelnego jeszcze światka nie zasmakował chyba prawdziwego piękna tego festiwalu.


Polacy maja niesamowitą umiejętność uogólniania. Ja byłam 8 razy i za każdym razem jest super, imprezę zasmakowałam chyba lepiej niż większość z Was. Nikt tu nie chce nic zmieniać, ale urozmaicać. Koleś wyszedł z inicjatywą, która na pewno niejednemu by przypadła do gustu, a prawie wszyscy, że to nie dyskoteka :shock: Gdzie Wasza tolerancja? Z resztą zapewne i tak nic z tego nie będzie, a Wy tu przeżywacie...
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Taaa a szczególnie gdy się idzie ulicą i słyszy za plecami techno zjebów "aa metaal grhhhhh" to wzmacnia! Z resztą pomyślcie ile by było bójek ;]
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Kefir napisał/a:

Mógłbyś Dez wyjaśnić o co miałeś na mysli mówiąc:
Dezaprobator napisał/a:
Był namiot Millera i więcej było z nim problemów niż pożytku
? Ciekawy jestem jak to wyglądało po prostu.


Otóż w 2005 roku jak juz ustalilismy był namiot sponsorwany przez "Browar" Miller:

W środku była DJ-ka. Leciała tam muzyka generalnie elektroniczna.
Problem z tym namiotem był taki, że chodziły stare punki i robiły dymy bo nie mogli zrozumieć co ten namiot tam robi - a był zaraz po lewej stronie sceny. Po jakimś czasie ciągłych akcji i tworzenia nie zdrowej atmosfery zmieniono muzykę na typ: Rammstein, Prodigy i sytuacja ucichła.
Namiot już nigdy się nie pojawił.

Osobiście byłem na Rock For People w Czechach i był tam również namiot elektro i nic złego się tam nie działo.
Myślę, że Przystanek Woodstock nie jest dobrym miejsce na takie namioty właśnie ze względu na głęboko zakorzenioną kulturę punkową, która bardzo często oznacza brak zrozumienia i otwartości muzycznej, czego dowód niejednokrotnie mieliśmy nawet na naszym forum.
Reasumując dla mnie osobiście namiot elektro jest jak najbardziej w porządku ale ze względu na brak zrozumienia przez szerokie rzesze woodstockowiczów, nie jestem za tym aby ponownie testować jego wpływ na relacje międzyludzkie na Woodstocku 8-)
 
 
 
Tessi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: FGW
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Hymmm.... jak by to powiedzieć, bardzo cieżka sprawa, Jestem na NIE.

Evela napisał/a:
techno zjebów
- podoba mi się to określenie :D
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Nie przyjęło się wcześniej nie przyjmie się i teraz. Mi by tam nie przeszkadzało o ile byłbym rozbity daleko od nich. Choć tak szczerze... Nie wiem. Woodstock i tak z roku na rok jest coraz gorszy więc... A resztę sobie sami dopiszcie.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

zdaje się, ze to kiepski pomysł, biorąc pod uwagę choćby temat na tymże forum, który traktował o puszczaniu muzyki nazwę tu ogólnie elektronicznej, bom nie rozeznana w rozróżnieniu ich, z samochodu i dużą liczbę w nim głosów bardzo negatywnych.. a z mojego punktu widzenia: nie chciałabym się bawić z ludźmi, którzy na co dzień zwykle uważają mnie za gorszą, bo noszę glany.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

może was to zdziwić, ale ja nie mam nic przeciwko temu namiotowi xD nie zajmowili by miejsca na dużej scenie, gdyby postawili w odpowiednim miejscu, trochę na uboczu ... i wszystko cacy ;-)
 
 
Kubusieeq  
Forumowy prawiczek
Lunatyk, -l freak l-


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: Gora Slaska DGR
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Szczerzee To jakk By Tak Troche Blizej Miastaa Niz
Pw albo tak jak aras mowi Gdzies na uboczuu

Chociaaz Moze Byc Z tym Troche Zamieszania
No ale badzmy Szczerzy to i tak sie nei staanie :D

Już parę razy Cię proszono, byś pisał/a normalnie, czyli wielką literą zaczynamy zdania i piszemy nazwy własne i nie używaj tak często opcji "enter" / Alien
 
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Aras666 napisał/a:
może was to zdziwić, ale ja nie mam nic przeciwko temu namiotowi xD nie zajmowili by miejsca na dużej scenie, gdyby postawili w odpowiednim miejscu, trochę na uboczu ... i wszystko cacy ;-)

Jeszcze by się przypadkiem nawrócili... na muzykę rockową :mrgreen:
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Ruda napisał/a:
Jeszcze by się przypadkiem nawrócili... na muzykę rockową :mrgreen:

Oj ale tutaj panuje brak zrozumienia.
Do namiotu Millera nie przychodziły dresy z miasta tworząc swoją oazę. W tym namiocie byli normalni Woodstockowicze, którzy są po prostu otwarci na muzykę włącznie z Tą elektro.
Czemu wszyscy mają tendencję do szufkadkowania typu on słucha techno a on rocka.
Ja słucham Muzyki od Black Metalu przez punk rock Hip Hop Elektro i najzwyklejsze Techno.
Czyli jestem dresem punkowcem metalem czy Hip Hopowcem ?
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Hm.. Na Coke Livie w Krakowie było kilka scen, oprócz głównej. Były własnie między innymi sceny z muzyką klubową i każdy mógł pójść tam, gdzie mu najbardziej muzyka odpowiadała. No, ale nie ma co porownywać Woodstocku z Coke Livem . Woodstock to Woodstock. Idea musi pozostać niezmienna.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

grotesqa napisał/a:
Woodstock to Woodstock. Idea musi pozostać niezmienna.

baaaardzo smieszne, idea wyginela po 69 :mrgreen:
Obecny woodstock - ideologicznie - jak i rowniez troche muzycznie - znacznie odbiega od tego czym woodstock byc powinien - bo i czasy sie zmienily.
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Cytat:
Ja słucham Muzyki od Black Metalu przez punk rock Hip Hop Elektro i najzwyklejsze Techno.
Czyli jestem dresem punkowcem metalem czy Hip Hopowcem

Dokładnie. Po co się ograniczac i szufladkowac muzykę? Muzyce nie można doczepiać żadnych etykietek. Powinno sie być otwartym na wszystko , a nie siedziec tylko w jednym gatunku i twierdzic , że on jest najlepszy ze wszytskich, a treszta to szit. Takie jest moje zdanie ;)
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

grotesqa napisał/a:
Cytat:
Ja słucham Muzyki od Black Metalu przez punk rock Hip Hop Elektro i najzwyklejsze Techno.
Czyli jestem dresem punkowcem metalem czy Hip Hopowcem

Dokładnie. Po co się ograniczac i szufladkowac muzykę? Muzyce nie można doczepiać żadnych etykietek. Powinno sie być otwartym na wszystko , a nie siedziec tylko w jednym gatunku i twierdzic , że on jest najlepszy ze wszytskich, a treszta to szit. Takie jest moje zdanie ;)




no dokładnie zgadzam sie , trzeba być otwartym na różne rodzaje muzyki , choć dalej stoje przy tym , że namiot z taką muzyką to zły pomysl chce jechac na Woodstock i czuc sie jak wśród swoich a nie jakis cwaniaków z jp na koszulkach itp...
 
 
 
Sitar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: poland
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Po to żeby nie zapełnić Woodstocku takim syfem http://www.youtube.com/watch?v=M4Er0h3biP8
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Sitar napisał/a:
Po to żeby nie zapełnić Woodstocku takim syfem http://www.youtube.com/watch?v=M4Er0h3biP8

Laj not maaan ? Zmeczeni woodstockowicze moga jest zrobic najwieksze bukkake na swiecie i pobic kolejny rekord guinessa!
 
 
Szacun
Gość
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Wypier....z tą muzą, białymi rękawiczkami, pustymi lachoniami (większość;). jełopami, metroseksualistami itp itd etc !

ok- szacun dla każdego człowieka
ale tylko dla tego, który na szacun zasługuje !
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Nikt tu ani razu nie wspomniał o białych rękawiczkach, jełopach i tępych laskach, więc bez przesady. Gadamy sobie luźno o namiocie z muzyką klubową czy elektroniczną, więc "gościu" wyluzuj.
 
 
Szacun
Gość
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

tym razem grzeczniej i spokojniej

...nie było o tym mowy- to proszę poczytaj sobie komentarze,przestań słuchać techno albo techno podobnego shitu a zrozumiesz, że nie tylko ja mam takie zdanie !
tylko fakt- wypowiedziałem je trochę za ostro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania