Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki odwieczny problem
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tylko raz ktoś podszedł chcąc sprzedać zioło lub kwas. Ale to i tak pierwszy taki przypadek od lat dla mnie. Pewnie dlatego, że zawsze rozbijam się z dala od gastronomii, za to blisko Kriszny, a jak ktoś pisał tam nie trzeba ćpać, by być naćpanym. Ale coś jest na rzeczy, w tym roku było sporo osób wyglądających jak niedobitki po Prodigy i chyba niejeden był na kwasie. Nawet pobili się w pasażu raz, i to konkretnie, razem z wjazdem z buta w trzymanego, co widziałem pierwszy raz. Powoli coś przestaje mi pasować, ale nadal mam nadzieję, że to ostatnia fala po finale z zeszłego roku i się to powoli rozmyje.
 
 
wrednarudamalpa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: amarenowy raj
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

paru cpunów widziałam, może ze dwa razy się ktoś zapytał czy mam coś sprzedac, ale to tyle.
rozbiłam się z ludźmi, gdzie każdy jarał zielsko, ale zielone to nie narkotyki.
co do jarania jeszcze - pytali się w kółko czy nie chcę się przyłączyc, ale to nieszkodliwe :)
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

rafciux napisał/a:
Zawsze możesz wysiąść na najbliższej stacji.

Nie mam zamiaru wysiadać przez takiego kogoś. Po prostu mnie to ZDEZORIENTOWAŁO I TYLE. Dżizas...

Hah ! Zapach trawki był wszędzie, to fakt :D Widziałam nawet ludzi chodzących z wiankami zrobionymi właśnie z zielonego :D
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Mnie gość proponował jaranie/piguły czy coś przy Tesco. Na jaranie oczywiście byłem chętny, bo wyjechałem na spontanie i nic ze sobą nie wziąłem ;)
Cóż - Woodstock to nie jest Lednica, tu zawsze będzie się coś takiego działo ;) Żyjmy i dajmy żyć ;)
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Nam mili panowie odjeżdżający z pola dali torebeczkę z piękną zawartością. Dziękujemy serdecznie, ludzie z zapchanego pociągu do Poznania mieli przynajmniej jeden powód do radości :)
 
 
Dzidzi  
Forumowy prawiczek
OKOŃ


Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

W pewną noc zdarzyła nam się dosyć nieciekawa sytuacja. Gościu z namiotu obok tak się porobił jakimś syfem, że dosłownie sapał, dławił się śliną i warczał jak opętany. Leżał i darł się, że wszystkich pozabija, podusi itp. W końcu zebraliśmy się z resztą sąsiadów i związaliśmy typa za ręce i nogi coby nie szalał. Jak trochę ochłonął powiedział nam, że zeżarł coś od jakiegoś obcego typa.

Bezmyślność ludzi często może doprowadzić do katastrofy ; <
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

do naszej wioski wbił jakiś typ. spał kulturalnie, potem zaczął się trząść, no ewidentnie było widać że po czymś mocniejszym. ktoś polazł po pe peków. a pe pecy co? 1. nie było 2 sierpnia, a oni zaczynają 2 {sic!]. 2. spytali czy wszystko okej, typ powiedzial, że tak. oni w jedną, on w drugą. tyle go widzieliśmy.
 
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Była nawet rozbita wioska Hyperreal (miłośnicy wszelkich dziwnych substancji psycho, z meksykańskimi grzybami i robakami z lasów deszczowych włącznie), ale do poki się bawili grzecznie to nic mi do tego.
 
 
 
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Taa ludzie z hiperreal to są niezli ;P 1 gość miał 200g mj i zaczoł ją chować pod ziemie bo ktoś mu wkręcił, że będzie nalot policyjny a pózniej musiał suszyć na słońcu wszystko. Słyszałem też, że po aptekach chodzili w kostrzynie po jakieś leki. Sam nic do niech nie mam bo jeżeli ktoś chce ćpać to będzie ćpał, jego wybór.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Mi jacyś śmieszni gówniarze chcieli sprzedać gieta za 40PLN ale na bogów, wiem jak pachnie zioło. Ci kolesie tam mieli coś bez zapachu w dodatku w tak śmiesznej ilości że ich wyśmiałem. Powiedziałem żeby poszukali frajera gdzieś indziej ;]
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Każdy odpowiada za siebie. Nawet jak ktoś chce jakiś kompot napierdalać, to proszę bardzo, nic mi do tego dopóki mnie do tego nie zmusza!
Marihuana to nie narkotyk i jak dla mnie było jej wciąż za mało ;)
Zresztą co to za temat? Narzekanie na obecność narkotyków na największym narkomańskim festiwalu w Europie? Serio? <pokazal jezyk>
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Rozjebał mnie obcokrajowiec, Słowak, który na pytanie czy ma papierosa, wyciągnął słoiczek takiej wielkości jak po keczupie Kotlin, gdzie było od cholery zielska i zaraz potem lufkę.
Poza tym, na każdym kroku czuć było zieloną woń - kto chciał i miał język w gębie,ten brał.
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tasior napisał/a:
Narzekanie na obecność narkotyków na największym narkomańskim festiwalu w Europie? <pokazal jezyk>


no wlasnie celuje w Twoją wypowiedz że jak każdy będzie to tak przedstawiał to z roku na rok będzie gorzej.

W zeszłym roku ciężko było o aromat zieloności palony publicznie a w tym roku ...ehh gdziekolwiek się szło zawsze jakiś aromat był czy to na ciuchach czy w powietrzu...


Boli mnie to osobiście lekko bo wchodzi nowa moda na woodstock wraz z nowymi osobnikami
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Fakt faktem tegoroczny woodstock był inny niż te co byłem na nich wcześniej. Od groma jarania było. Temu chyba nikt nie zaprzeczy <haha>
 
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Chyba trochę was ponosi.
Coraz więcej ludzi pali trawkę bo są świadomi że jest narkotykiem tylko dlatego że jakiś idiota wrzucił ją do tego samego wora co crack i kokainę.

A jak kogoś to boli że trawka i narkotyki są na Woodstoku to chyba coś mu sie pomyliło, albo nie do końca wie skąd się wzięła ta nazwa.
Proponuję wpisać w Google Woodstock '69 i poczytać, a nie pisać głupoty że coraz więcej narkotyków na Woodzie.

Napiszę to po raz kolejny bo drażnią mnie coraz bardziej te wszystkie hejterskie tematy powoodstockowe.

WOODSTOCK TO FESTIWAL WOLNOŚCI!!
tak długo jak Tobie nie szkodzę, gówno powinno Cię obchodzić czy chleje do odcięcia, palę skręta, wciągam kreskę, czy wrzucam kwasa. (osobiście tylko palę).
 
 
 
ghast  
Forumowy prawiczek
Siła Moc Kisiel

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Bielsko-biała
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Paliłem mj codziennie uważam że to nie narkotyk chyba że kawa fajki i browar też, nikogo nie namawiałem a o lufkę zapytałem z pół miliona razy w sumie rozbiłem ich z 30 z tego co sprawdziłem co 20 osoba wie o co chodzi.
I nikt mnie nie zapytał czy chce coś kupić!!! hamy! <piwosz> Żałuje że nie trafiłem na wioskę hyperreal :( Woodstock jest festiwalem wolności, jeżdżę tam by chodź na tydzień poczuć wolność, wyczilałdować się nie myśleć o tym że policja da mi mandat 50zł za to że otwarłem piwo, ustawy po to by koncerny płaciły w łapę więcej a jak nie to nie macie reklamy w mediach a ludzie nie będą mogli browara otworzyć w miejscu publicznym bo trzeba płacić więcej, szkoda że tylko mniej zarabiamy, a gandzi nie będzie bo to piękna roślina żaden koncern nie zgodzi się by go wygryźć. Bawełna słabsza konopia 3 razy silniejsze włókna, oleje, nawet spoina do pustaków i tysiąc innych zastosowań, po co jeździć na wodór jak mogą na tobie zarabiać benzynę za 6PLN kup!
I po to jadę na Woodstock i palę mj że by nie myśleć o tym całym egzystencjonalnym gównie. Było zajebiście dzięki wam, byliśmy jednością i wspaniale było być tam z wami
FEAR AND LOATHING IN L.A.
 
 
LSDMAN  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

kizia i tak mieliśmy tego za dużo a dzielić się trzeba!
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ogólnie, z mojej historii przystanków wynika, że powoli ten temat się rozwija. Zalegalizujemy palenie i nikt nie będzie nas ścigał jak byśmy byli przestępcami. Proponuję nawet aby wprowadzić maryśkę do więzień to by było tam 10 razy spokojniej.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ok wolność wolnością ale w moich oczach takie sprzęty jak zużyte strzykawki proponuję po sobie sprzątać. Bierz co chcesz ja wybieram piwko albo zielone. Tak jak kilka stron temu - nie wiadomo kto jaki syf we krwi nosi.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Pokażcie mi te strzykawki, błagam ;)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

outi napisał/a:
Pokażcie mi te strzykawki, błagam ;)

Pewnie w okolicach krwiobiorców były ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime