Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
FREE HUGS !!!
Autor Wiadomość
POOWER  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: NOWEGIA
  Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   FREE HUGS !!!

Siemanko !!!
Kto z Was - forumowiczów, chodził z tabliczką FREE HUGS lub podobną? i kiedy? <rotfl3>

Ja wpiszę się pierwszy,
chodziłem z kolesiem z tabliczką przez 2-3h przed Sabatonem ;))
 
 
żibi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 02 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

O, to może się przytulaliśmy :D. Bo mniej więcej wtedy hugowałam trochę. Ale nie chodziłam z tabliczką, raczej korzystałam z ofert :D.
 
 
youvi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Cóż, ja tabliczki nie miałam, ale jakoś w nocy z 2 na 3 sierpnia od 3 do 5 godziny z dwoma koleżankami chodziłyśmy po głównej ulicy i typowałyśmy na kogo się rzucić i kogo wytulić. No i tak ze 200 osób "zaliczyłyśmy" ^^
Ja mam rude włosy, byłam w białej kurtce upieprzonej w czekoladzie i czarnej czapce
na głowie, jedna koleżanka: ciemne włosy i okulary typu nerdy, dość drobna, druga koleżanka: bardzo kręcone, długie włosy i aparat na zębach. Ktoś poznaje?
  
 
 
POOWER  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: NOWEGIA
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja chodziłem w takiej białej koszulce (wyróżniającej się, bo czystej) albo później bez koszulki :P

Szukam teraz dziewczyny, która była z 20-30m od wioski kryszny z tabliczką "free hugs"
miała ciemną, rozpinaną bluzę w białe gwiazdki, później już chodziła bez tej bluzy,
tuliliśmy się kilka razy :P
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja chodziłam z koleżanką. Mam rude włosy na sobie miałam lennonki, chustkę na głowie, pomaranczową torbę. Chodziłyśmy w piątek i sobota (wciąż mi mało!) Przytuliłyśmy sporo osób :))
 
 
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja chodziłem z kumplem bez tabliczki i zaczepiałem dziewczyny albo korzystałem z ofert :) Miałem czarna zapinaną bluzę i czarną czapke NY z jasno niebieskimi elementami. Chodziłem w ostatni dzień jak grał sabaton a póżniej my riot po głównej ulicy i koło wioski piwnej.
Youvi na mnie się rzuciły jakieś chyba 3 dziewczyny krzycząc free hugs, może wy ?
 
 
Krakov  
Forumowy prawiczek
Zła, popierdolona kreatura


Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja chodziłem przez całą środę z tabliczką. Zaliczyłem wtedy tyle hugów, że pod wieczór czułem się jakbym przytulił całą ludzkość. Znaki rozpoznawcze: prawie dwa metry wzrostu, długie włosy i broda, czarne krótkie spodnie i czarna koszulka z Rumcajsem.
W pozostałe dni również chodziłem mniej lub więcej. Zwykle w jaskrawożółtej koszuli ze smokiem, też dość charakterystycznej jak mniemam ;)
 
 
youvi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Share tak, to chyba my ^^
 
 
magn  
Forumowy prawiczek
Rzeczywistość dała dupy.


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja tabliczki nie miałam, ale przytulałam wszystkich, którzy takowe mieli (często gęsto też i tych, którzy wcale o to nie prosili hahaha;)
Tak czy siak mam wrażenie, że moja private space zmniejszyła się niemal do zera;)
 
 
POOWER  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: NOWEGIA
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Share napisał/a:
na mnie się rzuciły jakieś chyba 3 dziewczyny krzycząc free hugs, może wy ?


Na mnie też rzuciły się jakieś 3 dziewczyny :P
zaszły mnie od tyłu, byłem bez koszulki i miałem spalone od słońca plecy,
troche bolało ale co tam <rotfl3>
 
 
youvi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

POOWER wybacz XDDDD
 
 
a.SKA  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: Śrem
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja chodziłam w sobotę w białej sukience w różowo-niebieskie kwiatki, w dużych lenonkach z koleżanką, która miała okulary z kotem Nyanem xD
 
 
gumowa_kaczusia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja niestety tabliczki nie miałam ale hugowałam wszystkich chetnie ;D

Pozdrawiam ekipę ludków, którzy po zhugowaniu poprosili mnie, żebym z nimi została bo biją rekord, najwięcej free huggersow w jednym miejscu ^^ no to zostałam, jakiś dobry chłopak użyczył mi tabliczki i uzbieraliśmy po jakichś 3 minutach meeega dużo osób i rozciągnęliśmy się na całą szerokość pasażu tak że nie można było przejść bez przytulania XD Potem jeszcze sporo ludzi robiło nam wszystkim zdjęcia ;p To było bodajże 1szego dnia ale nie jestem pewna ;p

A za rok sama staje z tabliczką, a cso! ;D
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja też chodzilam z napisem FREE HUGS! na kartonie. Od 31.07 do 03.08 !!
Przytuliłam chyba z 5tys osób !! Masakra xDD




Szukam chłopaka ze SZCZECINA, ktory chodzi rowniez z tym napisem... Odezwij sie:P
 
 
 
POOWER  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: NOWEGIA
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Anarchia napisał/a:
Szukam chłopaka ze SZCZECINA, ktory chodzi rowniez z tym napisem... Odezwij sie:P



Może mnie szukasz :P
Ja mówiłem, że jestem ze Szczecina, bo stamtąd pochodzę tylko przez nieudolność Naszego rządu mieszkam i pracuję w Norwegii :))
  
 
 
tezet666  
Forumowy prawiczek
przytul albo polej piwa

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

"PRZYTUL MNIE ALBO NALEJ PIWA" kto ma z takim napisem fotki?
 
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja niestety nie miałam tabliczki z napisem Free Hugs, ale oczywiście przytulałam się do każdego kto ją miał, w sumie ten kto miał Free Hugs & Kisses także skorzystałam ;p chodziłyśmy razem z moją siostrą. Mam długie, kręcone, ciemne włosy i ciemną karnację, moja siostra w sumie podobna, bo się pytaliście czy jesteśmy bliźniaczkami ;p
Luudzie, ale tęsknię za tym wszystkim!
 
 
 
tezet666  
Forumowy prawiczek
przytul albo polej piwa

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

niekontrolowana napisał/a:
Ja niestety nie miałam tabliczki z napisem Free Hugs, ale oczywiście przytulałam się do każdego kto ją miał, w sumie ten kto miał Free Hugs & Kisses także skorzystałam ;p chodziłyśmy razem z moją siostrą. Mam długie, kręcone, ciemne włosy i ciemną karnację, moja siostra w sumie podobna, bo się pytaliście czy jesteśmy bliźniaczkami ;p
Luudzie, ale tęsknię za tym wszystkim!


hehe może się przytuliliśmy:) MAM NADZIEJĘ ŻE ROK SZYBKO ZLECI:)
 
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

biegałem z taką tabliczką chyba w nocy z czwartku na piątek przy drodze od kryszny do bandżi. Caaałą noc :D
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

to był mój pierwszy Wood i byłam tak bardzo zaczarowana wszystkim co tam się działo. A free hugsy udzieliły mi się wyjątkowo :D Po pasażu i wiosce piwnej latałam z kuzynką chyba przez dwie noce z 3 na 4 i z 4 na 5 :) Śpiewałyśmy Czerwonych Gitar "Wszyscy mamy źle w głowach..."

Szukam trójki chłopaków z którymi miałam okazję przytulać się tej drugiej nocy, jeden z tych chłopaków miał dredy i okulary lenonki. Pamiętam, że cała nasza grupa wywróciła się na śmietniki xd

Szukam również chłopaka,któremu powiedziałam,że jest podobny do Titusa z Acid Drinkers za co mi bardzo dziękował, było to podajże podczas koncertu Sabatonu


P.S. Ludzie, już chcę znów znaleźć się w tym cudownym miejscu!
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

ja nie stałam z tabliczką, ale przytulałam wszystkich właściwie :D dużo osób zachwycało się moim wzrostem, przez co jak się do kogoś przytulałam to brali mnie na ręce xD kilka osób dostało ode mnie całusa w policzek.
niska, coś koło 150 cm wzrostu, włosy dość długie, rude, kolczyk w nosie, zielone oczy, lennonki :D w środę miałam wojskową kurtkę i czerwone spodnie w paski, w czwartek krótkie spodenki w panterkę, koszulkę acid drinkers chyba i tego kondona z play'a na głowie :D w piątek też krótkie spodenki i na głowie tą szmatkę z napisem "nie biorę jestem ok", w sobotę też podobnie tylko na głowie żółta bandana :D ktokolwiek mnie kojarzy, niech pisze na PM, albo gg: 34047128.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group