Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki odwieczny problem
Autor Wiadomość
-angie-  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Layla napisał/a:
Też nic takiego mnie nie spotkało, ani nikt nie pytał, ani nie proponował . Natomiast w powietrzu dało się co nieco wyczuć ;)


heh,no właśnie;) nie mam nic do palenia, osobiście wolę się napić, mam wtedy lepszy nastroj, ale w pewnym momencie te opary były zbyt intensywne...moze to ta mgła w nocy^^ albo sasiedzi ;D w sobote gdzie sie nie ruszyłam ktos niedaleko palil...jak dla mnie za duzo tego ;)
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

berndsen napisał/a:
W pociągu w pewnym momencie dosiadł się do naszego przedziału gościu, który wyciągnął jakieś pudełeczko a z niego na siedzenie wypadł jakiś woreczek białego proszku i oczywiście zielsko. Zielsko luz, tylko po chwili zaczęłam się zastanawiać, co to za proszek. Potem ktoś powiedział, że to był cukier do herbaty, ale jak na mój gust - cukier jest nieco grubszy.... no, chyba, że to był cukier puder, ale żeby go trzymać razem w jednym pudełku z zielonym? Eh nie wiem, dalej nie wierzę, że to był cukier.



No ok ok... ale zabolało Cie to stało Ci sie coś przez ten widok wypadającego woreczka z białą zawartością??? za pewno była to amfetamina albo koks, cóż ktoś lubi sobie pomykać na speedzie po prostu i spoko, nie dotyczy mnie to więc dla mnie problemu nie ma, każdy ma swój mózg, odpowiada za siebie i swoje czyny :) Nikt Ci na siłe nic nie wetknie więc po co ten ambaras, chcesz to rób to :) polega to na możności robienia wszystkiego dopóki swoim zachowaniem i czynami nie naruszamy wolnosci drugiego czlowieka i tyleeee
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja rozumiem, wiesz... ale chodzi o to, że poczułam dziwny dyskomfort mimo wszystko. Nie zabronie mu ćpac, ale nie życzę sobie, by ktoś robił to w moim towarzystwie, czy nawet by pokazywał swoje "skarby". Tak samo, jak niektórzy nie życzą sobie tego, by przy nich palić (papierosy w sensie). Proste, nie?
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mi proponowano wieeeele razy zioło, ale odmawiałam za każdym razem i nie było problemu ;] w ogóle w przedziale w pociągu jak wracaliśmy do domu byliśmy z ludźmi, którzy brali i wciągali jakieś psychodeliki, było też paru co w żyły sobie dawali, nie wiem co, ale cały czas krzyczeli żeby załatwić strzykawkę, bo muszą sobie władować i nie dadzą rady ;| ;|
 
 
 
Maraska  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
To Wy nie wiecie, że nawet można znaleźć rosnące konopie na Woodzie? ;)


No właśnie, sama trafiłam pewnej nocy do namiotu z gąszczem marihuany w środku :D
 
 
habalasz?  
Forumowy prawiczek
Ave PS !


Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

berndsen napisał/a:
Ja rozumiem, wiesz... ale chodzi o to, że poczułam dziwny dyskomfort mimo wszystko. Nie zabronie mu ćpac, ale nie życzę sobie, by ktoś robił to w moim towarzystwie, czy nawet by pokazywał swoje "skarby". Tak samo, jak niektórzy nie życzą sobie tego, by przy nich palić (papierosy w sensie). Proste, nie?



Dobrze nie życzysz sobie , żeby ktoś zażywał w Twoim towarzystwie , ale jak mówisz ten ktoś nie zażywał , może poprostu mu wypadło to białe "coś" poprzez nierozwagę? Jeśli nic wam nie zrobił ten ktoś , to nie ma powodu do narzekania :)

Ale nie ma się co kłócić , świeżo po PW tiaaa
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

defirujaca napisał/a:
Mi proponowano wieeeele razy zioło, ale odmawiałam za każdym razem i nie było problemu ;] w ogóle w przedziale w pociągu jak wracaliśmy do domu byliśmy z ludźmi, którzy brali i wciągali jakieś psychodeliki, było też paru co w żyły sobie dawali, nie wiem co, ale cały czas krzyczeli żeby załatwić strzykawkę, bo muszą sobie władować i nie dadzą rady ;| ;|


Wątpie, że mówili to na serio wydaje mi sie, że narkus (heroinista) zapomniałby wszystkiego od jedzenia zaczynając po namiocie kończąc ale nie strzykawki tym bardziej mając towar przy Tobie poza tym tacy ludzie znaleźliby milion innych sposobów na przyćpanie
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Strzykawę widzieliśmy na jednym z tych małych stolików w piwnej za gastro. To już nie było fajne, jak ktoś chce niech się kłuje nawet po jajach ale niech nie rozrzuca strzykaw po polu.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

ja strzykawke widziałem centralnie przy gastro.....
 
 
rafciux  
Forumowy prawiczek
W sercu mam mezalians, w ręku widnokręgi.

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Koło
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

berndsen napisał/a:
Ja rozumiem, wiesz... ale chodzi o to, że poczułam dziwny dyskomfort mimo wszystko. Nie zabronie mu ćpac, ale nie życzę sobie, by ktoś robił to w moim towarzystwie, czy nawet by pokazywał swoje "skarby". Tak samo, jak niektórzy nie życzą sobie tego, by przy nich palić (papierosy w sensie). Proste, nie?


Zawsze możesz wysiąść na najbliższej stacji.
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kefir napisał/a:
Strzykawę widzieliśmy na jednym z tych małych stolików w piwnej za gastro. To już nie było fajne, jak ktoś chce niech się kłuje nawet po jajach ale niech nie rozrzuca strzykaw po polu.



ogólnie nie pochwalam zażywania heroiny ale odnośnie wyrzucanie strzykawek do równie dobrze mógłbyś kierować to do wszystkich którzy wyrzucają cokolwiek, jedzenie, puszki po piwach, cokolwiek innego
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Powiem tak, przyjechali sezonowcy na Wood i wszystko im przeszkadza. Najebani ludzie, brudasy, żebracy, ćpuni. Pierwszy raz chyba widzę tyle narzekających od kilku lat na tym forum. Sie nie podoba się to nie przyjeżdżaj. Narkotyki są wszędzie.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

To jest woodstock!!!!!! jak mozna wogole narzekac ze ziele sie pali na woodzie..... szkoda ze nie widzieliscie co sie w zarach działo
 
 
habalasz?  
Forumowy prawiczek
Ave PS !


Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nie dziwie sie , że koło gastro leżały strzykawy , byli głodni poprostu :P
 
 
rafciux  
Forumowy prawiczek
W sercu mam mezalians, w ręku widnokręgi.

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Koło
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
To jest woodstock!!!!!! jak mozna wogole narzekac ze ziele sie pali na woodzie..... szkoda ze nie widzieliscie co sie w zarach działo


Albo w Jarocinie w latach 80.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Cytat:
Albo w Jarocinie w latach 80.
o tym juz nawet nie mowie.
 
 
MilloK  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja często spotykałem ludzi, którzy chcieli coś kupić, albo sprzedać, może dlatego, że rozbiłem się tuż obok drogi. Raz nawet przyszli szukając jakiś twardych narkotyków, chcieli wszystko oprócz kwasu i zielonego. Mówili coś, że na woodzie jakaś wioska jest, ale nie pamiętam nazwy, ale mówili, że nazwa taka sama jak jakaś strona internetowa. Mieli jakoś po 20 lat.


osobiście polecam wszystkim pójść i potańczyć pare dobrych minut w hare krysznie, bo po tym się ma znacznie większą fazę niż po bakaniu <haha>
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mnie koleś chciał poczęstować kwasem ,ale odmówiłem bo coś mi mowiło że był nie ogarnął. A tak poza tym to znalazłem z kumplem procha ,ale również go wyrzuciliśmy. Z zielskiem nie było problemu raz chcielismy kupic to jacyś kolesie po 17-18 lat chcieli nam ojebać jakies marne dopalacze czy coś hahahaha
 
 
bieda  
Forumowy prawiczek
bieda walczy

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: kielce
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kumpla ktoś bez przerwy pytał gdzie można kupić zielone. xD
Zabawne, ciekawe czy to dlatego, że wyglądała jakby się zjarał, czy z powodu dredów ;p
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

kaliber44 napisał/a:
ogólnie nie pochwalam zażywania heroiny ale odnośnie wyrzucanie strzykawek do równie dobrze mógłbyś kierować to do wszystkich którzy wyrzucają cokolwiek, jedzenie, puszki po piwach, cokolwiek innego


Niestety nie zgodzę się. Puszki czy żarcie ci krzywdy większej nie zrobią (a jeśli już ro rzadko i niezbyt groźną), a jakiś zdesperowany ćpun może się jakimś syfem zarazić bo ktoś inny zostawił strzykawkę. Nie popieram twardych narkotyków, ale nic mi do tego co inni ludzie robią póki mi się przez to krzywda nie dzieje. Bardziej zaś niż jaranie zielska które akceptuję wkurza mnie palenie fajek w dusznych przedziałach pociągów, ludzie, litości, zostawcie trochę tlenu na te męczące podróże, a zwłaszcza powroty. Ja rozumiem że to jakaś tam potrzeba, ale tlen jest ważniejszy niż fajki...
 
 
SzuM  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Zapach trawki czuć było niemal co krok. Ale nikt mi nie oferował, ani nie pytał...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania