Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki odwieczny problem
Autor Wiadomość
Jacu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 16
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 23 Paź, 2012   

Wracając do tematu to mi bardzo często ktoś proponował narkotyki. Najczęściej był to etanol (we wszelakich postaciach), który stwarza bardzo dużo zagrożenie dla życia. Najwięcej ludzi widziałem naćpanych właśnie tą substancją a co dziwne kolejki do osób udostępniających ten NARKOTYK były najdłuższe i czekało się w nich bardzo długo a były one non-stop przez wszystkie dni festiwalu.

Co do haseł Wooda "Stop narkotykom" to jest to trochę śmieszne, że właśnie dystrybutor jednego z najbardziej niebezpiecznych narkotyków na świecie jest oficjalnym sponsorem Woodstocku <mysli2>
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 25 Paź, 2012   

Jacu, podobnie w przypadku Winstonów i Lucky Strike :)
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Zabrońmy Woodstock'u, w końcu on też jest jak narkotyk, przyjeżdżasz raz, i już jesteś uzależniony od niego, i nie możesz się doczekać kolejnego :) Ale tak serio, to do czasu aż nikt mnie nie zmusza, mam na to wyrąbane, a sam zapach palenia lubie, mimo, że nie pale :)
 
 
goraleczka  
Forumowy prawiczek
Kocham Woodstock

Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Pamiętam akcję, kiedy wyszłam do ludzi po łyk piwa , podbijam do dwóch gości z pytaniem czy moga mnie poratować na co odpowiadają mi - " no wiesz co , piwa nie mamy , ale chodź sobie z nami zajarać" . Zielsko i hasz był na każdym kroku i wszyscy równie chętnie się dzielili.Jointy w niektorych miejsach byly bardziej dostępne niż fajki.. Jeśli chodzi o coś mocniejszego - spotkalam się raz czy dwa z róznorakimi tabletkami .
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 05 Gru, 2012   

Jacu napisał/a:
Co do haseł Wooda "Stop narkotykom" to jest to trochę śmieszne, że właśnie dystrybutor jednego z najbardziej niebezpiecznych narkotyków na świecie jest oficjalnym sponsorem Woodstocku <mysli2>

Nie porównuj plastikowego nożyka z maczetą. Chyba nie ma takiego na świecie co by wpadł w nałóg picia alkoholu od samego piwa. Maryśki nikt nie pali mieszając ją w stosunku 1:20 z czymś równie obojętnym co woda.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 05 Gru, 2012   

jasne, ze jesteś wstanie uzależnić się od piwo :D chociażby picie browara po pracy, co niektórzy ocipieją jak nie wypiją :P
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 05 Gru, 2012   

Po pierwsze od alko w piwie można się uzależnić, po drugie trawa nie jest czystym THC panie ekspercie od siedmiu boleści.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 05 Gru, 2012   

aqu32 napisał/a:
Chyba nie ma takiego na świecie co by wpadł w nałóg picia alkoholu od samego piwa.


Nie wiem co rozumiesz przez nałóg, ale jego definicją jest przede wszystkim systematyczność w zażywaniu czegoś, lub w czymkolwiek innym - to znaczy, że jeśli pijesz codziennie jedno piwo to jest to nałóg, a jeśli pijesz nie regularnie, a dużo to jest to brak umiaru :)
 
 
Hadriel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: trojmiasto
Wysłany: Czw 13 Gru, 2012   

dopóki nie robi się komuś krzywdy "róbta co chceta", ale trzeba szannować brak akceptacji drugiej strony strzykawki to faktycznie przesada nie można takich reczy rzucać byle gdzie. Jeśli chodzi o pociągi no to słabo to wygląda wiec jak ktoś nie chce na to patrzeć niech nie patrzy nie chce wąchac niech nie wącha poprostu( trudno takie warunki treba sie przystosować)
 
 
Zielony152  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   

My paliliśmy i jak ktoś szukał pomocy to pomagaliśmy - proste.
Piliśmy, paliliśmy ale nigdy kwasów,grzybów i innych syfów.
Parę razy widziałem ludzi na ciśnieniu którzy wyciągali gruby hajs no od razu 100zł i czy mamy kwasa. ale sorry tego nawet nie dotknę.
Tylko Zielone, Niestety problem cięższych narkotyków jest widoczny :(
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   

Zielony152, skoro masz zerowe pojęcie na temat to po co się wypowiadasz? Mowa o psychodelikach swoją drogą.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   

Czytam i czytam i nie mam dalej pojęcia jak można się uzależnić od alkoholu czy marihuany... Piję lat 8, palę lat 9 a nigdy nie miałem problemu z odstawieniem jednego czy drugiego na dłuższy okres. Ludu miły, to, czy staniecie się niewolnikami używek zależy tylko i wyłącznie od Was. To tak jak z agresją po alkoholu. U mnie ponoć ostatni objaw agresji wystąpił jak ugryzłem moją rodzicielkę w karmiącą mnie pierś. Nie wylewam za kołnierz, żeby nie było...

Może i inne dragi niż THC uzależniają, nie próbowałem i nie mam ochoty, ale THC samo w sobie raczej uzależniające nie jest. Ciekawe czemu eksperci do swych badań zawsze biorą tylko osoby uzależnione (a uzależnić się można nawet od herbaty)...
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   

brałem psychodeliki kilka razy, świetnie się bawiłem, wiele rzeczy zrozumiałem i inaczej dzięki nim patrze na świat :) ale najwięcej o tym wiedzą oczywiście ludzie, którzy są przeciwnikami narkotyków :D normalne
 
 
holmes  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 14
Skąd: GOP
Wysłany: Sob 29 Gru, 2012   

Obojętne mi co kto pije/pali/wciąga/whateva dopóki nie siada potem za kółko i zachowuje się dobrze wobec innych.
Peace.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013   

Jurgen napisał/a:
Pietrucha napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
To Wy nie wiecie, że nawet można znaleźć rosnące konopie na Woodzie? ;)


Nie na woodzie, tylko przed wiaduktem idąc drogą do Tesco. Ale jest to totalna niekopka. Same męskie, mieliśmy klasyczną fajkę taką marynarsko/dziadkową. Palenie dla smaku jest ok. Niestety / na szczęście nic więcej.


Z kolegą szukaliśmy i jedyne co znaleźliśmy to kask robotnika, który wręczyłem jakiemuś gościowi, który witał woodstockowiczów obok Tesco i pana, który miał torebke zmielonego i rozdawał tym, którzy nic nie znaleźli :D


bardzo dużo męskich krzaków jest niedaleko teog parku krajobrazoweog gdzie ludzie idą tłumami się pokąpać i się pochillautować ;d

co do narkotyków na woodostcku - byłem już 4 razy, żadnych igieł nie widziałem także jest dobrze!
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Igieł może nie było, natomiast trawy było na potęgę i jeszcze więcej (tej dobrej, a nie Kostrzyńskich menów) :) Odbiegając od ubiegłego PW w 2011r. znajomy dorwał od kogoś garść tabsów :D
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Jabłuszko napisał/a:
Igieł może nie było, natomiast trawy było na potęgę i jeszcze więcej (tej dobrej, a nie Kostrzyńskich menów) :) Odbiegając od ubiegłego PW w 2011r. znajomy dorwał od kogoś garść tabsów :D


nawet mariuhany nie brałem pod uwagę gdyż jest to oczywistośc że w takim miejscu jak wood jest jej od groma - ale ja trawki nie zaliczam do narkotyków gdyż już dawno zbadano i udokumentowaną mniejszą szkodliwość niż alko czy tytoń ;p
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

Jeśli chodzi o mnie, to tylko alkohol pijam na woodzie. Nikt mnie nigdy nie pytał ani nie proponował nic twardszego... Chyba za grzecznie wyglądam :D Ale wiem, że wystarczyłoby mi nie więcej niż 30 min, żeby coś skołować... Wystarczy się rozejrzeć
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 03 Lut, 2013   

szprotka7 napisał/a:
Wystarczy się rozejrzeć


Wystarczy wziąć głęboki oddech, a woń zielonego ziela roznosi się wszędzie :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Mowa o narkotykach, nie ziołach ;p
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Zielone ziele to aluzja do trawki :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group