Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne Sytuacje
Autor Wiadomość
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Anarchia napisał/a:
berndsen napisał/a:
Ja

Aaaa no i słyszeliście to ogłoszenie z biura rzeczy znalezioch? "ZNALEZIONO WÓZEK INWALIDZKI"....


Haha, CUD, ktoś zaczął chodzić, zawsze wiedzialam, ze woodstock leczy ;p


Raczej nikt nie odzyskał sprawności, zapewne jakiś debil "pożyczył" sobie takowy wózek, pobawił się i gdzieś zostawił a później inna dobra duszyczka go znalazła i oddała do biura :)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Było zgłoszenie, że ukradziono wózek, widocznie ludzie się sprężyli i znaleźli. Tak samo było rok temu z protezą nogi, ktoś dla "żartu" zwinął, poszedł komunikat w radiowęźle, znalazła się dosyć szybko.

Bo jestem pewien, że słyszałem komunikat, że skradziono wózek inwalidzki. Dobrze, że się znalazł.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Kradzież wózka inwalidzkiego, to już idiotyzm,
 
 
 
UchachanyMaciej  
Forumowy prawiczek
Lumpia to moja kraina.

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Idąc boczną drogą na wschód od namiotu kryszny byłem świadkiem ciekawego obrazka :) Koleś ganiał wokół namiotów panne trzymając kubek w ręku z pająkiem w środku krzycząc: "Nie chciałaś ssać pały to masz pająka!"

Jeszcze jak leżałem w namiocie, godzina chyba 4-5 rano, ktoś przechodził obok mnie i przy każdym postawieniu stopy na ziemi dostojnie mówił "Tadam".
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

ja chodzilem i spluwalem caly czas ( tzn to bylo jednego ranka jakos, szedlem przez preria nieznanych mi miejsc ) tak tfu tu tu tfu, jezykiem pierdzac o wargi, to bylo dla mnie dziwne, nie wiem po co to robilem <rotfl3> pamietam jedna reakcje dziewczyny, tak sie spojrzala dziwnie i " acha, okeeeeeej " poszla dalej :))
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

UchachanyMaciej napisał/a:
Idąc boczną drogą na wschód od namiotu kryszny byłem świadkiem ciekawego obrazka :) Koleś ganiał wokół namiotów panne trzymając kubek w ręku z pająkiem w środku krzycząc: "Nie chciałaś ssać pały to masz pająka!"


ahahahahahahahahahahahaha, płacze :D
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Było zgłoszenie, że ukradziono wózek, widocznie ludzie się sprężyli i znaleźli. Tak samo było rok temu z protezą nogi, ktoś dla "żartu" zwinął, poszedł komunikat w radiowęźle, znalazła się dosyć szybko.

Bo jestem pewien, że słyszałem komunikat, że skradziono wózek inwalidzki. Dobrze, że się znalazł.


Biedny poszkodowany, nie wyobrażam sobie tego.


Pamiętam, że w miejscu, w którym byłam rozbita (zaraz na przeciwko allegro i dużej sceny) mieliśmy sąsiadów, którzy - kiedy przechodzili ludzie obok ich namiotów - krzyczeli spanikowani: UWAGA NA KABEL! - Wszyscy, co do joty wystraszeni rozglądali się i ostrożnie stawiali później kroki. Widok niektórych ludzi, jak się rozglądali za tym "kablem" - coś pięknego.
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

berndsen napisał/a:
UWAGA NA KABEL

U nas jednego wieczoru zmyliliśmy tak z 50 osób :D
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Kolejna,raczej śmieszna sytuacja: gdzieś na górce niedaleko tego miejsca gdzie odbywała się projekcja filmów, był taki zakątek krzaków gdzie wszyscy się odlewali. Kiedy sobie trochę popadało zrobiło się ogromne błoto i spad do dołu. Każdego wieczoru,kiedy już się ściemniło na tej górce siadała dość duża grupa osób oglądając jak to niektóre chojraki idące pewnym krokiem w to miejsce spadały w ten dół. Krzyczeli do siebie " o patrz! ten taki pewny idzie, zaraz się wpieprzy w ten dół!" i taka osoba idzie, myk,sekunda i znika w dole. byłam świadkiem jak może z 5 osób się tam wywaliło i to tylko jednej nocy!
Dla wielu osób było to kino bardzo komiczne ;D Dodam,że ludzie którzy się poślizgnęli, wychodzili stamtąd grubo po 3-5 min nie mogąc złapać równowagi. A potem wszyscy od takiej osoby uciekali jak od monstrum jakiegoś ( w zasadzie to było monstrum błoto+ efekty uboczne przemiany materii człowieka ;)
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

kometta napisał/a:
A potem wszyscy od takiej osoby uciekali jak od monstrum jakiegoś


No ja się nie dziwię ;D
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Przed koncertem Analogsów widziałem jak jakiś skin gonił jakiegoś panczura, panczurowi w końcu zabrakło sił, dopadł go skin, myślę sobie: "Ale teraz dostanie ****dol". Skin wyciągnął z kieszeni alpagę i dał mu mówiąc: "Wiem, że lubicie to pić, więc trzymaj stary i udanej zabawy".

To była najdziwniejsza sytuacja na Woodstocku.

Jeszcze kiedyś widziałem (ale to już daaawno temu), jak ksiądz napieprzał też jakiegoś punka. Ktoś do niego podszedł pytając się: "Może pomóc"; na co ksiądz odpowiedział: "Dzięki. dam sobie radę".
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

A co do księży to poznaliśmy z przypadkowymi osobami jednego wesołego, co chodził z krzaczkiem i tłumaczył cytatami z Biblii, dlaczego należy palić zioło :D A potem z puszki piwa robił sobie faję.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

michal220 napisał/a:
Przed koncertem Analogsów widziałem jak jakiś skin gonił jakiegoś panczura, panczurowi w końcu zabrakło sił, dopadł go skin, myślę sobie: "Ale teraz dostanie ****dol". Skin wyciągnął z kieszeni alpagę i dał mu mówiąc: "Wiem, że lubicie to pić, więc trzymaj stary i udanej zabawy".



Woodstock łagodzi obyczaje ;D
 
 
 
bimbina  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
A co do księży to poznaliśmy z przypadkowymi osobami jednego wesołego, co chodził z krzaczkiem i tłumaczył cytatami z Biblii, dlaczego należy palić zioło :D A potem z puszki piwa robił sobie faję.



Ryli?? To masakra chce takiego KsięCIa ;]

Dziwne? Może nie do konca za to wkurzające. Sąsiadka z namiotu obok o 4 rano wpadła w tryb śpiewania przyśpiewek Łowickich.. wszyscy wokoło spali... Łoj dan dana dan dana
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
A co do księży to poznaliśmy z przypadkowymi osobami jednego wesołego, co chodził z krzaczkiem i tłumaczył cytatami z Biblii, dlaczego należy palić zioło :D A potem z puszki piwa robił sobie faję.

Piękne, ale to ściema. Spróbuj pogadać o filozofii, a będą również trzymać się biblii jak świadkowie jehowy. Zresztą. Chodzi właśnie jedynie o zachwyt. Też spotkałem np koloratkowych "harlejowców". Pogadaj konkretnie, a odwrócą się na pięcie i zaczną ściemniać tych, którzy jedynie słuchają. Jak oni wyginają krzyż w przekreślone "s"? To magia , a bóg jest miłością.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Ale tego księdza wywalili pół roku przed końcem z seminarium, więc był taki półoficjalny, chociaż potem do kościoła dalej należał. I nie cierpiał instytucji kościoła, to chodził i nauczał osobno, poza Jezusami. Jak palić drzewo życia ;d
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Ale tego księdza wywalili pół roku przed końcem z seminarium

w sumie się nie dziwię, ale biedny :( Niektórzy księża są tak genialni, że w ogóle szok. Spotkałam jednego, z którym genialnie mi się rozmawiało - w pokojowej wiosce Kriszny i rozmawialiśmy sobie o ich religii. Powiedział, że nie rozumie niektórych księży, którzy z góry ich przekreślają obrzucając różnymi epitetami. Sam się chciał czegoś dowiedzieć, więc sobie z nimi rozmawiał i nawet się z kilkoma zaprzyjaźnił i żyją sobie w dobrych, koleżeńskich stosunkach. Później się nam zwierzał, że chciałby sobie iść pograć w nogę, ale ktoś mu ukradł dres i temu musi łazić ciągle w sutannie :p Potem aż sobie poszłam z nim jeszcze pogadać na PJ i znów kilka godzin gadania na różne, nie koniecznie religijne tematy. Stał się jedną z osób, za którą w sumie trochę tęsknię i obiecaliśmy sobie, że za rok znów sobie pogadamy, także fajnie, fajnie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Najlepsze jest to, że krisznowcy namawiają wręcz do chrześcijaństwa, życzliwie podchodzą do kościoła, akceptują religię, jako część buddyzmu, który akceptuje zarówno chrześcijaństwo jak i islam.

W tym świetle bezczelność księży sięga zenitu, gdy nazywają sektą czołowy ruch (bo odnoszący się do Najwyższego) religii wyznawanej przez ponad miliard ludzi, i starożytnej, istniejącej spore tysiące lat :D Gdzie nawet różaniec pochodzi od Krishny, a Jezus to wcielenie Mitry. Pogratulować narcyzmu kościoła katolickiego :D
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

"nawet różaniec pochodzi od Krishny, a Jezus to wcielenie Mitry. Pogratulować narcyzmu kościoła katolickiego :D"

Nie wiem czy jesteś w stanie to zobaczyć ale tym wpisem w całej rozciągłości pokazałeś mega-narcyzm wyznawców Kriszny ;)

Ale to off-topic i warto wrócić do tomatu:

Ktoś poprosił mnie o zrobienie mu zdjęcia. A że zbrakło mi już wizytówek z adresem galerii, dałem mu notes by wpisał swój email.

Wziął i namaszczeniem pisał przez chwilę. Oddał notes i poszedł. Zaglądam by dopisać dla porządku godzinę zdjęcia a tam cała stroniczka pokryta przedziwnymi hieroglifami i zawijasami, z których niewiele wynika. Chyba nawet Jean-François Champollion nie zobaczyłby tam adresu email...
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Cytat:
Nie wiem czy jesteś w stanie to zobaczyć ale tym wpisem w całej rozciągłości pokazałeś mega-narcyzm wyznawców Kriszny ;)


Wytłumaczysz, w czym się objawia? Ja wyjaśniłem, w czym objawia się narcyzm choćby katechetek dosyć młodego wyznania, nazywających sektą wyznania starożytne, skupiające ponad miliard ludzi, z których ten katolicyzm czerpał pełnymi garściami ;p A o co Tobie chodzi, to nie zrozumiałem.

No i nie jestem wyznawcą Kriszny. Oni nie jedzą mięsa, nie piją, i żadnego seksu przed ślubem. Nie wyrobiłbym :D
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Taa, Lubor, a wszyscy tacy piekni i przestrzegający zasad...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang