Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne Sytuacje
Autor Wiadomość
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Mi się jeszcze przypomniało jak sobie dzisiaj wspominałem akcja z lidla. Jestem w lidlu, robie zakupy i sobie chodze po markecie. Gdy już tak sobie chwile pochodziłem to ide do kasy z zakupami i widze jakiegoś gościa z gałązką marihuany, który podszedł do ochroniarza i zaczął mówić coś typu "patrz mam marihuane, patrz i co mi zrobisz ? Mam marihuane"
 
 
spanielop  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno !


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ja zaś spiąc w namiocie (Za mała sceną w lasku) słyszałem grupe gosćiu spięwających:
,,Krowy, krowy, doimy krowy" <winko>
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Wysiadam z pociągu woodstockowego i pomagam jakieś dziewczynie z przenoszeniem jej walizki. Stoję na peronie i słyszę za swoimi plecami "Człowieku, uważaj! Tu są małe dzieci!" Odwracam się, a tam jakaś starsza pani mierzy mnie wzrokiem od góry do dołu. Nie mam pojęcia co sobie pomyślała...
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Mnie wryło jak trafiłam do forumowej po koszulkę. Wchodzę, paczę, no chyba Niez. Ona mnie chyba od razu poznała, nie jestem pewna, bo nie pamiętam zbyt dobrze wszystkiego xD

I pytam:
- To Ty?
- No ja.

Ale ogólnie nadal nie wiedziałam czy to Niez xD

A potem się Madzia ze Słonikiem na mnie paczają, paczają i Niez z wyszczerzem na ryju stwierdza, że mam takie same oczy jak oni. Do końca dnia miałam rozkminę, bo Niez i Słonik nie mają takich samych oczu xD
 
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Miałem dziwną sytuację na koncercie Bukartyka, stałem sobie w koszulce Luxtorpedy podeszła do mnie dziewczyna w koszuli w kratę spojrzała się na koszulkę , pocałowała mnie i uciekła. Bardzo chętnie ją odnajdę :)
 
 
 
empatia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: wałcz
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

najdziwniejszą sytuacją było to, że jakiś przyjemniaczek namalował mi na namiocie WIELKIEGO karnego kutasa. najlepsze jest to, że pisze na nim "karny kutas za chujowe rozłożenie namiotu" a namiot był rozłożony profesjonalnie :(
pozdrawiam Picassa! ;d
 
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

z dziwniejszych sytuacji - dziewczyna pchająca przed sobą kijem trampka. było to na drodze do gastro w sobotę, więc częściowo płynęła :P pamiętam jak przy jednej kałuży (albo raczej jeziorku) trampek robi plusk, widać tylko górę i kija, ale dziewczyna dalej z uśmiechem pcha aż trampek wynurza się z wody na drugim brzegu. później tylko spojrzała na niego i dalej przed siebie z trampkiem na kiju :P
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja idąc z moim woodstockowym sąsiadem na piwo do gastro (byliśmy cali mokrzy, bo lało, ale stwierdziliśmy, że i tak trzeba poszukać jakiegoś suchego miejsca) znaleźliśmy koło drogi taką maleńką myszkę, która biedna się chciała gdzieś schować, ale nie było szans, bo masa ludzi, wiadomo. No to jakiś chłopak wziął ją na ręce i ogłosił "szukamy jej norki!" i wszyscy, którzy stali w naszym zasięgu zaczęli się rozglądać dookoła w poszukiwaniu tej norki. Widok z perspektywy zwykłego przechodnia, który nie wiedział o co chodzi musiał być genialny. Znaleźliśmy norkę i myszka się w niej schroniła. Czuję się bohatersko.


Aaaa no i słyszeliście to ogłoszenie z biura rzeczy znalezionych? "ZNALEZIONO WÓZEK INWALIDZKI"....
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

A ja dziwnych sytuacji nie miałem chyba, że wiezienie murzynki w koszyku z tesco do miasta można uznać za dziwne.
 
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja miałam jakoś pierwszego dnia bodajże - budzi mnie ,,z rana w południe" SMS od Piotrka z zapytaniem ,,Koszulka?" Nie miałam jego numeru podpisanego, no to najpierw piszę, następnie dzwonię z zapytaniem ,,Co jest, kto jest, o co chodzi, jaka koszulka?" Ten mi na to, że jest do odbioru moja koszulka forumowa - a żadnej wpłaty na takową nie uiściłam. Miałam nawet podejść, ale ostatecznie inne rzeczy mnie odciągnęły od sprawy.
Następnego dnia budzi mnie jakiś szmer przy wejściu do namiotu, wejście się otwiera i wstawia głowę sąsiad, rozgląda się ze zdziwionymi oczętami, patrzy na mnie i ,,Oj, sorry, pomyliłem adresy, już nie przeszkadzam..." i znika. A ja patrzę na wejście i usiłuję ogarnąć, co to właściwie było, czy sen, czy jawa ;D
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja miałam bardzo fajną, nietypową sytuację, gdy siedziałam z koleżankami w wiosce piwnej za gastro, to chyba było przed koncertu Happysadu, no i zaczęło padac. Więc stłoczyłyśmy się pod parasolem, otoczone trochę starszymi od nas facetami. I tak siedzimy, pada, pada i nagle zaczęliśmy wszyscy śpiewac harcerskie i wojenne pieśni. :D Padło stwierdzenie "Deszcz zbliża ludzi". Bardzo pozdrawiam sympatycznych panów jeśli to czytają, a zwłaszcza tego z Opola co był ponoc niedaleko nas rozbity, wyściskał nas, powiedział że wpadnie a nie wpadł. :P
 
 
malkusso  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Idziemy sobie do biedronki w celach znanych kazdemu. Na srodku chodnika sika i gada przez telefon jakiś nawalony jak meserszmit koles. Lekko z pijackim akcentem: '-Ej, dziewczyny gdzie jestesmy? - W Kostrzynie -(on do telefonu) W jakimś kurwa Kostrzynie.
 
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Sytuacja może nie dziwna, ale mnie rozbawiła. Idziemy sobie z kolegami do miasta w pierwszy albo drugi dzień festiwalu. Jest południe. Jesteśmy na pierwszej prostej i widzimy stojącą parę z tobołami. Kiedy ich minęliśmy facet powiedział do babki "Rusz pizdę a nie stoisz na środku tego pierdolonego słońca" ^^ Gratulacje dla gościa za zdecydowanie ^^
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

empatia napisał/a:
najdziwniejszą sytuacją było to, że jakiś przyjemniaczek namalował mi na namiocie WIELKIEGO karnego kutasa. najlepsze jest to, że pisze na nim "karny kutas za chujowe rozłożenie namiotu" a namiot był rozłożony profesjonalnie :(
pozdrawiam Picassa! ;d




człeku ja cie widziałam i twój namiot ale okej najdziwniejsza na woodstocku była była sytuacja łaże sobie po woodstocku i widzę dziewczyne całą owinieta papierem toaletowym i ptam się czy mogę jej zrobić zdjecie..a ona ej a czemu wszyscy robią mi zdięcia ...a ja bo jestes owinięta papierem toaletowym hahahah

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2012 ]
Mysi napisał/a:
Gosiu przyszedl do obozowiska naszego zacza wyciagac sledzie z mojego namiotu i chcial go zabrac. Zaczolem sie znim klocic by mi oddal ten namiot. Po czym zaczal mnie wyzywac :D przyszedl potem naszczescie jego koles i powiedzial ze to nie jest jego namiot :P a druga sytuacja to to ze ludzie z kostrzyna (kostrzynianinie :D) rozbili obok nas 8 sof i 3 plandeki, zrobili dziure i przykryli ja tasma wiec mozna bylo lac spokojnie :P spalem tam przez 4 dni (wgl tam zgonownia gruba byla), ale to nic, pozniej gdy przyszli na doslownie 20 min ! zaczeli sie miedzysoba bic xD i poszli do domu :P


mówisz ja z tym gościem piwko chlałam hio hio :)skubańce lodówe mieli nawet
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

A ja sb szlam spokojnie, kulturalnie do lidla i nagle slysze "bierzemy ja?" I jakis chlopak z kolega w wieku okolo 17 lat jeden niesie mnie na rekach i mowi, ze "jestes ladna to idziesz ze mna", isc z nim nigdzie nie chcialam więc mowie mu by mnie puscil, na co on "odlozyl" mnie na chodnik przytulil, preprosil i zaczął mówić, ze nie rozumie kobiet xD Nie ogarniam ale poorawiles mi humor ;p

Druga dziwna.. Pijany sasiad spi przed namiotem z otwarta japa.. Nagle idzie zwykly przechodzień pochyla sie nad sasiadem i pluje mu do buzi.. Bleee.

Nie wiem czy zauważyliście ale dużo osób mialo namalowane logo mercedesa zamiast pacyfy xD
 
 
 
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Anarchia napisał/a:

Druga dziwna.. Pijany sasiad spi przed namiotem z otwarta japa.. Nagle idzie zwykly przechodzień pochyla sie nad sasiadem i pluje mu do buzi.. Bleee.


Za takie coś to powinniście mu tam za przeproszeniem wpierdolić, żeby się zastanowił debil co robi następnym razem !
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

berndsen napisał/a:
Ja

Aaaa no i słyszeliście to ogłoszenie z biura rzeczy znalezioch? "ZNALEZIONO WÓZEK INWALIDZKI"....


Haha, CUD, ktoś zaczął chodzić, zawsze wiedzialam, ze woodstock leczy ;p
 
 
 
Zajman  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Agó napisał/a:
Wiele razy gadałam z obcokrajowcami i którzy byli polakami tylko zachciało im się pogadać po angielsku albo innemu nieznajomemu...


hahahah, miałam to samo, a jaką brechtę mieli później. :DD
 
 
Czarna94  
Forumowy prawiczek
Wszyscy mamy źle w głowach ! ;)


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

[quote="Zajman"]
Agó napisał/a:
Wiele razy gadałam z obcokrajowcami i którzy byli polakami tylko zachciało im się pogadać po angielsku albo innemu nieznajomemu...


Też tak miałam :D
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Share napisał/a:
Anarchia napisał/a:

Druga dziwna.. Pijany sasiad spi przed namiotem z otwarta japa.. Nagle idzie zwykly przechodzień pochyla sie nad sasiadem i pluje mu do buzi.. Bleee.


Za takie coś to powinniście mu tam za przeproszeniem wpierdolić, żeby się zastanowił debil co robi następnym razem !


True
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

W sumie to leżę sobie spokojnie w namiocie, prawie udaje mi się zasnąć, gdy ktoś podchodzi do namiotu waląc ręką w vel "drzwi" krzycząc "jestem gradem" - no zawsze spoko :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime