Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne Sytuacje
Autor Wiadomość
Share  
Forumowy prawiczek
Free Hugs ! :D

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Dziwne Sytuacje

Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy temat i ogólnie post :D
Jak w temacie, spotkaliście się z jakimiś dziwnymi sytuacjami ? Ja w sobote chodziłem po przystanku z kumplem i oferowaliśmy free hugs, ale do rzeczy. Podchodze do dziewczyny i się pytam o przytulenie a ta mi zdejmuje czapke z głowy i coś mówi, że chce ją zabrać. Nie zgodziłem się i starałem się odzyskać czapkę, ale jak już to zrobiłem to zaczeła mnie macać po rękach mówiąc do koleżanki, z którą była coś typu "zobaczmy może chociaż opsaki mają". Miałem na sobie bluzę i nie wyczuła a kolega nie kupił więc jak już to ogarneła to mnie odepchneła i poszła bez słowa oburzona. Na Woodstocku byłem 2 raz i poraz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja. Co sądzicie o takim zachowaniu bo dla mnie jest to troche śmieszne i smutne zarazem ;/

Pozdrawiam dziewczyny, które z uśmiechem się przytulały ^^ Miałem czarną czapke NY z jasno niebieskimi elementami może ktoś skojarzy :)
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

To może One zawiązały akcję grabienia ludzi , którzy dają free hugs ? : D Nie wiem wydaje się to absurdalne (ale absurd na Woodzie w końcu rządzi, tyle że ten akurat był z tych nie miłych), bo jak wyskakujesz z free hugs , to albo jest lekkie zdziwienie i pójście dalej ludzi albo pełny , rzetelny przytulas, ale żeby w ten sposób traktować free hughsera ? No tego jeszcze nie słyszałem, widziałem, czytałem. I tak jak piszesz tak i dla mnie jest to mega zdziwko. I gdybym był w Twojej sytuacji (bo też raz sobie poszedłem na takie tourne ; ) ) to nie wiem co bym mógł pomyśleć o tych Paniach : / Chyba tylko tyle że hejterują free hughserów.
 
 
Artemis  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Brzesko
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mi jakaś lekko przećpana blondyna chciała wziąć ostatnie piwo gdy oferowałem wymianę, ale na moje szczęście jej kumple odratowali mi to piwo : ) Szkoda tylko, że do wymiany nie doszło : _
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

W pierwszą noc po przyjeździe spaliśmy w 5 osób w 4 osobowym namiocie. Koło 4 nad ranem ktoś sobie wszedł, powiedział siema, na co kumpel również odpowiedział siema. Koleś położył się między na mi i poszedł spać. Po 10 minutach otworzył namiot, zasunął starannie i poszedł.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Dwóch idiotów z wielkim banerem ze zdjęciami płodów po aborcji.
 
 
Layla  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: ...
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Takich typowo dziwnych sytuacji chyba nie widziałam żadnych, masa była takich wywołujących na twarzy uśmiech . Głównie te związane z przytulaniem :)

Podobało mi się jak wczoraj nad ranem siedzieliśmy na dworcu czekając na powrotne pociągi i stały glany, jakiś koleś podszedł popytał wszystkich czy to nie ich a kiedy nikt się po nie nie zgłosił zadowolony z nowej zdobyczy przywiązał je do plecaka i poszedł ;)

Był też czarnoskóry chłopak chodzący z samochodem zabawkowym na głowie po Lidlu i później po polu coś krzycząc ;p
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jedyną dziwną sytuacją był motyw kiedy znajomy nie odpowiedział na sms "dawaj na wódkę do nas" :D
 
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Share, jeżeli chodzi o te dziewczyny, to też mogła być akcja związana z warsztatami improwizacji kabaretowej. W piątek na pewno była- w sobotę nie dotarłam.
Jeżeli do tego dziewczyny wcześniej mówiły jakieś dziwne rzeczy- to na pewno była improwizacja, a one musiąły zdobyć czapki woodstockowiczów.

A tak jeśli o czapkach mówimy...
Z koleżanką chodziłyśmy po polu i spotkałyśmy dwóch facetów, z którymi chwilkę gadałyśmy. Jeden z nich zdjął mi z głowy słomiany kapelusz i sobie założył. Potem, gdy chciałam kapelusz zabrać (bo wracałyśmy do obozu), nie chciął go oddać, mówiąc, że on nie należy do niego. Nie wierzył w moje zapewnienia, że to właśnie z mojej głowy go zdjął. Udało mi się odzyskać nakrycie, po czym poszłyśmy. Jakież było moje zdziwienie, gdy facet pobiegł za nami! Zaczął się awanturować, że zabrałam mu kapelusz, aż musiałam powiedzieć mu nie-pokojowo i bardzo dostadnie, żeby spadał.
Pół godziny później kolega osobnika napisał do koleżanki, która była świadkiem incydentu, że zabrałam mu kapelusz. Potem dostała kolejnego smsa, że kapelusz się odnalazł :D
 
 
 
jabberwocky  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Moją koleżankę jakiś bardzo mocno pijany delikwent ugryzł w bok brzucha z zaskoczenia gdy ona stała z banerem reklamującym nasze rysowanie 6cio paków. Odepchnęłam delikwenta pięścią, i dostał solidnego kopniaka od niej w piszczel, po czym zapytany przez kumpla dlaczego to zrobił odpowiedział: "chciałem się zapoznać" a następnie postanowił "zapoznać się" z tymże kumplem. Czasami chyba niektórzy nie znają pojęcia wolności osobistej. Tak wgl. ktoś z was miał narysowanego markerem 6cio paka przez nas? Całkiem sporo sie wtedy narysowałam. : D
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Gosiu przyszedl do obozowiska naszego zacza wyciagac sledzie z mojego namiotu i chcial go zabrac. Zaczolem sie znim klocic by mi oddal ten namiot. Po czym zaczal mnie wyzywac :D przyszedl potem naszczescie jego koles i powiedzial ze to nie jest jego namiot :P a druga sytuacja to to ze ludzie z kostrzyna (kostrzynianinie :D) rozbili obok nas 8 sof i 3 plandeki, zrobili dziure i przykryli ja tasma wiec mozna bylo lac spokojnie :P spalem tam przez 4 dni (wgl tam zgonownia gruba byla), ale to nic, pozniej gdy przyszli na doslownie 20 min ! zaczeli sie miedzysoba bic xD i poszli do domu :P
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja w sumie z niczym dziwnym poza masowymi kradzieżami w naszej wiosce się nie spotkałam, no ale bywa.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ktoś z wioski widział, jak biały niósł na barana murzyna. TO musiała być dziwna sytuacja.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

kijana napisał/a:
Ktoś z wioski widział, jak biały niósł na barana murzyna. TO musiała być dziwna sytuacja.

hahahaha

ja widziałem murzyna ,ktory darł sie "Jebać policje" i " policja to (c)huje"
 
 
bieda  
Forumowy prawiczek
bieda walczy

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: kielce
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Dziwnie było jak dwa dni przed woodstockiem połowa naszego namiotu spała na zewnątrz, bo wbiło do nas dwóch obcych ziomeczków i się zadomowili xd Nikt jednak nie narzekał, a rano nawet mieliśmy niezły ubaw kiedy chodziliśmy po polu proponując ludziom by kupili Mariana ;p
Niestety nikt nie chciał go przygarnąć, nawet za darmo :(
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Moja narzeczona widziała małego murzynka (dziecko) niosącego ogroooomną kiść bananów :P No, ale to tam nic w porównaniu z akcją której nie rozumiem...
Idę (biegnę) do ToiToia i praktycznie nic mnie nie mogło zatrzymać aż do czasu... Nieco zmarnowany Woodstockiem młody punk miał nogi i ręce zawinięte srebrną taśmą klejącą, spuszczone spodnie razem z majtkami, a tyłek zawinięty srajtaśmą... część taśmy wystawała jako lont. Polali go Golden Lochem z Biedronki (whisky) i chcą podpalać lont. Pytam się ich o co chodzi, czy ich okradł i chcą ukarać czy co, a oni "powiedział, że wydepiluje sobie dupę! To zrobimy to jak najszybciej umiemy!"...

Po wyjściu z kibla spotkałem innego kolesia którego w kilka (!!!) rolek stretchu zawinęli...jak się zaczął dusić, to zaczęli go rozrywać od góry aż mu wyrwali spod tej folii koszulkę. W tym momencie się ostro zdenerwował i zaczął w podskokach uciekać gdzieś przed siebie...

No, a owy depilowany punk był już oswobodzony z taśmy klejącej, spodnie miał na kostkach, lekko osmoloną dupę i błagał o dolewki...
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Idę sobie przy Toikach, stoi typ w sukience z Playowych bandanek. I ktoś go pyta:
- Ej, wygodnie Ci w tym?
- Staary, jestem syreną!

A poza tym to hm... <myśli> Nie widziałam. 4-ty Woodstock i już nic nie dziwi. :P
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

W tym roku jakoś mniej mnie dziwnych sytuacji spotkało niż rok temu... mimo iż rok temu siedziałam ciągle pod namiotem a w tym roku wręcz przeciwnie :) może takie szczęście.
  
 
 
Maya  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Wrocław/Szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mazu napisał/a:
Idę sobie przy Toikach, stoi typ w sukience z Playowych bandanek. I ktoś go pyta:
- Ej, wygodnie Ci w tym?
- Staary, jestem syreną!



tak, ja też widziałam tego kolesia, świetny był! :D
fajny był też koleś przebrany za batmana albo inny z różową panterą ;D
mega pozytywni ludzie! :D
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mazu napisał/a:
Idę sobie przy Toikach, stoi typ w sukience z Playowych bandanek. I ktoś go pyta:
- Ej, wygodnie Ci w tym?
- Staary, jestem syreną!


tez widziałem tego kolesia :D
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

mi pancur z pod sklepiku na miescie zabral piwo bez mojej zgody, wkurwia mnie cos takiego, jakby byl spoko to sam dalbym mu dwa nawet, ale to tez dla mnie nauczka zeby nie podbijac do wszystkich, chociaz po pijaku i tak wiem ze podejde pogadac, wiec to nieuniknione bo nie zawsze sie trafi na mega pozytywnych ludzi.

Druga miala miejsce w niedziele rano w wiosce piwnej jak gosciu pokazywal na mnie ze mi dredy obetnie, a na analogsach pewnie razem pogowalismy <rotfl3>
 
 
 
luhan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: wlkp, Piła
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szłam sobie z lidlowymi zakupami, zatrzymuje się przede mną dwóch ziomków, jeden krzyczy do drugiego "SZCZEKAJ NA NIĄ!", na co ten drugi zaczął szczekać... Pozdrowienia dla nich, jeżeli to czytają! (:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group