Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne Sytuacje
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

mi to brzmi bardziej na najebanych w chuj osobników a nie ćpunów.
 
 
omfg  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Z KONTOWNI XD
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Widziałam mnóstwo zniszczonych alkoholem ludzi, a szanujący się najebany człowiek, który nie radzi sobie ze swoim zezwierzęceniem, zamiast szukać problemów powinien siedzieć z dupą pod namiotem i liczyć ziarenka piasku. Jednak według mojej obserwacji napadł nas zdeprawowany, agresywny, brudny ćpun. Na PW przyjeżdża tysiące osób i nie ma takiej mocy, że nie natrafi się jakiś element społeczeństwa. Poza tym jeżeli ktoś wie, że po alkoholu jest agresywny to nie powinien pić, a jak już, to powinien powstrzymać się od wyłażenia z namiotu i trucia dupy innym.
 
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

W moim przypadku o usmiercaniu innych, tez coś gadał jak przed namiotami nam siedział. Czy to napewno był naćpany, czy zajebiście nachlany człowiek nie wiem, sugerowałem się wołaniami o złoty strzał, i że lubi w żyłe.
 
 
omfg  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Z KONTOWNI XD
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Niestety, ale woodstock został skażony brudna krwią.
Również dla mnie dziwną sytuacją jest żebranie. Praktycznie rzadko zdarza się, że ktoś ma oryginalny pomysł na zebranie paru groszy. Co druga osoba wyskakuje: zbieram na to, na tamto :))
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Jeżeli człowiek nie jest nachalny i nie zaczepia,tylko zbiera do "kubeczka" to nie widzę w tym nic złego. Nie podoba Ci się czyjaś kreatywność to omijasz,nie wrzucasz i tyle.
 
 
omfg  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Z KONTOWNI XD
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Zaznaczam, że każdy uważa inaczej i dla mnie ta sytuacja jest dziwna bo nastąpił wzrost liczebności osób, które są według mnie mało KREATYWNE i liczą na gwiazdke z nieba. I oczywiscie omijam nie wrzucam.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Fajnie czytać takie walnięte woodstockowe akcje.
Mi się też przydarzyło parę dziwnych rzeczy. W drugi dzień ja, kolega i koleżanka chodziliśmy z arbuzem z wyciętym środkiem i prosiliśmy ludzi, żeby dolali tego co tam mają. Uzbierało się dużo wszystkiego, dużo piwa, jakieś wino tanie, napoje energetyczne, jakaś wódka, ktoś nawet trochę spirytusu (w sumie to przez najebanie się tym nie dotarłem na analogsów :(( ). No ale w każdym razie miło i przyjemnie się chodzi, ludzie chętnie leją co mają i nagle jakaś jebnięta metalówa podbiega do nas, wyrywa mi arbuza i rzuca nim o ziemię. Arbuz w kawałkach, a ona zaczęła się śmiać jak głupia i poleciała dalej. Chyba najbardziej chamska sytuacja jaka mnie spotkała.
Oprócz tego też taka sytuacja: leżę sobie w okolicach dużej sceny na lekkim nieogarze i odpoczywam i nagle podbiega do mnie koleś z markerem i rysuje dużą swastykę na ręce. A jeszcze lepsza część dalsza: na koncercie luxtorpery, parę godzin później siedziałem oparty o scenę, też trochę w innym świecie, kiedy podszedł do mnie drugi koleś i markerem zamazał swastykę :D Miłe to było
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

nie mam pleców napisał/a:
kiedy podszedł do mnie drugi koleś i markerem zamazał swastykę :D Miłe to było


może to był ten sam :-D tylko,że nawrócony :-P
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Nie 19 Maj, 2013   

kometta napisał/a:
nie mam pleców napisał/a:
kiedy podszedł do mnie drugi koleś i markerem zamazał swastykę :D Miłe to było


może to był ten sam :-D tylko,że nawrócony :-P


no właśnie nie. ten chuligan, huncwot, zły człowiek co mi narysował tą swastykę miał czerwony market. a ten co zamazywał miał czarny. potem nawet miałem rozkminę, że może chłopaki mieli taką zabawę, że jeden chodził i naznaczał ludzi swastykami a drugi je zamazywał. ale to by było dziwne <mysli2>
a jeszcze jeśli chodzi o dziwne sytuacje na woodzie to mogę dodać taką, że byłem... powiedzmy świadkiem takiego zdarzenia, że naćpany koleś próbował sprzedać jakieś narkotyki gościom z pokojowego patrolu. A ci panowie nie tylko nic mu nie zrobili, ale miło z nim pogadali i kazali uważać na innych członków pokojowego patrolu. to było chyba dość dziwne.
Boże, jeszcze 70 dni... ja już chcę na woodstock :((
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group