Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągiem na Woodstock
Autor Wiadomość
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

tdsl napisał/a:
A jakby tak jeden tabor np. z warszawki uszczknąć...? Nie...? No trudno.
To ja się jeszcze zastanowię, może z przesiadkami wyjdzie bardziej komfortowo.

Warszawa nie dość ż ejest bardzo dużym miastem to jest jeszcze węzłem przesiadkowym i tu do warszawiaków dołączą jeszcze ludzie z kierunku Białegostoku, Terespola, Lublina a pewnie nawet i Łodzi. Trudno obsłużyć tak dużą imprezę jedną spółką, tego wolnego taboru jest skończona ilość. Co roku jest zapraszane do współpracy PKP IC i co roku zero reakcji ani odpowiedzi.

Z trójmiasta i wybrzeża są 4 dogodne połączenia w dobie (TLK do Szczecina i przesiadka na osobówkę do Kostrzyna). To jest jedyne co mogę doradzić.
 
 
 
tdsl  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
Warszawa nie dość ż ejest bardzo dużym miastem to jest jeszcze węzłem przesiadkowym i tu do warszawiaków dołączą jeszcze ludzie z kierunku Białegostoku, Terespola, Lublina a pewnie nawet i Łodzi. Trudno obsłużyć tak dużą imprezę jedną spółką, tego wolnego taboru jest skończona ilość. Co roku jest zapraszane do współpracy PKP IC i co roku zero reakcji ani odpowiedzi.


Nie no, jasne, ale Lublin, Łódź i Białystok mają też swoje "własne" pociągi (fakt, że ten ostatni przejeżdża również przez Wawę) i jeszcze do tego połączenia ze stolicy.
A aglomeracja trójmiejska sama w sobie też mała nie jest i również zjeżdżają się do niej przy tej okazji ludzie z całej okolicy.
Pewnie, cudów nie ma, z pustego i Salomon et cetera, ja wierzę. Ja tylko mówię, że będzie dramat. :D
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

tdsl napisał/a:
Ja tylko mówię, że będzie dramat. :D

Wszyscy sobie doskonale zdają z tego sprawę, stąd zaproszenia do współpracy kierowane do PKP IC. Wybrzeże jeszcze ma szanse sobie jakoś poradzić a co powiesz o Podkarpaciu? Tam to jest dopiero dramat.
 
 
 
tdsl  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
Wybrzeże jeszcze ma szanse sobie jakoś poradzić a co powiesz o Podkarpaciu? Tam to jest dopiero dramat.


Prawda, tam jest jeszcze gorzej. Ale my zaraz potem. :P
Trzeba będzie jednak rozważyć tę opcję z przesiadką w Szczecinie. Bo ten pociąg NA Woodstock będzie w tym roku taki, jak powrotny. Trochę słabo, jak kupię bilet tylko po to, żeby potem nie wcisnąć się do środka. Cóż, dzięki za informacje wszelkie. :)
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

ja tam sobie woodstockowego nie odpuszczę, jakoś da się radę :))
 
 
tdsl  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

No ja właśnie też jeśli sobie odpuszczę, to z żalem. Ale ta oszałamiająca ilość połączeń mnie zaniepokoiła jednak nie na żarty.

A właśnie, tak z ciekawości. Jeśli faktycznie bym się nie wcisnął do tego pociągu, to mogę zwrócić bilet?
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

A co te ptaszki(>) oznaczją?? xDD
 
 
slav247  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Jak zwykle szału ni ma. A z Rzeszowa to już od dwóch lat nic nie jedzie, a potem się dziwią w Krakowie że ludzie napchani jak w konserwie. Ja pociągiem specjalnym nie jadę więc nie będę się więcej w temacie wypowiadał. Dodam tylko, że 29 lipca ok 5:00 będę już oglądał wschód słońca na peronie w Kostrzynie. Bez cenne:)
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

tdsl napisał/a:
A właśnie, tak z ciekawości. Jeśli faktycznie bym się nie wcisnął do tego pociągu, to mogę zwrócić bilet?

Bilet możesz zwrócić na stacji na której go kupiłeś, czyli jak nie wsiądziesz w Gdyni i pójdziesz do kasy ze zwrotem to go dostaniesz. Wyjątkiem są kasy w Kostrzynie które nie będą przyjmować zwrotów, tu pozostanie jedynie droga reklamacji.

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2012 ]
xxszogunxx napisał/a:
A co te ptaszki(>) oznaczją?? xDD


> Pociąg kursuje inną trasą[/b]
 
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
  Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   Pociągiem z Woodstock'u!!

Gdzie, dokąd o której! ;))

Jak dla mnie jeden pociąg do Białegostoku i to o 3.00, jest przegięciem pały <zly> . Do tego zatrzymujący się w Poznaniu i Warszawie. Bydlaki nie dadzą się przespać! :((
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   Re: Pociągiem z Woodstock'u!!

xxszogunxx napisał/a:
Gdzie, dokąd o której! ;))

Jak dla mnie jeden pociąg do Białegostoku i to o 3.00, jest przegięciem pały <zly> . Do tego zatrzymujący się w Poznaniu i Warszawie. Bydlaki nie dadzą się przespać! :((

Pierwszeństwo we wchodzeniu an peron będą miały osoby z dłuższą relacją biletu czyli pierw wsiądzie Białystok, potem Warszawa a potem jeśli zostaną jeszcze wolne miejsca Poznań.

Przypominam, że na biletach MusicREGIO można podróżować również innymi pociągami spółki Przewozy Regionalne, czyli możesz np. skorzystać z pociągu specjalnego do Warszawy o 9:31 a potem przesiadka w Warszawie na IR Starosta do Białegostoku.
 
 
 
tdsl  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:

Bilet możesz zwrócić na stacji na której go kupiłeś, czyli jak nie wsiądziesz w Gdyni i pójdziesz do kasy ze zwrotem to go dostaniesz. Wyjątkiem są kasy w Kostrzynie które nie będą przyjmować zwrotów, tu pozostanie jedynie droga reklamacji.


Ok, czyli jeśli kupię bilet w Gdańsku Oliwie (czy Sopocie czy Gdańsku Głównym czy w Krakowie) na pociąg z Gdyni, to zwracam go również w Gdańsku Oliwie, tak?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

tdsl napisał/a:
JakubWedrowycz napisał/a:

Bilet możesz zwrócić na stacji na której go kupiłeś, czyli jak nie wsiądziesz w Gdyni i pójdziesz do kasy ze zwrotem to go dostaniesz. Wyjątkiem są kasy w Kostrzynie które nie będą przyjmować zwrotów, tu pozostanie jedynie droga reklamacji.


Ok, czyli jeśli kupię bilet w Gdańsku Oliwie (czy Sopocie czy Gdańsku Głównym czy w Krakowie) na pociąg z Gdyni, to zwracam go również w Gdańsku Oliwie, tak?

Tak. Inne sytuacje kwalifikują się pod reklamację.
 
 
 
Pejs  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Ja się zastanawiam czy ta zniżka, która przysługuje gdy się kupuje od razu bilet powrotny obowiązuje tylko przy zakupie biletów na pociągi musicregio, czy jeśli kupie jeden taki, a powrotny z przewozów regionalnych to też dostane tę zniżkę?
 
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Pejs napisał/a:
Ja się zastanawiam czy ta zniżka, która przysługuje gdy się kupuje od razu bilet powrotny obowiązuje tylko przy zakupie biletów na pociągi musicregio, czy jeśli kupie jeden taki, a powrotny z przewozów regionalnych to też dostane tę zniżkę?

Tylko Music Regio.
 
 
antistar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: silesia
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

jakie mam szanse dostać się do pociągu w niedziele rano, tak żeby na wieczór wrócić na Śląsk???
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

antistar napisał/a:
jakie mam szanse dostać się do pociągu w niedziele rano, tak żeby na wieczór wrócić na Śląsk???

Pociągów specjalnych masz sporo, więc jeśli nie pierwszym to to kolejnymi powinieneś spokojnie wrócić.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

A ja mam takie pytanie: Jeśli w moje tereny jedzie tylko jeden specjalny i kupiłabym powrotny do Gdyni i nie zmieściła się do pociągu, to mogę jechać np. specjalnym do Poznania na tym samym bilecie?
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Mazu napisał/a:
A ja mam takie pytanie: Jeśli w moje tereny jedzie tylko jeden specjalny i kupiłabym powrotny do Gdyni i nie zmieściła się do pociągu, to mogę jechać np. specjalnym do Poznania na tym samym bilecie?

Nie bo zmieniasz trasę przejazdu, sprawdzę to jeszcze i dam potwierdzenie.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Z tą trasą przejazdu to jest bez sensu generalnie, bo nie wyobrażam sobie że wszyscy chętni się zmieszczą do jedynego pociągu do 3city, a IR inne nie jeździ do nas, że tak czy siak gdzieś trzeba by było się przesiąść na TLK. A jak potem będzie trzeba biegać z reklamacjami etc. to już mi się odechciewa...

Taa, niby ceny nie poszły w ogóle w górę, a na zniżce 37% w zeszłym roku płaciłam w 2 strony 65 zł, a teraz z 51% wyjdzie mnie ok. 80 przy dobrych wiatrach, bo przeesiadki...
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Tak orientacyjnie sie chcialem zapytac czy powrot 6 sierpnia o 7 rano to dobra opcja ? Czy pociagi beda juz w miare luzne ? dodam ze wracam do stolicy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group