Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągiem na Woodstock
Autor Wiadomość
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Kuniek napisał/a:
Tak orientacyjnie sie chcialem zapytac czy powrot 6 sierpnia o 7 rano to dobra opcja ? Czy pociagi beda juz w miare luzne ? dodam ze wracam do stolicy.


W zeszłym roku wracając w poniedziałek rano miałem dylemat który przedział sobie wybrać bo większość była pusta :)
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

No to super opcja :))

Chcialem sie Ciebie jeszcze zapytac czy na tym bilecie na pociag music regio moge wrocic pociagiem Berlin-Warszawa express ? Jest taki 6 o 7:35 z Rzepina, widze ze tym w 5 godz bylbym w wawie
Pewnie nie, ale wole sie upewnic, bo tak czytam forum i wdze ze znawca jestes
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Kuniek napisał/a:
No to super opcja :))

Chcialem sie Ciebie jeszcze zapytac czy na tym bilecie na pociag music regio moge wrocic pociagiem Berlin-Warszawa express ? Jest taki 6 o 7:35 z Rzepina, widze ze tym w 5 godz bylbym w wawie
Pewnie nie, ale wole sie upewnic, bo tak czytam forum i wdze ze znawca jestes

Nie możesz. BWE to pociąg spółki PKP Intercity.
 
 
 
radolix  
Forumowy prawiczek

Wiek: 101
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: inąd
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

no i pizda brzydko mówiac...
nie mogli puscic czegos wczesniej niz 31?
teraz jadę z 3 przesiadkami i jadę ponad 16h:D
będzie przynajmniej czas zeby sie zaprawic:D
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

radolix napisał/a:
no i pizda brzydko mówiac...
nie mogli puscic czegos wczesniej niz 31?
teraz jadę z 3 przesiadkami i jadę ponad 16h:D
będzie przynajmniej czas zeby sie zaprawic:D

Skąd jedziesz ?
 
 
 
butalbital  
Coś już napisał


Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

jadę 30 zwykłym , z tego co widzę to lepiej dla mnie niż miałabym się tłuc o śmiesznej godzinie z Bydgoszczy woodstockowym.
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

No i dupa, chcialem dzisiaj kupic w wawie bilet na woodstockowy pociag 31 lipca, a pani w kasie mi mowi ze nie maja jeszcze tych biletow. Postanowilem zajsc na pkp u siebie na wiosce, to pani mi powiedziala zebym przyszedl jutro, zaczela cos gadac ze powrotny pociag bede mial za darmo jak na jakiejs "pieczatce" bede wracal, nie wiem, ewidentnie cos kreca <szok>
  
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Kuniek napisał/a:
powrotny pociag bede mial za darmo jak na jakiejs "pieczace" bede wracal, nie wiem, ewidentnie cos kreca <szok>

Pani totalnie nie wie o czym mówi, nie ma żadnych pieczątek uprawniających do bezpłatnych powrotów.
 
 
 
Zelman  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Pytanko do nocnych pociągów powrotnych. Planuję wracać w nocy z soboty na niedzielę pociągiem o 3:00 do Poznania. Jak wygląda sytuacja na dworcu i w pociągach o tej godzinie? Jest luz?
Przy okazji też drugie pytanie: jak w nocy przetransportować się na dworzec? Jedyna opcja to pieszo?
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Zelman napisał/a:
Pytanko do nocnych pociągów powrotnych. Planuję wracać w nocy z soboty na niedzielę pociągiem o 3:00 do Poznania. Jak wygląda sytuacja na dworcu i w pociągach o tej godzinie? Jest luz?
Przy okazji też drugie pytanie: jak w nocy przetransportować się na dworzec? Jedyna opcja to pieszo?

Też chyba będe nim jechał. Luzu bym sie nie spodziewał z racji tego że jest to jedyny bezpośredni do Białego i zatrzymujący się w Warszawie. A co do transportu pod dworzec, to chyba tylko pieszo. :))
 
 
Zelman  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Luz tzn. chodziło mi, czy w ogóle uda mi się do niego wsiąść z dziewczyną i jechać w miarę kulturalnych warunkach ;)
Ile idzie się pieszo z pola na PKP? Godzinka starczy?
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Raczej na 100% uda się wejść, zważywszy na to, że najpierw wpuszczani na peron są ludzie, którzy jadą najdalej, czyli Białystok->Warszawa->Poznań. A na podróż do miasta, to zaklep sobie ze dwie godzinki. :))
 
 
fafloczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja mam z kolei takie pytanie: czy kupując bilet na zwykły pociąg Regio w obie strony mogłabym wracać w niedzielę pociągiem musicRegio na tym zwyczajnym bilecie? Czy oba bilety trzeba rozdzielić na każdy rodzaj pociągu?
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

fafloczka napisał/a:
Ja mam z kolei takie pytanie: czy kupując bilet na zwykły pociąg Regio w obie strony mogłabym wracać w niedzielę pociągiem musicRegio na tym zwyczajnym bilecie? Czy oba bilety trzeba rozdzielić na każdy rodzaj pociągu?

Tylko pociągi musicREGIO mają promocję na kupienie bilety w TĄ I SPOWROTEM dającym żniżkę (przy czym wracając ważny tylko, przy okazaniu obu!)

Jest szansa na to, że te pociągi musicREGIO będą (chociaż) ultra długie - wielowagonowe, piętrowe czy cokolwiek co pomoże zmieścić wszystkich?
Sam jadę już 31.07 klasycznym z przesiadkami, ale wyrażam troskę o Woodstokowiczów jadących musicREGIO. Rok temu było więcej pociągów a był mega hardcore...
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Borsuk napisał/a:
Rok temu było więcej pociągów a był mega hardcore...


Bo i ludzi było dużo, dużo wiecej. W tym roku wynik frekwencyjny będzie sporo niższy, wiec i pociagi będą luźniejsze. : )
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Borsuk napisał/a:
Jest szansa na to, że te pociągi musicREGIO będą (chociaż) ultra długie - wielowagonowe,

Nie liczyłbym na to, żeby mieli zwiększyć liczbę wagonów. Jednostka to z reguły 4 wagony i raczej nie spotkałem się z przypadkiem 5 wagonowca, dlatego musieliby dołączyć kolejną jednostkę ( a na to pewnie nie ma kasy ), więc nastawić się, że będzie tradycyjny skład.

Tak btw. kiedyś widziałem sezonowca do Świnoujścia w wersji 1 jednostki i współczułem ludziom, którzy tam jechali.

Ktoś się kiedyś pytał dlaczego Inter City nie odzywa się w sprawie oferty swoich wagonów; wg. jednego źródła oni po prostu się boją, że woodstockowicze rozwalą im te wagony ( a kiedyś były nawet zdjęcia, które pokazywały całkowicie zdemolowane przedziały, ale czy to po woodsocku to już nie wiadomo ).

Ja tam przejechałem pół życia pociągiem, więc dla mnie tłok to nic nowego. Do Kostrzyna z Głogowa jadę zwykłymi Regio z przesiadką w Zielonej, a spowrotem wskakuje do musicRegio i jadę do Gdynii ( 7h w tłoku, trudno, trzeba będzie przeżyć )
 
 
 
radolix  
Forumowy prawiczek

Wiek: 101
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
radolix napisał/a:
no i pizda brzydko mówiac...
nie mogli puscic czegos wczesniej niz 31?
teraz jadę z 3 przesiadkami i jadę ponad 16h:D
będzie przynajmniej czas zeby sie zaprawic:D

Skąd jedziesz ?


z Białego cisnę

[ Dodano: Sob 28 Lip, 2012 ]
xxszogunxx napisał/a:
Zelman napisał/a:
Pytanko do nocnych pociągów powrotnych. Planuję wracać w nocy z soboty na niedzielę pociągiem o 3:00 do Poznania. Jak wygląda sytuacja na dworcu i w pociągach o tej godzinie? Jest luz?
Przy okazji też drugie pytanie: jak w nocy przetransportować się na dworzec? Jedyna opcja to pieszo?

Też chyba będe nim jechał. Luzu bym sie nie spodziewał z racji tego że jest to jedyny bezpośredni do Białego i zatrzymujący się w Warszawie. A co do transportu pod dworzec, to chyba tylko pieszo. :))


Jedyny bezpośredni do Białego jest w nocy z soboty na niedzielę?
Cięzko to widzę...
chyba odpuszczę sobie ze dwa dni i normalnym pojadę, bo nie mam ochoty po raz kolejny jechać jak w bydlęcym wagonie:P
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Borsuk napisał/a:

Tylko pociągi musicREGIO mają promocję na kupienie bilety w TĄ I SPOWROTEM dającym żniżkę (przy czym wracając ważny tylko, przy okazaniu obu!)


ja wlasnie jade na tych promocyjnych biletach (31 lipiec 22:48 z wawy), chce wrocic np 5 sierpnia o 5:23 pociag Regio do Krzyza. przesiadka w Regioekspres do wawa zachodnia. Moje pytanie jest nastepujace czy ten bilet promocyjny tam/powrot bedzie obowiazywal na takiej trasie, czy bym musial oddzielnie dokupic na ten Regioekspres ? To niby to samo, "przewozy regionalne" ale nigdy nie wiadomo jak to do konca jest
 
 
 
radolix  
Forumowy prawiczek

Wiek: 101
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

a co oznaczają '>' na rozkładzie?
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

radolix napisał/a:
a co oznaczają '>' na rozkładzie?


"pociag kursuje inna trasa" JakubWedrowycz juz to pisal ze dwie strony temu
 
 
 
radolix  
Forumowy prawiczek

Wiek: 101
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

a gdzie mogę obczaić jaka to trasa?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group