Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągiem na Woodstock
Autor Wiadomość
fafloczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Borsuk napisał/a:

Tylko pociągi musicREGIO mają promocję na kupienie bilety w TĄ I SPOWROTEM dającym żniżkę (przy czym wracając ważny tylko, przy okazaniu obu!)


Nie do końca o to mi chodziło. Chcę kupić bilety w obie strony, ale na zwykłe Regio (tak,wiem,że one nie są objęte promocją TAM I Z POWROTEM:) Do Kostrzyna jadę z przesiadką w Krzyżu, z powrotem też mam w planie takim wracać. Ale jeśli akurat trafiłby się powrotny musicRegio to czy uznają mi bilet na zwykłe Regio? Dwa lata temu i rok temu tak wracałam i nie było problemu.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

[quote="Borsuk"]
fafloczka napisał/a:
Jest szansa na to, że te pociągi musicREGIO będą (chociaż) ultra długie - wielowagonowe, piętrowe czy cokolwiek co pomoże zmieścić wszystkich?

Wszystkie pociągi pojadą w maksymalnych zestawieniach co daje nam 9 lub 8 wagonów na pociąg (3 lub dwie jednostki). Do Krzyża będą śmigać wagony piętrowe. Jedyny pociąg na tradycyjnych wagonach to Warszawa na 9 wagonów. Więcej się już nie da.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
Kuniek napisał/a:
ja wlasnie jade na tych promocyjnych biletach (31 lipiec 22:48 z wawy), chce wrocic np 5 sierpnia o 5:23 pociag Regio do Krzyza. przesiadka w Regioekspres do wawa zachodnia. Moje pytanie jest nastepujace czy ten bilet promocyjny tam/powrot bedzie obowiazywal na takiej trasie, czy bym musial oddzielnie dokupic na ten Regioekspres ? To niby to samo, "przewozy regionalne" ale nigdy nie wiadomo jak to do konca jest

Bilety z taryfy MusicREGIO w przypadku powrotów z Kostrzyna będą obowiązywały we wszystkich pociągach spółki PR (w RegioEkspresie również). Pamietaj że nei możesz zrobić odwrotnego manewru tj. kupić na np. Regio czy IR a jechać MusicREGIO.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
radolix napisał/a:
a gdzie mogę obczaić jaka to trasa?

Odpalasz sobie tabelkę z rozkładem, patrzysz na pociąg który cię interesuje, pociąg jedzie przez stacje na których się zatrzymuje czyli tam gdzie są podane godziny przyjazdów to jest jego trasa wraz z postojami.
 
 
 
KudlaczDG  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Polecam pociągi Woodstockowe osobą cierpiącym na klaustrofobie <haha>
 
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Wraca ktoś do Gdyni? Porażka jakaś.. ciekawe jaka frekwencja będzie w pociągu o 11.30 z przesiadką w Zbąszynku, czy gdzieś ;) Czy Zbąszynek będzie punktem przesiadkowym też do innych miast?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

zakręcona napisał/a:
Wraca ktoś do Gdyni? Porażka jakaś.. ciekawe jaka frekwencja będzie w pociągu o 11.30 z przesiadką w Zbąszynku, czy gdzieś ;) Czy Zbąszynek będzie punktem przesiadkowym też do innych miast?

Nie polecam. PRS84106 ZARAZ BĘDZIE CIEMNO jak każdy pociąg do Katowic będzie pełny a pierwszeństwo będą mieli ludzie z biletami o dłuższych relacjach, więc obawiam się, że możesz się najzwyczajniej w świecie nie dostać do niego i cały plan Ci pada. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być połączenie 45 minut wcześniejsze czyli 10:46 Regio do Krzyża, tam przesiadka o 10:46 na IR Bosman do Stargardu Szczecińskiego i ze Stargardu o 14:41 TLK Żuławy prosto do Gdyni.
 
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Dwie przesiadki z milionem osób? Dwie walki o wejście do pociągu?
Czy lepiej obudzić się skoro świt i o 8:45 jechać bez przesiadek..
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

zakręcona napisał/a:
Dwie przesiadki z milionem osób? Dwie walki o wejście do pociągu?
Czy lepiej obudzić się skoro świt i o 8:45 jechać bez przesiadek..

Jedyny problem to będzie wsiąść do osobowego w Kostrzynie, potem w Krzyżu masz pociąg który jedzie z Warszawy i raczej będzie pusty, również w Stargardzie Szczecińskim przy wsiadaniu do TLK Rybak nie powinno być problemu.
 
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Ok dzięki..
Życzmy sobie powodzenia w powrocie do domu ;)
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

zakręcona napisał/a:
Ok dzięki..
Życzmy sobie powodzenia w powrocie do domu ;)

oj przyda się;-)
 
 
 
adjes  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: nni
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

wsiadam do pociągu w Olsztynie, więc wnioskuję, że ze wciśnięciem się powinno być dobrze, skoro stamtąd zaczyna trasę?
dam radę kupić bilet pojawiając się na dworcu tego samego dnia?
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Powiedzcie mi, Pociąg z GDYNIA, OLSZTYN który ma w Gnieźnie być o 3:24 > 3:24
Będzie we wtorek rano o 3:24 czy w środe o 3:24? Bo my chcieliśmy z grupą już we wtorek tam jechać i nie ogarniamy sytuacji...
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

adjes napisał/a:
wsiadam do pociągu w Olsztynie, więc wnioskuję, że ze wciśnięciem się powinno być dobrze, skoro stamtąd zaczyna trasę?

Jadą 3 jednostki, co daje nam około 1000 miejsc, więc z wejściem na pokład nie powinno być problemu :)

adjes napisał/a:
dam radę kupić bilet pojawiając się na dworcu tego samego dnia?

Jeśli nie będzie kilometrowej kolejki do kasy ...

Przypominam, że na wielu stacjach początkowych warunkiem wejścia na peron będzie posiadanie biletu na przejazd.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
DarthMessiah napisał/a:
Powiedzcie mi, Pociąg z GDYNIA, OLSZTYN który ma w Gnieźnie być o 3:24 > 3:24
Będzie we wtorek rano o 3:24 czy w środe o 3:24? Bo my chcieliśmy z grupą już we wtorek tam jechać i nie ogarniamy sytuacji...

Jeśli daty kursowania są podane jako łamane to znaczy, że pociąg wyjeżdża w nocy np 1/2.VIII to noc z 1 na 2 sierpnia.

W Twoim przypadku będzie tak:
1 sierpnia 3:24 58106/7 Sherwood
2 sierpnia 3:24 58112/3 Przystanek Broda
 
 
 
wpbyeah  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: wlkp.
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Jeżeli piszę że pociąg 78101 Kraina Podziemnej Pomarańczy jedzie z poznania 1.08.2012 o 9.40 to rusza z poznania i jest szansa że się do niego wejdzie ? a dam radę kupić bilety pół godziny wcześniej ?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

wpbyeah napisał/a:
Jeżeli piszę że pociąg 78101 Kraina Podziemnej Pomarańczy jedzie z poznania 1.08.2012 o 9.40 to rusza z poznania i jest szansa że się do niego wejdzie ? a dam radę kupić bilety pół godziny wcześniej ?


Rusza z Poznania. Nie powinno być problemów z zabraniem się. Pół godziny an zakup biletów to może być zbyt krótko, warto kupić bilet przez internet lub przybyć na stację wcześniej, takich chętnych jak Ty do zakupu tuż przed odjazdem może być więcej.
 
 
 
wpbyeah  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: wlkp.
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

akurat o tej dojadę autobusem na stacje , więc chyba faktycznie musiał bym przez internet
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Kiedy czytam te wszystkie posty, jakie to ludzie mają problemy - a większość dlatego, że z tego czy innego miasta jedzie za mało pociągów - to nadziwić się nie mogę zawartej w nich dramaturgii. A tymczasem z Rzeszowa już kolejny rok nie ma ŻADNEGO pociągu wooodstockowego. Liczba połączeń = zero! Kiedyś jeździł jeden jedyny i nikt nie psioczył, że za mało, że o złej godzinie, choć już w Krakowie był mocno napakowany.
A nie chodzi tu o sam Rzeszów. Idzie o całe Podkarpacie - masa ludzi ciągnie od Przemyśla i miast i wiosek po drodze, Krosno, Sanok, Jasło, całe Bieszczady, duże tereny na północ, włącznie ze Stalową Wolą, Tarnobrzegiem, na zachód - że wymienię tylko Mielec, Dębicę, Tarnów.
Nie dość, że mamy chyba najdalej ze wszystkich rejonów, to jeszcze pozbawiono nas jedynego pociągu. Spójrzcie na mapę, gdzie są zaznaczone linie kolejowe na Kostrzyn. Ćwiartka południowo-wschodnia całkiem pusta to ogromny obszar w stosunku do powierzchni kraju. Pierwsze możliwe połączenie specjalne zaczyna się dopiero w Krakowie. To naprawdę duża podróż zza Krosna, spod Przemyśla itp. Z przesiadkami.

Więc może trochę się opanujecie z tymi płaczami, że np. nie zatrzymuje się wam we Wrocławiu Głównym, tylko w Nadodrzu. Mieszkałem pół roku przy Nadodrzu (Trzebnicka). Z głównego macie tramwaje 8 i 0, jadą często. Takim problem ruszyć dups**ko? <zly>
Zresztą problemów o tej randze tutaj widać większość. Mam wrażenie, że prawie wszyscy pierwszy raz jedziecie na Woodstock... <zdziwiony>
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Melissa napisał/a:
Powiedzcie mi,czy będąc godzinę wcześniej na stacji wcisnę się do pociągu music regio?Jak to wyglądało w zeszłym roku?Głupie pytanie zapewne,ale jadę z Poznania głównego na Starołękę i chciałabym wiedzieć czy w ogóle opłaca mi się tluc tam tramwajem,czy pojechać od razu normalnym z głównego

Normalnym z Głównego (specjalnych jest 3, wszystkie w maksymalnym zestawieniu). Na Starołęce zatrzyma się kilka pociągów jadących z dalekiej Polski które w Poznaniu będą zapchane po dach.

[ Dodano: Pon 30 Lip, 2012 ]
Amigo napisał/a:
pozbawiono nas jedynego pociągu.

Rzeszów i okolice pozbawiono również kilkunastu zwykłych pociągów planowych, wszystko przez modernizację linii Kraków-Rzeszów. Niestety PKP PLK stwierdziło że absolutnie nie ma tam miejsca jeszcze na pociąg Woodstokowy, była próba wytrasowania pociągu z Rzeszowa przez Przeworsk, Kielce, Częstochowę, Poznań ale czas jazdy wychodził coś pod 19 godzin co w zestawieniu dwoma przyzwoitymi połączeniami z jedną przesiadka z Rzeszowa do Kostrzyna miało wątpliwy sens.
 
 
 
antistar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: silesia
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Chce wracać pociągiem do Katowic o 6.00 lub 6.30w niedziele. Duże będzie ludzi o tej godzinie? Ile zajmie mi podróż z pola namiotowego na dworzec PKP w Kostrzynie? Proszę o odp.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

antistar napisał/a:
Chce wracać pociągiem do Katowic o 6.00 lub 6.30w niedziele. Duże będzie ludzi o tej godzinie?

Bardzo dużo. Ruch zaczyna się od 3 i do 11 nie ma nawet gdzie szpilki wsadzić.
antistar napisał/a:
Ile zajmie mi podróż z pola namiotowego na dworzec PKP w Kostrzynie? Proszę o odp.

Sam nie szedłem ale z tego co mi ludzie opowiadali bywa różnie, od godziny aż do 3-4-tutaj niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony :)
 
 
 
antistar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: silesia
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
antistar napisał/a:
Chce wracać pociągiem do Katowic o 6.00 lub 6.30w niedziele. Duże będzie ludzi o tej godzinie?

Bardzo dużo. Ruch zaczyna się od 3 i do 11 nie ma nawet gdzie szpilki wsadzić.
antistar napisał/a:
Ile zajmie mi podróż z pola namiotowego na dworzec PKP w Kostrzynie? Proszę o odp.

Sam nie szedłem ale z tego co mi ludzie opowiadali bywa różnie, od godziny aż do 3-4-tutaj niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony :)

a w takim razie jakbym chciał wracać 2.30? słyszałem, że jakieś autobusy kursują do miasta, ale pewnie nie o tej godzinie...
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Co do drogi z buta, mi to zajęło przynajmniej godzinę może półtora. W niedziele sam będe musiał iść z rańca na PKP, więc jak przyjadę jutro to sprawdzę osobiście ile dokładnie zajmie mi wycieczka ;P
A co do autobusu....no o 3 nad ranem to ździwiłbym się jakby kursował, wkońcu koleś tż musi odpocząć, a paliwo tanie nie jest ;) Rok temu płaciłem bodajże 3zł za kurs.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group