Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ogradzanie obozowiska woodstockowego
Autor Wiadomość
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   Ogradzanie obozowiska woodstockowego

Od kilku lat stało się to wręcz nagminne, wbijam na pole z rogalem na twarzy, chcę rozbić namiot w jakimś miłym otoczeniu/gronie ludzi i co ? i jajco. Każdy marudzi, że nie bo dla znajomych trzymają teren, taśmami się ogradzają, jęki, stęki i utyskiwania. Strasznie mnie to wkurza, a co wy o tym myślicie, a może też tak robicie? Owsiak stwierdził że chce się tego pozbyć tylko czy mu się to uda ?
 
 
piciu555  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 22
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja uwazam, ze grodzenie w pewnym sensie ma sens, ale wwszydtko w granicach rozsadku. Zajac miejsce na jeden czy dwa namioty spoko, tylko jak ktos ogradza z 50M to juz jet nie w porzadk :/
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Po to jadę wcześniej aby zająć wszystkim znajomym miejsca... czy to jest aż takie złe ?
Chcę miejsce zrobić dla tych którzy jadą pierwszy raz... dla dziewczyn bo same nie pojadą.
No zrozumcie nas ludzie :)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Powtarzam, spróbujcie zrobić wioskę forumową bez odgradzania terenu...
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Wiaderko napisał/a:
Po to jadę wcześniej aby zająć wszystkim znajomym miejsca... czy to jest aż takie złe ?
Chcę miejsce zrobić dla tych którzy jadą pierwszy raz... dla dziewczyn bo same nie pojadą.
No zrozumcie nas ludzie :)


Staram się to zrozumieć ale jak 20 raz z rzędu słyszę, że zajęte to mnie krew zalewa, bo okazuje się, że całe pole woodstockowe jest zajęte. Wioska forumowa była by fajna, ale kto by się tego zorganizował ? to nie jest takie hop siup :)
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Ja nigdy tego problemu nie miałem... Może dla tego, że rozbijałem się w lasku a nie na otwartej przestrzeni....
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

stoper napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Po to jadę wcześniej aby zająć wszystkim znajomym miejsca... czy to jest aż takie złe ?
Chcę miejsce zrobić dla tych którzy jadą pierwszy raz... dla dziewczyn bo same nie pojadą.
No zrozumcie nas ludzie :)


Staram się to zrozumieć ale jak 20 raz z rzędu słyszę, że zajęte to mnie krew zalewa, bo okazuje się, że całe pole woodstockowe jest zajęte. Wioska forumowa była by fajna, ale kto by się tego zorganizował ? to nie jest takie hop siup :)


Jest kilka wiosek organizowanych przez ludzi z forum :P
- Wioska forumowa - http://uctok.com/topics77...2012-vt4098.htm
- Wioska X - http://uctok.com/topics77/wioska-x-vt4114.htm
- Wioska Panoramixa - http://uctok.com/topics77...mixa-vt4036.htm
- Wioska HIPPIE 2012 - http://uctok.com/topics77...2012-vt4096.htm

Wioski są, tylko poszukać się nie chce...
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Każdy ma swoje racje - chcecie zająć znajomym, którzy jadą pierwszy raz, spoko. Ile namiotów? Cztery? A nie pięćdziesiąt. Odgradzajcie tyle ile potrzeba i nic więcej. A jak się rozbije kto miał - zdejmujcie taśmy. Wbrew pozorom to nie takie trudne do ogarnięcia.
Wasi znajomi jadą pierwszy raz, inni jadą może i kolejny, ale chcielibyśmy rozbić się w tym samym miejscu w którym rozbijaliśmy się wcześniej - aby spotkać się z Woodstockowymi sąsiadami. W zeszłym roku w lasach było poogradzane nawet. -.-'
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Cytat:
Staram się to zrozumieć ale jak 20 raz z rzędu słyszę, że zajęte to mnie krew zalewa, bo okazuje się, że całe pole woodstockowe jest zajęte.

Dokładnie. W zeszłym roku tak mieliśmy. Szukaliśmy dość długo miejsca by się rozbić...bo wszędzie ktoś się taśmą poodgradzał...i wielkie pretensje,że wgl mam czelność się pytać czy się mogę tu rozbić. To mnie wkurzało.
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

[quote="boksu"][quote="stoper"]
Wiaderko napisał/a:


Wioski są, tylko poszukać się nie chce...


nie, to była taka grzeczna forma odmowy :)

Co do zajmowania, to w tym roku po prostu będę olewał prośby nierozbijania się,wbijam rozkładam namiot,w oczy się śmieje i idę w tany. Moi znajomi też będą dojeżdżać do soboty i wcale nie mam zamiaru taśm rozwijać.
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

stoper napisał/a:
Co do zajmowania, to w tym roku po prostu będę olewał prośby nierozbijania się,wbijam rozkładam namiot,w oczy się śmieje i idę w tany. Moi znajomi też będą dojeżdżać do soboty i wcale nie mam zamiaru taśm rozwijać.


Gorzej jak Ci namiot w złości rozwalą jak pójdziesz w te tany..
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

ej, ja nie będę sam, to raz a po za tym jest to raczej mało prawdopodobne :) to będzie mój 12 woodstock i jeszcze nie zdarzyło mi się wrócić do zniszczonego namiotu, nie byłem świadkiem takowych czynów, przynajmniej zamierzonych i z premedytacją, a ponad to nikt nie chciał by mnie wkurw... :P będzie musiała owa brać przełknąć gorzką pigułkę i napić się ze mną piwa :)
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Ja potępiam odgradzanie wielkich terenów - rzekomo dla kilkunastu albo i więcej namiotów. Za dużo razy się na to napatrzyłem i doświadczyłem. Zwykle staram się dojechać na miejsce dzień przed rozpoczęciem - wcześnie rano. Zdarzało się dwa dni przed początkiem. Od kilku lat kwaterowałem w lasku blisko przystanku Jezus - dogodna lokalizacja i trochę cienia. Niestety, właśnie od paru lat zastawałem tam taki widok: mimo że wszędzie jeszcze mało namiotów, a w lasku kilka, może 10 - cały teren prawie pusty - ale też prawie cały zagrodzony szczelnie czym się da: taśmami, linami, oplecione drzewa do niemożliwości. Zostają tylko wolne kawałki blisko samych toj-tojów, gdzie - jak wiadomo, będzie śmierdzieć dzień i noc.
Nieraz negocjowałem z baranami pilnującymi swoich hektarów, by się gdzieś zmieścić - a mój malutki namiot zajmuje 2 metry wzdłuż i jeden wszerz, więc skrawek. Przeważnie nie było mowy! Raz słyszałem, że taki jeden rezerwuje aż dla ponad 30 namiotów, więc muszą się zmieścić. Innym razem ktoś twierdził - że to i tak za mało.
A potem, kiedy zaczynał się na dobre Wooodstock - w rzeczywistości przybywało tam po kilka namiotów ich znajomych. Zostawały wielkie wolne przestrzenie. Ludzie darli te liny i taśmy, słyszało się awantury itp.
W tym roku chyba uniknę tego problemu, bo pierwszy raz nie idę z namiotem do tego lasku - sąsiedztwo boiska i durne imprezy sportowe od samego rana doprowadzają do szału nie tylko mnie. Komentator drze ryja co najmniej od 8.00. No i durne reklamy. O wiele głośniej niż scena główna po 15.00.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Nie da się zorganizować jakiejkolwiek wioski bez zajmowania terenu. I tak w dzień rozpoczęcia nie ma gdzie szpilki wcisnąć między namiotami.
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

narzekacie, ja już 12 rok i od początku jak było w kostrzyniu lokalizacja lasek i nigdy na ten problem nie mialem okazji trafić, fakt że ogrodzone było ale jeden uśmiech do tego piwko z sąsiadem i krzywdy nie było dla nikogo (może szczęście a może fakt że jestem upierdliwy ) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group