Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Wto 06 Paź, 2009
Wegetarianizm
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 03 Lis, 2010   

http://niewiarygodne.pl/g...riazdjecie.html

Nie lepiej już zeżreć te mięcho? :roll:
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 03 Lis, 2010   

garbaty, w 10000% Cię popieram! Też jestem wegetarianką i dla mnie to nie jest jakaś moda czy jak to tam ktoś to określił, dla mnie to jest moje życie właśnie sprawdzam wszystko czy nie było testowane na zwierzętach czy nie jest z skóry zwierząt itp
Nie jem mięsa bo dla mnie jest niemoralne zabijać zwierzęta które tak na prawdę są naszymi przyjaciółmi i to do tego zabijanie odbywa się w tak okrutny sposób :(
Nie jem również jajek z chowów klatkowych wolę zapłacić wiele więcej ale wiem że jest to jajko od kury szczęśliwej która sobie dzióbała na podwórku. Tak samo nie jem serków w których zawarta jest koszenila lub jakieś produkty zawierające żelatynę zwierzęcą czy co coś w tym stylu. I już tak żyję od 6 lat i żyję! I mam się bardzo dobrze :P
Pozdrawiam :) Bez misa da się żyć tylko trzeba chcieć. Ja nikomu nie zabieram jedzenia mięsa tylko nie lubię jak ktoś mi się wpierdziela do życia i zaczyna po mnie jeździć za to że nie jem mięsa najczęściej jest to rodzina nie ta najbliższa bo mama i tata nie mają nic przeciwko tak samo rodzeństwo, najgorzej jest z wujkami ,ciociami itp.
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

A ja mam dready i jem mieso. Probowalem. Nie udalo sie. Probowalem tez zyc tylko na rybach (tak jak duzo ludzi robi - "nie jem miesa, ale jem ryby [co dla mnie nie jest zadna roznica, zjedzenie szczupaka czy krowy]). Nie udalo sie, chociaz lubie ryby rowniez. Problem ze mna polega na tym, ze moge zjesc BARDZO DUZO a i tak bede chudy jak patyk, nie musze odmawiac sobie zadnych tam pierdol, moge jesc tyle ile chce i co chce. Ale chcialbym byc wege, nigdy nie kupil bym futra albo skorzanych spodni (jedyne co kupie skorzane to ubranie na motor). I jak najbardziej popieram wegetarianizm.
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Sranie w banie - albo wszyscy albo nikt bo się inaczej nic nie zmieni. Pomyślcie co ma powiedzieć Ronald McDonald , Pan Burger King , Kentucky Fucking Chicken , Subway i w pizdu innych sieci które są. Póki one będą istniały i ludzie będą się od nich uzależniać nic nie poradzi kilka osób.

Ps. nie gadajcie że każda osoba się liczy itd bo to nieprawda.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Kermitaniu napisał/a:
nigdy nie kupil bym futra albo skorzanych spodni (jedyne co kupie skorzane to ubranie na motor)



no to albo nie kupujemy skórzanych rzeczy, albo kupujemy. wóz albo przewóz, trzeba być konsekwentnym
to coś jak jestem wege, ale schabowego w niedzielę nie odmówię
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

A może koledze chodziło o sztuczną skóre? :-P
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

ja tam jestem vege,ale ponieważ soja jest modyfikowana to zastępuję ją wołowiną
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Baton, To nie jest tak, że albo wszyscy albo nikt. Nigdy się na to nie patrzy. To tak jak by by ktoś powiedział albo koncert rockowe albo hip - hop i już , a tak nie jest. Każdy ma inne przekonania i w ogóle, każdy ma inny pogląd na życie więc nie możemy mówić że jeśli ileś tam procent ludzi nie je mięsa i jest to mniejszość to to nie ma sensu, bo to ma sens. Od jednej osoby się zaczyna i tak to idzie i idzie.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Mala92 napisał/a:
Od jednej osoby się zaczyna i tak to idzie i idzie.

Wege łańcuszki szczęścia. Buahahahaha :lol:
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Chodzi mi o zwalczanie się , rzucanie w oczy swoimi racjami itd i kurwa nie chce mi się dalej pisać :-P
 
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Ale ja naprawde sie zle czuje z tym ze jem mieso, i nie mowie ze sranie w banie z tym ze nie moge przestac, bo ja rzucilem szlugi i dla mnie np. personalnie nie bylo to niewiadomo jak trudne TYM RAZEM chociaz probowalem wczesniej kilka razy i mi sie nie udalo - jedni widza problem w rzuceniu kiepow, inni zeby zostac wege lub zrobic costam jeszcez innego.
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Oj przepraszam ja nie rzucam swoimi racjami ,tylko piszę moje własne zdanie na ten temat, i nie zwalczam się bo to mój własny wybór z którym jest mi bardzo dobrze i w życiu już nie wrócę do jedzenia mięsa.
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

ja tam tez jestem wege kropka
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

karkówka z grilla :P
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Mala92 napisał/a:

Nie jem mięsa bo dla mnie jest niemoralne zabijać zwierzęta które tak na prawdę są naszymi przyjaciółmi i to do tego zabijanie odbywa się w tak okrutny sposób :(


Ciekawe, czy wygłodniały tygrys którego spotkałabyś gdzieś w afryce, też uszanowałby Twoją przyjaźń z zwierzątkami.
Albo czy świnie z krowami zrobiły protest gdybyś została zeżarta przez tego tygrysa :mrgreen:

I nie mów, że to dlatego, że zwierzęta nie potrafią myśleć w taki sposób w jaki my myślimy - jeśli tak jest, to w takim razie nie mogą być naszymi przyjaciółmi, możemy z nimi koegzystować wyciągając z tego korzyści, a nawet się do nich emocjonalnie przywiązywać(szczególnie do zwierząt stadnych jak psy - one też się do nas przywiązują, jesteśmy częścią ich stada) ale nigdy nie będziemy ich przyjaciółmi w stricte tego słowa znaczeniu, twój przyjaciel jest równy Tobie. Żadne zwierzę nie jest tak rozwinięte, by być równe ludziom.


FeSTeR napisał/a:

Wege łańcuszki szczęścia. Buahahahaha


Myślisz, że to nic nie znaczący mały ruch ?
Ok, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem....
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

poza tym kiedyś zwierzęta nie miały oporów żeby nas wpierdalać więc myślę że możemy sobie teraz trochę poużywać... jak pójdziesz do lasu i spotkasz głodnego misia to co, nie zje Cie?? zje i jeszcze mu się uszy z radości będą trzęsły... jak misie czy inne zwierze zrobią sobie jakieś dobre narzędzia, wymyślą pismo i zaczną ze mną rozmawiać to im podam ręke i nie będe ich jadł bo wtedy stwierdze że to naprawdę jest istota rozumna... a tak to one żyją tylko tym co im mówi ich instynkt przetrwania a nie 6 zmysł i turbo inteligencja...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

są tu jacyś wierzący? po co Bóg stworzył zwierzęta? właśnie po to, żeby nam służyły i żeby potomkowie Adama mieli co jeść.. ot życie
 
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

Sis dobrze gada. Przecież grzech się zaczął od jabłka - węża nikt nie wpierdolił :-P . Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie itd to są też diety mięsne. Poza tym wyczytałem że warzywa też czują i się "komunikują w jakiś sposób - udowodnione. Z czymże one nie wyją jak się je obdziera ze skóry lub na żywca wcina. Wszyscy powinniśmy się żywic energią słoneczną a jak promykom będzie źle to sami siebie zaczniemy jeść i problem przeludnienia/bezrobocia rozwiązany :mrgreen:
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

jakby matka natura chciała byśmy nie jedli mięsa, to stworzyłaby zwierzęta z drewna, albo z plastiku :P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

Mala92 napisał/a:
i w życiu już nie wrócę do jedzenia mięsa.

A sytuacja.
Dziwnym zbiegiem okoliczności trafiasz na bezludną wyspę na której są tylko kokosy i stado warchlaczków :-D
Życzę miłych doznań jak już będziesz tymi kokosami rzygać :mrgreen:
Simon napisał/a:




FeSTeR napisał/a:

Wege łańcuszki szczęścia. Buahahahaha


Myślisz, że to nic nie znaczący mały ruch ?
Ok, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem....

Nie neguje tego :-) Wiadomo, że każda większa idea bierze siłe z mniejszej. Po prostu mój chory łeb skojarzył to z tymi poj*****mi łańcuszkami szczęscia :mrgreen:


Aras666 napisał/a:
akby matka natura chciała byśmy nie jedli mięsa, to stworzyłaby zwierzęta z drewna, albo z plastiku :P

Powtarzasz się kolego :-P
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=o-oHlrXybxM[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=l_kMYCmK1ho[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI&feature=related[/video]

a tu coś zabawnego :P xD
:lol:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=DsOoVJBrvHE[/video] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group