Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Wto 06 Paź, 2009
Wegetarianizm
Autor Wiadomość
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009   

dokładnie, nasze ciała ewoluowały właśnie tak, aby móc lepiej operować bronią do zabijania. Najpierw była włócznia a potem graczka do uprawiania roślin ;-)
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009   

Wracając do małp, to skąd wiadomo, że nie były kiedyś mięsożerne? A z racji braku pokarmu zwierzęcego zaczęły odżywiać się owocami. Nawet niedzwiedź gdy nie ma dostępu do miesa to jagody i inne tepu podobne spożywa.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009   

ale wiele małp jest wszystko żernych 8-) nawet szympansy nasze milusie polują :-P
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 05 Paź, 2009   

no tak a przodkowie też na pewno jedli mięso ;-)

a ty to do tego kanibalizm promujesz :->
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 05 Paź, 2009   

Jeśli chodzi o ideologię to zgadzam się, człowiek jest typowym wszystkożercą, jednak mięso wcale nie jest niezbędne w naszej diecie ;-) denerwują mnie trochę argumenty wegetarian w stylu: biedne zwierzątka, zabijanie, cierpienie - a jak ktoś powie, że zwierzęta są "mniej warte" od ludzi - to powiedzą, że człowiek to też zwierze...no dobrze, skoro jesteśmy zwierzętami, to w takim razie mamy prawo zabijać inne zwierzęta i je jeść - tak działa natura ;-) inną sprawą są względy czysto-finansowe czy zdrowotne, mięso powinno być dodatkiem do naszej diety a nie jej podstawą ;-)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 06 Paź, 2009   

no i jest. taki schabowy to dodatek do ziemniaczków i surówki :-P
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 06 Paź, 2009   

FeSTeR napisał/a:
no i jest. taki schabowy to dodatek do ziemniaczków i surówki :-P

jak dla kogo ;) każdy ma inny organizm, ja np najlepiej funkcjonuje kiedy mogę sobie pozwolić na zrezygnowanie z zapychaczy (ziemniaki, makarony, chleb itd) w zamian za odpowiednio dużą porcję surówki i mięsa. Jak robimy grilla i jest dużo sałatek, to za chleb w ogóle się nie biorę.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 06 Lis, 2009   

Murator - Mięso
to tak apropo tematu, a nóż jeszcze ktoś nie zna :mrgreen:
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Śro 18 Lis, 2009   

Wegetarianizm jest wytworem dzieci które zawsze w domu miały pełną lodówkę i nie miały już pomysłów na urozmaicenie jedzenia i tyle. W dupach się poprzewracało.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 18 Lis, 2009   

No to jest chyba najidiotyczniejszy komentarz jaki w życiu słyszałem. Wegetarianizm ma różne podłoża, w każdym razie nie będę ludzią zaglądać do garnków i zabraniać im czegoś jeść/zmuszać ich do jedzenia czegoś. Słyszałem, że są jakieś prawicowe męty które tak by chciały robić i obrażają ich ideologie, ale ktooo toooo jest to nie wiem, nie spotkałem.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 18 Lis, 2009   

Simon napisał/a:
No to jest chyba najidiotyczniejszy komentarz jaki w życiu słyszałem.



Aj tu ;)

Ogólnie nie chce mi się wypowiadać na forach publicznych na temat wegetarianizmu bo każdy ma swoje powody by jeśc czy tez nie jeśc mięsa, to jest indywidualna sprawa i nie powinno się zaglądac ludzią do garów ;) A ciągla nagonka, wysmiewanie sie najczesciej bezpodstawne staje sie poprostu NUDNE i monotematyczne.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 18 Lis, 2009   

grzechu007 napisał/a:
Wegetarianizm jest wytworem dzieci które zawsze w domu miały pełną lodówkę i nie miały już pomysłów na urozmaicenie jedzenia i tyle. W dupach się poprzewracało.


(Stary zajebisty podpis ale go zmniejsz albo wyjeb)

Simon napisał/a:
No to jest chyba najidiotyczniejszy komentarz jaki w życiu słyszałem.


Tak jakby się z tym zgodzę. Myślę że po części Grzechu ma rację ;]
 
 
 
andrew255  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 125
Skąd: Sulęcin
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009   

Mnie najbardziej śmieszy ulotka "jedno kochasz, i tu pokazany pies, a drugie zjadasz, i tu pokazana świnia. Jestem tego zdania, że, np. świnia urodziła się po to żebym ją zjadł ;]
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009   

myślę, ze takie same ulotki, tylko z odwrotnym podpisem mogą rozdawać Koreaćczycy itp.. jemy świninę, bo zawsze na naszych terenach się ją jadło - taka kultura, a jak ktoś nmei chce to niech nie je, ale niech będzie konsekwentny i nie nosi skórzanych butów rękawiczek itd, nie przykrywa łóżka skórą przywiezioną z Zakopanego i błagam - w restauracjach dużo dań smaży się na smalcu.. ciastka i paczki też? paranoja.. nienawidzę pozerstwa.
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

Prawa zwierząt - zwierzęta mają prawo być smaczne.
Chociaż osobiście sądzę, iż weganizm czy frutarianizm jest gorszy.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

Poniekąd muszę się zgodzić, może nie tyle gorsze, co niebezpieczne ;-) Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak ważne jest w ich życiu jedzenie, taki ekstremalny frutarianizm może wyrządzić tyle samo jak nie więcej szkód co jedzenie codziennie w macdonaldzie.
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

Gieneralnie, ufaszam, isz kaszda forma skrajności prowadzi do higieniczno-zdrowotnego faszyzmu, dokonującego się na własnym ciele. A ja wielbię me szatańskie ciało.
 
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

to że zwierzęta mają być smaczne to raczej obowiązek. dzisiaj się zastanawialam jak by smakowała szynka ze mnie XD. i w ogole chwała że jestem miesozerna >D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

a mnie tam ciekawi bardzo bardzo bardzo jak smakuje ludzina?
 
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 09 Gru, 2009   

mnie też ciekawi i podejrzewam ze gdybym dostala na talerzu to bym zjadla ale gdyby ktoś mi powiedział to już nie. zresztą to normalne. używki miały by pływ na smak ludzkiego mięsa? papierochy, alk ? sorry za offtopa ale chyba nie mamy tematu o ludożerstwie <rotfl>
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 09 Gru, 2009   

No oczywiście, że by miały :P Alkohol zmniejsza ilość bodźców przekazywanych do mózgu i ogólnie otępia, nie miałaś nigdy tak, że jesz na alkoholu i nagle patrzysz a tu wszystko zjedzone a nawet nie pamiętasz jak smakowało ? :mrgreen: Papierosy ogólnie zmieniają smak, niszczą powonienie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang