Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy przydatne na Woodstock`u, koszta i inne sprawy.
Autor Wiadomość
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Mazu, no widzisz, ty miałaś 16 lat, a ja mam 17 lat i to mój pierwszy Woodstock, na PW będzie mi brakowało 6 miesięcy do 18stki :) A tak nawiasem mówiąc, co polecacie wziąć na Woodstock ? Co przetestowaliście i się przydało ? :P
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Zobacz sam ;)

http://uctok.com/topics11...nie-vt11073.htm

http://uctok.com/topics11...zow-vt11077.htm

http://uctok.com/topics11...k-i-vt10974.htm
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Dzięki <haha>
 
 
 
skowytobi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 24
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: ...
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Mi wystarczyło zwykle około 20 zł na cały woodstock. Nie licząc biletów. Więc da się przeżyć. :3
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Mazu napisał/a:
Chińczyk, i myślisz, że spędzisz Woodstock na trzeźwo, będąc niepełnoletnim?

"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami."
Tak mi się jakoś skojarzyło:P bez obrazy ofc.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

skowytobi napisał/a:
Mi wystarczyło zwykle około 20 zł na cały woodstock. Nie licząc biletów. Więc da się przeżyć. :3



ty chyba sobie zartujesz..
masz takich dobrych znajomych czy zebrasz?
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

zUe dazy, powiem tak, to, że jestem niepełnoletni to nie znaczy, że stronię od alkoholu, przy jakiejś imprezie/urodzinach/świętach (zakreślić właściwe) wypiję, ale tak żeby zalewać pałę bez powodu to nie jestem taki głupi, wolę wypić w dobrym, normalnym, nie pojebanym towarzystwie, niż leżeć gdzieś zalany w trupa. A co do tego co napisałeś, cyt."Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Bardzo mądre słowa, lecz jeżeli ma się kontakt z takimi ludźmi, nawet na PW to lepiej znaleźć innych znajomych niż siedzieć z takimi porytymi ludźmi.
Tyle ode mnie :)
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

zUe dazy napisał/a:
No i zawsze możesz zostać obleziony przez sępy^^



Ja w tym roku sępom bede rozdawal cukierki :))

to za ile ktos przezyje na woods to sprawa indywidualna, zalezy jak sie prowadzi, jaki standard sobie wyznaczy, na ile mu srodki pozwalaja. Mysle ze w tym roku 800zl cala impreza mnie wyniesie, przejazd + toi camp + zycie woodstockowe+ skok na bungee na ktory sie zbieram i sie zebrac nie moge.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Wiadomo, że wszystko zależy ile kto ma. Sama miałam bogatsze i biedniejsze woodstocki;) ale przeżyć za 20zł to nierealne, chyba, że właśnie się sępi albo ma dobrych znajomych, którzy się wszystkim dzielą. A jak mnie sępy denerwują to głowa mała, zwłaszcza tacy co tak naprawdę mają, ale uważają, że są zajebiści jak wszystko wysępią i nie wydają ani grosza.
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Właśnie Kuniek, powiedz mi jaka jest cena Toi Campu za dobę i co jest w to wliczone ? I czy cena jest za osobę czy za namiot ? Tych informacji potrzebuję ;))
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

nie bylem jeszcze rozbity na toi campie i wczesniej tym sie jakos nie interesowalem, nie chce Cie w blad wprowadzic ale z tego co mi sie o uszy obilo to w tamtym roku :
- caly pobyt za toi campa woodsowego okolo 100 czy tam 120zl
-cena jest za osobo-dobe, okolo 30 zl chyba
- sa prysznice darmowe, gastro i lejnia browca, pewnie jakies depozyty itp. co tam jest jeszcze to nie mam pojecia, wiem ze pole chronione <z jezorem>
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Chińczyk, nie żebym się czepiał, ale popraw apostrofy, bo to jak ich używasz aż kłuje w oczy - i to w samej nazwie tematu ;)
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Dzięki za upomnienie, już poprawiam :)
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Da się za 20zł... :/
Znajomi z częstochowskiej ekipy. Punki. Żarcie - wygrzebali sobie z kosza/wyżebrali resztki. Piwo - wyżebrali/kradli. Pociąg - na gapę, mandatu i tak nie zapłacili (żadnego nie płacą), namiot - a po co? Spali gdzie zasnęli (w tym jeden w toi toi'u).
Da się za 20zł... ale po co?
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Cytat:
Da się za 20zł... ale po co?

Dokładnie, wolę mieć swoje i nie żebrać, to poniżające...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Punki. Żarcie - wygrzebali sobie z kosza/wyżebrali resztki. Piwo - wyżebrali/kradli. Pociąg - na gapę, mandatu i tak nie zapłacili (żadnego nie płacą), namiot - a po co? Spali gdzie zasnęli (w tym jeden w toi toi'u).



cudownie;]
ja co roku mam ok 300 zł ze sobą, nie ważne na ile jadę - w zeszłym roku byłam od wtorku, za pierwszym razem dzień przed woodem. myślę, że to optymalna suma - można się najeść, najebać i niczego sobie zbytnio w tych kwestiach nie żałować;]
 
 
 
skowytobi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 24
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 10
Skąd: ...
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Woodstock to trzy/cztery dni na polu. 20 zł mi w zupełności wystarczy. Pierdół kupować nie muszę, żadne koszulki czy bransoletki ze sznurka do szczęścia nie są mi potrzebne. Nie piję, nie palę, nie jaram. Wydaje praktycznie na żarcie - i to miastowe, nie gastronomia. Jakoś nie głoduję i żyję, a żebrać nie żebrzę o co od razu posądziła mnie większość tu obecnych. ^ ^

Ah, biletu do mojej magicznej dwudziestki nie wliczam. Ten zawsze dostaję jako prezent - takie oficjalnie pozwolenie na wyjazd od rodziny.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Mazu, mnie 20 zł na dzień nie wystarczy. Fajki to jest 13 zł (co najmniej), a alkohol... No, pewnie kolejne 30-40 zł. Niestety, ale mój organizm potrzebuje baaardzo dużo alkoholu, żeby być pijanym. I nie, to nie jest tak, że przywożę ze sobą te 600 zł czy coś, bo część alkoholu (tanie wina) i papierosy kupuję przed Woodscem.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

skowytobi napisał/a:
Woodstock to trzy/cztery dni na polu. 20 zł mi w zupełności wystarczy. Pierdół kupować nie muszę, żadne koszulki czy bransoletki ze sznurka do szczęścia nie są mi potrzebne. Nie piję, nie palę, nie jaram. Wydaje praktycznie na żarcie - i to miastowe, nie gastronomia. Jakoś nie głoduję i żyję, a żebrać nie żebrzę o co od razu posądziła mnie większość tu obecnych. ^ ^

Ah, biletu do mojej magicznej dwudziestki nie wliczam. Ten zawsze dostaję jako prezent - takie oficjalnie pozwolenie na wyjazd od rodziny.


<szok>
Ja ledwo za 20 zł robię zakupy w Biedronce na jeden dzień... a co dopiero 3-4 dni...
Nie wierzę, że tak się da.
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

jedzenie miastowe mowisz.. przeciez zeby jesc 3 a nawet 4 posilki na dobe, bo noca woodstok zyje to przeciez nie wystarczy.... nie da sie , po prostu sie nie da... chyba ze na te 3-4 dni kupuje pudeleczko pasztetu, bochenek chleba i 5l wode ; )
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

ma 14 lat. inne potrzeby. za 20 zl- najesz w okolicach dworca plus chleb i cos do tego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group