Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy przydatne na Woodstock`u, koszta i inne sprawy.
Autor Wiadomość
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Chińczyk napisał/a:
Bo nie widzi mi się płacić 5zł prowizji za wypłatę kasy z bankomatu innego banku <zniesmaczony>


widzisz, chcesz mieć swobodę, ale żal Ci tych 5 zł za odrobinę komfortu jakim jest dostęp do kasy "wszędzie"

dzisiaj możesz miec tę kasę a jutro już nie, jak masz to korzystaj ;P
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Cytat:
widzisz, chcesz mieć swobodę, ale żal Ci tych 5 zł za odrobinę komfortu jakim jest dostęp do kasy "wszędzie"

widzisz, dzisiaj możesz miec tę kasę a jutro już nie, jak masz to korzystaj ;P


Widzisz, tu 5zł, tam 5zł i zrobi się ładnych parę złotych, a nie pracuję, uczę się, dopiero kończę 1 klasę szkoły średniej więc nie mam jako takich przychodów heh <haha>
 
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

to nie wybieraj po 20 zł, płać zbliżeniowo itp jak już trzeba dobrać się do kasy :P
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

No tak, to też prawda, no ale nie każdy sklep ma czytniki, no ale luz, jakoś to będzie :P
 
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

dasz radę stary, kasą się nie przejmuj

sam napisałeś, że wood jest raz w roku - jak kasa jest potrzebna do szczęścia w jakimś tam stopniu to sobie nie żałuj :)

pozdrawiam cieplutko
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Dlatego duże zakupy robi się w Tesco albo Intermarche.

Btw, PKO bankomat jest 200 m, może 300 od PKP. Przy pizzerii ze stoliczkami na zewnątrz, w miarę tanim piwem i pizzą diabolo, przez którą moim kumplom na moment odechciało się jeść :P
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Brak gotówki to nie jest taki problem jak kiedyś. Karta da się zapłacić w większości sklepów, gastro, lidlu polowym i wiosce piwnej. Zawsze biorę z 200 zł w gotówce i płacę kartą gdzie się da...
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

klystofer napisał/a:
sam napisałeś, że wood jest raz w roku - jak kasa jest potrzebna do szczęścia w jakimś tam stopniu to sobie nie żałuj :)


Głównie to przejmowałem się tymi prowizjami i brakiem bankomatów, no ale jeżeli tak mówicie, że dużo tego jest i można w większości sklepów tam płacić kartą no to jeszcze lepiej :P W sumie, nie ma co oszczędzać, raz do roku można sobie pozwolić no totalne wydanie całej kasy, bo jest okazja <haha>
A co do alkoholu, że tak zapytam od razu, na terenie samego PW sprawdzają dowody czy nie ?
 
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Chińczyk napisał/a:

A co do alkoholu, że tak zapytam od razu, na terenie samego PW sprawdzają dowody czy nie ?


mi za każdym razem sprawdzali w wiosce piwnej
byłem RAZ

w Tesco w mieście nie pamiętam
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Zawsze możesz kogoś poprosić o zakup...
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Co sie martwisz o dowod na zapas,zawsze ktos ze starszych moze ci kupic browara,tylko nie daj sie naciagnac na prowizje za kupno,tak tylko sko****le robia :-) wiem ze mlodziezy nie powinno sie rozpijac,ale to jest wood i kropka.
Eh marcinin ale mnie ubiegles,o cale 5 minut sie spoznilem,to tak jak nasi kopacze
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Jak w zeszłym roku był Carlsberg, to chyba na 3 razy co tam byłam, raz mi dowód sprawdzili (a wyglądam na 16 lat :P)
Aczkolwiek tym razem jest Lech i jak był w 2009 to pamiętam, że się bardzo trzymali tego sprawdzania dowodów - nawet 40-latków sprawdzali "dla zasady".
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

O kurka wodna,to mnie na bank beda sprawdzac <urwanie glowy>
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

Cytat:
wiem ze mlodziezy nie powinno sie rozpijac,ale to jest wood i kropka.


Nie wierzę, ktoś dorosły, po trzydziestce, takie słowa powiedział.

Tak btw. zawsze można kogoś dorosłego poznać w pociągu i się zaznajomić, najlepiej z jakąś panną <haha> Ale o co ja się martwię, do Wood`a jeszcze tyle czasu.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Co do bankomatów, to wszystkie mają prowizję na PW? Pytam, bo u mnie w banku mam za darmo, skądkolwiek bym nie wypłacał...
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Tzn. jest taka akcja, ja dopiero za 9 miesięcy kończę 18 a zdecydowałem się już założyć konto z różnych powodów min. PW i wygoda w operowaniu pieniędzmi. Do 18 roku życia mam tzw. Konto Pierwsze, czyli dla osób od 13 do 18 roku życia, w tym okresie darmowo mogę wypłacać pieniądze z bankomatów PKO BP, Nordea i chyba BZW BK, inne bankomaty (innych banków) są objęte prowizją. Po ukończeniu 18 lat, udaję się do banku w celu przekształcenia konta na tzw. Konto dla młodych, wtedy mam już pełną swobodę bo mogę wypłacać pieniądze w każdym bankomacie bez opłaty oraz nie mam dziennego ograniczenia wypłaty. Myślę, że przedstawiłem to jakoś z sensem na czym to polega :)
I nie, nie wszystkie mają prowizje, zależy jaki typ konta masz i w jakim banku jesteś.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Nie sądzę, bo potem człowiek obcy szuka informacji na jakiś temat i musi przebrnąć przez milion postów bez sensu :)
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Bodajże do 2 strony było na temat :)
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Co do bankomatów, to wszystkie mają prowizję na PW? Pytam, bo u mnie w banku mam za darmo, skądkolwiek bym nie wypłacał...

Skoro nie masz prowizji w swoim banku, to raczej nie będziesz jej mieć na woodowych bankomatach.

Chińczyk napisał/a:
Konto dla młodych, wtedy mam już pełną swobodę bo mogę wypłacać pieniądze w każdym bankomacie bez opłaty oraz nie mam dziennego ograniczenia wypłaty

Limit wypłat ustala się samemu przy zakładaniu konta. Wbrew pozorom przydatna rzecz na wypadek zgubienia karty, szczególnie gdy ma się na koncie ciut więcej grosza.
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Pytam, bo jak miałem PKO BP i wypłacałem z bankomatów PKO BP na PW, to mi ściągnęło każdorazowo 5zł.
Złodziei wymieniłem na ING...
Chińczyk, do 18 roku życia w ww. banku polecam konto Direct18, ale żeby nie reklamować, to poradzę tylko tyle. Przejdź się po bankach, pozbieraj i porównaj oferty i sam zdecyduj.
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

ja mam w aliorze. wiem, ze zekladalam jak mialam 17 lat ale mialam juz dowod wyrobiony (na egz zawodowy musialam miec) bo na leegitymacje to ci konta nie zaloza...
nie place za prowadzenie konta ani nic.
i wiem, ze mialam dwie opcje. albo place im miesiecznie 5 zl i moge miec za fri kazdy bankomat w pl albo nie place ale darmowy mam tylko euronet i cash4you/ no to oczywiscie im nic nie place, bo czesciej podaje karte niz place gotowka...
takze polecam aliora
uf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group