Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
2016 bez Woodstocku?
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

eh.. a w tym roku moja dziewczyna jedzie po raz pierwszy, chciałem jej pokazać jak tam jest pięknie a tu jeden wielki znak zapytania jak to będzie wyglądało..
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Talamanca napisał/a:
nie wiem, co tu się odcipcza, ale trzeba po prostu pokazać, że publiczności woodowej nic nie złamie, bo tę władzę i jej antypatię ma w nosie. najfajniej by było, gdyby ludzie po prostu ogarnęli, że w tym roku regulamin nie jest próbą zakładania komuś kagańca, a wskazówką jak to zrobić, żeby za rok wooda nie zdemontowali w przedbiegach... tym samym jak czytam malkontentów jednego z drugim co bóldupczą o kuchenki gazowe na polu to mnie krew zalewa <zly>

Co roku regulamin był w zasadzie tylko po to, żeby sprostać wymaganiom ustawy. A już sam zapis o zakazie spożywania alkoholu "w szczególności w strefach bez procentów" był puszczeniem oczka do woodstockowiczów. Pytanie, czy w tym roku będzie tak samo, i będą reagować tylko na rażące naruszenia, czy zrobi nam się z tego drugi opener z trzepaniem przy wejściu, coby nikt swojego piwa czy jedzenia nie wniósł.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Swarog napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Wychodzi na to, że po prostu zrobią tak, że woodstock będzie pod tym względem jak inne festiwale.

Oby nie. To by oznaczało ostateczną śmierć woodstocku jaki znamy. Ale to już zależy bezpośrednio od Owsiaka.


Wydaje mi się, że i tak długo się utrzymali nie spełniając sporej części tych wymogów. Wydaje mi się, że z tym już nic się nie będzie dało zrobić.
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

clover93 napisał/a:
eh.. a w tym roku moja dziewczyna jedzie po raz pierwszy, chciałem jej pokazać jak tam jest pięknie a tu jeden wielki znak zapytania jak to będzie wyglądało..


Nie będzie tak samo, to fakt, ale i tak będzie pięknie, bo ludzie są piękni. Więc jedźcie i bawcie się jak najlepiej, i niczym się nie martwcie :D
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Duch Przystanku Woodstock żyje. Jednak to tylko duch. Ktoś widział, ktoś słyszał nawet że takowy był. Tymczasem od lat Woodstock staje się festiwalem takim jak wszystkie tyle że darmowym nadal. W sumie to publicznosć i słowo darmowy plus atrakcje poza muzyką czynią go wyjątkowym. Teraz zamknięcie festiwalu, ogrodzenie jak zwierzęta publiczności może ostatecznie pogrzebać idee, która świeciła dotąd złotymi literami: Wolność, Młość, Braterstwo. Nie ma wolności ... tak do końca. Więcej Niebieskich nie wróży nic dobrego dla miłości czy braterstwa. I w sumie dobrze, że nie jadę czułbym się jak w obozie, co prawda najweselszy barak w całym obozie socjalistycznym ale jednak obóz socjalistyczny ;D Będą mandaty jak ktoś poza siatką sobie walnie legowisko? Pewnei będą xd
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Jestem ciekaw tego ogrodzenia i bram jak oni sobie to wyobrażają ? Mam tylko nadzieję że nie będzie powtórki z prodigy i barierek pod sceną <szok>
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

Z tego co Jurek napisal,mozna wywnioskowac ze przyszly przystanek(2017) jest zagrozony,czy tylko ja tak mysle? Szlag by to trafil,pisiory sa i walcza ,o to by zabrac nam to co najlepsze! bo nie wierze za policja i to nagle bez zadnych naciskow,tak wysrubowala warunki ktore fundacja musi spelnic,a to zwiekszy naklady finansowe.Sponsorzy tez pewnie walcza tylko o swoje interesy,hojniejsi raczej nie beda chyba ze zajma caly festiwal,lacznie z nazwa <zly>
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 23 Cze, 2016   

sabina napisał/a:
clover93 napisał/a:
eh.. a w tym roku moja dziewczyna jedzie po raz pierwszy, chciałem jej pokazać jak tam jest pięknie a tu jeden wielki znak zapytania jak to będzie wyglądało..


Nie będzie tak samo, to fakt, ale i tak będzie pięknie, bo ludzie są piękni. Więc jedźcie i bawcie się jak najlepiej, i niczym się nie martwcie :D


wiem, wiem ale i tak szkoda że to się zmienia i w dodatku w takim kierunku. .
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

DRY CIDER napisał/a:
Z tego co Jurek napisal,mozna wywnioskowac ze przyszly przystanek(2017) jest zagrozony,czy tylko ja tak mysle? Szlag by to trafil,pisiory sa i walcza ,o to by zabrac nam to co najlepsze! bo nie wierze za policja i to nagle bez zadnych naciskow,tak wysrubowala warunki ktore fundacja musi spelnic,a to zwiekszy naklady finansowe.Sponsorzy tez pewnie walcza tylko o swoje interesy,hojniejsi raczej nie beda chyba ze zajma caly festiwal,lacznie z nazwa <zly>


Imho, jeśli był by problem z zorganizowaniem festiwalu w przyszłym roku to wg. mnie powinna zmienić sie lokacja, nadal na granicy ale od zewnątrz, na pewno któryś z naszych sąsiadów (ale szczerze, lepiej nie Niemcy) by się zgodził ugościć nas na tydzień.
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Elys napisał/a:
DRY CIDER napisał/a:
Z tego co Jurek napisal,mozna wywnioskowac ze przyszly przystanek(2017) jest zagrozony,czy tylko ja tak mysle? Szlag by to trafil,pisiory sa i walcza ,o to by zabrac nam to co najlepsze! bo nie wierze za policja i to nagle bez zadnych naciskow,tak wysrubowala warunki ktore fundacja musi spelnic,a to zwiekszy naklady finansowe.Sponsorzy tez pewnie walcza tylko o swoje interesy,hojniejsi raczej nie beda chyba ze zajma caly festiwal,lacznie z nazwa <zly>


Imho, jeśli był by problem z zorganizowaniem festiwalu w przyszłym roku to wg. mnie powinna zmienić sie lokacja, nadal na granicy ale od zewnątrz, na pewno któryś z naszych sąsiadów (ale szczerze, lepiej nie Niemcy) by się zgodził ugościć nas na tydzień.

może ukraina? tam i tak organizują Woodstock Ukraine, na wzór naszego polskiego. Żeby było śmieszniej, by organizujemy na wzór amerykańskiego.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Spokojnie. Władza z nami nie wygra. Co najwyżej przesieje trochę ludzi na Woodstocku, będą mniej znane kapele, ale Woodstock będzie trwał i to już nawet nie od Jurka zależy. W sumie to będzie to o co sporo starych Woodstockowiczów (w tym i ja) tak biadoliło. Niszowe zespoły, mniejszy tłum, jak za starych dobrych lat 90-tych xd . I nie ma co marudzić, bo władza u władzy będzie tylko do końca kadencji, więc spokojnie przeczekać te 4 lata. Jurek nie zorganizuje Woodstocku, to ja zorganizuję, a jak nie ja, to ktoś inny. Przez 4 lata władza wykopie sobie ładny dół, w który my nawrzucamy wapna a potem władzę i przysypiemy gruzem przyklepawszy lekko szpadlem.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Bronson napisał/a:
I w sumie dobrze, że nie jadę


tutaj pis wygrał...
 
 
 
Talamanca  
Forumowy prawiczek
socjoLOLog


Dołączyła: 13 Sie 2015
Posty: 12
Skąd: difolt siti
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

_Szajba_ napisał/a:
Spokojnie. Władza z nami nie wygra. Co najwyżej przesieje trochę ludzi na Woodstocku, będą mniej znane kapele, ale Woodstock będzie trwał i to już nawet nie od Jurka zależy. W sumie to będzie to o co sporo starych Woodstockowiczów (w tym i ja) tak biadoliło. Niszowe zespoły, mniejszy tłum, jak za starych dobrych lat 90-tych xd . I nie ma co marudzić, bo władza u władzy będzie tylko do końca kadencji, więc spokojnie przeczekać te 4 lata. Jurek nie zorganizuje Woodstocku, to ja zorganizuję, a jak nie ja, to ktoś inny. Przez 4 lata władza wykopie sobie ładny dół, w który my nawrzucamy wapna a potem władzę i przysypiemy gruzem przyklepawszy lekko szpadlem.


zamierzam Cię na woodzie znaleźć i postawić piwo za ten tekst :))
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Szajba, ja tez Ci piwo chcę postawić!
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Najlepsza okazja to środa 19:00 u Gucia, na zlocie weteranów.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

_Szajba_ napisał/a:
Spokojnie. Władza z nami nie wygra. Co najwyżej przesieje trochę ludzi na Woodstocku, będą mniej znane kapele, ale Woodstock będzie trwał i to już nawet nie od Jurka zależy. W sumie to będzie to o co sporo starych Woodstockowiczów (w tym i ja) tak biadoliło. Niszowe zespoły, mniejszy tłum, jak za starych dobrych lat 90-tych xd . I nie ma co marudzić, bo władza u władzy będzie tylko do końca kadencji, więc spokojnie przeczekać te 4 lata. Jurek nie zorganizuje Woodstocku, to ja zorganizuję, a jak nie ja, to ktoś inny. Przez 4 lata władza wykopie sobie ładny dół, w który my nawrzucamy wapna a potem władzę i przysypiemy gruzem przyklepawszy lekko szpadlem.


tak będzie! :D
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

winogron napisał/a:
_Szajba_ napisał/a:
Spokojnie. Władza z nami nie wygra. Co najwyżej przesieje trochę ludzi na Woodstocku, będą mniej znane kapele, ale Woodstock będzie trwał i to już nawet nie od Jurka zależy. W sumie to będzie to o co sporo starych Woodstockowiczów (w tym i ja) tak biadoliło. Niszowe zespoły, mniejszy tłum, jak za starych dobrych lat 90-tych xd . I nie ma co marudzić, bo władza u władzy będzie tylko do końca kadencji, więc spokojnie przeczekać te 4 lata. Jurek nie zorganizuje Woodstocku, to ja zorganizuję, a jak nie ja, to ktoś inny. Przez 4 lata władza wykopie sobie ładny dół, w który my nawrzucamy wapna a potem władzę i przysypiemy gruzem przyklepawszy lekko szpadlem.


tak będzie! :D

Nic dodać. Nic ująć. Szajba trafił w sedno.
 
 
 
toitoilover  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: wro
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

woodstock już zbyt mocno wpisał się w nasz krajobraz żeby tak po prostu zniknąć :)
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

toitoilover napisał/a:
woodstock już zbyt mocno wpisał się w nasz krajobraz żeby tak po prostu zniknąć :)


taa, jasne. Jakaś tam negatywna opinia z jakiegoś-tam urzędu i zakaz organizacji "imprezy masowej"

Co z tego że my przyjedziemy bo Szajba jakbyco to "zorganizuje"? Będzie tak jak z marszami dziadków z KODu - zbierzemy się 2 razy, władza nie rozgoni bo wie, że nic nie znaczymy. A trzeciego razu przyjedzie już tylko parę osób bo co to za impreza gdzie nic nie grają i nie ma wody do umycia się,

Jurku 0wsiaku i psie Sabo - nie idźcie, kurwa, tą drogą! Udajcie, że nadal rządzi wasze ukochane PO i zamknijcie buźki, przestańcie drzeć łacha dla idei.

Rozpierdalając Woodstock, rozpierdalacie nie tylko wasze źródło zarobkowania (ta odwaga oczywiście świadczy na Waszą korzyść) ale również przepiękny festiwal dla prawie miliona ludzi
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 24 Cze, 2016   

Chyba nowa władza się nie nauczyła, że im bardziej ciśnie, tym większy bunt. Bardzo krytykowano finał WOŚP i w tym roku pobiliśmy rekord i to o sporą sumę! Więc moi kochani - pokażmy, że potrafimy się świetnie bawić mimo tych zakazów. Bo możemy, jeśli chcemy. Ja już powoli szukam na mapie miejsca do zaparkowania auta (poza polem), myślę powoli o zebraniu plastikowych butelek do przelania wina. Jeżeli będziemy się pięknie bawić, jak mamy z zwyczaju, to na pewno Jurek będzie zadowolony. Nieważne, czy go lubicie, czy nie - on jest podporą tego festiwalu i trzeba mu udowodnić, że miał całkowitą rację mówiąc, że nam ufa ;)
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Zależy co rozumiesz przez pojęcie pięknej zabawy. Bo nie sądzę, żeby pod tym względem coś się zmieniło. Jeśli ktoś tu przyjeżdżał, żeby chodzić narąbanym przez calutki tydzień, będzie robił to dalej. Jeśli ktoś rokrocznie zabierał ze sobą całą "apteczkę", zabierze ją i w tym roku. Browarów pod scenami i samochodów na polu też z pewnością nie zabraknie. Dla większości woodstockowiczów ten festiwal był jedynym miejscem, na którym czuli się naprawdę wolni, toteż nie wierzę, że każdy będzie potulnie godził się aby mu tę wolność ograniczano. Do tego trzeba mieć na uwadze, że zapewne jakaś 1/3 osób o większości tych zmian dowie się dopiero na miejscu.
Ja mam teraz spore obawy, że przyjadę za te kilkanaście dni do Kostrzyna i zobaczę Woodstock zgoła inny od tego, który znam i kocham.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group