Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
2016 bez Woodstocku?
Autor Wiadomość
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

festiwalu-nie-bedzie-przez-ustawe-antyterrorystyczna,76816.html
W tym roku nie wejdzie, ale co za rok?
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Ech... Na początku tematu śmiałem się że macie paranoję i przesadzacie... Teraz chciałbym wszystkich oficjalnie przeprosić.
http://gorzow.tvp.pl/2569...a-co-to-oznacza
Boję się, że już nigdy nie zobaczymy takiego Woodstocku, jaki byśmy chcieli... Chyli się to coraz bardziej ku końcowi... :/
 
 
Kurvinox  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 24
Skąd: Galaktyka Kurwix
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Monitoring? Zakaz wnoszenia piwka pod sceny? Że niby mieli by nas przetrzepywać przed scenami? <haha> No nie chce mi się wierzyć
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Nic tylko kolejny hak pod nogi Owsiakowi od wojewody spod znaku 'dobrej zmiany'. 5 dni na złożenie dokumentów i 36 dni przed rozpoczęciem festiwalu, a ten nagle narzuca kolejne obostrzenia - monitoring, zakaz sprzedaży alkoholu obok scen (czyżby koniec wioski Lecha obok allegro?) i dodatkowe 2 tys. pokojowych. "Ja Pierdole" - to cały mój komentarz.
 
 
 
hermenia  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Myślicie, że możliwe jest że się przez to Wood nie odbędzie? <zly>
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Nie sądzę, a przynajmniej wątpię, żeby miało się to stać w tym roku. A nawet jeśli już kiedyś do tego dojdzie, to jestem przekonany, że zbierzemy się na dzikim woodstocku i nadal będziemy się dobrze bawić.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

skutecznie dążą do zabicia wood..
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

zakaz picia alkoholu pod scenami i na ASP "obowiązuje" od lat. :)
 
 
 
Kurvinox  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 24
Skąd: Galaktyka Kurwix
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Mazu napisał/a:
zakaz picia alkoholu pod scenami i na ASP "obowiązuje" od lat. :)


Aha xD No to pierwsze słyszę
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Czy Woodstock się odbędzie czy nie ja i tak przyjadę do Kostrzyna.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

mówcie co chcecie ale ja czuję sie zakładniczką owsiaka w jego walce z władzami kraju. Celowo tworzy konflikt, nie tylko prowokacyjnie dobierając do ASP jedynie zadeklarowanych peowców ale teraz jeszcze ten dzisiejszy numer z opieprzeniem Trójki, że nie jest trójką, na antenie trójki. Oby była to jakaś gra której nie rozumiem a nie zwyczajny przerost ego o 11 leveli. Jestem pewna, że w tym roku jeszcze Woodstock wypali ale za rok kaczor się wku...rzy i coś wymyśli. I zostaniemy bez festiwalu ale owsiak będzie ganiał od tvn do rtd einz und zwei w glorii męczennika
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Mazu napisał/a:
zakaz picia alkoholu pod scenami i na ASP "obowiązuje" od lat. :)


W zalinkowanym materiale nie mówi się o zakazie spożycia, lecz o zakazie SPRZEDAŻY w pobliżu sceny. A to duże obostrzenie, szczególnie w obliczu takiego festiwalu jak Wood, gdzie browar to główny sponsor. Oby nie miało to wpływu na wioski piwne, bo sam przymus ich przesuwania gdzieś dalej w pole to już byłby duży problem, szczególnie, że po tegorocznym woodzie pewnie znów będzie szukanie sponsora na kolejne lata.
A zakaz spożywania teoretycznie obowiązuje od 2012 roku, ale na Woodzie mało kto go przestrzegał i nikomu specjalnie to nie przeszkadzało.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Piwonia napisał/a:
teraz jeszcze ten dzisiejszy numer z opieprzeniem Trójki, że nie jest trójką, na antenie trójki.

Bo ma 100% racji. Wyjebano wszystkich ludzi, którzy nadali temu radiu kształt. W ramach czystki i przyszłej propagandy.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

nosz ku.... Słucham sobie dalej Trójki. Po audycji owsiaka jest audycja deblesema, twórcy festiwalu gitarą i piórem pd Jelenią górą. Zero deklaracji, że w polsce skończyła się wolność, zero puszczania KODowskiej płyty bigcyca. Jako bywalczyni festiwalu gitarą i piórem juz wiem, że na ich stronie nie będzie dziś dyskusji czy wojewoda chce zamknąć festiwal. Nie wiem, czy według Was deblessem okazał sie zdrajcą, rosjaninem, gomułką? WG mnie po prostu wykazuje się rozsądkiem i skromnością
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Piwonia napisał/a:
teraz jeszcze ten dzisiejszy numer z opieprzeniem Trójki, że nie jest trójką, na antenie trójki.

Bo ma 100% racji. Wyjebano wszystkich ludzi, którzy nadali temu radiu kształt. W ramach czystki i przyszłej propagandy.


Jasiek ma 100% racji. To co robi PiS ogólnie z mediami publicznymi woła o pomstę do nieba.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 08 Cze, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Piwonia napisał/a:
teraz jeszcze ten dzisiejszy numer z opieprzeniem Trójki, że nie jest trójką, na antenie trójki.

Bo ma 100% racji. Wyjebano wszystkich ludzi, którzy nadali temu radiu kształt. W ramach czystki i przyszłej propagandy.


Może ma 100% racji, może raczej 10% bo ciągle słyszę w Trójce niedzwiedzkiego, barona, manna, szydłowską, a rano Budzika i Marcela (moi rodzice mają trojkę włączoną nonstop więc czuję się w temacie), jedynie bugalski nie pojawia się codziennie a chyba co drugi dzień. Czy to jednak jest wystarczający powód by iść w jawny konflikt ryzykując istnienie festiwalu dla półmiliona ludzi? Dla mnie nie. Ale juras ma swoje racje, woodstock trwa trzy dni w roku, do niemieckiej telewizji jako bohatera i męczennika będą go zapraszać co tydzień
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

Piwonia napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Piwonia napisał/a:
teraz jeszcze ten dzisiejszy numer z opieprzeniem Trójki, że nie jest trójką, na antenie trójki.

Bo ma 100% racji. Wyjebano wszystkich ludzi, którzy nadali temu radiu kształt. W ramach czystki i przyszłej propagandy.


Może ma 100% racji, może raczej 10% bo ciągle słyszę w Trójce niedzwiedzkiego, barona, manna, szydłowską, a rano Budzika i Marcela (moi rodzice mają trojkę włączoną nonstop więc czuję się w temacie), jedynie bugalski nie pojawia się codziennie a chyba co drugi dzień. Czy to jednak jest wystarczający powód by iść w jawny konflikt ryzykując istnienie festiwalu dla półmiliona ludzi? Dla mnie nie. Ale juras ma swoje racje, woodstock trwa trzy dni w roku, do niemieckiej telewizji jako bohatera i męczennika będą go zapraszać co tydzień


A on nie wymienił kogo zwolnili z tego radia? Co to w ogóle za argument że kogoś będą zapraszać do niemieckich mediów. Owsiak ma swoje zdanie i je wyraża, media publiczne idą w wiadomym kierunku, nie ma obowiązku uczestniczenia w tym. To chyba powinno zamknąć sprawę. Co do wcześniejszych wypowiedzi na tematu KODu i Big Cyca - Owsiak ma pełne prawo popierać sobie kogo chce i puszczać kogo chce i nikomu nic do tego (nawet mnie, naczelnemu przeciwnikowi punk rocka).
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

@Piwonia
Ale myślisz, że tu chodzi o Trójkę, czy nawet o gości zapraszanych na ASP?
Przecież Jurek to od minimum kilkunastu lat wróg no 1 dla środowisk radiomaryjnych i czegokolwiek by nie czynił to się nie zmieni. Nie zmieni swoich poglądów o 180*. To są dwa różne sposoby na widzenie tego samego świata. I Woodstock doskonale wpisuje się w jeden z nich. Nawet teoretycznie bez osoby Jurka to i tak byłby festiwal o zasadach absolutnie nie do zaakceptowania przez środowiska RM, a tym samym przez kaczora i przynajmniej 2/3 obecnie sprawujących nam władzę. Dla nich nawet obecny Papież staje się wrogiem.
 
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

^Dokładnie, przez ludzi u władzy ludzie uczęszczający na Wooda to najgorszy sort, nieludzie, zdrajcy, Rosjanie i Niemcy, bękarty Hitlera i Stalina i tak dalej można by wymieniać. Juras wyraził swoją opinie w swoim Owsiakowym stylu, tyle. Martwi mnie tylko dokąd ta paranoja zabrnie... Mam takie, nie realne i oby nigdy były realne że jeśli festiwal będzie się dalej odbywał to któregoś razu przyjadą stosowne służby i nas spacyfikują.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

@Piwonia - a protest wniesiony przez ludzi jak Artur Andrus, Piotr Baron, Jan Chojnacki, Marcin Kydryński, Wojciech Mann, Beata Michniewicz, Marek Niedźwiecki, Bartosz Waglewski, Wojciech Waglewski to nie znaczy, że źle się tam dzieje?

Poza tym nie uważam, żeby dobór gości czy wypowiedź w sprawie radia miało jakiś specjalny wpływ na utrudnianiu odbycia się Woodstocku. Nie wyobrażam sobie, żeby środowiska rydzykowskie czy radykalnonarodowe mogły się jeszcze bardziej zacietrzewić. Tu już powoli wszystko zależy od widzimisię Słońca Narodu - Jarosława.
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 09 Cze, 2016   

aqu32 napisał/a:
@Piwonia
Ale myślisz, że tu chodzi o Trójkę, czy nawet o gości zapraszanych na ASP?
Przecież Jurek to od minimum kilkunastu lat wróg no 1 dla środowisk radiomaryjnych i czegokolwiek by nie czynił to się nie zmieni. Nie zmieni swoich poglądów o 180*. To są dwa różne sposoby na widzenie tego samego świata. I Woodstock doskonale wpisuje się w jeden z nich. Nawet teoretycznie bez osoby Jurka to i tak byłby festiwal o zasadach absolutnie nie do zaakceptowania przez środowiska RM, a tym samym przez kaczora i przynajmniej 2/3 obecnie sprawujących nam władzę. Dla nich nawet obecny Papież staje się wrogiem.


Ale Papieża zapraszają bo nie robi osobistych wycieczek w stronę kaczora. Tak, mam przekonanie, że owsiak mógł się ułożyć z polskim rządem na zasadach rozejmu tak jak się dogadał marek belka albo większośc dziennikarzy trójki - nie prowokujecie a my was zostawiamy w spokoju. Nie wierzę, że niedzwiedzki, waglewski albo baron są miłośnikami kaczora. W swoich programach nie chwalą premier szydła a jedynie powstrzymują się od prowokacji. Dzięki czemu mogę ich nadal słuchać. Byłabym wdzięczna gdyby owsiak postąpił podobnie - odciął się od polityki. Może jestem naiwna ale sądzę , że dano by mu spokój a my mielibyśmy niezagrożony festiwal

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2016 ]
Jaaasiek napisał/a:
Nie wyobrażam sobie, żeby środowiska rydzykowskie czy radykalnonarodowe mogły się jeszcze bardziej zacietrzewić.


Nie dociera do Ciebie jeden oczywisty fakt - osobą która się nonstop zacietrzewia, która nonstop prowokuje, która co tydzień dodaje do pieca jest Jerzy Owsiak (no i blogger Matka Kurka ale myślę, że nie ma co zajmować się przypadkami z zakresu psychiatrii). Tak - uważam że terlikowskie i rydzyki zapomniały by o owsiaku gdyby on odpuścił. Tak jak to, że marek belka jestciągle na najwyższych państwowych posadach. A my mielibyśmy festiwal. Nie miałabytm żadnych pretensji do jurasa o jego osobiste porachunki gdyby nie to, że gra nami, naszym festiwalem. (tak, wiem, że on jest jego twórcą ale gdy pilot samolotu ma osobiste porachunki z arabskim terrorystą, nie powinien rozbijać samolotu wraz z tysiacem pasażerów tylko po to by dać temu jednemu nauczkę)

A teraz idę spać bo jutro ostatnie 2 kolokwia przed sesją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group