Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
2016 bez Woodstocku?
Autor Wiadomość
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   2016 bez Woodstocku?

Coraz częściej słyszę takie plotki i boję się by to nie była prawda.
Czy czeka nas nowy "dziki" woodstock?
Ostatnie wypowiedzi burmistrza Kostrzyna sugerują i nie napawają optymizmem - wypowiedź
PiS przy władzy, obawiam się że mogą chcieć podstawiać nogi i utrudniać WOŚP najmocniej jak się da. Zadeklarowali już pracującym w budżetówce, żeby nie wspierać WOŚP bo mogą się pożegnać z robotą.

Do tego intensywne podkopy Matki Kurki mogą zmanipulować opinię publiczną.
Scenariuszy jest naprawdę sporo.

Piszcie w tym temacie o nowinach pojawiających się w miarę upływu związanych z tematem i swoim zdaniu na ten temat.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   Re: 2016 bez Woodstocku?

zygmunt napisał/a:
Coraz częściej słyszę takie plotki i boję się by to nie była prawda.
Czy czeka nas nowy "dziki" woodstock?
Ostatnie wypowiedzi burmistrza Kostrzyna sugerują i nie napawają optymizmem - wypowiedź
PiS przy władzy, obawiam się że mogą chcieć podstawiać nogi i utrudniać WOŚP najmocniej jak się da. Zadeklarowali już pracującym w budżetówce, żeby nie wspierać WOŚP bo mogą się pożegnać z robotą.

Do tego intensywne podkopy Matki Kurki mogą zmanipulować opinię publiczną.
Scenariuszy jest naprawdę sporo.

Piszcie w tym temacie o nowinach pojawiających się w miarę upływu związanych z tematem i swoim zdaniu na ten temat.


W 2016 odbędzie się na pewno, bo umowa jest podpisana. Co do tego czy później się odbędzie - nie wiadomo, ale w sumie takie głosy słyszało się nie raz i jakoś dalej się odbywa. A co do wośpu i funkcjonariuszy publicznych - jeśli chodzi o wypowiedź posła Pięty - no bez jaj. Nie jestem zwolennikiem PiS, ale dajmy na to taki Andrzej Duda przekazał na aukcję WOŚP narty nawet xd .

A w sumie jakby nie było woodstocku to nawet spoko, bo może punki by zniknęły xd
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

Możecie przytoczyć jakieś wypowiedzi?
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 09 Sty, 2016   

Z wypowiedzi burmistrza Kunta wynika, że jedyny problem to ustawa "antyterrorystyczna" zakładająca ochronę imprez masowych. Być może są inne problemy ale artykuł wspomina jedynie o tym zastrzeżeniu.

Więc zapewne rozwiązaniem będzie koniec sztucznego pompowania frekwencji przy pomocy danych zdupy. Pamiętam jak dwa lata temu miało rzekomo przyjechać 750 tys ludzi - tak twierdził Owsiak. Policja wówczas określiła podług swoich szacunków, że przyjechało 80-100 tys ludzi .


Inna sprawa, że Kostrzyn leży przy samej granicy z Niemcami. Jak by wieści o zabawie rozeszły się w środowisku arabskich imigrantów, to mieliby blisko by wpaść skromną parutysięczną paczką by urozmaicać kulturowo jak to miało miejsce w Kolonii. I to jedyny problem natury "terrorystycznej" jaki mógłby zaistnieć
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Już tak nie przesadzajcie, że PiS zabroni WOŚP i Woodstocku, bo to już podpada pod lekką paranoję... Nic takiego nie będzie miało miejsca.


Jedynym problemem w przyszłych latach może być faktycznie zagrożenie terrorystyczne, które przy obecnym nastawieniu UE do "imigrantów" może tylko wzrastać. Ale mam nadzieję, że za rok/dwa ten problem będzie już rozwiązany (a nasze granice zamknięte) ;)
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Imho, jedyną konsekwencją zagrożenia terrorystycznego może być zmiana lokacji festiwalu. Jak by nie patrzeć, organizowanie imprezy masowej na granicy niemiec poprostu jest ryzykiemsamym w sobie.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 13 Sty, 2016   

To, że paru posłów ma jakieś wąty to nic nie zmienia. Owsiak jest na tyle dogadany z Kostrzynem, że Woodstock będzie, bo Kostrzyn ma z tego baaardzo duże profity.

Jeśli idzie o miejscówkę, to w każdej innej też mogą się "wybuchowi" panowie znaleźć - bardziej obstawiałabym nawet Światowe Dni Młodzieży... Przy otwartych granicach dostać się gdziekolwiek w Europie to nie problem.

A co do zmiany miejsca - żeby się nie okazało, jak z Lęborkiem, że nagle władze i mieszkańcy stwierdzą że nie chcą.
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 13 Sty, 2016   

Woodstock to za dobry biznes, żeby Kostrzyn chciał się go pozbyć. PiS był już u władzy, Woodstocku nie odwołali, to i teraz nie odwołają. I wcale się nie zdziwię, jeśli Duda na którymś z następnych zjawi się osobiście (jak niegdyś Komorowski).
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016   

może nie zlikwidują, ale czekajcie z jednej strony PIS przypierdzieli cenzure, z drugiej strony będzie obawa przed ciapatymi, którzy mają bardzo blisko

to ludzie sami przestaną jeździć, straci się calkiem idea tej imprezy, która bądź co bądź z roku na rok juz zatraca się :(
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

a może pojadą właśnie wszyscy "woodstockowi ideowcy", bo sezonowa publiczność będzie się bała PiS (xD) albo terrorystów (xDD)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

PiS to może sobie przypierdolić ewentualnie baranka o ścianę. Nienawidzę tych ludzi, zwłaszcza jednostki typu idiotka Pawłowicz, dureń Macierewicz albo frajer Pięta, ale nie demonizujmy, wzięcie się za Woodstock byłoby strzałem w stopę dla każdej partii. Już sam fakt wypowiedzi kretyna Pięty tak ludzi zmobilizował, że pewnie w tym roku padnie rekord rekordów jeśli chodzi o WOŚP.

Myślę, że im więcej hejtu, ze strony zawsze nieogarniętej prawicy, tym bardziej Woodstock będzie pozytywniejszy, bardziej kolorowy i przyjazny.

Szczery i koncertowy chuj w dupę hejterom :)
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
"...... idiotka Pawłowicz, dureń Macierewicz albo frajer Pięta,............"


obrażanie raczej nie pomoże (na szczęście nie zaszkodzi) a fakt negatywnych wypowiedzi "ludzi" z PiS'u to żadna nowość. Fakt są u władzy. Jednak wątpię (są zapewne wśród nich rozsądne osoby) aby zagalopowali się i zamykali festiwal z tak długą tradycją.

a tak na marginesie kiedyś słyszałem fajny cytat. Tonujący nastroje w polityce.

"Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił twego prawa do ich głoszenia."

Tak ci ludzi z PIS mogą mieć inne zdanie i je głosić. Ja się również z nimi się nie zgadzam jednak nie muszę ich obrażać. Choć oczywiście nic nie jest czarne albo białe i 100% złe albo dobre nie jest. Dodam, że to nie zbyt dobry temat na uctok.com wole temat muzyki.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

Skoro jedna strona może obrażać to przeciwnicy czasem dłużni nie zostaną ;) Wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o parę niezbyt przyjemnych jednostek :) Skoro ktoś ma o mnie zdanie, że jestem satanistą, przeciwnikiem kościoła, brudasem, alkoholikiem i ćpunem to czemu nie mogę go uważać za idiotę? :)

Fakty przemawiają jednak przeciwko tym reprezentantom biedy umysłowej :)
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 18 Sty, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Skoro ktoś ma o mnie zdanie, że jestem satanistą, przeciwnikiem kościoła, brudasem, alkoholikiem i ćpunem to czemu nie mogę go uważać za idiotę? :)


W ten sposób dajesz innym prawo by publicznie uważali ciebie za idiotę. I explicite to pisali.

Tylko tyle, i aż tyle
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 18 Sty, 2016   

harris napisał/a:


Tak ci ludzi z PIS mogą mieć inne zdanie i je głosić. Ja się również z nimi się nie zgadzam jednak nie muszę ich obrażać. Choć oczywiście nic nie jest czarne albo białe i 100% złe albo dobre nie jest. Dodam, że to nie zbyt dobry temat na uctok.com wole temat muzyki.


Z tego co zauważyłem, to oni jakoś średnio dopuszczają jakiekolwiek inne zdanie niż ich własne :) Ale spokojnie, jak tak dalej sobie będą poczynać to skończą przed Trybunałem Stanu xd
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 19 Sty, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Skoro jedna strona może obrażać to przeciwnicy czasem dłużni nie zostaną ;) Wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o parę niezbyt przyjemnych jednostek :) Skoro ktoś ma o mnie zdanie, że jestem satanistą, przeciwnikiem kościoła, brudasem, alkoholikiem i ćpunem to czemu nie mogę go uważać za idiotę? :)

Fakty przemawiają jednak przeciwko tym reprezentantom biedy umysłowej :)


Prawda w takiej rozmowie (twarzą w twarz) jeżeli ktoś użyłby takich sformułowań szybko JA również bym "rzucił" mięsem - nie byłbym dłużny :)) ale jak tak na spokojnie analizuje to zdaje sobie sprawę, że mówiąc takie rzeczy to ich autorzy wystawiają sobie "laurkę" i w sumie nic dodawać nie muszę....
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 20 Sty, 2016   

http://www.gazetakrakowsk...stawe,id,t.html

Ciekawe :d
 
 
 
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Sty, 2016   

http://www.gazetalubuska....stawe,id,t.html bedzie zle jak to wejdzie...
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 20 Sty, 2016   

Jest parę rozwiązań.
a) policzyć, że jest 50 tys. osób np.
b) wygrodzić tabliczkami i na terenie Przystanku jest rozbitych mniej niż jest :D
c) Wood jako parę imprez masowych mniejszych?
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 21 Sty, 2016   

Jeśli ta ustawa będzie rzeczywiście tak straszna jak to opisują to Owsiak na pewno znajdzie sposoby, żeby to obejść, albo się dostosować. Pewnie skończy się śrubowanie rekordu frekwencji, w który nawet ja powoli przestaję wierzyć. Poza tym woodstock nie różni się specjalnie od innych festiwali a w dodatku w tym roku nie jest największą imprezą w PL, a myślę, że rządzący nie będą chcieli robić koło dupy ŚDMom, które będzie potrzebowało jeszcze więcej zabezpieczeń niż woodstock, zwłaszcza, że przyjeżdża do nich urzędująca głowa państwa.

Bawi mnie trochę to biadolenie, że nie będzie woodstocku, wośp mieli też cały odwołać i w ogóle łejery, teraz pis sie zabiera za tamto potem zlikwiduje tamto
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Sty, 2016   

A co jeśli do akcji będzie musiał włączyć się KOD?? Co na to Petru!? O Matko Chryzantemowa !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group