Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Woodstocku.
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013   

unu napisał/a:
to po co na siłę to zmieniać?


Też nie widzę powodów, bo z nową miejscówką mogłoby być różnie z powodów, które napisałeś wyżej.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013   

Czy tam na serio sa w pobliżu jeziorka?
 
 
kaczko
Gość
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

serio są, jakieś pół godziny drogi autem.
piekne jezioro, strzeżone kąpielisko, pusta plaża, cisza, spokój.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

magius napisał/a:
Co do zmiany miejscówki. Obecna jest już znana na pamięć, a chodzi tutaj o to, że w końcu ludziom się znudzi. Ja osobiście pojechałbym w ciemno w jakąś nową miejscówkę. Pamiętajmy, że człowiek stojąc w miejscu tak na prawdę się uwstecznia :)
I nie miałem tutaj zamiaru obrażać ludzi, którym Kostrzyn się podoba i chcą aby miejsce się nie zmieniło.
Reasumując z chęcią pojechałbym w nowe miejsce :)

A ja się pod tym również podpiszę.
PW wędrującym nie jest, ale to już 10 lat w jednym miejscu... Zmiana tylko po to by była jest bezsensowna, ale jeśli pojawiło by się równie przyjazne, to czemu nie?
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

kaczko napisał/a:
serio są, jakieś pół godziny drogi autem.
piekne jezioro, strzeżone kąpielisko, pusta plaża, cisza, spokój.


ahhhh autem :/ szkoda bo zazwyczaj jeżdżę pociągiem a jak autem się zdarzyło to i tak na polu stało unieruchomione wśród namiotów. No nic bez jeziorka w zasięgu też jest pięknie!
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Mam wrażenie, że cichą idee fixe Owsiaka jest bliskośc granicy z Niemcami i trochę nam na siłę stręczy tych niemiaszków byśmy się bratali. Więc obstawiam, że jeśli zmiana miejsca, to również Polska zachodnia to będzie. Najfajniej by było w tej sytuacji - blisko dwóch granic - niemieckiej i czeskiej ale znając braci Czechów, wyjechaliby już po pierwszym dniu degustacji piwa.

Poza tym, Lubuskie jest świetne topograficznie - teren przyjemnie pagórkowaty i te gęste lasy wszędzie wokół; no i - pogoda tam jawnie sprzyja. Nadmorskie festiwale rozgrywane w podobnym terminie to często kilka dni zacinającego deszczu, W Żarach (ach) no i w Kostrzynie n/O - słońce, słońce ew. soczysta burza i znów słońce
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

kaczko napisał/a:
serio są, jakieś pół godziny drogi autem.
piekne jezioro, strzeżone kąpielisko, pusta plaża, cisza, spokój.



Jest tez blizej. Jakies 20 minut piechota za rondem woodstockowym.
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Ja bym pojechał gdzieś indziej tylko dla tego że jestem miejscowy i średnio mi pasuje spotykanie co chwilę innych miejscowych <z jezorem>

Jeziorko jest, jak kolega wyżej pisal. Ok 7 kilometrów od ronda w kierunku Szczecina.
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 10 Wrz, 2013   

Wedlug mnie Jurek zdecyduje sie na zmiane tylko jesli teren bedzie znacznie wiekszy od obecnego ( J. Wspominal o tym w ASP, na woodzie nie pojawia sie zadne wieksze gwiazdy w Kostrzynie, boJurek nie chce zadeptac festiwalu). Ponadto niezbedne jest pozytywne nastawianie wladz miasta, odpowiednie uksztaltowanie terenu i oczywiscie bliskosc Berlina, do ktorego przylatuja i z ktorego wylatuja wszyscy zagraniczni goscie. Jesli taki teren sie znajdzie to przenosiny sa jak najbardziej prawdopodobne. O ile sie znajdzie :-)
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Wto 10 Wrz, 2013   

Miejsce - będę happy, gdziekolwiek będzie, wszędzie plusy i minusy...
Kierunek - jest niedobrze, ale mamy możliwość zrobienia wszystkiego, co w naszej mocy, by było lepiej.
Komercjalizacja - musimy się na nią zgodzić, jeśli chcemy mieć dobre zespoły na scenie a sam festiwal był profesjonalny...
Atmosfera - jak komuś zależy na pokojowej atmosferze, to może zawsze przecież zahaczyć o Reggaenwalde Festiwal, jeśli mu reggae nie przeszkadza, zresztą pewnie w Polsce jest pewnie jeszcze kilka darmowych festiwali, o których nawet nie słyszałem.
Woodstock się zmienia, a my musimy to zaakceptować, dostosować się (ale nie w znaczeniu przystosować) i wykorzystać to dla siebie.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

unu napisał/a:
kaczko napisał/a:
serio są, jakieś pół godziny drogi autem.
piekne jezioro, strzeżone kąpielisko, pusta plaża, cisza, spokój.



Jest tez blizej. Jakies 20 minut piechota za rondem woodstockowym.

Jak Ty piechotą 7km przejdziesz w 20min to gratuluje :P Jeziorko faktycznie jest ale za sarbinowem w stronę szczecina :P i nie jest to 20min piechotą :P bliżej już jest rzeka i jeziorko na wylocie z kostrzyna na gorzów z drugiej strony miasta :P
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

Ja myślę,że można wszystko. Podczas PW, czas to pojęcie względne. Należy brać pod uwagę również teleport.
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

goldenboj napisał/a:
unu napisał/a:
kaczko napisał/a:
serio są, jakieś pół godziny drogi autem.
piekne jezioro, strzeżone kąpielisko, pusta plaża, cisza, spokój.



Jest tez blizej. Jakies 20 minut piechota za rondem woodstockowym.

Jak Ty piechotą 7km przejdziesz w 20min to gratuluje :P Jeziorko faktycznie jest ale za sarbinowem w stronę szczecina :P i nie jest to 20min piechotą :P bliżej już jest rzeka i jeziorko na wylocie z kostrzyna na gorzów z drugiej strony miasta :P



Mówimy o zupełnie innych miejscach.
Mi chodzi o to:
https://maps.google.pl/maps?saddr=rondo+Woodstock&daddr=Cmentarna&hl=pl&ll=52.610501,14.640226&spn=0.014385,0.038581&sll=52.610706,14.633317&sspn=0.001798,0.004823&geocode=FfbFIgMdiKHfAA%3BFVLFIgMdz0ffAA&t=h&gl=pl&dirflg=w&mra=mift&mrsp=1&sz=18&z=15
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

No i Przystanek Woodstock za rok w tym samym miejscu co przez ostatnie 10 lat.Źródlo: Się kręci - Trójka
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

unu napisał/a:



Mówimy o zupełnie innych miejscach.
Mi chodzi o to:
https://maps.google.pl/maps?saddr=rondo+Woodstock&daddr=Cmentarna&hl=pl&ll=52.610501,14.640226&spn=0.014385,0.038581&sll=52.610706,14.633317&sspn=0.001798,0.004823&geocode=FfbFIgMdiKHfAA%3BFVLFIgMdz0ffAA&t=h&gl=pl&dirflg=w&mra=mift&mrsp=1&sz=18&z=15

A to jest kałuża a nie jezioro xD
A tak na serio to tyle razy przechodziłem blisko tego miejsca... Dlaczemu nie wyczułem wody? :P
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Podobno zbyt czyste nie jest to bajorko :P
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013   

unu napisał/a:
magius napisał/a:
Co do zmiany miejscówki. Obecna jest już znana na pamięć, a chodzi tutaj o to, że w końcu ludziom się znudzi. Ja osobiście pojechałbym w ciemno w jakąś nową miejscówkę. Pamiętajmy, że człowiek stojąc w miejscu tak na prawdę się uwstecznia :)
I nie miałem tutaj zamiaru obrażać ludzi, którym Kostrzyn się podoba i chcą aby miejsce się nie zmieniło.
Reasumując z chęcią pojechałbym w nowe miejsce :)


Ale zaraz, zaraz. Czy ideą Woodstocku jest to że jest to festiwal "wędrujący"? Chyba nie. To że Woodstock w przeszłości zmieniał tyle razy swoje miejsce, był fakt że powstawały konflikty na linii organizatorzy - władze miasta/ mieszkańcy. Więc skoro po tylu latach tułaczki Woodstock znalazł swoją "przystań" gdzie mamy bardzo fajny teren (lasy, górka, jeziorka), bardzo pozytywnie nastawioną do festiwalu społeczność, oraz władze, to po co na siłę to zmieniać?


Spokojnie, wyraziłem tylko swoje zdanie a tutaj takie poruszenie. Tak jak wcześniej napisałem, moim zdaniem można zmienić miejscówkę, chociaż wiem ile roboty z tym jest. Z drugiej strony spytam się czy ideą woodstocku jest to, że jest to festiwal zasiedziany w Kostrzynie? Też mogę w ten sposób obić piłeczkę i odpalić to co napisane zostało. Co do argumentu, że dogadują się z władzami miasta. Każdy jest człowiekiem i praktycznie z każdym można się dogadać (oczywiście są wyjątki, ale to niewielki procent ogółu), zatem dla chcącego nic trudnego :)
Oficjalnie potwierdzone, że wood zostaje w Kostrzynie. Skoro organizatorzy tak zadecydowali to tak być musi. Jeżeli nic się nie stanie i będę w stanie tam pojechać to pojadę :)
Jak wynikało z mojego poprzedniego postu, miejscówka może zostać zmieniona, jednak nie musi.
 
 
 
Zabka  
Forumowy prawiczek
OI OI OI !


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Nieee, absolutnie nie mam tak blisko i jestem coraz starsza i bardziej leniwa, żeby jechać daleko, zwłaszcza, że po Jarocinie robię sobie krótką przerwę w domostwie i zaraz biegiem na woodstock ;3 gdyby nie ta bliskość nie chciałoby mi się jechać tak wcześnie :<
 
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

http://www.rynekmuzyczny....-jest-woodstock
And again, and again, and again...
Po przemyśleniu stwierdzam że to lepiej, ze częśc mediów ma w dupie ten festiwal.
Na marginesie, widział ktoś hipstera na Woodzie? :D
Swoją drogą, żaden festiwal (o Polsce mówie, jak z innymi krajami się nie wypowiadam, bo nie wiem) nie ma tak zorganizowanej grupy wiernych fanów, którzy nim żyją. Co jak co, ale to chyba największy sukces Woodstocku.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013   

Wygląda na to,że Owsiak negocjuje z Kostrzynem umowę wieloletnią. I pomiędzy wierszami się czuje, że będzie na bogato i majkel dżekson gdyby w międzyczasie nie umarłbył, miałby swą szansę:
http://www.gazetalubuska....IAT22/130929672
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 03 Gru, 2013   

oberszlajsen napisał/a:
Moim zdaniem "dzisiejszy" Woodstock zszedł na psy.
Nie będę się rozpisywać, tłumaczyć i powtarzać postów przedmówców.
W tym roku zawitałam ostatni raz, bo wyjazd tam to marnotrawstwo czasu, pieniędzy i nerwów za kilka króciutkich dobrych chwil.


Uważam tak samo, niestety. Chociaż nie wykluczam w 100%, że nie pojadę w 2014. Aczkolwiek czuję, że coraz mniej warto. Z pięknego festiwalu, kontynuatora idei z 1969, zamieniło się to w dużej mierze w zjazd ćpunów i patoli... Niestety, jest to aż nazbyt widoczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group