Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Woodstocku.
Autor Wiadomość
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Przyszłość PW będzie taka, że za chwile, będzie on polegał, na staniu w kolejkach, idąc gdziekolwiek, choćby przez pasaż i napier..laniu sobie fotek. Bedzie dup*y cyrk i bieganie od strefy PLAY do strefy allegro, później może do strefy lidla i ch*j bombki strzelił, nie ma już swobody na tym wielkim polu. Festiwal bez bramek, a gdzie nie pójdziesz to jakieś chore strefy powyznaczane płotkami i z każdej inna muzyka napier**la

http://www.gazetalubuska....STOCK/140729851

Jadą gówniarze na woodstock i trgają, mp4, tablety, kamerki.. nie jestem fanem drużyny niebieskich, ale z ty typem się zgodzę, kiedyś na PW brało sie namiot, 2 pary spodni i browary.. pare jaboli :D i było zajebiście.
Jedyne co jeszcze przypomina o klimacie wcześniejszych PW, to panczury, śpiące bez namiotów pod laskiem naprzeciw sceny <haha>

Dobra możecie cisnąć, że marudze.
 
 
Wercyngetorix  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Alezja
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

zamuł napisał/a:
Jedyne co jeszcze przypomina o klimacie wcześniejszych PW, to panczury, śpiące bez namiotów pod laskiem naprzeciw sceny


W sumie racja. Chociaż sądzę ze za parę lat to nowe elektroniczne pokolenie się znudzi i znowu zostaną tylko starzy bywalcy.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Trochę tak ale masz sporo racji, cóż taka impreza kosztuje. Póki są znajomi i odczuwalny klimat bedę jeździć i tyle ;)
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Ale po co mp4, tablet i kamerka? Nie lepiej tylko smartfona :D ?
 
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

O smartfonie nie wspominałem, bo przecież wiadomo, że trzeba mieć z czego, na bieżąco foty na fb wrzucać ;)

Wercyngetorix napisał/a:

W sumie racja. Chociaż sądzę ze za parę lat to nowe elektroniczne pokolenie się znudzi i znowu zostaną tylko starzy bywalcy.


Już myślałem, że tylko ja to tak widze xD A PW będzie się zmieniał cały czas bo i sam Jurek do tego doprowadza, zresztą na jego videoblogu, z każdego filmiku okrutnie wali w ryj reklama.
coraz większa komercja, momentami myślałem, że jestem na festiwalu PLAYa.
Im więcej pieniędzy jest wkładanych, w woodstock tym bardziej traci sie jego klimat.
Ale ogólnie, to nie drążę, może tak trzeba, nie znam się. Kto chce niech jedzie, a komu sie nie podoba.. niech nie jedzie. Ja jade :D
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

O smartfonie wspomniałem, bo w nim są wszystkie wymienione urządzenia ;) Oszczędność czasu na ładowanie i miejsca w plecaku. Inna sprawa, że ostatnio dziwnie się na mnie w salonie patrzyli przy przedłużaniu umowy, gdy spytałem, czy mają coś nie będącego smartfonem...
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

zamuł napisał/a:
że jestem na festiwalu PLAYa.


zauważ że praktycznie wszystkie sieci GSM mają swoje festivale jest T-Mobile Music czy chociażby Orange Warsaw, więc normą było że i Play coś szturchnie - padło na PW.. ;)

Jak dla mnie od strony technicznej przystanek nabiera bardzo fajnego kształtu, jednak to ludzie tworzą jego generalną formę, i to od nich (nas) zależy jaki to będzie miało rozwój ;))
 
 
Rayno  
Forumowy prawiczek
Czarna Owca


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Przyszłość Woodstocku... Jak dla mnie było, jest i będzie zajebiście!... i 100 lat dla Jurka Owsiaka! bo bez Niego to już nie będzie to samo (o ile w ogóle będzie...)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group