Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Woodstocku.
Autor Wiadomość
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?


A może Hunter nie ma gimbofanów? Powiedziałbym że nawet tyle samo co Bednarek, tylko że zazwyczaj mają długie włosy. Ja uważam, że Złoty Bączek całkowicie zasłużony dla Bednarka. Ciekawi mnie tylko kto wygrał zagranicznego bączka.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
gucioprawda89 napisał/a:
W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?


A może Hunter nie ma gimbofanów? Powiedziałbym że nawet tyle samo co Bednarek, tylko że zazwyczaj mają długie włosy. Ja uważam, że Złoty Bączek całkowicie zasłużony dla Bednarka. Ciekawi mnie tylko kto wygrał zagranicznego bączka.


Chyba Anthrax ;p koncert fajny, ale nazwa im dużo dała :(
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

KazikHansen, nie słucham ani Bednarka, ani Huntera. Generalnie głosowałem na Goorala i Mazowsze. Ale z dwojga złego wolę Huntera niż Bednarka. Biorę pod uwagę umiejętności wokalne. Bednarek śpiewa gorzej od Draka (oboje nie potrafią, tak czy inaczej).
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
KazikHansen, nie słucham ani Bednarka, ani Huntera. Generalnie głosowałem na Goorala i Mazowsze. Ale z dwojga złego wolę Huntera niż Bednarka. Biorę pod uwagę umiejętności wokalne. Bednarek śpiewa gorzej od Draka (oboje nie potrafią, tak czy inaczej).


Gooral i Mazowsze też spoko, z tym że Gooral - co ktoś już napisał - jako jedyny nie zachęcał na fejsie do głosowania (a i tak zajął 3 miejsce, więc szacunek), stąd oczywiste trzecie miejsce. Hunter na swoim koncercie zmasakrował praktycznie każdy cover, natomiast na Bednarku przynajmniej dobrze się bawiłem, stąd uważam, że naprawdę bardziej sobie zasłużył na Bączka niż Hunter.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Ja i tak bym wolał Big Cyca :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

boksu napisał/a:
Ja i tak bym wolał Big Cyc'a :D


Usuń ten apostrof, nie jest tam potrzebny. No właśnie na woodzie jakoś mnie nie porwali, nie wiem czemu - żeby nie było, na innych koncertach jak byłem to naprawdę świetnie.
 
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

boksu napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
gucioprawda89 napisał/a:
W momencie, gdy "ten ktoś" wygrał Złotego Bączka, to zaczyna mnie martwić przyszłość PW... czy w kolejnych latach też będą wygrywać nie najlepsi, a Ci co mają oddane grono gimbofanów?


A może Hunter nie ma gimbofanów? Powiedziałbym że nawet tyle samo co Bednarek, tylko że zazwyczaj mają długie włosy. Ja uważam, że Złoty Bączek całkowicie zasłużony dla Bednarka. Ciekawi mnie tylko kto wygrał zagranicznego bączka.


Chyba Anthrax ;p koncert fajny, ale nazwa im dużo dała :(


Poniekąd się z Tobą zgodzę że Anthrax'owi dała dużo nazwa... Nie dają takich koncertów co kiedyś, jak to mój ojciec opowiadał... Balledona ma inny głos ale power jeszcze mają. Jak dla mnie zasłużony bączek.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Bednarek napewno nie stworzy takiej atmosfery jak gooral :( szkoda... Może o tej porze gdzieś będzie lepszy koncert :-P
 
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Przyszłość PW będzie taka, że za chwile, będzie on polegał, na staniu w kolejkach, idąc gdziekolwiek, choćby przez pasaż i napier..laniu sobie fotek. Bedzie dup*y cyrk i bieganie od strefy PLAY do strefy allegro, później może do strefy lidla i ch*j bombki strzelił, nie ma już swobody na tym wielkim polu. Festiwal bez bramek, a gdzie nie pójdziesz to jakieś chore strefy powyznaczane płotkami i z każdej inna muzyka napier**la

http://www.gazetalubuska....STOCK/140729851

Jadą gówniarze na woodstock i trgają, mp4, tablety, kamerki.. nie jestem fanem drużyny niebieskich, ale z ty typem się zgodzę, kiedyś na PW brało sie namiot, 2 pary spodni i browary.. pare jaboli :D i było zajebiście.
Jedyne co jeszcze przypomina o klimacie wcześniejszych PW, to panczury, śpiące bez namiotów pod laskiem naprzeciw sceny <haha>

Dobra możecie cisnąć, że marudze.
 
 
Wercyngetorix  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Alezja
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

zamuł napisał/a:
Jedyne co jeszcze przypomina o klimacie wcześniejszych PW, to panczury, śpiące bez namiotów pod laskiem naprzeciw sceny


W sumie racja. Chociaż sądzę ze za parę lat to nowe elektroniczne pokolenie się znudzi i znowu zostaną tylko starzy bywalcy.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Trochę tak ale masz sporo racji, cóż taka impreza kosztuje. Póki są znajomi i odczuwalny klimat bedę jeździć i tyle ;)
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Ale po co mp4, tablet i kamerka? Nie lepiej tylko smartfona :D ?
 
 
 
zamuł  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 20
Skąd: PL
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

O smartfonie nie wspominałem, bo przecież wiadomo, że trzeba mieć z czego, na bieżąco foty na fb wrzucać ;)

Wercyngetorix napisał/a:

W sumie racja. Chociaż sądzę ze za parę lat to nowe elektroniczne pokolenie się znudzi i znowu zostaną tylko starzy bywalcy.


Już myślałem, że tylko ja to tak widze xD A PW będzie się zmieniał cały czas bo i sam Jurek do tego doprowadza, zresztą na jego videoblogu, z każdego filmiku okrutnie wali w ryj reklama.
coraz większa komercja, momentami myślałem, że jestem na festiwalu PLAYa.
Im więcej pieniędzy jest wkładanych, w woodstock tym bardziej traci sie jego klimat.
Ale ogólnie, to nie drążę, może tak trzeba, nie znam się. Kto chce niech jedzie, a komu sie nie podoba.. niech nie jedzie. Ja jade :D
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

O smartfonie wspomniałem, bo w nim są wszystkie wymienione urządzenia ;) Oszczędność czasu na ładowanie i miejsca w plecaku. Inna sprawa, że ostatnio dziwnie się na mnie w salonie patrzyli przy przedłużaniu umowy, gdy spytałem, czy mają coś nie będącego smartfonem...
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

zamuł napisał/a:
że jestem na festiwalu PLAYa.


zauważ że praktycznie wszystkie sieci GSM mają swoje festivale jest T-Mobile Music czy chociażby Orange Warsaw, więc normą było że i Play coś szturchnie - padło na PW.. ;)

Jak dla mnie od strony technicznej przystanek nabiera bardzo fajnego kształtu, jednak to ludzie tworzą jego generalną formę, i to od nich (nas) zależy jaki to będzie miało rozwój ;))
 
 
Rayno  
Forumowy prawiczek
Czarna Owca


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Przyszłość Woodstocku... Jak dla mnie było, jest i będzie zajebiście!... i 100 lat dla Jurka Owsiaka! bo bez Niego to już nie będzie to samo (o ile w ogóle będzie...)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang