Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiadane zmiany na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

ASP nie na górce? hmm no ciekawe, ciekawe. zapowiada się całkiem odmieniony, nowy woodstock, ciekawe co zrobią z jezuskami, jak walczą o więcej miejsc na namioty?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Jezuski otworzą oddział zamiejscowy w Rio <rotfl3>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

zapraszasz ich do siebie?;>
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Bynajmniej. Ale ten Wielki stoi z tak szeroką rozpiętymi ramionami, że nic, tylko czekać aż odtańczą waka waka na jego cześć u jego podnóży...
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Jezus nie ma odnóży Daho:P

A to się wood przekręca bardzo, ale ASP na górce niech zostanie, bo jest po co na tą górkę wchodzić jak jest się rozbitym na dole.
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

No i scena folkowa :D

Miejmy nadzieję że ASP zostanie na wzgórzu ... Bynajmniej cały czas rozplanowują teren, jak widać igrzyska w tym roku pod znakiem zapytania (oby carlsberg znów się za bardzo nie rozprzestrzenił)

Oj dzieje się, dzieje...
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

No i jeszcze nikt nie wspomniał w temacie, że dworzec PKP w Kostrzynie ma być zamknięty ;)
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Było wspominane, ma być peron polowy jak w Żarach.

Mi się wydaje że będzie on tam gdzie droga asfaltowa i stara zamknięta stacja benzynowa ...
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Co do dworca pkp. To jesli dobrze sie przyjzycie na mapach google. Widac ze niedaleko Tesco i co wazniejsze pola sa tory kolejowy wiec najpewniej tam bedzie peron polowy. Dla mnie pomysl bardzo dorby. Takie 2 dworce powinny byc zawsze. Zmiejszyloby to licze osob w jednym miejscu. Mam nadzieje ze w tym roku bedzie jakos normalnie z powrotami :P
Ale watpie :P To jest w koncu Woodstock :D
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Badhorse napisał/a:
No i jeszcze nikt nie wspomniał w temacie, że dworzec PKP w Kostrzynie ma być zamknięty ;)


Zamknięty będzie budynek stacyjny. Podczas PW perony lub przynajmniej ich część będą działać normalnie. Jakiekolwiek perony polowe nie są możliwe ze względów bezpieczeństwa przy wsiadaniu i wysiadaniu a także technologii prowadzenia ruchu kolejowego.

MrWoodstock napisał/a:
Mam nadzieje ze w tym roku bedzie jakos normalnie z powrotami :P


Nie należy się spodziewać rewolucyjnych zmian, przepustowości linii kolejowych wykorzystana praktycznie w 100%, również rezerwy taborowe ściągane na tą okoliczność z połowy Polski (nawet z Lublina czy Białegostoku!) to wszystko ma swoją ograniczoną pojemność i jeśli wszyscy chcą koniecznie wyjechać w niedzielę przed 15 to będzie jak jest. Tak samo korkują się sklepy spożywcze czy droga. Szkoda, że PKP Intercity regularnie co roku wykłada laskę na PW chociaż to oni są przewoźnikiem miedzy wojewódzkim a do swojej działalności regularnie dostają dostają dopłaty z ministerstwa. Ja polecam wszystkim którzy mogą zostać do poniedziałku-widok pustego praktycznie pola bezcenny :)
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Peron polowy istniał już w Żarach, więc wiadomo jak to zorganizować by było bezpiecznie...
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Czasy się zmieniły. Teraz jestesmy w (tfu) Łuni Jewropejskiej, która narzuciła nam juz tyle bzdurnych przepisów, że nie zdziwię się, jeśli dotyczą one również kolei.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Nie zapomnij jeszcze o masonach i żydokomunie...

Uda się zrobić peron polowy to dobrze - nie uda też płakał raczej nikt nie będzie. Ktoś już napisał, że jak wszyscy naraz będą wyjechać chcieli to nawet większy dworzec i peron wuja dadzą.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Kolega nie napisał, że to rozwiąże jakiekolwiek porblemy tylko, że kiedyś można było, a dzisiaj nie zapewne przez durne przepisy (czego nawet nie stwierdził tylko dopuścił taką możliwość). Mi też od razu się jakieś bzdetne regulacje prawne (unijne albo i nie) nasunęły kiedy padł argument, że peron polowy już był przecież.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Akurat jeśli chodzi o polskie przepisy kolejowe to one jeszcze trochę odbiegają od unijnych, nie znalazłem też w nich wzmianki, która mogłaby zdusić pomysł takiego peronu. Tutaj jest kwestia załatwiania masy różnych formalności, podpisów, pomiarów, odpowiednich służb itp. To nie jest tak, że pociąg się hop zatrzyma i sobie wszyscy wysiądą.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
Tutaj jest kwestia załatwiania masy różnych formalności, podpisów, pomiarów, odpowiednich służb itp.


O tym właśnie mówiłem mając na myśli włazacą wszędzie unijną biurokrację. ;) Nie wiem czy akurat spółki kolejowe wprowadziły jakies unijne regulacje, ale kiedyś wszystko można było zalatwić 'normalniej' bez tysięcy papierów.

Tak wiec w peron polowy nie bardzo chce mi się wierzyć.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Mnie się nie chce z kolei wierzyć, że w Żarach peron kolejowy polowy powstał "ot tak sobie", bez podobnych rzeczy. Możliwe, że jest to przedsięwzięcie na większą skalę i musieliby być pewni, że przez najbliższe kilka lat ten Przystanek w Kostrzynie będzie. Bo jak w tym roku pozwolenia załatwią a za rok zmiana miejsca to cały burdel od nowa.
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Ilu było uczestników PW w Żarach a ilu w Kostrzynie w ostatnich latach?
Czego się spodziewacie po peronie polowym? Od tego nie przybędzie pociągów, nie zrobi się też w nich luźniej. Jedynie będzie to dodatkowy postój blokujący szlak a w efekcie obniżający przepustowości linii, ergo-> pociągów musiałoby być mniej.
 
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Chociaż jestem przekonana że szanse na taki peron są zerowe, to jednak jak już napisał
MrWoodstock napisał/a:
Takie 2 dworce powinny byc zawsze. Zmiejszyloby to licze osob w jednym miejscu.

Zgadzam się z tym, gdyby np. część pociągów odjeżdżała bezpośrednio z dworca głównego, a część z polowego, całość podróżujących podzieliłaby się i być może nie powtórzyłaby się historia z roku 2011 gdy mój pociąg do Szczecina odjechał niemalże pusty, bo mało komu udało się do niego przedrzeć przez tłum. Pomarzyć dobra rzecz :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

pieprz_cayenne napisał/a:

Zgadzam się z tym, gdyby np. część pociągów odjeżdżała bezpośrednio z dworca głównego, a część z polowego, całość podróżujących podzieliłaby się i być może nie powtórzyłaby się historia z roku 2011

Chyba nie wierzysz w cuda? A ten pociąg z dworca polowego to niby nie przejeżdżałby przez Kostrzyn? Myślisz, że PKP przegapiłoby szansę na dodatkowych podróżnych? :)
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
pieprz_cayenne napisał/a:

Zgadzam się z tym, gdyby np. część pociągów odjeżdżała bezpośrednio z dworca głównego, a część z polowego, całość podróżujących podzieliłaby się i być może nie powtórzyłaby się historia z roku 2011

Chyba nie wierzysz w cuda? A ten pociąg z dworca polowego to niby nie przejeżdżałby przez Kostrzyn? Myślisz, że PKP przegapiłoby szansę na dodatkowych podróżnych? :)


Wystarczy zrobic taki myk. Pociagi z polowego jada w takie i takie miejsce a z glownego w inne. Klopot rozwiazany. Przykladowo 400 tys. osob dzieli sie na 2 dwroce. Kazdy wie gdzie docelowo ma jechac. Oczywiscie zostaje margines bledu - jade bo jest pociag i mam wyjebane na innych. Z tym ze pisze o racjonalnym rozumowaniu.
P.S.
Dwa drowce nic nie dadza jak pkp znowu da dupy - lecz pewnie da jak co roku - chyba nie chca zarabiac na biletach.
Pozdro for All
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group