Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiadane zmiany na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012   Zapowiadane zmiany na Przystanku Woodstock

Poprzedni temat omyłkowo usunąłem, więc zachęcam do ponownego dzielenia się wiadomościami, zwłaszcza filmikiem, na którym Jurek omawia między innymi zmiany odnośnie samego pola namiotowego, którego to nie mogę znaleść ;-)

Filmik odnaleziony, podziękowania dla Pani pieprz_cayenne :)
http://owsiaknet.pl/video/28454345

zapowiadane na nim zmiany i nowości:
-Woodstockowe Igrzyska Olimpijskie (jak mistrostwa rok temu czy igrzyska w 2008)
-poszerzenie ciągów komunikacyjnych na polu namiotowym
-regulacja ustawiania namiotów i samochodów, jak to określił Jurek aby było wygodnie dla nas i jednocześnie miejsce dla kolejnych Woodstockowiczów. Nikt nie mówił o ustawiawianiu namiotów w rządkach ;)
-samochody (jak ostatnimi czasy) mogą wjeżdżać i opuszczać pole tylko do okreslonego dnia i po woodstocku
-lepsze przygotowanie terenu ( z tego co zrozumiałem poza głownym plem czyli np. za górką ASP itp.)
-więcej kranów i toików
-lepsza organizacja PKP: informowanie o odjazdach, pomoc w dojeździe na dworzec, organizacja na samym dworcu-informacja, kierowanie ludzi, na dworcu tylko Ci, których pociągi odjeżdżają najszybciej
-rozdawanie workó na śmieci (prośba o skłądowanie śmieci w jednym miejscu)
-kontynuacja akcji rozdawania wody za śmieci
-kapele jak to Owsiak określił bliżej "naszych klimatów"

To tyle z filmiku, zachęcamy do dzielenia się informacjami, postaramy się na bierząco je dopisywac do pierwszego posta tematu, coby było łatwiej je odszukać.

Kolejne nowości:
-........
  
 
 
 
Cerko  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Kefir napisał/a:
Poprzedni temat omyłkowo usunąłem, więc zachęcam do ponownego dzielenia się wiadomościami, zwłaszcza filmikiem, na którym Jurek omawia między innymi zmiany odnośnie samego pola namiotowego, którego to nie mogę znaleść


Już myślałem, że acta czy inna głupia pipa się przyczepiła :P

Ponawiam pytanie, bo nie wiem czy ktoś odpowiedział: Czy organizatorzy zamierzają jakoś zaradzić ogradzaniu namiotów taśmami? W zeszłym roku tylko pokrzyczeli, ze jak ktoś chce się ogradzać, to żeby jechał do Sopotu, ale chyba na tym się skończyło.

Tak w ogóle to cześć i czołem :)
 
 
 
incognito  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 23
Skąd: wieś
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Kiedy pojawi się oficjalny plan festiwalu? Mam na myśli rozmieszczenie poszczególnych stanowisk, scen itd.
Czy ubiegłoroczny plan się nie zmieni?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Przyjdzie czas, to się dowiesz. ; )
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Czy nie chodzi czasem o ten filmik? :)
http://owsiaknet.pl/video/28454345
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Więcej kranów... hmm ciekawe gdzie ?? Poszerzanie terenu, coś kiedyś Jurek wspominał o wycince lasku, oby nie ten na przeciw sceny od strony pasażu handlowego a kranów...
Wiecie może coś więcej na ten temat ??
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Wogóle nie powinni drzew ruszyć...Przecież te drzewa co są jak i między pasażem a wioską piwną tak i te na górze między innymi za punktem G powinny zostać.Z większą ilością miejsca na krany może być kiepsko.Może bynajmniej się pogorszyć.Przyzwyczaiłem się już do tych kolejek do kranu to raz a dwa jakoś nigdy nie narzekałem że trzeba czekać.Zawsze jakoś wesoło było :)
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Haha, dokładnie ;p Wszelkie woodstockowe niedogodności też mają swój urok ;) mogliby w sumie nic nie zmieniać, gorzej niż w zeszłym roku nie będzie a przecież i tak było świetnie.
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Dlatego nie rozumiem niektórych co wybierają się na Toicamp'a bez małych dzieci, "Woodstockowy nieogar" MUSI BYĆ !!!!!!!!!!! :D
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Też jestem za tym by nic nie robili. Drzewa? Drzewa przede wszystkim dają nam cień. A ja bez cienia na Woodstocku sobie życia i funkcjonowania nie wyobrażam. Bardzo dobrze, że będą informacje na temat pociągów. W zeszłym roku dużo ludzi miało problem o której godzinie wrócić. Tak samo dobrym pomysłem jest to, że trzeba posprzątać po sobie. Kilka minut nie zbawi by ogarnąć swoje śmieci, a Tym pomożemy innym ludziom, którzy ogarniają pole namiotowe, bo pewnie nie jest fajnie w upale sprzątać całe pole, lasy i obrzeża. ;|
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Ohimee napisał/a:
Bardzo dobrze, że będą informacje na temat pociągów. W zeszłym roku dużo ludzi miało problem o której godzinie wrócić.


Hmm..przecież rozdawali rozpiski pociągów w punkcie PKP na polu, na dworcu tak samo, wystarczyło tylko podejść do okienka..
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

vin napisał/a:
Ohimee napisał/a:
Bardzo dobrze, że będą informacje na temat pociągów. W zeszłym roku dużo ludzi miało problem o której godzinie wrócić.


Hmm..przecież rozdawali rozpiski pociągów w punkcie PKP na polu, na dworcu tak samo, wystarczyło tylko podejść do okienka..



Żebym ja wiedziała, gdzie jest PKP na polu. :d A na dworcu nie było jak dojść / podejsć.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Ohimee napisał/a:
Żebym ja wiedziała, gdzie jest PKP na polu. A na dworcu nie było jak dojść / podejsć.


na pasażu ;-) jest 'budka' pkp , sprzedają bilety i mają rozpiski
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

To nie lepiej sobie wszystko rozplanować przed Woodstockiem ? Tam są takie kolejki, że bania mała...
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

no kolejki są ale do kupna biletów czy tam może do uzyskania jakiś szczegółowych info a żeby dostać rozpiske to można podejść bez kolejki, leżą na wierzchu.
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Ja ogolnie w zeszłym roku miałam bilet powrotny kupiony na niedziele, ale ze tyle wiary jechało to odpuścilismy i jechalismy w poniedziałek. Zacnie było. Mało ludzi, można było na srodku przedziału iść spać. :D
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

vin napisał/a:
przecież rozdawali rozpiski pociągów w punkcie PKP na polu, na dworcu tak samo, wystarczyło tylko podejść do okienka..


Z tym, ze ja do tych rozpisek potrzebuje tłumacza... W tamtym roku kupiliśmy od razu powrotne przed wyjazdem jeszcze i był git majonez :)
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Najlepiej już w samym pociągu dopłacić 5zł za wypisanie biletu i problem z głowy :D Tyczy się powrotu ;)
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

Wiesz...nawet i może być tak że nie będą sprawdzać biletów bo nie będzie jak...Czasami pociągi są tak zawalone że no nie da rady.Taką sytuację miałem w 2010 roku.Konduktorzy owszem...chcieli wejść ale im się to jednak nie udało bo za dużo ludzi było ;)
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

Jeśli chodzi o sprawdzanie biletów to w zeszłym roku na PW jechałem InterCity zmierzającym do Kołobrzegu i sprawdzanie biletów przez konduktora wyglądało tak, że przeszedł na tyle ile umiał i tylko pytał czy bilety są nie oczekując nawet na ich okazanie ;)
Wracałem pociągiem Woodstockowym i było podobnie, tyle, że gdy ktoś się przyznał do braku biletu to po prostu go sprzedawał, nie bawił się w żadne mandaty ;)
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Owszem, tylko jechanie pociągiem Woodstockowym w niedziele, gdzie nie da się oodychać, a pociag poniedziałkowy, gdzie spokojnie możesz spać na środku w przedziale to wielka różnica. To logiczne, że nawet jakby chciał to kanar w niedziele nie sprawdzi bo nie ma takiej możeliwości. Powód? Za dużo ludzi. <ziewa2>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group