Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiadane zmiany na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Nowe informacje odnośnie zmian na tegorocznym Przystanku Woodstock.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

"Owsiak dodaje, że w tym roku znacznie większy nacisk będzie położony na przygotowanie woodstokowiczów na powrót do domu. Chodzi o to, żeby kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy przez pięć dni przyjeżdżają do Kostrzyna, nie poszło na pociąg w tym samym czasie, tak jak to miało miejsce przed rokiem."

Nie czaję trochę tego, tzn że co? że wyjazd będzie rozłożony na kilka dni czy jak?
Bo chyba nie chodzi o godziny..to by raczej nie rozwiązało problemu, bo ludzie i tak idą na dworzec dużo szybciej niż mają swój pociąg.
 
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Wyjazd rozłożony na kilka dni? Ludzie przecież pracują i nie każdy chyba może poczekać z powrotem do poniedziałku...
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

No co Wy, Jurek dobrze wie, że nie może rozłożyć wyjazdu na kilka dni :P Przecież nawet przesunięcie początku Przystanku na czwartek jest zrobione specjalnie dla osób pracujących, coby zostali na ostatni dzień (szczególnie obfitujący w świetne koncerty). Pewnie postarają się tak ustawić godziny odjazdów pociągów, żeby w jednym momencie nie było na peronie połowy Woodstocku :P Mam nadzieję też, że nie będzie już słynnych pociągów typu "Kostrzyn - Kraków - Warszawa - Gdańsk - Szczecin - Paryż" :P
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Tak tylko zapytałam, nie napisałam, że tak będzie..

Godziny mogą postarać się poustawiać, tylko, że tego dnia i tak dużo pociągów odjeżdża z Kostrzyna, dodatkowo tak jak napisałam wyżej ludzie przychodzą na dworzec wcześniej, więc nijak to problemu nie rozwiąże.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Ja dwie godziny przed nie przychodzę :P I miło by było gdyby, tak jak wspomniałam, jeden pociąg nie jechał przez kilka dużych miast. Poza tym Jurek mówi też o peronie polowym :)
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Mówił o:
-Peron polowy -jak w Żarach ?? chyba na + :D
-o wiele więcej miejsc na rozbicie namiotów (nie było mówione czy wycinka lasków będzie)
czyli "Mniej stref tematycznych, przeniesione w inne miejsca"
-Bezpieczeństwo na Przystanku Woodstock (czyli zapewne zmiany w PP, reorganizacja ruchu miejskiego w Kostrzynie??)
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Wycinka jest niepotrzebna!
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Tylko żeby się to dbanie o bezpieczeństwo nie skończyło bramkami, zakazami picia pod sceną, egzekwowaniem zakazu wnoszenia alkoholu z zewnątrz (w 2010 któraś z lubuskich gazet lokalnych wydrukowała taki zakaz jako punkt regulaminu ;p) i łapankami za blanty...
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Strefa pod sceną jest strefą bez alkoholu ;) Tylko nikt się tym nie przejmuje zbytnio.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Ale tez nie przeginaja, bo inaczej skakalibysmy pod sterta ostrych i niebezpiecznych puszkach, owszem stoją i sacza browarki ale nie siadaja z krata i libacja... Przwaznie latają plastikowe przedmioty :p
A dzięki skupom złomu nieopodal puszki po koncertach rano "magicznie" znikają ;)
Sadzicie ze wielej będzie ludzi z filrmy sprzatajacej pole?? Do piątku/soboty dawali radę i było długo względnie czysto :o
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

W sprawie powrotu z PW to z roku na rok jest on coraz trudniejszy (przynajmniej ja mam takie wrażenia). W 2007 miejsca było od groma jak wracaliśmy bo dali wagony piętrowe i pociąg jechał przez Legnicę, praktycznie do domu zajechałem :D
Następnie w 2010 już było gorzej i całą drogę jechałem w ścisku pomiędzy przedziałami i jechałem do Wrocka a później się ogarniało dojazd dalej. W 2011 było najgorzej. Udało mi się wsiąść dopiero do trzeciego pociągu który jechał do Wrocka. Mam nadzieję, że w tym roku jakoś to ogarną chociaż wiem, że to naprawdę trudne wyzwanie ogarnąć taką masę ludzi <tuptup>
Może nasze pkp wymyśli jakiś lepszy rozkład jazdy :))
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

z tego co wiem to w dzisiejszej audycji się kręci mają być również zapowiedziane zmiany
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

także czekam do 22 na audycję ;-)

Owsik także zapowie dwie kolejne kapele :0
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

moim zdaniem Organizatorzy festiwalu powinni się dogadać z jedną ze spółek kolejowych aby ta udostępniła piętrowe wagony z prostego i logicznego powodu - więcej miejsca w pociągu a nie jak bydło jadące do rzeźni (chodzi mi o powrót, chociaż i w jedną i drugą stronę moim zdaniem powinno być takie rozwiązanie)
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

To nie takie proste, jest kilka spółek w naszym pięknym PKP, a im chodzi tylko o kasę.
Z tego co się orientuję to organizatorzy Przystanku Woodstock mają mało do gadania, jeśli chodzi o PKP. ...
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

to fakt , ale jakby im chodziło o kasę to by jednak wg mnie w drogę powrotną dali trochę więcej wagonów bo np. ja już 3 x wracałem do Krakowa pociągiem i ani razu nie sprawdzali biletów bo był taki tłok , a ludzie jadą za darmo bo poprostu nie kupują biletów spowrotem (ja też )
głupota ? na złość nam chyba nie robią ;]
no ale cóż, mamy kolej rodem z prl i w tej kwestii chyba długo nic się nie zmieni..
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

zgadzam się, z resztą co roku zapowiada się poprawienie obsługi pasażera, a jak zawsze jest klapa i tłumaczenie się że PKP uczy się na błędach i w przyszłym roku się poprawi... Niestety zawsze tak jest że im bardziej państwowa instytucja tym bardziej mają głęboko dobro klienta... ;]
 
 
maruyama  
Forumowy prawiczek
forever hungry.


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 20
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Mam nadzieję że już ostatnie pytanie z mojej strony, nawet nie wiem w jakich wątkach je zadawać ^^ Czytałam gdzieś że na woodstocku jest możliwość ładowania telefonu, to prawda? Mój telefon ma bardzo słabą baterię i wiem że będzie rozładowany po jednym dniu a jak wiadomo kontakt jest potrzebny ze światem. :)
 
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

tak to prawda, możesz sobie naładować za darmo telefon w stoisku, które jest niedaleko gastronomii . ;]
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Albo u mnie :)
W tym roku biorę ze sobą agregat i będę ładował telefony za piwo :)
W gastro w tamtym roku ładowało się za 2 PLN :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group