Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?

Czy Prodigy pasuje na Woodstock?
Tak
56%
 56%  [ 135 ]
Nie
30%
 30%  [ 72 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
12%
 12%  [ 30 ]
Głosowań: 237
Wszystkich Głosów: 237

Autor Wiadomość
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Ludzie są wyczuleni , słyszą muzyka elektroniczna i od razu w głowie wszyscy mają obraz białych rękawiczek czy tony żelu na włosach - no ale cóż my na to poradzimy ;-)
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Gdy czytam posty, niektórych osób to płakać się chce no bo co zrobić. Ignorancja i hermetyczność. W tym roku odwiedzę Woodstock po raz 5 i chyba ostatni, bo powody dla których się tam pojawiałem (otwartość, tolerancja, miltikultorowość) z rokiem na rok się zatracają. Jako człowiek młodszy niż obecnie, długowłosy, pojawiłem się na Woodstocku z poczuciem akceptacji, nikt tam na nikogo nie naskakiwał, większość wyglądała kosmicznie i wszyscy (tam gdzie akurat się pojawiałem) świetnie się ze sobą bawili. Pomyślałem "świetnie w końcu koniec z przynależnością do jakieś zdefiniowanej grupy społecznej, subkultury. Tutaj wszyscy są różni ale wszyscy są równi!" Tymczasem moje odczucie jak czytam i dostrzegam było mylne. Jedno się tylko zgadza, że wszyscy są tacy sami. No bo czym różni się banda stereotypowych chłopców z włosami na żel, kpiących z innych "trendów" od bandy długowłosych "metali" kpiących z innych "trendów"? Pojadę w nadziei, że spotkam jednak osoby wolne od poglądów grupujących ludzi jak bydło a muzykę jak produkty w sklepie. Pozdrawiam.
PS.
SŁUCHAM MUZYKI A NIE GATUNKÓW!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Dawno nie czytałem tutaj posta pod którym mógłbym się tak chętnie podpisać jak pod powyższym.

Biegan,nie rezygnuj z wbijania na PW.Bo posty "od których chce się płakać" postami,ale niech prawdziwą wykładnią budzie rzeczywistość,a nie opinie tego czy innego użytkownika forum.
 
 
karol  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu czytam wypowiedzi na temat czy Prodigy nadaje się na Przystanek Woodstock czy też się nie nadaje i w końcu odważyłem się zalogować i napisać coś od siebie. To będzie mój czternasty, może piętnasty Woodstock i przyznam, że w ciągu mojej kariery w tym miejscu na żaden inny koncert nie czekałem tak jak czekam na ten, a koncertów w swoim życiu widziałem setki i to nie tylko na PW. Piszecie, że na koncert zjadą się wyżelowani, nietolerancyjni chłopcy robić rozpierduchę, a gdzie jest Wasza tolerancja? Śmieszą mnie argumenty niektórych z Was, że w The Prodigy nikt nie "śpiewa" do gitary (chociaż w zespole są dwie). Czy koncert tenorów czy znakomitego Dub FX-a był zły bo nie było w nim gitary, czy bez gitary to już muzyki nie ma? Ludzie Woodstock jest dopiero za ponad dwa tygodnie, byłem ostatnio na polu namiotowym i uwierzcie mi, że nie widziałem tam jeszcze żadnego "nietolerancyjnego, nażelowanego chłopca", a Wy sobie już nawzajem oczy wydziobujecie nawet bez ich pomocy. Jeśli wymagacie tolerancji od kogoś to zacznijcie od siebie, a błotem będziecie się obrzucać dopiero na Woodstocku. Pewnie też się podłączę.
Pozdrawiam
Karol
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Pozdrawiam również przedmówców :)))) )

@Milan
No w tym roku będę na pewno :) W przyszłym natomiast wybieram się (Chyba w końcu się uda) na festiwal muzyki przez wielu na tym forum nie lubianej na Węgry :) Zamieszczałem już linki w innym temacie ale wkleję jeszcze tutaj.

Otóż moi drodzy słuchacze muzyki elektronicznej ( w tym wypadku goa, psytrance, psychill) To baaaardzo zróżnicowana grupa ludzi. Tutaj proszę sobie obejrzeć takich ludzi, których się boicie oglądać na PW (między innymi) :)))

Ozora 2009

Ozora 2010 (świetny montaż, polecam cały film)

To tak abstrahując od tego, że The Prodigy nie jest muzyką stricte elektroniczną :)
 
 
Aerie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: inąd
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Zabawne jest czytanie niektórych komentarzy. Tró metale będą decydować co jest fajne, a co nie - no bez przesady. Sama słucham również metalu, ale z pewnych rzeczy wyrasta się około 14go roku życia, a opluwanie innych gatunków muzycznych zalicza się właśnie do tych rzeczy. Jest to argument tylko dla ludzi o bardzo małym rozumku i bardzo wąskich horyzontach.
The Prodigy nie ma przekazu merytorycznego? A jaki przekaz mają punki i metale, którzy większość czasu przesiadują w wiosce piwnej i żebrzą o drobniaki na dalsze chlanie? "Miłość przyjaźń muzyka", a także antynarkotykowe apele Owsiaka faktycznie do nich pasują. To już nie przeszkadza, bo przecież "fajnie jest wypić browara", a w electro tylko ćpuny i żelusie siedzą.
Współczuję zakutych łbów i mam nadzieję, że żadna z osób psioczących na Prodigy nie zjawi się pod sceną na ich koncercie, żeby nie zajmowali miejsca prawdziwym fanom ich muzyki, których na pewno będzie Wielu. Koncert ten uważam za najlepsze wydarzenie w historii polskiego Woodstocku, Prodigy niezmiennie rządzi od 20 lat i bardzo się cieszę, że zobaczę na żywo coś, co uwielbiam od kiedy byłam dzieciakiem :)
Panowie gloryfikujący gitarę jeszcze zobaczą co ten zespół potrafi ;)
Pozdrawiam
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Aerie napisał/a:
To już nie przeszkadza, bo przecież "fajnie jest wypić browara", a w electro tylko ćpuny i żelusie siedzą.

O, o właśnie to!
Hipokryzja z niektórych wyziewa niczym dym z Eyjafjallajökul.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

A mi tam Prodigy pasuje bo jest czad, klimat i zabawa w przeciwieństwie do niektórych sennych kapel.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Mi się wydaje, że większość woodstockowiczów po prostu obawia się napływu ludzi, którzy przyjadą tylko i wyłącznie na Prodigy, a cała reszta wydarzeń/ koncertów będzie dla nich okazją do upicia się/ zaćpania/ ponabijania z innych, wszak wiadomo że na woodzie jest cały wachlarz subkultur.
Osobiście zaznaczyłem że nie pasuje, dlatego, ponieważ ich wystep wywołuje u dużej liczby osób niepokój, a takie uczucia nie powinny się wiązać z Przystankiem. Papa Roach to co innego, to zespół stricte rockowy. Od strony muzycznej.. No ok, lubię Prodigy, także inne zespoły z tematów okołoelektronicznych (dla przykładu Hadouken, Daft Punk), co nie zmienia faktu, że wolałbym w ich miejsce jakiś zespół gitarowy, który tak samo dałby czadu. Bo Przystanek jednak kojarzy się z muzyką gitarową i fanami rocka.

Tak czy siak, podsumowując mój poranny wykład, fajnie że zagrają, ale nie wiadomo, co się może wydarzyć i dlatego Jurek z ekipą mogli zaprosić jakiegoś innego, równie znanego wykonawcę.
A może będzie po prostu w porządku.. Okaże się już za niedługo. :-)
 
 
karol  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Przed Prodigy na scenie pojawi się Łąki Łan. Ciekawe czy przypadkowi woodstockowicze, którzy przyjadą jednie na ten koncert będą krzyczeć gromkie "wyp.erdalać" w stronę Łąki Łan, jak to mieli w zwyczaju krzyczeć fani Vadera do członków zespołu poprzedzającego ich występ. Poczekajmy, ocenimy to po fakcie... Ja osobiście nie sądzę, aby tzw. "przyjezdni" zachowali się w tak prostacki sposób jak co niektórzy fani tzw. tró metalu.
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

karol napisał/a:
Ciekawe czy przypadkowi woodstockowicze, którzy przyjadą jednie na ten koncert będą krzyczeć gromkie "wyp.erdalać" w stronę Łąki Łan, jak to mieli w zwyczaju krzyczeć fani Vadera do członków zespołu poprzedzającego ich występ.


Raczej nie chociaż odosobnione przypadki mogą się zdarzyć. Łąki Łan gra ciekawą muzę i bardzo fajnie że fundacja ustalając harmonogram wrzuciła robaki przed Prodigy. Przez to zespół pokaże się przed cholernie dużą publiką i zapewne zyska spore grono nowych słuchaczy, nie tylko w Polsce.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Tak, Łąki Łan pasuje przed Prodigy, muzycznie nawet pasuje, rok temu dali niezły czad, wiara się bawiła, i ja też oczywiście.


/wg nowego rozkładu gra po/ Sis.
 
 
Shahdee666  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Woodstock
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Witam. Ja, jak i wielu ze mną innych-którzy na forum się nie odezwali- są i będą na nie. Ukłon dla tych co mnie popierają. The Prodigy to świetny i oryginalny zespół, ale nie na PW. W tym kraju jest już wystarczająco dużo imprez dla miłośników muzyki elektronicznej, techno- zwał jak zwał. Bo czy słuchacie rave, czy electronic- jest to i tak akceptowane przez wszystkich miłośników muzyki techno, którzy zjadą się z okolic Kostrzyna, lub z daleka i zrobią totalny rozpierdol. A bijatyki, czy głupie wyzwiska w stronę woodstockowiczów są po prostu pewne. Już nie raz dochodziło do ataków ze strony odwiedzających "zwykłych" ludzi na woodstockowiczów i jestem tego świadkiem. Masa, powtarzam, masa ludzi deklaruje się, że jedzie tylko na The Prodigy. Będą pierwszy raz. I Wy myślicie, że oni popatrzą na woodstockowiczów z szacunkiem? Ile jest tu imprez z dla fanów muzyki rockowej? Niewiele. Każdy zajebisty heavymetalowy, czy rockowy zespół zawita tu raz na parę lat i tyle z tego mamy. Zresztą jak sama nazwa mówi: Woodstock- czyli muzyka rockowa, hard rockowa, altertnatywna , reggae i metalowa. To jest rekonstrukcja innego rockowego festiwalu. Dlatego to jest miejsce dla kapel ściśle powiązanych z muzyką rockową. A elektroniczna muzyka to całkiem inna bajka. To tak samo jakby Vader miał pojechać na Sunrise. Róbcie z resztą co chcecie. Ja jadę i tak przede wszystkim na Helloween i Airbourne. Jurek, Ty decydujesz, tylko nie zepsuj tego! Pozdrawiam wszystkich- fanów i anty-fanów The Prodigy :) Nie kłóćcie już się i dajcie sobie spokój. Co się niestety stało to się nie odstanie. Nie odpiszę już Wam i tak na wszystkie te ataki, bo nie zamierzam się kłócić. Do zobaczenia na XVII Przystanku Woodstock!!!
 
 
Dzihu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Marienburg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Myszonka napisał/a:
Jestem na nie.[...]wychuchani na błysk ludzie Openera deklarowali się, że jadą na Woodstock tylko dla Prodigy. A co to oznacza - wszyscy wiemy. Pogardliwe spojrzenia, odnoszenie się do "woodstockowiczów" jak do tych gorszych, niby można do olać, ale do jakiego stopnia. Wytarzasz się w błotku, wpadniesz na pana w nowych bucikach, który grzecznie idzie na Prodigy i bójka gotowa.

To mi zakrawa o... sama nie wiem jak to nazwać, ale... hm. Piszesz coś o pogardliwości innych wobec Ciebie po czym piszesz ironicznie wpadniesz na pana w nowych bucikach, który grzecznie idzie na Prodigy i bójka gotowa... czyżby? Naprawdę sądzicie, że ludzie którzy przyjeżdżają na Prodigy to banda elektrodzieci w lacostach..? Nawet jeżeli, to proponuję po prostu olać gości i tyle.
Przy okazji moi znajomi, jak i ja, słuchamy różnych sortów muzyki, ale większość z nich zetknęło sie z Prodigy i mają na uwadze, że to niemal klasyczny zespół nie tylko dla lubujących sie w elektronice.
kizia napisał/a:
Tym bardziej, że mimo miłości do rocka The Prodigy jest zespołem który wielu ludzi naprawdę lubi!
i
Owca Inblack napisał/a:
Na początku się krzywiłam, ale potem przypomniałam sobie, kto pierwszy polecił mi Prodigy: koledzy "metale".
o właśnie :))
Myślę, że pasuje.
...zresztą, to co to jeest OBAWY że zjedzie się tłum na Prodigy? Ja w zeszłym roku byłam w tłumie zjeżdżającym się tylko na pierwszy dzień, co z tego?
Za serio podchodzicie do kwestii bycia trvvv ;)
 
 
 
matidz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz/Toruń
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Prodigy na PW jak najbardziej tak!

Ja sie tylko obawiam, naplywu ludzi ktorzy moga zaklocic klimat PW, ale nie przez nietolerancje czy rozroby tylko przez ciekawosc i chec pokazania innym jaki to woodstock jest zly/dobry i beda latali z aparatami i donosili swiatu co sie dzieje na PW.

Zniszy to wedlug mnie jakby taka oaze, brak lacznosci ze swiatem.Na PW podobalo mi sie to ze nie ogranicza mnie nic, zadne normy "kazda osoba jest moja siostra/bratem" i obojetnie jaka by nie byla jest moim "przyjacielem". Moze pokazac jaka osoba jest naprawde - jesli chce to moze sobie zrobic polmetrowego irokeza, moze sie ubrac w czarne ciuchy, albo na rozowo i zalozyc biale adidaski, a jesli jej sie podoba to moze lazic nago.
Praktycznie codziennie musze zachowac powage na studiach w pracy, na ulicy. Ogranicza mnie prawo(np nie moge sobie wypic legalnie 1 (slownie: jednego) piwa idac ulica albo podziwiajac zachod slonca bulwaru). Woodstock jest dla mnie taka odskocznia: zmieniam karte w telefonie na woodstockowy numer, normalna zostawiam w domu, przebieram sie biore plecak i w momencie wyjscia z domu jestem inna osoba i przez te kilka dni moge byc soba, moge wyrazac swoje poglady, pokazac swoj sprzeciw wobec swiata, zbuntowac sie i nie bedzie to mialo zadnych konsekwencji. Nikt nie napisze tego chocby na facebooku - co by moglo mnie zniszczyc(jestem programista/freelacerem i wiekszosc pracodawcow przeszukuje internet zanim podpisze ze mna umowe).
Nie mam nic przeciwko zeby zrobil mi zdjecie jakis woodstockowicz ktory przyjechal na PW w takim celu jak ja. Nie mam nic przeciwko zeby fotke pstryknal ktos z fotoreporterow PW. Natomiast bardzo mnie ploszy elegancko ubrany turysta wraz z corka i synem, ktory przyjezdza na jakis konkretny koncert i zeby porobic zdjecia "dziwolagom, cpunom i brudasom" zeby pokazac jaki ten PW jest zly.

Wg mnie to nie jest nietolerancja tylko strach przed zakloceniem klimatu, suwerennosci, niezaleznosc tego malego panstwa jakim jest PW w ktorym nikt nie jest dziwny/zly glupi, w ktorym kazdy jest ciekawy, w ktorym nie ma(przynajmniej dla mnie) rozroznienia na metali, punkow itd. tam kazdy jest moim przyjacielem, bratem osoba z ktora moge porozmawiac o wszystkim - nieraz trudno sie dogadac ze wzgledu na roznice wynikajace ze sposobu odbierania swiata - ale kazdy probuje zrozumiec.


//sorki za OT troche ale oto jest moj manifest :D

Peace & Love & Music
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Shahdee666 napisał/a:
The Prodigy to świetny i oryginalny zespół, ale nie na PW.


Dlaczego nie? Gdzie w takim razie? Bo chyba nie na sunrise (to tak samo jak Vader na sunrise, lol).

Shahdee666 napisał/a:

W tym kraju jest już wystarczająco dużo imprez dla miłośników muzyki elektronicznej, techno- zwał jak zwał.


Zwał jak zwał?Najlepiej wszystko generalizować ;/ Wiesz, że muzyka elektroniczna to dziesiątki odmian a w Polsce oprócz typowo klubowej (za która nie przepadam) to raczej nie posłuchasz.

Shahdee666 napisał/a:

Bo czy słuchacie rave, czy electronic- jest to i tak akceptowane przez wszystkich miłośników muzyki techno, którzy zjadą się z okolic Kostrzyna, lub z daleka i zrobią totalny rozpierdol.


Wybacz ale większej bzdury nie słyszałem. Moi "klubowi" znajomi nie mogą zdzierżyć muzyki elektronicznej, której słucham a dajmy na to mój brat, który w techno sie lubuje, Prodigy nie cierpi i nie ma zamiaru słuchać. Twoje generalizowanie i wrzucanie "electro" do jednego worka owocuje bardzo błednymi wnioskami. Pooglądaj sobie fanów "electro" z filmików, które wstawiłem i zobacz jaki rozpierdol robią ;/ Sory ale najebane punki robią dużo większy.

Shahdee666 napisał/a:

A bijatyki, czy głupie wyzwiska w stronę woodstockowiczów są po prostu pewne. Już nie raz dochodziło do ataków ze strony odwiedzających "zwykłych" ludzi na woodstockowiczów i jestem tego świadkiem.


Zależy co to za "zwykli" ludzie, zapewne okoliczne buractwo, które sie nudzi i tak czy siak zawsze na Woodstock z ciekawości odwiedzi, niezależni od tego co gra. Ja natomiast byłem świadkiem wyzwysk i wyśmiewania się woodstckowiczów z woodstockowiczów. Przykładowo, "Zobacz pojebało ich z torbą na kółkach na woodstock przyjechali, [hahaha]"; odmowa poczęstowania papierosem "to wypierdalaj"; kiedyś nawet pan z irokezem groził nożem dla zabawy.

Shahdee666 napisał/a:

Masa, powtarzam, masa ludzi deklaruje się, że jedzie tylko na The Prodigy. Będą pierwszy raz. I Wy myślicie, że oni popatrzą na woodstockowiczów z szacunkiem? I Wy myślicie, że oni popatrzą na woodstockowiczów z szacunkiem?


W tym roku jadę również, głownie na The Prodigy, wielu moich znajomych również i nie są to żadne buraki szukające zaczepki tylko fani muzyki. Po za tym nie sądzisz, że przyjeżdżając na woodstock jest się woodstockowiczem? Mnie z kolei ciekawi ilu zajadłych przeciwników TP popatrzy na nowych gości z szacunkiem (chociaż wątpie, żeby dało się rozpoznać jednych od drugich)

Shahdee666 napisał/a:

Ile jest tu imprez z dla fanów muzyki rockowej? Niewiele. Każdy zajebisty heavymetalowy, czy rockowy zespół zawita tu raz na parę lat i tyle z tego mamy.


A wiesz ilu wykonawców muzyki związanej z nurtem elektronicznym (nie chodzi mi o techno albo cokolwiek z MTV z radio bo po prostu takiej muzyki nie słucham), których lubie miałem okazje obejrzeć? The Prodigy będzie drugim :)

Shahdee666 napisał/a:

Zresztą jak sama nazwa mówi: Woodstock- czyli muzyka rockowa, hard rockowa, altertnatywna , reggae i metalowa. To jest rekonstrukcja innego rockowego festiwalu.


A takie informacje skąd wziąłeś? o.O Na XV przystanku była okazja posłuchać jednego z pomysłodawców oryginalnego Woodstocku Michaela Langa, jak mniemam nie miałeś czasu by w niej uczestniczyć.
To co piszesz to niestety bzdury, owszem na Woodstocku grało się głównie rocka ponieważ muzyka rockowa w tamtych latach przyświecała idei pokoju i miłości, nurtu Hippisowskiego. Myślisz, że gdyby w 1969 ktoś tworzył muzykę elektroniczną (niestety nikt tego nie robił jeszcze) traktującą o tej idei to nie miałaby prawa ukazać się na festivalu bo była "electro"? No chyba nie o to tam chodziło....
PS
Z tym metalem to też nie wiem skąd to wziąłeś xd

Shahdee666 napisał/a:

Dlatego to jest miejsce dla kapel ściśle powiązanych z muzyką rockową. A elektroniczna muzyka to całkiem inna bajka.


Poszerz horyzonty!

Shahdee666 napisał/a:

Do zobaczenia na XVII Przystanku Woodstock!!!


Do zobaczenia :)))
 
 
Dzihu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Marienburg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

matidz napisał/a:
Prodigy na PW jak najbardziej tak!

Ja sie tylko obawiam, naplywu ludzi ktorzy moga zaklocic klimat PW, ale nie przez nietolerancje czy rozroby tylko przez ciekawosc i chec pokazania innym jaki to woodstock jest zly/dobry i beda latali z aparatami i donosili swiatu co sie dzieje na PW.

Zniszy to wedlug mnie jakby taka oaze, brak lacznosci ze swiatem.Na PW podobalo mi sie to ze nie ogranicza mnie nic, zadne normy "kazda osoba jest moja siostra/bratem" i obojetnie jaka by nie byla jest moim "przyjacielem".

Och, bez kitu! Generalizowaniu mówię stanowcze NIE, ale mimo wszystko jestem niemal pewna na 100% że "focie z ajpodów na fejsia" pójdą w ruch^^.
Ale wydaje mi się że wood już nie wróci do czasów zupełnego odcięcia od kontaktu trzeciej generacji itd:D to niemożliwe... bo nie, bo taki nastał czas:).
(trochę offtopuje, przepraszam.)
Swoją drogą, z DUB Fx'em dało radę w 2009? Jakoś tak to było?(nie wiem, jeszcze po świecie nie chodziłam;p) To da radę i z Prodzidżami.
 
 
 
Chaszczu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Prodidże mają taki power w swojej muzyce, że jestem pewny, że nawet Ci którzy ich krytykują zjawią się pod sceną żeby tego posluchać :D. Ja osobiście takiej muzyki nie słucham, jednak The Prodigy stanowi u mnie duży wyjątek. Poza tym, jak już chyba zostalo powiedziane w temacie - świetnie się do nich poguje! ":). Ja cieszę się na Prodidżów i mam nadzieję na ogromną dawkę energii na tym koncercie.
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Jak dla mnie Prodigy jak najzupełniej pasuje. Było już przecież tyle poza klimatowych zespołów. Wg. mnie Prodigy lepiej pasi na wooda niż Ala Janosz (w 2007) lub Justyna Steczkowska. Poza tym nikt się nie spierał kiedy grali "Bolero" Ravela. To są już zupełnie poza klimatowe podmioty i uważam ze Prodigy do wooda o wiele bardziej pasuje niz one. Nie mam nic przeciwko nim oczywko. Coś co nie w metalowym klimacie moze byc na prawde fajne. :->
 
 
 
Ecl1pse  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Ludzie nie panikujcie tak. na ŁAki Łan nie bedzie zadnego "wypier.alac!" i nie bedzie zadnych bójek. To tylko przesądy. Na każdym festiwalowym koncercie TP jest naprawde genialnie.

Wspominająć Heinekena 2009, kiedy to prodigy grali po Placebo i Kings Of Leon. - 80% ludzi na placebo było czekająć juz na TP , i atmosfera byłą naprawde świetna, Wszyscy bawili sie i skakali. A wokalista Placebo sam powiedział do publiczności coś w s tylu "wiem ze nie mozecie sie ich juz doczekać" , było wtedy naprawde ekstra - podkręcanie tej atmosfery przed ich koncertem zawsze jest czymś niesamowitym.

Także luz, bedzie świetnie:)

[ Dodano: Pon 25 Lip, 2011 ]
Dzihu napisał/a:
ale mimo wszystko jestem niemal pewna na 100% że "focie z ajpodów na fejsia" pójdą w ruch^^.
Ale wydaje mi się że wood już nie wróci do czasów zupełnego odcięcia od kontaktu trzeciej generacji itd:D to niemożliwe... bo nie, bo taki nastał czas:)



Jezu coś wy tacy złą energią naładowani :) Zawsze bedzie sie mówić "kiedyś było lepiej" i zawsze bedzie tak ze bedzie sie chciało wrocić do przeszłości.


Poza tym. Ajpody nie robią zdjęć a tym bardziej na fejsa ;)
Również się dziwie przeciwnikom technologii, to ułatwia nam życie czyż nie?

.
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Dobra to za rok Tiesto i Doda..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group