Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?

Czy Prodigy pasuje na Woodstock?
Tak
56%
 56%  [ 135 ]
Nie
30%
 30%  [ 72 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
12%
 12%  [ 30 ]
Głosowań: 237
Wszystkich Głosów: 237

Autor Wiadomość
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

najshend napisał/a:
Wszyscy co są przeciwko, po koncercie zrozumiecie że byliście w błędzie ;)


otóż to.

moim marzeniem po pierwszym koncercie The Prodigy, było to aby się pojawili na Woodstocku, w wielu miejscach już podkreślałem, podkreśle i tu na żadnych koncercie The Prodigy nie spotkałem dresów, discobojów czy innych pojebusów, pogo i zabawa jest zajebista, a prodigy wyjebie was wszystkich daleko w kosmos, nawet jeśli nie słuchacie ich na codzień. po prostu oddajcie się tej muzyce i skończcie z głupimi pseudo 'zasadami'. a porównanie ich do tiesto czy innych djów.... :mrgreen:
 
 
grzesii  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

orientuje się ktoś czy na terenie festiwalu będzie można zakupić oficjalne koszulki zespołu?
pozdrawiam
Świerzak
 
 
Aerie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
sorry ale co ma mój wiek do tego ? po prostu moim zdaniem pasują tak jak doda czy tiesto.. przecież po to ten temat i tyle . nie musicie od raz podchodzić do mojej opinii negatywnie..

Nie wiem co ma do tego wiek, ale wolałam Twoje gadanie bzdur wyjaśnić wiekiem, ponieważ w istnienie tak pustych ludzi wolę nie wierzyć. Każdy kto chodź odrobinę zna się na muzyce podejdzie do takiej beznadziejnej opinii negatywnie. Nie wiem czego tam teraz słuchają w gimnazjach, ale widzę, że gustu i ogarnięcia za grosz.

grzesii napisał/a:
orientuje się ktoś czy na terenie festiwalu będzie można zakupić oficjalne koszulki zespołu?

Też mnie to zastanawia, nie wiem ile pieniędzy przygotować poza biletami pkp.
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

po prostu to moje zdanie, ale nikt nie powiedział że go nie zmienię po koncercie.. to proste , btw nie jestem w gimnazjum i nie wiem czego tam słuchają ale wiem że takie przypierdalanie się o nic jest bezsensowne.. przecież ty też możesz nie przepadać/znać za jakąś kapela która tam gra i twoja opinia nikogo by nie uraziła nawet mnie gdyby to był nawet mój naj zespół , po prostu rozumiem że każdy ma inne zdanie i to szanuje ale niektórzy się znajdą tzw rasiści muzyczni ..

[ Dodano: Sob 30 Lip, 2011 ]
Aerie napisał/a:
Zabawne jest czytanie niektórych komentarzy. Tró metale będą decydować co jest fajne, a co nie - no bez przesady. Sama słucham również metalu, ale z pewnych rzeczy wyrasta się około 14go roku życia, a opluwanie innych gatunków muzycznych zalicza się właśnie do tych rzeczy. Jest to argument tylko dla ludzi o bardzo małym rozumku i bardzo wąskich horyzontach.
The Prodigy nie ma przekazu merytorycznego? A jaki przekaz mają punki i metale, którzy większość czasu przesiadują w wiosce piwnej i żebrzą o drobniaki na dalsze chlanie? "Miłość przyjaźń muzyka", a także antynarkotykowe apele Owsiaka faktycznie do nich pasują. To już nie przeszkadza, bo przecież "fajnie jest wypić browara", a w electro tylko ćpuny i żelusie siedzą.
Współczuję zakutych łbów i mam nadzieję, że żadna z osób psioczących na Prodigy nie zjawi się pod sceną na ich koncercie, żeby nie zajmowali miejsca prawdziwym fanom ich muzyki, których na pewno będzie Wielu. Koncert ten uważam za najlepsze wydarzenie w historii polskiego Woodstocku, Prodigy niezmiennie rządzi od 20 lat i bardzo się cieszę, że zobaczę na żywo coś, co uwielbiam od kiedy byłam dzieciakiem :)
Panowie gloryfikujący gitarę jeszcze zobaczą co ten zespół potrafi ;)
Pozdrawiam




to jakaś kpina.. mówisz o przekazie fanów czy zespołów bo się zacięłaś w toku myślenia .. widać że jesteś zagorzałą fanką tego zespołu ok ale każdy ma swoje zdanie i nic nie zrobisz w tej kwestii A i nie zabronisz nikomu iść pod scenę, a ja pójdę posłuchać a jak mi się nie spodoba to wrócę pić, ćpać robić co będę chciał bez względu czy jestem fanem Metallicy, Huntera czy nawet Dody o której wspomniałem.. i przyznaje racje wszystkim którzy napisali że źle porównałem i sie nie wstydzę do tego przyznać ..
 
 
 
grzesii  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

 
 
Aerie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
po prostu to moje zdanie, ale nikt nie powiedział że go nie zmienię po koncercie..

Aha, czyli po koncercie przestaniesz twierdzić, że Prodigy=Doda? Ciekawe cóż takiego wniesie koncert, że nagle zmienisz poglądy na ich muzykę.
Cytat:
przecież ty też możesz nie przepadać/znać za jakąś kapela która tam gra i twoja opinia nikogo by nie uraziła nawet mnie gdyby to był nawet mój naj zespół , po prostu rozumiem że każdy ma inne zdanie i to szanuje ale niektórzy się znajdą tzw rasiści muzyczni ..

Owszem, nie przepadam za niektórymi kapelami, co nie znaczy, że będę wypisywać o nich podobne śmieszności. To, że jakiś zespół nie trafia w czyjeś gusta nie oznacza, że trzeba celowo porównywać jego twórczość do popowych pseudogwiazdek celem ośmieszenia jego obecności na festiwalu. W dodatku odwracając kota ogonem i pisząc, że to inni są muzycznymi rasistami.

Cytat:
to jakaś kpina.. mówisz o przekazie fanów czy zespołów bo się zacięłaś w toku myślenia ..

Bynajmniej, miałam na myśli osoby czepiające się braku "przekazu" jednocześnie w pełni akceptujące trzodę rzygającą na lewo i prawo, bo ich zdaniem to pasuje do klimatu. Jak mniemam nie przyjeżdżają na Woodstock w poszukiwaniu duchowych doznań, więc bezpodstawnie czepiają się zespołu, dlatego że nie głosi prawd i mądrości życiowych (jakby inne to robiły).
Cytat:
widać że jesteś zagorzałą fanką tego zespołu ok ale każdy ma swoje zdanie i nic nie zrobisz w tej kwestii A i nie zabronisz nikomu iść pod scenę, a ja pójdę posłuchać a jak mi się nie spodoba to wrócę pić, ćpać robić co będę chciał bez względu czy jestem fanem Metallicy, Huntera czy nawet Dody o której wspomniałem..

Niekoniecznie muszę być czegoś zagorzałą fanką żeby mieć ubaw z podobnych komentarzy. Nikomu niczego nie zabraniam, nie pisałam poważnym tonem, że nie chcę tam kogoś widzieć, po prostu ośmieszając i hejtując jakiś zespół teoretycznie powinni się tego trzymać i nadal trwać w swoim zadufaniu i oburzeniu występem zespołu elektronicznego. Wiem, że tak nie będzie i wielu tych tró na pewno polubi zespół choćby za atmosferę na koncercie, stąd owa prowokacja w celu wzbudzenia podobnych emocji. "nie chcę tego zespołu, jest do dupy! ale na koncert i tak pójdę, a może nawet zacznę go lubić!"

Trololo mode off
 
 
Broda  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 37
Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Prodigy gra co gra, jedni to lubią inni nie, chyba tyle w temacie wystarczy.

Osobiście znam tylko ich dwie sztandarowe piosenki "Breath" i "Firestarter". Kiedy dowiedziałem się, że będą grać na Woodzie sięgnąłem jeszcze po "Invaders Must Die" i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę mega pozytywnie zaskoczony całą ostatnią płytą! Na koncercie oczywiście będę.

I błagam, bez generalizowania jeśli chodzi o to który rodzaj muzyki jest bardziej zajebisty. W każdym gatunku tworzą zespołu wybitne i beznadziejne. A ja z kolei w każdej dyskusji na temat muzyki powtarzam, że człowiek słuchający tylko i wyłącznie jednego, słusznego gatunku jest muzycznie ubogi. Poszerzajcie swoje horyzonty! ;-)
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

nikogo nie ośmieszam. nie mowie że się zmieni al tego nie wykluczam . zacytuję : nie wrzucaj wszystkich do jednego worka" więc nie każdy tam rzyga na lewo i prawo chociaż jak taki klimat ci nie pasuje to nie widzę sensu jechania tam dla Prodigy .ja go nie ośmieszyłem hm tzn moim zdaniem nie. wiem że te porównanie nie było dobre więc już dawno za nie przeprosiłem. po za tym może nie dorosłem do takiej muzyki .
A i rada skończ się czepiać tak tych postów bo to śmieszne..
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Broda napisał/a:


I błagam, bez generalizowania jeśli chodzi o to który rodzaj muzyki jest bardziej zajebisty. W każdym gatunku tworzą zespołu wybitne i beznadziejne.


Polać mu!

Ja muzykę dzielę na zajebistą i do dupy ;) Nie ważne czy jest to rap, dubstep, dnb, jungle, trance, metal, rock, reggae, techno, dancehall, jazz, blues czy pop. W kazdym gatunku znajdzie sie cos wartosciowego i cała masa gówna ;)

Nie bede pisał co myśle o ludziach słuchajacych tylko jednego słusznego gatunku dlatego, ze z jakiegos powodu uparli sie, ze to lepsze od wszystkiego innego na swiecie. Napisze tylko, że są dla mnie na poziomie ziomków puszczających parówkowe beaty na maxa w swoim 20-to letnim VW Golfie na skrzyżowaniu w środku miasta ;)


DamieN79 napisał/a:
A i rada skończ się czepiać tak tych postów bo to śmieszne..


Śmieszne to są rady podrostka, który postanowił przykozaczyć i nie potrafi z tego wybrnąć...
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

ja tak na dobra sprawe nie wiem po co jest ta klutnia ? jejku ludzie czy na woodzie nie chodzi o przyjazn wyrozumialosc muzyke i dobra zabawe ? tak na dobra sprawe nie powinno nas obchodzic to czy zespol nam sie podoba, nie podoba czy tez nalezy do inngeo gatunku. Najważniejsi na woodzie sa ludzie bo to oni tworza ten niepowtarzalny klimat, a muzyka to tylko dodatek ktory kazdy sobie indywidualnie dobiera
 
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

uhu, dokładnie (:

trochę luzu... dla wszystkich tych, którym nie pasuje - przecież (jakże to odkrywcze) ... Wy wcale nie musicie na ten koncert iść (; Nie spinajcie już dup tak, wychylcie sobie jakiegoś dobrego jabola i od razu wam przejdzie.



Broda napisał/a:
Osobiście znam tylko ich dwie sztandarowe piosenki "Breath" i "Firestarter". Kiedy dowiedziałem się, że będą grać na Woodzie sięgnąłem jeszcze po "Invaders Must Die" i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę mega pozytywnie zaskoczony całą ostatnią płytą! Na koncercie oczywiście będę.

I błagam, bez generalizowania jeśli chodzi o to który rodzaj muzyki jest bardziej zajebisty. W każdym gatunku tworzą zespołu wybitne i beznadziejne. A ja z kolei w każdej dyskusji na temat muzyki powtarzam, że człowiek słuchający tylko i wyłącznie jednego, słusznego gatunku jest muzycznie ubogi. Poszerzajcie swoje horyzonty! ;-)



podpisuję się pod tym obiema rękami. Jak bym miała trzecią, też bym się podpisała.

Co do ostatniej płyty - lubię bardzo w całości, ma pierdolnięcie ... (:
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
i przyznaje racje wszystkim którzy napisali że źle porównałem i sie nie wstydzę do tego przyznać ..


Piwko za Twe zdrowie wypite zostanie drogi Panie :D

Broda napisał/a:
I błagam, bez generalizowania jeśli chodzi o to który rodzaj muzyki jest bardziej zajebisty. W każdym gatunku tworzą zespołu wybitne i beznadziejne. A ja z kolei w każdej dyskusji na temat muzyki powtarzam, że człowiek słuchający tylko i wyłącznie jednego, słusznego gatunku jest muzycznie ubogi. Poszerzajcie swoje horyzonty!


Za Twoje nawet ze 2 piwka gulnę jednych tchem :D

Kryptonix napisał/a:
W kazdym gatunku znajdzie sie cos wartosciowego i cała masa gówna ;)


Zdrowie! No jak tyle mam pić to moge nie wydołać :D

Tysk1e napisał/a:
ludzie czy na woodzie nie chodzi o przyjazn wyrozumialosc muzyke i dobra zabawe


I jeszcze raz zdrowie!

M. napisał/a:
trochę luzu...


To żeby już nie pić to zapalę :D

PS
Sry za offtop ;p
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:
Śmieszne to są rady podrostka, który postanowił przy kozaczyć i nie potrafi z tego wybrnąć...

kto kozaczy ten kozaczy, na pewno nie ja, napisać swoje zdanie a za kozaczyć to coś innego .
Ps. jeśli wasze oceny ludzi są dawane za wiek to nie ma o czym z wami gadać..
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Dooooobra, macie tak pospinane dupy, że wam gówno uszami wyłazi.

Jeden mówi jedno, drugi mówi drugie, i żadna siła was nie przekona do zmiany zdania, więc na cholerę ta kłótnia?
Kur** bronicie honoru i swojego zdania jakby to była kwestia życia lub śmierci.
"kretyni kontra kretyni", jak to kiedyś śpiewał Grabaż..

(Prodigy zagra już za kilka dni i wtedy ocenicie, czy pasowało, czy tez nie.)
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
Dooooobra, macie tak pospinane dupy, że wam gówno uszami wyłazi.

Jeden mówi jedno, drugi mówi drugie, i żadna siła was nie przekona do zmiany zdania, więc na cholerę ta kłótnia?
Kur** bronicie honoru i swojego zdania jakby to była kwestia życia lub śmierci.
"kretyni kontra kretyni", jak to kiedyś śpiewał Grabaż..

(Prodigy zagra już za kilka dni i wtedy ocenicie, czy pasowało, czy tez nie.)



wódka dla tego pana !!! ludzie zamknijcie temat albo wyluzujcie. Moge sie zalozyc ze teraz sie klucicie ale jak byscie usiadli przy wodce to wszystko bylo by dobrze
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Cytat:
wódka dla tego pana !!! ludzie zamknijcie temat albo wyluzujcie. Moge sie zalozyc ze teraz sie klucicie ale jak byscie usiadli przy wodce to wszystko bylo by dobrze

mow tylko gdzie i kiedy ;p
 
 
 
Ecl1pse  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

w końcu zaczyna się robic przyjemnie :) Ten zepsół od lat łączył pokolenia i różne poglądy muzyczne - a nie dzielił! :)
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

DamieN79 napisał/a:
Cytat:
wódka dla tego pana !!! ludzie zamknijcie temat albo wyluzujcie. Moge sie zalozyc ze teraz sie klucicie ale jak byscie usiadli przy wodce to wszystko bylo by dobrze

mow tylko gdzie i kiedy ;p


Wiek: 16

zostawiam to bez komentarza :lol:
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Motorzysta17 napisał/a:
DamieN79 napisał/a:
Cytat:
wódka dla tego pana !!! ludzie zamknijcie temat albo wyluzujcie. Moge sie zalozyc ze teraz sie klucicie ale jak byscie usiadli przy wodce to wszystko bylo by dobrze

mow tylko gdzie i kiedy ;p


Wiek: 16

zostawiam to bez komentarza :lol:


istotnie motorzysta... chociaz samemu jak sie bylo w tym wieku to robilo sie rozne rzeczy xD

Damien mnie sie nie pytaj gdzie i kiedy wódka dla "cipki" za jego wypowiedz a jhak chcecie to sobie zorganizujcie rozmowe na temat prodige w rzeczywistosci na woodzie a nie na forum
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

DamieN79 napisał/a:

Ps. jeśli wasze oceny ludzi są dawane za wiek to nie ma o czym z wami gadać..


Wali mnie ile masz lat, jak byś miał 5 , ale głowe na karku to chetnie bym z Tobą podyskutował. Nie dziw się, że ludzie jadą po Tobie po tym jak przejechałeś się po ich guście muzycznym. Porównanie kapeli równo grającej od ponad 20 lat, która dokonała przełomu w światowej kulturze do Tiesto i Dody (z całym szacunkiem dla nich) też nie było zbyt mądre. To jak porównać Madonne do Mandaryny (obie w końcu to piosenkarki). Naraziłeś się na śmieszność i jeszcze szczekasz, ze tylko czepiamy się Twojego wieku po raz kolejny udowadniając, że jesteś tylko gniewnym trollującym gówniarzem ;)

Jeszcze jedno - nazywanie czegoś gównem tylko dlatego, że się tego nie lubi jest poprostu prostactwem. Może Ci się coś nie podobać, ale dorobek pewnych ludzi/kapel można ocenić całkiem obiektywnymi metodami(dłuogść istnienia, ilość fanów, zmiany w światowej kulturze, które wywołali, ilość dawanych koncertów, sprzedanych płyt). Ja nie lubie malowideł impresjonistów, ale nie krzycze, że to to samo co tagi na ścianach ;)
 
 
mac  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Radom
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Ludzie wylzujcie :D ktos widzial koncert prodigy?? sa gitarki perkusja i na zywo prezentuja sie super energetycznie. A co do tych niby "głupich" jednodniowych to pokazmy im jak sie bawimy na PW i tyle zrobmy dobre pogo i huj:P badzmy soba i nie przejmujmy sie innymi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group