Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?

Czy Prodigy pasuje na Woodstock?
Tak
56%
 56%  [ 135 ]
Nie
30%
 30%  [ 72 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
12%
 12%  [ 30 ]
Głosowań: 237
Wszystkich Głosów: 237

Autor Wiadomość
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

^
Skoro takie perły jak Skindred nie są gwiazdami wieczoru to myślę ze Pendulum też można by upchnąć :)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Mikan napisał/a:
^
Skoro takie perły jak Skindred nie są gwiazdami wieczoru to myślę ze Pendulum też można by upchnąć :)

Oczywiście, tak swoją drogą to jednak wydaje mi się, że większą "gwiazdą" jest Papa Roach a prawdziwą gwiazdą woodstocka jest Airbourne - a najlepszą zabawę zapewni Skindred+The Prodigy. Ja bym nie miał nic przeciwko kolejnej elektronice, po prostu chciałbym więcej dobrego rock&rolla! Klasycznego rock&rolla, bo trochę mi brakuje :-(
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Ciekawi mnie kogo masz na myśli bo raczej ciężko z taką muzyką teraz w Polsce.
Może Hey?

Btw. Oczywista oczywistość ze Airbourne to gwiazda woodstocku ale mój ojciec motocyklista przez całe życie pierze mi mózg z pomocą AC-DC wiec chyba to będzie dla mnie wieczór z stoperami w uszach :P
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

Mikan napisał/a:
Ciekawi mnie kogo masz na myśli bo raczej ciężko z taką muzyką teraz w Polsce.
Może Hey?


Może nie. Poszli z nurtem i zaczęli bawić się elektroniką, nie twierdzę, że źle im to wychodzi, ale brzmią już zdecydowanie mniej klasycznie niż kiedyś.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Mikan napisał/a:
Ciekawi mnie kogo masz na myśli bo raczej ciężko z taką muzyką teraz w Polsce.
Może Hey?

Kto powiedział, że to musi być Polskie ? Ściągamy motorheada albo AC/DC i ch*j :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Simon napisał/a:
o prostu chciałbym więcej dobrego rock&rolla

CHROME DIVISION kuwaaaaa! \m/
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

To jest temat o THE PRODIGY!!!
 
 
Soviet  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

Film dla tych, co nie są pewni czy The Prodigy powinien być na Woodstocku:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=MfZ24ritrsA[/video]
U mnie rozwiał wszelkie wątpliwości ;)
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

U mnie też rozwiał wszelkie wątpliwości ;) nie pasują tu :-P

a na serio, to mimo tego przeboleje ich, wyszaleję się na innych (airbourne, helloween), a na nich zostanę z ciekawości - może się miło rozczaruje
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Pią 06 Maj, 2011   

ekhm.... że niby to miało mi rozwiać wątpliwości? :D dla mnie dyskoteka w ch*j. ;] wtrącenia w piosence ma jak rasowy dj.. ;] ale jakoś się oswoiłem z tą myślą, że będą na woodstocku.



ALE!!!

"METALU Z TEGO NIE BĘDZIE!"



HELLOWEEN!!
 
 
 
Norbert666  
Forumowy prawiczek
Papa Szatan

Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Bristol
Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   

PASUJE ! :D
 
 
KarolKostrzyn  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Kosdtrzyn Nad Odrą
Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   

The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?
---
tak pasuje bo pokazuje że przystanek niema klapek na oczach.
a oni dobrze grają to jest też leganda muzyki elektronicznej powinno być trochę tego.
ja własnie z tego powodu ide na woodstock. Bo tylko chodziłem na ASP. I podziwieć przyjezdne koleżanki. Popierwsze wiara doszukuje sie przekazu w muzyce. Tu tesz jest przekaz tylko nie słowny. Muzyka ewolułuje i powstają nowe gatunki muzyczne.
---
Na nastepnym jak by zagrali
WESTBAM [techno, muzyka elektroniczna] bądz LADY WAKS [muzyka elektroniczna breakebit] To by była kosa impreza sciała by znuk :)
---
Najgorsze jest to że wiara kojaży te muzykę tylko ze złymi żeczami. Zgorszeniem i dragami. Podabnie jak inni kojażyli woodstock, propagandy medialne psują wizerunek takich imprez. A przeciesz na karzdej imprezie są lepsi i gorsi ludzie. I wgruncie żeczy liczy się dobra zabawa. Jak garją Jezz, Alternatywną inną muzykę dlaczego by elektronicznej nie grać?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   

AaaaAAaaa.... Nie doczytałem tego do końca, nie dałem rady, bo 'ścięło mnie znuk'. :'( :'(
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   

@KarolKostrzyn, błagam, nigdy więcej nic nie pisz!

Po pżeczytaniu tfojego potstu, bende miał trałme do końca rzycia :(
 
 
czarymara  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Tel-Aviv
Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   

Specjalnie założyłam konto, aby wypowiedzieć się w tym temacie.
Otóż:
Sama nie jestem wielką fanką The Prodigy, ani dużych imprez właśnie typu Woodstock, ale uważam że ten zespół będzie doskonale komponował się z klimatem tego przedsięwzięcia! TP mają dużo energii, ich koncerty, z tego co widzę na yt, obdywają się w świetnej atmosferze, a wielu fanów rocka/metalu na pewno słuchało(lub słucha) Prodigy.
Brak przekazu? No, proszę cię. Jeśli chcesz muzyki z przekazem posłuchaj Międzynarodówki albo Hymnu, woodstock jest z założenia imprezą rozrywkową, na której przecież nie porusza się tematów filozoficznych lub metafizycznych. I, nie oszukujmy się, niewiele zespołów ma ten Wasz abstrakcyjny przekaz, a nie wszyscy łudstokowicze są na tyle ogarnięci aby go pojąć. ;-)
"techno to nie prawdziwa muzyka!!!111!!!" - Woot? (już pominę Wasz oczywisty brak wiedzy na ten temat) Jeśli nie muzyka to co? Ławka, mysz, torebka plastikowa? No, proszę was. Przecież jesteście śmieszni z tym hejtowaniem - nie podoba wam się? Spoko, mi nie podoba się death metal, a przecież nie twierdzę że nie jest on muzyką.
Jeszcze jedno - każdy z was na pewno jest super tolerancyjny i w ogóle, ale jak przychodzi do akceptowania zespołu którego nie lubicie, jest wam ciężko. Absolutny brak konsekwencji.

I TAK! Jestem delikatną cioteczką popindalającą w sukieneczkach. Coś jeszcze?

PSerdecznie pozdrawiam tych, którzy starali się utrzymać tę dyskusję na poziomie. ;-* *
 
 
grzesii  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

http://www.youtube.com/watch?v=ns8iqsEJ4sU

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" ~ Hejterzy
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

@KarolKostrzyn - Napisz, że to była prowokacja. BŁAGAM!!!! Bo jeśli nie to porzucam moje wolnościowe poglądy i będę za wprowadzeniem testów psychologicznych i ortograficznych na korzystanie z internetu...

A co do dyskusji o tP miałem do nich pozytywne nastawienie, ale im bardziej próbujecie przekonać ludzi, że są "mega spoko, odjazd i w ogóle, kto nie lubi ten się nie zna na muzyce" to mnie coraz bardziej zniechęca do występu tego zespołu na PW.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

Kto próbuje ?
Chodzi o jakieś wyczucie, nie jest to muzyka mainstreamowa a jest popularna więc chyba "coś jest na rzeczy".
Też nie lubię np. Judas Priest ale nie nazywam ich kompletnym gównem.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

czarymara napisał/a:
woodstock jest z założenia imprezą rozrywkową, na której przecież nie porusza się tematów filozoficznych lub metafizycznych
Racja. Nie ma tam Kryszny, ASP, Przystanka Jezus, wielu znamienitych gości, wiosek Eko, wiosek wegan itp. Tam się jedzie tylko rozerwać, pozostając tępym na cały otaczający świat.
czarymara napisał/a:
eszcze jedno - każdy z was na pewno jest super tolerancyjny i w ogóle, ale jak przychodzi do akceptowania zespołu którego nie lubicie, jest wam ciężko. Absolutny brak konsekwencji.
Jesteś osobą na pewno tolerancyjną. To po co starasz się nam wypomnieć to, że nie lubimy tego zespołu i nie chcemy go na Wodzie. Przecież trzeba być otwartym na wszystko. "Hejtowanie" czegoś to też otwartość. Ba! Nawet odwaga. Bo nie idziemy za stadem tylko mamy własne zdanie i staramy się go trzymać. A WY ciągle w kółko to samo. Jak to nie lubicie Prodigy? Dlaczego? Dla srego ku*wa! Bo nie lubimy i tyle. Nie wypowiadam się za innych czemu ich nie lubią. JA nie lubię ich dlatego (jeden z powodów oczywiście), bo jak się okazało wszyscy ich nagle teraz lubią a jakoś wcześniej nie widziałem w "Czego w tej chwili słuchasz" linka do ich utworu. A ja nie lubię słuchać tego czego słuchają wszyscy. Lubię się wyróżniać. Ponadto dla mnie ta muzyka nie ma jakiejś melodyki i w kółko słyszę to samo przez 6 minut. Na koniec - dlaczego nie pasują. Bo nie mają pie*dolnięcia! I ch*j :-P
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Racja. Nie ma tam Kryszny, ASP, Przystanka Jezus, wielu znamienitych gości, wiosek Eko, wiosek wegan itp. Tam się jedzie tylko rozerwać, pozostając tępym na cały otaczający świat.

Co nie zmienia faktu, że wiele rockowych kapel pieprzy o takich rzeczach, że się słuchać nie chce, a mimo to nikt nie krzyczy, że to muzyka bez sensu, bo bez konkretnego przekazu.

FeSTeR napisał/a:
Jak to nie lubicie Prodigy? Dlaczego? Dla srego ku*wa! Bo nie lubimy i tyle.

Fair enough.

FeSTeR napisał/a:
Ponadto dla mnie ta muzyka nie ma jakiejś melodyki i w kółko słyszę to samo przez 6 minut.

Mam takie same wrażenie gdy słucham sobie AC/DC i ich 4-minutowych piosenek opartych na 2 riffach, co nie zmienia faktu, że to jedna z moich ulubionych kapel.

FeSTeR napisał/a:
Na koniec - dlaczego nie pasują. Bo nie mają pie*dolnięcia! I ch*j :-P

Pozwolę sobie się z Twoją subiektywną oceną nie zgodzić :mrgreen:
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
FeSTeR napisał/a:
Jak to nie lubicie Prodigy? Dlaczego? Dla srego ku*wa! Bo nie lubimy i tyle.

Fair enough.


Wyciąłeś taki fragment mojej wypowiedzi po którym można by uznać, że jestem tępym mułem wpatrzonym w jeden tylko gatunek muzyczny. Dementuje ploty. Nie jestem. Owszem metalu słucham najczęściej. I ta muzyka leży najbliżej mojego serca.
Ale Prodigy nie lubiłem nigdy i nigdy nie polubię. Dla mnie w tej muzyce jest za dużo elektroniki. Nie nawidze jak mi się elektronika wysuwa na pierwszy plan. Nie mogę tego ździerżyć i tyle. Nie pytajcie mnie dlaczego. Nie odpowiem Wam, tak samo jak TY i WY wszyscy nie odpowiecie mi na pytanie "czemu tak bardzo rajcujecie sie Prodigy" Dlaczego nie pasują na Wooda? Może i pasują. Dla większości. Ale na szczęście są jeszcze mniejszości na tym świecie, które dają na swój sposób pewną równowagę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group