Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Skinheads
Autor Wiadomość
casualties  
Forumowy prawiczek
Oi!

Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Aras666 napisał/a:
są skini i Skinheadzi... nie będę rozwijał... sądzę, że co niektórzy wiedzą o co chodzi :)



Są Skinheadzi i Boneheadzi.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Oiowcy tak bardzo nie przepadają za Hipisami ?

@Down

Ale dlaczego cioty ? Przecież to tylko pokojowe nastawienie do świata , to samo można powiedzieć o punkach pacyfistach ;) zarzucę jeszcze cytatem
"...Dzieci kwiaty pacyfiści o pokoju wciąż gadają,
lecz gdy trzeba powiem szczerze niejednemu w morde dają..."
  
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Uważają że hipisi to cioty bo nie używają przemocy... Tak mi się prznajmniej wydaje.
 
 
cheatman  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 41
Skąd: wawa
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Moim zdaniem dlatego że hipisi się za równością dla WSZYSTKICH i pokoju na świecie, natomiast skini są naziolami najczęściej i nie przepadają za pedałami, żydami czy murzynami itp.

Wiaderko napisał/a:
"...Dzieci kwiaty pacyfiści o pokoju wciąż gadają,
lecz gdy trzeba powiem szczerze niejednemu w morde dają..."


the bill-POPkultura fajna piosenka POLECAM
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Dupa tam, ciekawe gdzie skini są naziolami ? No ale fakt, część z nich to narodowcy i burdy lubią.
 
 
cheatman  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 41
Skąd: wawa
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Na pewno chcą oczyścić Polskę z cyganów murzynów itp. a hipisi "kochają" każdego
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Nie myl skina z rasistą. Owszem część z nich jest rasistami, ale na pewno nie wszyscy.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
Dupa tam, ciekawe gdzie skini są naziolami ? No ale fakt, część z nich to narodowcy i burdy lubią.

Dokładnie ,ja pytałem o tych Skinach którzy nie zapomnieli o swoich korzeniach... o nie-rasistów , tych co trzymią z punkami czyli Oiowców , tak więc ma ktoś racjonalne wytłumaczenie ?
Bo to że naziolskie ścierwo tepi lewactwo to ja dobrze wiem...
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

1) Hipisowski styl życia i poglądy prowadzą wprost do socjalizmu.
2) Hipisowski pacyfizm sprowadza się często do bierności wobec przemocy.
 
 
Lemonov  
Forumowy prawiczek
Troll-Fantasta

Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Aktualnie Szczecin
Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Mój stosunek do skinów... nie to żebym przepadał za nimi ale po części rozumiem ich idee. Chcą bronić swojego kraju tak jak umieją, a że czasami wychodzi tak jak wychodzi to już inna bajka. Sądzę jednak, że tacy ludzie jak Skini, kibice bojówki narodowe staną w obronie kraju jeśli zajdzie taka potrzeba za co ich niezmiernie szanuje.

Dla tych co nie widzieli apel do kibiców gen. Zbigniewa Ścibor - Rylskiego
http://www.youtube.com/watch?v=cIDkhBjOS3w
 
 
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

http://merlin.pl/Krucjata...ct/1,59830.html
ja odsyłam do tej książki. warto przeczytać. otwiera oczy na tą całą ewolucję.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Ostatnio byłem na Analogsach i widziałem gościa z plakietką "zakaz pedałowania" ahahah Mój prywatny guru :lol:
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

Mi wydaje się, że prawdziwego skina/oia nie należy koniecznie utożsamiać z nazolami. Widziałem kiedyś taki film fabularny: To właśnie Anglia (ang. This is England) który przedstawia tą subkulturę w Wielkiej Brytanii w latach '80. Polecam wam!
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

marcinin napisał/a:
To właśnie Anglia (ang. This is England) który przedstawia tą subkulturę w Wielkiej Brytanii w latach '80. Polecam wam!
juz raz polecalem ten film na tym forum i polece go raz jeszcze!:)
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Śmieszy mnie mieszanie Shinheadów z nazistami, jeszcze bardziej niż nazistów z faszystami, albo narodowcami, bo to ideologie całkowicie odmienne - łączy je w zasadzie jedynie gloryfikacja własnego narodu. Przy czym w przypadku orientacji narodowej bez przymiotników (socjalizm w przypadku nazizmu, czy kult wodza w przypadku faszyzmu), nie ma mowy o nietolerancji dla innych ludzi, kultur czy zachowań.

A żadna z tych ideologii nie ma nic wspólnego z ruchem Skinheads... Natomiast "te cosie" co się nazywają sami NaziSkini to w ogóle mają sieczkę w mózgu...

Cytat:
Bo to że naziolskie ścierwo tepi lewactwo to ja dobrze wiem...

O to najlepiej ilustruje ich sieczkę. Im się nawet wydaje, że są prawicowi.
 
 
memento  
Forumowy prawiczek
A Beautiful Mind


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: gubin
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

Ja polecę na początek film : być skinheadem.
Więcej w tym temacie wypowiadać się nie będę. Polecam tylko najpierw zapoznać się z jakimś tematem a później się wypowiadać.
 
 
 
Narel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

Za shinheadami ogólnie nie przepadam. Ze względu na niezbyt przyjemne doświadczenia, nie tylko moje. Chociaż nie powinnam oceniać wielu ludzi na podstawie kilku indywiduów, to jakoś miłością do nich nie pałam.
Wolę ich unikać.
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem nie znosze stereotypów a to , że lubie niektóre zespoły takie jak konkwista 88 czy szwadron 97 oraz tormentia to sądze iż wyłącznie mój biznes i nic nikomu do tego nawet wam na forum ,przecierz każdy ma prawo do tego czego chce prawda jeśli zechce to pójde na koncert konkwisy 88 w różowej kecce i co pobiją mnie niby czemu ..
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

kleopatra3523, z tymi nieszczęsnymi sznurówkami jest różnie m.in. dlatego, że Oi! też nosi się czasem w okutych butach z białymi sznuróweczkami. Tak czy siak symbole mają w życiu wielkie znaczenie, ponieważ łatwiej nam identyfikować czy to ludzi czy cokolwiek innego. Ja chcę sobie wytatuować w przyszłości pieczęć Swaroga, ponieważ jestem starowiercą poniekąd i liczę się z tym, że dla większości to nic innego jak swastyka/swastyko podobne coś :)
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem nie znosze stereotypów a to , że lubie niektóre zespoły takie jak konkwista 88 czy szwadron 97 oraz tormentia to sądze iż wyłącznie mój biznes i nic nikomu do tego nawet wam na forum ,przecierz każdy ma prawo do tego czego chce prawda jeśli zechce to pójde na koncert konkwisy 88 w różowej kecce i co pobiją mnie niby czemu ..


Skoro nikomu nic do tego to po co tak to podkreślać? Właściwie wychodzi, że sama masz z tym największy problem. Takie wołanie o zainteresowanie tylko po to by powiedzieć by się nie interesowali...błędne koło.
P.S. Na koncert konkwisty nie pójdziesz, bo od dawna już nie grają
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

zUe dazy napisał/a:
kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem nie znosze stereotypów a to , że lubie niektóre zespoły takie jak konkwista 88 czy szwadron 97 oraz tormentia to sądze iż wyłącznie mój biznes i nic nikomu do tego nawet wam na forum ,przecierz każdy ma prawo do tego czego chce prawda jeśli zechce to pójde na koncert konkwisy 88 w różowej kecce i co pobiją mnie niby czemu ..


Skoro nikomu nic do tego to po co tak to podkreślać? Właściwie wychodzi, że sama masz z tym największy problem. Takie wołanie o zainteresowanie tylko po to by powiedzieć by się nie interesowali...błędne koło.
P.S. Na koncert konkwisty nie pójdziesz, bo od dawna już nie grają



ps : drogi korgo to był przykład ,i skąd nwiesz ,że juz nie zagrają nigdy nie mów nigdy ,a podkreślanie charakteru to mój styl bycia a to inni mają z tym problem a nie ja wręcz przeciwnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime