Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Skinheads
Autor Wiadomość
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

osaa :D spokojnie nie denerwuj się tak, nie warto :-D
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

Osaa napisał/a:
osaa :D spokojnie nie denerwuj się tak, nie warto :-D


:mrgreen: już nie będę

sory poniosło mnie dez...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

Osaa napisał/a:
Simon napisał/a:
Prawda, nie ma sensu...była tutaj na tym forum jedna osoba, też prawicowiec, bodajże Zue Dazy, jedna jedyna osoba, która była za polityką prohibicji narkotykowej i nawet miała argumenty by to poprzeć, reszta niestety....nie posiada ich wcale
\

ale ty pacjent jesteś.
to temat skinheads. Jesteś wzędzie tam ze swoimi wywodami,gdzie cie nie chcą.

wy***** do tematu uzależnienia.

nie mam nic do ćpunów, ćpania, i narkotyków.nic negatywnego.
jak ktoś nie chce przekonać się do twoich poglądów, to znaczy że ma swoje i ma w dupie że tobie się to nie podoba. dla twoich racjii szacunek, bo każdy ma swoje, ale ty
jesteś męczący.

pale reveny i jebie mi to że wszyscy chcą mnie przekonać że mallboro są lepsze, ja wole reveny i je pale.
czaisz to gościu?
bo jak chcesz to wezmę kartki i kredki na wood i jakoś ci to zilustruje.

skinheads jest spoko

Też Cię kocham :mrgreen:
Edit: ale kredki na woodstock przynieś! :mrgreen:
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

tak cos czuje Simon, ze razem jestesmy wypisani z listy forumowiczow, Ty za temat narkotyki ja za motocykle 8-) moze razem jakis czarny oboz zalorzymy albo cuś ;-)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

Wiesz, Marisha, Ja tutaj zrozumienia ani akceptacji nie szukam, nie obchodzi mnie tym bardziej zdanie skinheada na mój temat, tak jak mówiłem, na przystanku pogadamy, musimy ;-) Powinno być bardzo miło ;-)
 
 
Yakub  
Coś już napisał


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Wrc
Wysłany: Śro 13 Sty, 2010   

Nie czytałem wszystkich stron, więc mogęsię powtórzyc...
"Źli" skini to trzecia fala ruchu skinhead. Honor, Konkwista 88, Agressiva 88, Szwadron 97... Muzyka gorsza niż techno... Ci skini to już gówno. Ich nawet skinheadami nazywać się nie powinno, bo to obraza dla subkultury.
A skinheadzi powstali w latach 60. i wbrew pozorom są apolityczni (wyjątki- red skins i takie inne), słucahją ska i reggae, póxniej także oi!
Więc skinhead=nazi jest nie na miejscu.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Zgadzam się z Tobą Yakub. kiedyś też właśnie powiedzmy byłam shg, troche mi przeszło,jednak nie zostałomi to w sercu tak jakpowinno ale to wlasnie wsyzstko przez to że coraz więcej ludzi z mojego otoczenia przechodzilo na prawą stronę...
 
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Skin i skinhead to różne obozy. Jeden drugiemu wpierdoli. "jeden to narodowiec, a drugi to faszysta". Nie pamiętam tylko który jest który. Mógłby mi ktoś wyjaśnić krótko i na temat?
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

W sumie prawda, ale zakorzeniło się już, że łysy łeb=narodowiec lub faszysta. Choć takie schematy są durne i ogólnie mówienie, że ktoś jest taki a taki bo ma takie a takie poglądy to pierdolenie takie, że aż boli.
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Ja jestem łysy a nawet patriotą nie jestem... Może dlatego że już mi włosy odrastają :mrgreen:
 
 
 
qb_sd  
Forumowy prawiczek
Sława!


Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010   

Greenflag napisał/a:
Skin i skinhead to różne obozy. Jeden drugiemu wpierdoli. "jeden to narodowiec, a drugi to faszysta". Nie pamiętam tylko który jest który. Mógłby mi ktoś wyjaśnić krótko i na temat?

jak to skin i skinhead to rozne obozy?
sorry, tez nie czytalem wczesniejszych stron..
Jest Skinhead - ten co pamieta swoje korzenie.
Jest Bonehead - nazista, faszysta, komunista.
Innego podzialu nie uznaje. Bo jak mozna nazywac lysego kolesia ktory obraza lub kopie czarnoskórego człowieka skinheadem ?
 
 
 
Yakub  
Coś już napisał


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Wrc
Wysłany: Pią 15 Sty, 2010   

Greenflag napisał/a:
jeden to narodowiec, a drugi to faszysta

Narodowiec jest faszystą, faszysta niekoniecznie narodowcem. Ale i jedno i drugie to gówno, nie skinhead.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Sty, 2010   

Apropo, Jak pierwszy raz usłyszałem, że skinhead mają korzenie na Jamajce to wydało mi się to strasznie dziwne :mrgreen: Kompletnie nie kojarzyłem ich z takimi klimatami - ale jak uświadomiłem sobie, że Jamajka to jeden z najbardziej homofobicznych krajów na świecie to w sumie trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy :D
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Właśnie wróciłem ze spaceru bo byłem po piwo. Spotkałem dwóch skinów. Skinowie to bardzo sympatyczni panowie. O! :)
 
 
 
szczyglet  
Forumowy prawiczek
Oi !

Wiek: 30
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

Możecie mnie wyśmiać ale wejdźcie na Wikipedia i przeczytajcie o skinach :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Skinhead

Co mnie cieszy, że w chwili obecnej jest coraz więcej Skinów, tych prawdziwych :)
 
 
 
janek666  
Forumowy prawiczek
nicosc

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: z katowni
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010   

najlepsza odpowiedzia dla ludzi nietolerancyjnych jest zaatakowanie ich pobicie w dziesieciu ,pchniecie nozem.Zabij skina s syna znacie to? ciekawi mnie jak wygladala by dyskusja z typowym skinheadem na przystanku woodstock? choccie go skopiemy bo jest nietolerancyjny. co do skinheads to skini sa narodowcami,faszystami , nazistami, a nawet komunistami i kazde z tych wyrazen moze wystepowac oddzielnie. Nazista niekoniecznie jest rasista-faszysta z kolei nie koniecznie ma po drodze z polskim narodowcem -ktory rownie dobrze moze byc monarchista. Malo tego faszysta Polski niekoniecznie bedzie mial po drodze z faszysta ukrainskim- a wrecz przeciwnie. Narodowiec z kolei bedzie wrogiem nazisty co jest oczywiste.Bycie skinheadem to dla niektorych droga zycia styl bycia.Skinhead to tak jak by powiedziec rockowiec-czyli kto? jeden wali wode i daje byle komu w ryj po trzecim kieliszku inny pisze ksiazki ,wydaje gazetki.Czy wiecie ze za wydawanie gazetki mozna isc w Polsce do wiezienia? (tak tak)mlodzi ludzie ryzykuja swoje zycia zeby uswiadomic innym to czego nie uslysza w tv,nie sadze by nalezalo ich opluwac za milosc do wlasnej ojczyzny.ps patriota nie musi byc rasista nazista ani nawet faszysta!ps moze ktos zainteresowalby sie roznica miedzy nacjonalizmem a szowinizmem? a i dlaczego definicje nacjonalizmu tak zmienily sie ostatnio wg wszelkiej masci wikipedii....przypadek? a moze komus nie po drodze z ludzmi ktorzy mowia jestem Polakiem
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 21 Cze, 2010   

janek666 napisał/a:
Nazista niekoniecznie jest rasista-faszysta z kolei nie koniecznie ma po drodze z polskim narodowcem -ktory rownie dobrze moze byc monarchista. Malo tego faszysta Polski niekoniecznie bedzie mial po drodze z faszysta ukrainskim- a wrecz przeciwnie. Narodowiec z kolei bedzie wrogiem nazisty co jest oczywiste.Bycie skinheadem to dla niektorych droga zycia styl


I tutaj Janek666 się z tobą zgodzę...

PS proszę nie oceniać mnie od razu,to mój pierwszy post
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

Jak już, to obaj. Chyba, że to jakiś manifest nienawiści do instrumentów dętych.
 
 
gluku  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Świebodzin/Szprotawa
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010   

po 1 Faszysci? a czego gadacie o faszystach z tego co wiem ich dawno niema wygineli razem z musolinim a Wy piszecie o neonazistach.
Grzechu nazywajac kogos debilem itp itd sam nim jestes
Stereotyp skinheada: lysy idiota ktory nielubi czarnych daje w morde i chleje ile wlezie
Niestety dla Was to prawda nie jest. PRzyklad sam na sobie
Znam 4 jezyki ( nie liczac Polskiego) skonczylem college jestem architektem i ide do szkoly oficerskiej.
Pewnie malo kto z Was wie ze na pogrzebie Pilsudskiego byl konwoj wyslany przez Hitlera a on sam wprowadzil w dniu pogrzebu zalobe narodowa w calych niemczech.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010   

gluku napisał/a:
Pewnie malo kto z Was wie ze na pogrzebie Pilsudskiego byl konwoj wyslany przez Hitlera a on sam wprowadzil w dniu pogrzebu zalobe narodowa w calych niemczech.


serio? to go usprawiedliwia z całego zła które wywołał, wybaczam mu, był zajebisty ziom z niego, bo ogłosił żałobę narodową w niemczech :roll:
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 30 Lis, 2010   

gluku napisał/a:
Pewnie malo kto z Was wie ze na pogrzebie Pilsudskiego byl konwoj wyslany przez Hitlera a on sam wprowadzil w dniu pogrzebu zalobe narodowa w calych niemczech.


On sam też tam był. I to był ostatni raz kiedy był obecny w kościele. A Ta wizyta była czysto polityczna.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group