Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Skinheads
Autor Wiadomość
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Problem w tym, że sama chcesz być tak postrzegana. Ujmując rzecz bardzo zwięźle, nie masz własnej treści, więc potrzebujesz cudzej do zanegowania, aby pokazać coś co nazywasz stylem bycia. Podświadomie i odgórnie domagasz się by ta kombinacja wywołała cokolwiek, bo to już jakaś uwaga.
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

tak masz racje chce uwagi i wolności jebać demokracje anarchia rządzi i powinna być nie nawidze kiedy ktoś narzuca mi swoje zasady rząd ,rodzice nieznosze tego ,i mam prawo manifestować swoją inność bo polska to kraj wolny ,ale jeśli inni mnie tak postrzegają to nie moja wina mam prawo być jaka chce moge jeździć mercedesem i pić amarene i co powiesz mi ,że jestem dziwna i musze się zmienic ,zmienić swój sposób myślenia dla zasady wymyślonej przez normy i katolickie społeczeństwo nasz rząd bo nie jestem stereotypowa i taka jak wszyscy no sorry
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Dokładnie. Jebać gramatykę! Anarchia pisowni!

;d
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

ano wszędzie w domu ,ale dobrze najlepiej kazdy ma prawo żyć jak chce i nikt mu nie zabroni prawda
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Radosław Lubor, you made my day XD
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem


czyli gdybym nosił spodnie do kolan i bluzę z kapturem z napisem JP, to powinno mnie śmieszyć, że ludzie nazywają mnie idiotą? nosisz sznurówki jak naziol, to się nie dziw, że ktoś cie tak nazywa.
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Aras666 napisał/a:
kleopatra3523 napisał/a:
śmiesz mnie gdy ktoś kiedy mam np; białe sznurówki nazywa mnie naziolem


czyli gdybym nosił spodnie do kolan i bluzę z kapturem z napisem JP, to powinno mnie śmieszyć, że ludzie nazywają mnie idiotą? nosisz sznurówki jak naziol, to się nie dziw, że ktoś cie tak nazywa.

\myślicie bardzo stereotypowo czy punk musi miec irokeza a goth je twoim zdaniem koty bo ja tak rozumiem twoją wypowiedź
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

kleopatra3523 napisał/a:
bo ja tak rozumiem twoją wypowiedź


To znaczy, że nie rozumiesz :)

Najprościej rzecz ujmując - jeśli ubierasz się w sposób określony dla kogoś innego, wręcz przypisany do konkretnych skojarzeń to nie dziw się, że oceniają Cię właśnie po tym.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

dokładnie
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

A jak noszę białe sznurówki w moich Conversach to też jestem naziolem? :(( :(( :(( :((
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Jesteś nazihipsterem :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Nazihipster z gimbazy.

BTW: Bynajmniej nie miałem na myśli trampek/ków :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Ja tam nie wiem, nie znam się na konwersach i innych takich :D

A co do tematu to moja opinia jest prosta. Nie każdy skin jest nazistą, i nie każdy nazista skinem, i tyle :D To jak z kwadratami i prostokątami, gdzie nie każdy prostokąt jest kwadratem, ale każdy kwadrat... a nie, to wcale nie tak jak z kwadratami i prostokątami :D
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

ja tam do skinów nic nie mam, dopóki oni nie mają nic do mnie ;p
 
 
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

http://www.youtube.com/watch?v=jaejJZtylP8
bardzo dobry dokument. kazdego oswieci w temacie skinheadow. <haha>

[ Dodano: Śro 17 Lip, 2013 ]
Jaaasiek napisał/a:
A jak noszę białe sznurówki w moich Conversach to też jestem naziolem? :(( :(( :(( :((

tak. <haha>
 
 
TrojanSkins  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Film powyżej przedstawia jak najbardziej całą prawdę o skinheadach. Polecam, no i główna aktorka Carole <zawstydzony>

A tak btw... To jest dość długi temat i historia. Dla niektórych, takich jak ja, to droga życia i sposób bycia. To nie moda ani chwilowa zajawka, to o wiele więcej. To duch 1969 roku, to coś co się w pewnym momencie czuje i wybiera się taką, a nie inną drogę.

Skinheads - a way of life!
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

rozumiem, że wg niektórych skini to dżentelmeni, lubiący tańczyć intelektualiści, wolnościowcy, antyrasiści, kochający bliźniego swego poczciwi obywatele, nie mający nic wspólnego z patologią dobrze wychowani ludzie, bez skłonności do przemocy, dobrze wyglądający, schludni, zawsze ogoleni, pomocni, normalnie do rany przyłóż, kwiat polskiej inteligencji i bohemy ? ku*wa to ja chyba żyję w matrixie.
 
 
Maxpiro  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Polecam dokument wrzucony parę postów wcześniej.

Sam jestem skinheadem i jestem z tego dumny, wiem, że wśród ludzi zakorzenione są stereotypy skinheada - nacjonalisty, rasisty, neonazisty. Denerwuje mnie ciągłe tłumaczenie ludziom, że takie człowiek nie może być skinheadem bo odrzuca swoje jamajskie korzenie (skinów nazioli, rasistów i inne podobne wybryki natury nazywamy boneheadami).

Pewnie część z was słyszała już o czymś takim jak SHARP - Skinheads Against Racial Prejudice, czyli Skinheadzi Przeciwko Uprzedzeniom Rasowym. Polecam się doedukować, obejrzeć parę filmów, poczytać trochę artykułów, a nie oceniać każdego z nas przez pryzmat tego co robi niewielka grupa boneheadów.

Skinhead po prostu lubi dobrze wyglądać, pić piwo, słuchać ska i reggae oraz dużo tańczyć, a w ostateczności czasami dać komuś w ryja.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

kurcze szkoda że np 10 lat wstecz i wcześniej tego nie wiedziałem, z taką wiedzą tych wszystkich łysych ćwierćmózgich, sfrustrowanych, niczym nieskrępowanych debili nazywających siebie skinheadami uświadomiłbym, że tak naprawdę to nie są skinami tylko bonehedami, a prawdziwy skin w synagodze sprząta i tak naprawdę kosmopolitą w każdym calu jest :)

10 i wstecz gwoli ścisłości, bo wtedy ich jeszcze widywało się tu i ówdzie w rodzinnych stronach, wspaniałe przyjazne czasy

goebbelsowska, głupia propaganda, durnych dzieciaków nie mających zielonego pojęcia o czym piszą i tyle :)
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Mam do was trochę dziwne pytanie. Mianowicie, chce na Woodstock zrobić sobie irokeza tylko że włosy mam jakieś 1 cm dł. no i mój znajomy twierdzi że "takie" irokezy noszą tylko skiny. Co o tym sądzicie?
 
 
Draglex  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Zostań łysym punkiem albo skinem z irokezem <haha>
Nie wiem od kiedy fryzura świadczy całkowicie o przynależności do jakiejś ideologii bądź jej braku ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group