Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Skinheads
Autor Wiadomość
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Ano zawsze są ci cacy i ci be, kwestia tylko, którzy walczą o to co ty popierasz, zresztą działalność wyżej wspomnianego NOPu, czy innych organizacji tego typu nie ogranicza się do beztroskiej naparzanki, więc jest to krzywdzące uogólnienie, które nota bene jest propagowane przez media. Skrajny pacyfizm zazwyczaj idzie w parze ze skrajną tolerancją.

Zresztą, to ty mówiłeś, że nie ręczysz za siebie, jeżeli na Woodstocku nazwę homoseksualistów zboczeńcami, więc trochę dziwna zmiana pozycji i brak konsekwencji.

Jeżeli bawisz się w propagowanie pewnych idei, to musisz liczyć się z tym, że będziesz mieć oponentów, którym to nie odpowiada i będą Cię zwalczać. Nikt Cię przecież do tego nie zmusza.
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

"Skrajna tolerancja" to zwykły przykład subiektywizmu.

A zwalczać to niech zwalczają, ale słowem. Jest taka mądrość ludowa, że tylko idiota przekonuje biciem.
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Jeśli ktoś by mi zaczął gadać coś o Żydach, to też bym nie ręczył za siebie, bo antysemici też nie mają racji, jak i homofoby ;)

Poza tym inną sprawą jest wyjście na ulicę i napierdalanie homoseksualistów na paradzie, a inną "nie ręczenie za siebie", prawda?

Jeszcze jedno, to nie idea - to fakt.
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

"A zwalczać to niech zwalczają, ale słowem. Jest taka mądrość ludowa, że tylko idiota przekonuje biciem."
A jak zwalczyć gdy trafi się na przeciwnika, który nie ma żadnej wiedzy, który jedyne co zrozumie to siniaki na tyłku?

"Jeśli ktoś by mi zaczął gadać coś o Żydach, to też bym nie ręczył za siebie, bo antysemici też nie mają racji, jak i homofoby ;)"
1Żydzi sami są antysemitami;)
2Nie mają racji, bo tak, liczyłem na jakieś uzasadnienie do którego bym się doczepił jak pijawka:<.
3Skoro sam nie ręczysz za siebie w tych kwestiach, to teraz postaw w swoje miejsce tych, których krytykujesz. Tak jak mierzi Cię mój bełkot, tak innych mierzi anarchia, sierp i młot, czy che fujara.

Jeżeli ktoś propaguje gorszące dewiacje, które są obrazą dla moralności i wiary tych osób, to się nie dziwię. Jak jest homoseksualistą, to niech się tym nie afiszuje na ulicy. Nikt go przecież nie prześladuje w jego sypialni.
  
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Nie potrafię się postawić w miejsce homofobów, którzy uważają homoseksualizm za zboczenie, mimo że Światowa Organizacja Zdrowia już dawno przeprowadziła badania na ten temat i mówi co innego.

Jak Żydzi mogą być antysemitami? Żaden Żyd nie będzie gadał na siebie.
  
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Proste - nie zwalczać. Każda prawda jest subiektywna, każda metoda naprawy państwa jest słuszna tylko z punktu widzenia podzielających ją.
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Arabowie to też ludy semickie, a jeżeli Izrael dokonuje holocaustu w Palestynie, to dokonuje aktu antysemityzmu. Zresztą bodajże pół roku temu 3 żydów w USA namalowało na synagodze swastyki, ot taki masochizm:].
Co do antysyjonizmu, to nie chodzi o sam fakt, że ktoś jest Żydem, a o to co Izrael robi, pozwolisz, że napiszę lakonicznie, ewentualnie jakiś punkt rozwinę:
-Palestyna(odebranie ziemi, prześladowania, ludobójstwo,tortury,dzieciobójstwo, grabież, no w skrócie istny holocaust)
-Straszenie świata "antysemityzmem"
-Wywyższanie się nad innymi narodami, założenie, że jest się narodem wybranym.
-Sposób w jaki potraktowali Polskę, która ratowała im tyłki na wojnie(Oskarżanie o holocaust, żądania odszkodowań itp.)
-Ingerencje w inne religie (kwestia lefebrystów)
-Żerowanie na historii sprzed 50 lat, robienie z siebie wielkich ofiar.(Polacy mieli podobne straty, równie mocno cierpieli, a dokonali czegoś więcej)
Jeżeli Izrael chce szacunku i spokoju, to niech nie zachowuje się jak jego oprawca z czasów wojny.

Co do homoseksualizmu, to jest to zboczenie w znaczeniu odstępu od zdrowej normalności. Pederasta nie jest w stanie się rozmnażać, więc chodzi tylko o zaspokojenie się w dosyć...jakby to łagodnie określić... obrzydliwy? o tak dobre słowo, no więc chodzi o zaspokojenie się w obrzydliwy i dewiacyjny sposób.

"Proste - nie zwalczać. Każda prawda jest subiektywna, każda metoda naprawy państwa jest słuszna tylko z punktu widzenia podzielających ją."

Bierność w ramach tolerancji? Przy takim relatywizmie nie powinno być policji, ani innych organów ścigania. Jeżeli ma się poglądy, to nie można przejść przez życie bezkonfliktowo.
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Nie wydaje mi się, aby to porównanie było właściwie. Policja broni całe społeczeństwo przed szkodliwymi zjawiskami, nacjonaliści atakują ludzi o innych poglądach, traktując to jako obronę swoich wartości.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   


JEDNA RASA JEDNA NACJA JEDNA ORIENTACJA! O kurwa...
 
 
 
Zielonykrzaczek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Stolica
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

Po pierwsze, co do wypowiedzi Xeroxa - mocno przesadzasz. Nie każdy skin jest nazi, a takie generalizacje może pozwalają pomalować świat tylko czarną i białą kredką, ale za to odbierają mu cały sens pozostałych barw, a jest ich sporo. Tak jest łatwiej, tyle że łatwiej nie znaczy lepiej. Jak normalny Oi! idzie sobie po ulicy, to już wszyscy na niego patrzą jakby im połowę rodziny wybił kabanosem...

Cytat:
Tylko, że to bicie następuje w ramach obrony pewnych wartości i religii.


No proszę, nie dość, że biją, to jeszcze nie rozumieją, w imię jakiego Boga to robią...

Cytat:
Homofobia raczej zawsze - przecież wartością nadrzędną jest bóg


Cóż, to temat na osobny wątek, ale wydawało mi się, że Bóg nie wzywa do homofobii. Można by nawet rzec, że wprost przeciwnie. Mogłem czegoś oczywiście nie doczytać, więc gdybyś był tak miły i odrobinkę rozwinął wypowiedź chętnie przeczytał bym to, co masz do napisania w tej kwestii.

Cytat:
widzę, że te debile opierają swoje idee na bogu, jaki to bóg jest miłosierny i dobry dla ludzi :D


No cóż, jak sam napisałeś, debile. Może to niezbyt wyszukane określenie i nadmierna generalizacja, ale faktycznie raczej nie spędzili godzin zaczytując się Pismem, tekstami soborowymi i dziełami Augustyna czy Tomasza. Hmmm... minut pewnie też nie...

Cytat:
określę to krótko... ludzie z NOPu są co najmniej żałośni :)


Podobnie jak większość naszych na nich reakcji, począwszy od bierności, a skończywszy na działaniach ANTIFY.

Cytat:
Są żałosnymi debilami, bo Bóg jest dla nich czymś istotnym?


O, przeczytawszy to, nawet poszukałem takiego zarzutu w postach Arasa666, ale, kurcze, nie znalazłem... a naprawdę się starałem...

Cytat:
Zresztą katolicyzm w porównaniu do judaizmu i islamu jest najłagodniejszy pod względem wyznawców.


Suuuper, dajcie nam za to medal... :roll:

Cytat:
Antifa i inne lewicowe bojówki też stosują przemoc


Tu akurat się zgodzę, również nie pochwalam. Choć de facto są to licytacje na zasadzie "a u was biją murzynów"...

Cytat:
Mi osobiście się podoba zwalczanie chorej tolerancji.


Mi też, ale odnoszę wrażenie, że inaczej rozumiemy to zdanie.

Cytat:
Zresztą nie spotkałem się z tym by nacjonaliści pobili kogoś za nic.


Ależ kto mówi, że za nic! Wszak na pewno mieli powód. Pytanie, czy dobry.

Cytat:
Ano zawsze są ci cacy i ci be, kwestia tylko, którzy walczą o to co ty popierasz


A może by tak stanąć poziom wyżej i pokazać, że nie tylko cel, ale i środki mają pewne znaczenie? Wiesz, jak w Tibii, z większym skillem podejść do tematu...

Cytat:
działalność wyżej wspomnianego NOPu, czy innych organizacji tego typu nie ogranicza się do beztroskiej naparzanki, więc jest to krzywdzące uogólnienie, które nota bene jest propagowane przez media.


To prawda, media faktycznie nie stają tu na wysokości zadania i podają nam gotowe schematy. Ale przecież czynią to w każdej możliwej kwestii, podejście akurat do tej to tylko jeden z dłuuugiej listy przykładów.

Cytat:
Jeżeli bawisz się w propagowanie pewnych idei, to musisz liczyć się z tym, że będziesz mieć oponentów, którym to nie odpowiada i będą Cię zwalczać. Nikt Cię przecież do tego nie zmusza.


Prawda, prawda. Lecz "zwalczanie oponentów" w imię pewnych idei jest co najmniej niesmaczne, np. w imię wiary chrześcijańskiej. Również środki owej walki są różne. Nikt cie przecież nie zmusza do tych a nie innych, czyż nie?

Cytat:
Poza tym inną sprawą jest wyjście na ulicę i napierdalanie homoseksualistów na paradzie, a inną "nie ręczenie za siebie", prawda?


No cóż, zUe dazy mógł się poczuć zagrożony. Wszak "nie ręczenie za siebie" może się skończyć różnie.

Cytat:
Proste - nie zwalczać. Każda prawda jest subiektywna, każda metoda naprawy państwa jest słuszna tylko z punktu widzenia podzielających ją.


To pasuje raczej do "zafilozofywało mi się", ale generalnie taki skrajny relatywizm to naprawdę nie fajna rzecz jest. To już nie jest tolerancja, ale obojętność. Podobnie jak równość to nie tożsamość. Różnica być może wydaje się być bardzo subtelna, ale jest istotna.

Jeszcze tylko co do postów zUe dazy - nie twierdzę, że problemy o których mówisz nie istnieją, bądź, że nie masz prawa wyrażać takich a nie innych poglądów w danych kwestiach (choć by być uczciwym dodam też, że ich nie podzielam). Jestem jednak zmuszony zdecydowanie protestować, gdy mimochodem dochodzimy do twierdzenia, że cel uświęca środki. Być może istnieją idee tak chore i wrogie wszelkiemu człowieczeństwu, iż każda metoda doń prowadząca staje się słuszną w świetle owego poglądu, jednak czy są one warte naszej uwagi? Myślę, że ktoś, komu starczyło asertywności by wygłosić tu takie zdecydowanie niepopularne poglądy będzie w stanie zastanowić się nad tym bez zbędnej ideologizacji czy upartości - nawet, jeżeli mimo to zdecydowanie pozostaniesz przy swych poglądach.
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

No, więc skoro mnie przywołano do tablicy, to trzeba gadać;<

Nieraz się nad tym zastanawiałem i wiem, że samym napier******** nic się nie wskóra, rozumiem skrajne przypadki, ale robienie chuliganki politycznej to żadna droga. Może między innymi dlatego nigdzie nie działam. Zapewne trafiają się osoby, które pod płaszczykiem pewnych ideologi chcą obić parę pysków i wykrzykiwać kilka sloganów, ale na szczęście osobiście takich nie spotkałem.

Dawniej ruchy narodowe odgrywały znaczną rolę, a teraz są raczej folwarkiem politycznym, nikt na nie nie zwraca większej uwagi, pojawiają się od manifestacji do manifestacji odgrywając rolę one day hero. Przeciętny Kowalski nie jest w stanie wymienić ich programu, ewentualnie przytoczy parę wyświechtanych haseł i to wszystko. Cytując Słowackiego można zadać jedno pytanie adekwatne do tego tematu.
"Szli krzycząc: "Polska! Polska!" - wtem jednego razu
Chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach wyrazu;
Pewni jednak, że Pan Bóg do synów się przyzna,
Szli dalej krzycząc: "Boże! ojczyzna! ojczyzna".
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?"
Jaka ma być ta wielka Polska o którą walczą.

Zresztą póki organizacje narodowe gryzą się między sobą, wyłaniają się jakieś mini twory i brak jakiegokolwiek porozumienia sprawia, że raczej nic wielkiego z tego nie wyniknie i rewolucja, którą głoszą pozostanie na papierze jako czcze marzenie.

Dobra, mam nadzieję, że wystarczy tej "arcyciekawej" lektury.

PS Kościół katolicki niemalże od początku potępiał homoseksualizm, szczerze nie wiem jak to było w czasach starożytnych, kiedy ta religia dopiero raczkowała i zaczynała ustanawiać swoje zasady. Tak czy siak nie kojarzę wyznania, które by popierało pederastie, ale od tego jest inny temat, więc nie róbmy offtopu.

PS 2 Jumbo przez ciebie nie tknę śniadania;<
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   

Zielonykrzaczek napisał/a:
Cytat:
Homofobia raczej zawsze - przecież wartością nadrzędną jest bóg



Cóż, to temat na osobny wątek, ale wydawało mi się, że Bóg nie wzywa do homofobii. Można by nawet rzec, że wprost przeciwnie. Mogłem czegoś oczywiście nie doczytać, więc gdybyś był tak miły i odrobinkę rozwinął wypowiedź chętnie przeczytał bym to, co masz do napisania w tej kwestii.



Sodoma i Gomora? :-P
 
 
jasio99  
Forumowy prawiczek
Master Of Metal


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 41
Skąd: Radom
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Jeżeli skin nie jest rasistą ani nazistą to ok. Jeśli inaczej to zutylizować dla dobra ogółu
 
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

No proszę, proszę :D morfi czemu się nie wypowiesz na ten temat ? :lol:


Jestem Skinheadem, choć większość z nowych forumowiczów zapewne od razu może mnie skojarzyć z "Bonhedem " ( Nazistą czy jak tam chcecie ich nazywać ).

Przyznaje się do tego ze jestem ksenofobem ale jedynie nie toleruje i nie będę nigdy tolerował :

- pedofilii
- homoseksualistów ( czy to "pedał" czy "lesba" dla mnie jeden śmieć )
- ćpunów wszelkiej nacji czy to "palaczy trawy" czy innych
- anarchistów ( tak jakoś ich nie trawie )
- romów ( cyganów ) ( a bynajmniej tych Kaliskich )
- niemców ( strasznie drażni mnie ich język/ akcent )
- komunistów ( raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę )

Uważajcie co chcecie, nie mówię ze "mam wujka Adolfa" ani nie pozdrawiam się ze znajomymi "salutem rzymskim " ani nic z tych rzeczy. Kocham swój kraj pod względem miejscowości i ziemi.

Ze stałych forumowiczów którzy mnie poznali wiedzą jaki jestem i raczej za nazistę mnie nie uważają ;) W tyle w tym temacie.

A tym którzy nie znają historii Skinhead's radził bym się z nią zapoznać zanim zaczynają tego typu tematy, i następnym razem używajcie poprawnych nazw grupy ludzi a nie podpinacie ich pod jedno "Skinhead".
 
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

To znaczy, że bijesz wszystkich wymienionych?
 
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Brak tolerancji i szacunku to wyżej wymienionych przez ze mnie grup ludzi nie oznacza to ze używam "fizycznych metod perswazji " ( bije ). Jeżeli ktoś mnie sprowokuje i doprowadzi do wyprowadzenia z równowagi bez znaczenia z jakiej grupy ludowej jest dostanie w "pysk".

Chociaż nie ukrywam ze najlepszym wyjściem wg mnie było by postawić pod murem i rozstrzelać. ( mówię tu o pedofilach,ćpunach, komunistach). Anarchistom przydało by się w końcu wytłumaczyć ze anarchia jest wyimaginowana i nigdy nie dojdzie do skutku. Gdyby jakimś cudem się jednak zdarzyła to "anarchiści" bardzo szybko by chcieli powrócić do poprzednich realiów.

Co do romów i niemców powinni wynieść się w swoje kraje. Chodź jeżeli dobrze kojarzę romy swojego kraju nie mają bo są typem koczowników ( mogę się mylić.)

Pedałów i lesbijki wysłał bym na bezludną wyspę i niech tam się domagają swoich praw z dala od społeczeństwa.
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Kanibal napisał/a:
Ze stałych forumowiczów którzy mnie poznali wiedzą jaki jestem i raczej za nazistę mnie nie uważają ;) W tyle w tym temacie.


Ty masz skromnych wymiarow krzyz na plecach? Jesli tak to Cie pamietam i jest jak mowisz..

pzdr.
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Kanibal napisał/a:
Pedałów i lesbijki wysłał bym na bezludną wyspę i niech tam się domagają swoich praw z dala od społeczeństwa.


Z wyspą się nie zgodzę, ale z prawami może po trochu. Bo może i ja jestem bi, ale osobiście uważam iż związki homoseksualne nie powinny być legalizowane. Kościół jest przekonania, że mężczyzna jest stworzony dla kobiety i na odwrót. A homo też są katolikami, więc po jakiego ch**a pary homoseksualne się pchają do kościoła?
Nie mam nic do ich pokazywania się publicznie, lecz na legalizacje ich związków bym się nie zgodziła.

Kanibal napisał/a:
Co do romów i niemców powinni wynieść się w swoje kraje. Chodź jeżeli dobrze kojarzę romy swojego kraju nie mają bo są typem koczowników ( mogę się mylić.)

No właśnie, jeżeli nie mają własnego kraju to gdzie mają żyć? To tak jakby teraz Polska zniknęła z mapy, a Ty byś musiał żyć na obcych terenach... Co byś zrobił? No ja rozumiem walczył o ten kraj, ale oni nie mają nawet jak... nie mają z kim, za mało ich jest.

Kanibal napisał/a:
Chociaż nie ukrywam ze najlepszym wyjściem wg mnie było by postawić pod murem i rozstrzelać. ( mówię tu o pedofilach,ćpunach, komunistach). Anarchistom przydało by się w końcu wytłumaczyć ze anarchia jest wyimaginowana i nigdy nie dojdzie do skutku. Gdyby jakimś cudem się jednak zdarzyła to "anarchiści" bardzo szybko by chcieli powrócić do poprzednich realiów.

Pedofilom wystarczy kastracja. Ćpuny same zdechną. Komuniści... hm, na ten temat się nie wypowiem, ale z drugiej strony gdyby wszystko było sprywatyzowane to w Polsce byłaby bieda, głód, smród i byśmy mieli małą burżuazję. Stany: lepsi, gorsi. Tych których stać na leczenie, szkolnictwo i tych których nie stać. No ja to zrozumiem w przekonaniu iż człowiek nie chciał się uczyć, to nie dostanie pracy. Ale teraz nie tylko to się liczy... Często przyjmują do pracy za tyłek czy cycki, a jak ktoś nie ma wyglądu? No to gów** ma.
Anarchiści... no i tu się zgodzę akurat.
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

staber_dg napisał/a:
Kanibal napisał/a:
Ze stałych forumowiczów którzy mnie poznali wiedzą jaki jestem i raczej za nazistę mnie nie uważają ;) W tyle w tym temacie.


Ty masz skromnych wymiarow krzyz na plecach? Jesli tak to Cie pamietam i jest jak mowisz..

pzdr.


ta, ten ze skromnym krzyżem na plecach to ja ;)

Lyla napisał/a:

Z wyspą się nie zgodzę, ale z prawami może po trochu. Bo może i ja jestem bi, ale osobiście uważam iż związki homoseksualne nie powinny być legalizowane. Kościół jest przekonania, że mężczyzna jest stworzony dla kobiety i na odwrót. A homo też są katolikami, więc po jakiego ch**a pary homoseksualne się pchają do kościoła?
Nie mam nic do ich pokazywania się publicznie, lecz na legalizacje ich związków bym się nie zgodziła.


Czemu ? najlepsze wyjście oni by sobie żyli we własnych przekonaniach itp.itd. a innym ludziom by już nie przeszkadzali.


Lyla napisał/a:
Kanibal napisał/a:
Co do romów i niemców powinni wynieść się w swoje kraje. Chodź jeżeli dobrze kojarzę romy swojego kraju nie mają bo są typem koczowników ( mogę się mylić.)


No właśnie, jeżeli nie mają własnego kraju to gdzie mają żyć? To tak jakby teraz Polska zniknęła z mapy, a Ty byś musiał żyć na obcych terenach... Co byś zrobił? No ja rozumiem walczył o ten kraj, ale oni nie mają nawet jak... nie mają z kim, za mało ich jest.


Byś się zdziwiła ile ich jest w Polsce czy na świecie...

Po pierwsze Polska z mapy nie zniknie, już nie niemiec czy rusek tego próbowali, jak widać bezskutecznie. Zresztą ziemia nie znika a naród Polski zawsze w myślach i sercach w rodakach pozostanie. Obojętnie jak by ktoś nazywał nas kraj, Polska Polską zostanie.


Lyla napisał/a:

Pedofilom wystarczy kastracja.


Ciekaw jestem czy byś to sama mówiła gdyby jeden z takich zgwałcił i zabił Twoje dziecko ( powiedzmy na takim przykładzie ) też byś była za kastracją czy za śmiercią ?

Lyla napisał/a:

Ćpuny same zdechną.


Może i zdechną, ale są jak zaraza jedni zginą pojawią się nowi i tak w kółko, dlatego jestem za tym by wszystkich wyłapać i rozstrzelać.


Lyla napisał/a:

Komuniści... hm, na ten temat się nie wypowiem, ale z drugiej strony gdyby wszystko było sprywatyzowane to w Polsce byłaby bieda, głód, smród i byśmy mieli małą burżuazję. Stany: lepsi, gorsi. Tych których stać na leczenie, szkolnictwo i tych których nie stać. No ja to zrozumiem w przekonaniu iż człowiek nie chciał się uczyć, to nie dostanie pracy. Ale teraz nie tylko to się liczy...


a przecież nie musi tak być ... wystarczy usunąć z sejmu połowę polityków a reszcie obniżyć płace. I w tedy w skali roku Polska ma kilkanaście milionów na takie rzeczy jak opłacenie szpitali, edukacji itp. i mogli by je zagospodarować na rozbudowanie gospodarki i przedsiębiorstw w Polsce, co dało by efekt pracy dla wielu bezrobotnych.
A zresztą praca jest dla każdego wystarczy chcieć i coś potrafić.

Czytując :
Lyla napisał/a:
Często przyjmują do pracy za tyłek czy cycki, a jak ktoś nie ma wyglądu? No to gów** ma.


Ja nie mam ani tyłków ani cycek ( no może nie tak, mam ale nie takie o które Tobie chodzi ;) ) a jakoś co miesiąc dostaje różne propozycje pracy chociaż mam 20 lat ( rocznikiem 21 lat) wybrałem zawód zawsze potrzebny czyli Kucharz. Obecnie jestem na "bezrobociu" od 4-5 dni a już dostałem 8 propozycji pracy z czego 4 na stanowisku "Szefa kuchni". Wystarczy chcieć a prace się znajdzie...
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Kanibal napisał/a:
Czemu ? najlepsze wyjście oni by sobie żyli we własnych przekonaniach itp.itd. a innym ludziom by już nie przeszkadzali.

Mi nie przeszkadzają ;) Wielu ludziom tez nie, ale też jest wielu którym przeszkadzają. To się nazywa tolerancja :P bo jest jeszcze coś takiego jak kompromis, ale to już akurat jest. to o czym mówiłam, czyli niech sobie żyją jak chcą, ale ślubu nie dostaną.

Kanibal napisał/a:
Byś się zdziwiła ile ich jest w Polsce czy na świecie...

wiesz mam tylko 20 palców do zliczenia :P mówisz, że tak dużo? To czemu siedzą w różnych krajach? Przecież ich tam nie chcą. Oglądałeś ten spot wyborczy w Czechach? Po co tam mieszkają, skoro ich nie chcą? Gdyby chcieli to zmienić, to by już dawno coś zrobili, skoro ich tak dużo.

Kanibal napisał/a:
Ciekaw jestem czy byś to sama mówiła gdyby jeden z takich zgwałcił i zabił Twoje dziecko ( powiedzmy na takim przykładzie ) też byś była za kastracją czy za śmiercią ?

Ja się wypowiadałam sprawiedliwie, nie brałam pod uwagę stanowiska matki, bo równie dobrze mogłabym wziąć na siebie stanowisko pedofila i powiedzieć, żeby zostawili ich w spokoju. Kastracja to najlepsze sądowe rozwiązanie. A jakby mi pedofil dziecko zgwałcił i zabił to nie wiem jakbym zareagowała. Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo jestem jeszcze młoda, nie wiem jak to jest być matką i na chwilę obecną nie lubię dzieci, ale dobrze wiem, że gdybym to dziecko miała i taka krzywda by się stała to na pewno bym zażądała najsroższej kary (z tego co widzę po stanie psychicznym matek). Ale tak jak mówię: wypowiadałam się na stanowisku sądu, jaka kara byłaby sprawiedliwa.

Kanibal napisał/a:
Może i zdechną, ale są jak zaraza jedni zginą pojawią się nowi i tak w kółko, dlatego jestem za tym by wszystkich wyłapać i rozstrzelać.

poważnie? a jak ich rozstrzelasz, to przecież będą też inni ludzie. A kto wie, czy w przyszłości nie zechcą spróbować ;) i znów mamy kółko. Tak czy siak ćpuny by wróciły.

Kanibal napisał/a:
a przecież nie musi tak być ... wystarczy usunąć z sejmu połowę polityków a reszcie obniżyć płace. I w tedy w skali roku Polska ma kilkanaście milionów na takie rzeczy jak opłacenie szpitali, edukacji itp. i mogli by je zagospodarować na rozbudowanie gospodarki i przedsiębiorstw w Polsce, co dało by efekt pracy dla wielu bezrobotnych.
A zresztą praca jest dla każdego wystarczy chcieć i coś potrafić.

Do tego się nie przyczepie, bo jest to faktem. Popieram.

Kanibal napisał/a:
Ja nie mam ani tyłków ani cycek ( no może nie tak, mam ale nie takie o które Tobie chodzi ;) ) a jakoś co miesiąc dostaje różne propozycje pracy chociaż mam 20 lat ( rocznikiem 21 lat) wybrałem zawód zawsze potrzebny czyli Kucharz. Obecnie jestem na "bezrobociu" od 4-5 dni a już dostałem 8 propozycji pracy z czego 4 na stanowisku "Szefa kuchni". Wystarczy chcieć a prace się znajdzie...

Ja się ciesze, że Ty masz dobrą pracę, mieszkasz w większym mieście ode mnie i w ogóle, ale już nie raz spotkałam się z takim zjawiskiem jak branie do łapy (chociażby za prawo jazdy, a potem się dziwią że tyle wypadków, czy za studia...), czy przyjmowanie do pracy za ładny wygląd, np. na stanowisko sekretarki, no bo cóż... wyglądać jakoś trzeba, przecież pasztet nie będzie siedział za biurkiem.
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 24 Cze, 2009   

Lyla napisał/a:
Mi nie przeszkadzają ;) Wielu ludziom tez nie, ale też jest wielu którym przeszkadzają. To się nazywa tolerancja :P


Ja jedynie wyraziłem swój pogląd na ten temat, i wg mnie najlepsze rozwiązanie.
Tak jak pisałem wyżej jestem mało tolerancyjnym człowiekiem, jak zresztą minimum 50-60% Polaków.

Lyla napisał/a:
wiesz mam tylko 20 palców do zliczenia :P mówisz, że tak dużo? To czemu siedzą w różnych krajach? Przecież ich tam nie chcą. Oglądałeś ten spot wyborczy w Czechach? Po co tam mieszkają, skoro ich nie chcą? Gdyby chcieli to zmienić, to by już dawno coś zrobili, skoro ich tak dużo.



Ja wypowiadałem się na temat romów w Polsce.
Zadam Ci jedno pytanie. Widziałaś gdzieś Cygana który pracował ? ( Po za straganami na rynkach )
Bo ja nigdy, wiesz czemu ? Z racji ze są tak pokrzywdzeni ze nie posiadają swojego kraju, nas rząd wypłaca im co miesiąc ( powiedzmy na zasadzie wypłaty) jako iż nie mają swojego kraju. I to w większości kwoty w okolicy 4000 zł z czego na przykładzie mnie, taką pensje miałem raz/ dwa razy w życiu po przerobieniu ponad 400 godzin.

Lyla napisał/a:
Ja się wypowiadałam sprawiedliwie, nie brałam pod uwagę stanowiska matki, bo równie dobrze mogłabym wziąć na siebie stanowisko pedofila i powiedzieć, żeby zostawili ich w spokoju. Kastracja to najlepsze sądowe rozwiązanie. A jakby mi pedofil dziecko zgwałcił i zabił to nie wiem jakbym zareagowała. Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo jestem jeszcze młoda, nie wiem jak to jest być matką i na chwilę obecną nie lubię dzieci, ale dobrze wiem, że gdybym to dziecko miała i taka krzywda by się stała to na pewno bym zażądała najsroższej kary (z tego co widzę po stanie psychicznym matek). Ale tak jak mówię: wypowiadałam się na stanowisku sądu, jaka kara byłaby sprawiedliwa.


Masz w pewnym sensie rację, powinni wprowadzić taką kare za pedofilie. Chociaż osobiście dał bym im komorę gazową.

Lyla napisał/a:
poważnie? a jak ich rozstrzelasz, to przecież będą też inni ludzie. A kto wie, czy w przyszłości nie zechcą spróbować ;) i znów mamy kółko. Tak czy siak ćpuny by wróciły.


Z czasem by zniknęli, gdyby była wprowadzona kara śmierci / ewentualnie dożywocie z możliwością skrócenia wyroku po 50 latach przebytych w więzieniu ( Chociaż osobiście lepszym wyjściem była by kara śmierci. Bardziej oszczędna i na żyli by na utrzymaniu podatników )

Lyla napisał/a:
Do tego się nie przyczepie, bo jest to faktem. Popieram.


dziękuje ;)


Lyla napisał/a:
Ja się ciesze, że Ty masz dobrą pracę, mieszkasz w większym mieście ode mnie i w ogóle, ale już nie raz spotkałam się z takim zjawiskiem jak branie do łapy (chociażby za prawo jazdy, a potem się dziwią że tyle wypadków, czy za studia...), czy przyjmowanie do pracy za ładny wygląd, np. na stanowisko sekretarki, no bo cóż... wyglądać jakoś trzeba, przecież pasztet nie będzie siedział za biurkiem



Kalisz wcale dużym miastem nie jest. Jakby nie patrzeć bez łapówek dzisiaj nic nie załatwisz w żadnym urzędzie. Bo zrobili się na tyle ordynarni ze jeżeli nie dasz łapówki będą wszystko przeciągać tak długo jak tylko się da, będą się o wszystko czepiać. I czy masz ( powiedzmy) 30 różnych stempelków na papierku potrzebnym (powiedzmy) otwarciu własnej działalności.
Co do tyłka i cycków. Tak się dzieje od wielu lat. Jesteś zgrabna, masz czym oddychać, itd. to i o wiele łatwiej Ci będzie znaleźć prace ;) tak było, jest i będzie.
A przede wszystkim trzeba być wygadanym.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group