Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Legalizacja Konopii w Polsce!
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

zUe dazy napisał/a:
Ależ może, szczególnie gdy dostaniesz prawa wyborcze. Gdy dojrzałość świadomości narodowej będzie wyznaczana przez pryzmat obietnicy legalnego naćpania:). Nie lubię odnosić się do wieku, ale jeżeli 16 latek pisze o jakichś prawdach objawionych i swoje posklejane na kolanie poglądy prezentuje jako dogmatyczny szczyt dojrzałości, to jednak jest to przerost formy nad treścią i brak pokory. Są ważniejsze rzeczy od medialnego szumu dotyczącego używek, ale jak ktoś chce wojować o wiatraki w populistycznej quasipolitycznej gierce młodocianych aktywistów, to trudno, prawo wieku, życzę miłego patrzenia w lustro gdy będzie się poszukiwało straconego czasu:). Ech, tekturowi krzyżowcy napompowanych idei.


Dawno nie czytałem postu pod którym tak ochoczo podpisuję się obiema łapami.

Swoją drogą,ja wiem,że można nie lubić i PO i PiSu (bo partie mocno się starają,by nie darzyć ich pozytywnymi uczuciami),ale ten pęd młodych do Palikota wydaje mi się z lekka niezrozumiały.Bo co?Bo pan Janusz pomacha im na zachętę jointem i co drugi szesnastolatek robi wielkie oczy i chce wstępować do Ruchu Poparcia Mister Palikota?
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

wku*wia mnie ten caly zakaz jarania.... je*ani zebym mogl sobie zapalic i sie wyluzowac musze miec oczy do okola glowy jak sobie wracam z jointem :/ bo juz zawiasy mam i co?? puszka mnie czeka jak mnie zlapia z gramem skuna masakra :/ juz 3 krotnie mnie ku*wa gonili jak mialem cos przy sobie... i gdybym w pore sie nie zorientowal i nie spie*dolil to bym teraz tego nie pisal tylko bym pierdzial zapewne. Dajcie spokoj wode chlac to mozna nie?? kompletna degeneracja po alkoholu jest ( wiem po sobie).... a potem rosna debile powykrecani przez alkohol i zaniedbuja swoje dzieci... Wyobrazcie sobie klotnie lub "bojke" dwoch najaranych osob heheheh.... to by wygladalo przkomicznie ,ku*wa smiesznie....
 
 
funnygun  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Biedaczów
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

Szczerze wali mnie to czy sobie on macha jointem czy wibratorem moze poczytajcie co innego chce zrobic dla kraju a pozniej mówcie a on przynajmniej to co zapowiedział to robi....
 
 
Przanka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 07 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

Pamiętajcie ,że wszystko co jest nielegalne zawsze smakuje lepiej ;)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   

tak jak gwałty, pedofilia i morder... nie?
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Przanka napisał/a:
Pamiętajcie ,że wszystko co jest nielegalne zawsze smakuje lepiej ;)


Aras bardzo dobrze w odpowiedzi na to napisał. No i wyroki sądowe są legalne, a nawet gdyby nie były to nie smakowałyby najlepiej ;p
Z drugiej strony to przykre, że samą marihuaną i zdejmowaniem krzyża można u nas wywalczyć trzecie miejsce w wyborach parlamentarnych...
 
 
 
Przanka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 07 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

A ja myślę ,że wszystko bierzecie zbyt dosłownie ;)
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

W końcu jest to dział "poważniej" ;p a Twój argument, pół żartem, pół serio, jednak w poważnych dyskusjach na ten temat czasami zdarzało mi się słyszeć, więc po raz kolejny się ustosunkowałem :)
 
 
 
Przanka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 07 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

O jej ,przepraszam bardzo za mój komentarz :) <gafa>
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

hehehe wyobrazam sobie co to by sie dzialo gdyby wprowadzili legalizacje :P ciekawie by bylo :D ulice by "plonely" :) ja to osobiscie bym sie pofatygowal pod pewien komisariat z wielkim bongiem i tak bym sie tam najaral ze bym upadl na plecy
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

O ile na "Marsz wyzwolenia piwa w plenerze" popędziłbym choćby z Suwałk do Wrocławia niczym struś pędziwiatr, to ani mocniejszych alkoholi, ani zioła ot tak spożywać gdziekolwiek bym nie pozwolił ;p wszystko dla ludzi, ale dzieciaków szkoda :)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Sal_P napisał/a:
wszystko dla ludzi, ale dzieciaków szkoda :)
no tez tak mysle... tzn. mysle ze jesli chodzi o sama trawke to spoko. Bo jak dzieciak chce to i tak do tej trawki dotrze. Dotrze do skuna wychodowanego gdzies w piwnicy podlewanego benzyna czy innym go*nem. A gdyby byla legalizacja to panstwo by mialo kontrole nad tym co sie sprzedaje. Nie mowie ze to by bylo calkowicie niszkodliwe ,ale napewno mniej niz teraz
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Dokładnie, to jeden z głównych argumentów :)

A ściśle chodziło mi o to, że nie najlepszym przykładem byliby ludzie biegający z blantami po ulicach.
 
 
 
FunnyKiller  
Forumowy prawiczek
Dzifki, koks, firefox


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Augustów
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Hmm moim jakże skromnym zdaniem sprawa ma się następująco:
ZA: mogliby to zlegalizować chociażby dlatego żeby policja nieproszenie nie nawiedzała domów i piwnic z nakazem w ręku. Jak to powiedział Korwin Mikke:"Niech zlegalizują narkotyki przynajmniej będzie mniej debili na tym świecie(...)"
PRZECIW: Nie będzie zarobków dla tych, którzy kręcą "interesy" na lewo
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

FunnyKiller napisał/a:

PRZECIW: Nie będzie zarobków dla tych, którzy kręcą "interesy" na lewo


czemu nie będzie zarobku? jasne, że one będą mniejsze w sensie jednostkowym, bo co legalne to z pewnością będzie tańsze, jednak osoba handlująca towarem z założenia powinna mieć większą ilość klientów, bo nie każdemu z pewnośćią nie będzie siec hciało chodowac, bo to nie takie proste aby towar był dobry, tylko skuszą się na gotowca;o
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Tylko po legalizacji to już by nie było "na lewo", zresztą byliby to pewnie inni ludzie a liczba i obroty karteli narkotykowych drastycznie by spadły... nie wiem natomiast czemu jest to argument przeciw ;p
 
 
 
FunnyKiller  
Forumowy prawiczek
Dzifki, koks, firefox


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Augustów
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

E tam gadacie.. Mówię wam, że to temat długi i szary jak papier do du*y <haha>
każdy ma swoje zdanie :) więc sądzę, że dłuższa dyskusja na ten temat nie ma najmniejszego sensu:)
 
 
 
funnygun  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Biedaczów
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

wyobrażacie sobie w każdym większym miescie przynajmniej po 2 coffee shopy ciekawe skąd będą oni brali towar........... w holandi biorą też z nielegalnych upraw , tyle że zawsze jest ta pewność że pali się dobre czyste zioło, druga sprawa to kary za posiadanie, sprzedaż itp. idzie sie do paki na 6 lat a pedofil pójdzie na też 6 jaka sprawiedliwosc ?? <szok>
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Osobiście w zasadzie nie palę, ale jestem za legalizacją konopi, te wszystkie naloty policji na jakieś plantację to istny kabaret, o wiele większe szkody wyrządza alkohol i nikotyna i jakoś mało kto się tym przejmuje, no ale to jest biznes , który musi się kręcić.
Więc w zasadzie dlaczego trawa jest zabroniona ?
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Bo wielu wyborców PO, PiS i PSL gdy ktoś mówi "marihuana" słyszy "zuoo" i dopóki tak jest żadna z tych partii nie opowie się za racjonalizacją polityki narkotykowej. Paradoksalnie takie kwestie jak marihuana, aborcja, krzyż w sejmie etc. mają dla wyniku wyborów większe znaczenie niż np. gospodarka, którą niewielu wyborców tak naprawdę rozumie.
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Bo zielone to złooo... :) Tak znam się, tak jarałem pare lat, tak miałem shizy od których ledwo sie uwolniłem, tak mój kumpel miał 2x manie prześladowcze i pare razy lądował przez to u psychiatry, tak kuzyn mojego kumpla się przez to powiesił. Między alko a zielonym jest taka różnica ze w alkoholizm wpada się po 5 latach ciągłego picia a w tym przypadku to kwestie jednego bucha i możesz wpaść w ciag... Mówie NIE dla zielonego gówna ! Mam w ass wasze "historie"jakichś mohamedów i te filmiki gówno warte. Też niedawno byłem za legalizacją. Ale teraz moim zdaniem to największa głupota jaka może być. Chociaż nie mówie że każdy który pali będzie miał shizy... palcie sobie, to też mam w ass :D najwyżej wam mózgi wypali :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi