Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Legalizacja Konopii w Polsce!
Autor Wiadomość
funnygun  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Biedaczów
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

wez przestań opowiadać głupoty już wszyscy w twoim otoczeniu jarali i każdy miał z tym problemy??
marihuana uspokaja rozluznia i nie jest przyczyną żadnych prób samobójczych, tak tak jeden buch i wpadasz w nałóg to chyba dali wam majeranek ;)) <z jezorem> jest potwierdzone wszystko naukowo że szkodzi mniej niz alkochol , tytoń, pozatym ma właściwości lecznicze i lepiej jak bedzie czyste pewne niż namoczone w jakimś gównie!
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

tak uspokaja i rozluźnia, ale wiesz dlaczego? Bo Ci mózg tłumi ! Zakładając że go masz :D potem zaczynasz co raz mniej pamiętać. Nie pamiętasz co robiłeś w poprzedni weekend itd... Dojdź do momentu w którym nie będziesz wiedział który jest rok to pogadamy. Człowieku... jak mówisz że nie odróżniam majeranku od mj, to w tym momencie mnie obrażasz :D To co mówisz i i inne tego typu wypowiedzi uwazam za zwykły bełkot. Ta nauka.... i tak nie rozumiesz. Dobra, więcej tu nie wejdę bo ja tu tylko przelotnie więc bye.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Prawda jest taka, że w Polsce jak Ty albo Twój znajomy nie wyhoduje trawki sam, to nigdy nie wiesz co tak naprawdę palisz i naprawdę różne rzeczy mogą się dziać (i to jest kolejny argument za legalizacją ;p). Ale i tak myślę, że Lake Bodom przesadza, wśród moich znajomych takie rzeczy jak on opisuje zdarzają się tym, którzy poszli w twardsze dragi i brali wszystko co się da, bez opamiętania i przez długi czas. Mam też kumpli, którzy jarali prawie dzień w dzień przez kilka miesięcy (mając jednak dostęp do względnie czystego towaru), teraz robią to tylko okazyjnie i jedyne co, to może troszkę szkołę zaniedbali (ale matury mają).
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Jestem za legislacją konopi indiańskich ale pod warunkiem, że ograniczy to działalność nieuczciwych dilerów, zlikwiduje możliwość natrafienia na "maczany" towar i będzie jakoś sensownie kontrolowane.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Co to do świętego tybetańskiego pieroga ruskiego jest "maczany" towar ? Fucking hell, "maczany towar" "chemiony skun". Palacze trawy serio są otępieni. Wiecie może jaki % cannabisu sprzedawanego na ulicy ma w sobie syntetyczne kannabinoidy ? Ja też nie, ale strzelam, że w okolicach 0%(w końcu jaki diler jest na tyle głupi, by dopłacać do interesu ?), tak marginalne - że praktycznie niewystępujące. Zresztą syntetyczne kaba wcale nie muszą 'ryć" mocniej niż zwykłe THC i inne naturalne kaba. Ktoś tu pisał kiedyś o tym, że trawa doprowadziła kogoś do samobójstwa - jest to oczywiście bzdura, aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że trawa potrafi pogłębić problemy psychologiczne, więc pomimo, że nie była bezpośrednią przyczyną samobójstwa - to mogła się w stopniu jakimś do tego samobójstwa przyczynić. Jeśli chodzi o otępienie po trawie to spróbujcie sobie pogadać z na przykład Tomkiem "Miodu" z formacji Jamal - kompletnie przeżarty mózg tym jaraniem.

Nie ma nieszkodliwych, nieuzależniających narkotyków. Koniec kropka. Co i tak nie zmienia faktu, że marihuana jest relatywnie mało szkodliwym narkotykiem, na pewno powoduje o wiele mniej problemów społecznych niż alkohol - także penalizacja posiadania jakichkolwiek narkotyków oraz zakaz wprowadzania do obrotu i handlem trawą to kompletna głupota i debilizm sięgający brodzika intelektualnego. Każdy widzi, że to chybiona polityka która jest podtrzymywana jedynie dzięki temu, że telewizja karmi ludzi jakimś gównem w które oni chętnie wierzą. No i są jeszcze oczywiście fanatyczni przeciwnicy, posiadają wiedzę, ale są na nie, "bo tak". Na przykład bo "zło jest złem i nie można mówić, że jest dobre" czy inne tego typu argumenty które nie mają nic wspólnego z realnym światem i logicznym rozumowaniem.(w dodatku nie trzeba się wysilać, bo tego samego argumentu użyją, gdy spytać ich o homoseksualizm, edukację seksualną, antykoncepcję, socjalizm, ateizm i wiele, wiele innych).
 
 
gabriel  
Coś już napisał
ale nie warto czytać

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 64
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Nigdy nie staram się przekonywać ludzi argumentami, bo to nie ma sensu, okres buntu rządzi się swoimi prawami, po prostu mówię nie warto pakować się w te rzeczy, na to wskazują "wielcy" i "mali" Rysiek, Amy, Magik i ludzie z naszych bloków. Trzeba się przypatrzeć tylko dokładniej, jak wygląda życie tych ludzi za 10 lat.


http://www.youtube.com/watch?v=luJXyYJaQnU
 
 
funnygun  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Biedaczów
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

http://www.youtube.com/watch?v=fN1ONolFYcw polecam ten wywiad;)
co do postu simona jeśli ktosma problemy z psychiką np. stany depresyjne to nie powinien wgl palic bo moze to sie pogłębić , nie chodzi o legalizacje juz ale np. ktos kto uprawia dostaje 8lat a pedofil gwałcąc 15latke 7 to troche nie sprawiedliwe, gdyż mj nie szkodzi społeczeństwu.....
ludzie powinni sie zastanowić nad tym wiele krajów zmienia swoje prawo w stosunku do mj na pozytywnie. Wystarczy troszke poszukac o tym w necie a można dużo pozytywnych stron mj znaleźć :D
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012   

Za brakiem legalizacji kryje się duża polityka i interesy.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

pedofil raczej nie ruszy 15 latki ;)obawiam się że nie wiesz czym jest pedofilia funnygunie.

Co do tematu to oczywiście jestem za legalizacja wszelkich narkotyków, państwo na tym tylko skorzysta, i w końcu były by środki na leczenie uzależnień- podatek pośredni przy sprzedaży narkotyków. Dodatkowo narkotyki były by bardziej czyste. Kolejna sprawa że dzięki legalnej sprzedaży można by ustalać limity dla każdego obywatela(podobnie jest chyba we szwecji z alkoholem)
Same plusy z legalizacji ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

Ja wypowiem się tak. Palę już ziółeczko 6 lat i jakoś nic mi się we łbie nie podziało, studia pozdawałem, w pracy tez problemów nie mam. Ogarniam świat tak jak ogarniałem zawsze. Z drugiej strony kumplowi się pieprzy w głowie po wypaleniu mniej więcej takiej samej ilości. Jednak jak słyszę bzdury, że każdemu to zaszkodzi w końcu, że doprowadzi do depresji to ogarnia mnie pusty śmiech. Żaden, nawet największy ekspert nie powie Ci jak to akurat na Ciebie czy Ciebie wpłynie. To tak samo jak z wódą, jeden wypije 0,25l i leży a inny 0,7l i jeszcze mu mało. To jak to wpłynie na kogoś zależy od organizmu, od samopoczucia psychicznego, od tego czy pojadłeś czy nie itp.

Reguły na to jak palenie wpłynie na konkretną osobę nie ma i nie będzie.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

krylas napisał/a:

Co do tematu to oczywiście jestem za legalizacja wszelkich narkotyków,

WSZELKICH narkotyków? R U fuckin' serious ?! <zdziwiony>

Chyba nie ma kraju na świecie z takim prawem i prawdopodobnie (na całe kurwa szczęście!) nigdy nie będzie. Sądzę, że albo napisałeś to bardzo pochopnie albo nie masz żadnego pojęcia jak kosmicznie szybko uzależniają (zarówno psychicznie jak i fizycznie) morfina, kokaina, heroina i wszelkie pochodne tego typu mocnych dragów. Palenie maryśki przy nich to jak dziecinne igraszki. Z takiego uzależnienia już się nie da wyjść, możesz tylko próbować z nim walczyć i czasowo uśpić w sobie potrzebę ich zażywania. Niektórym udaje się wrócić do w miarę normalnego życia, ale generalnie to rzadkość.
Może historia Cezarego Ciszewskiego, dziennikarza TVP, trochę Ci rozjaśni sytuację.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=5iOjIUieHYo[/video]
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

aha no masz racje, skoro są nielegalne to nie można do nich dotrzeć....
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 15 Cze, 2012   

Wiadomo, że można, ale jest to z oczywistego powodu znacznie trudniejsze. To tak jak z tymi śmiesznymi dopalaczami. Kiedy były dostępne od tak w sklepie, dosłownie jak masło, to ludzie kupowali ich na pęczki, mimo, że każdy wiedział o ich szkodliwym działaniu. Teraz po delegalizacji sklepów naziemnych są one jeszcze do kupienia w sklepach internetowych zarejestrowanych na przykład w Holandii, ale wiem z dobrego źródła (kumpel z liceum jest twórcą pewnego znanego serwisu i byłym właścicielem sieci ponad 60 "sklepów" w Polsce), że obroty znacznie (i to bardzo) spadły. Kiedyś przez jeden tylko weekend potrafił na nich zarobić NA CZYSTO grubo ponad 100 tysięcy złotych (!), a teraz bywa, że przez miesiąc (a ostatnio już nawet i przez 2) nie ma takiego obrotu (o zyskach już nie mówiąc).
Także jeśli Ci się wydaje, że jeśli coś jest legalne to wpływa na to, że ludzie (szczególnie Ci, którzy zażywali już coś wcześniej) potrafią zachować trzeźwość umysłu i po prostu tego nie kupić, to jesteś zwykłym marzycielem. Czarnorynkowa cena kilograma kokainy, która jest znacznie wyższa od kilograma złota (300 tys zł vs ok 175 tys zł) nie bierze się znikąd i znacznie ogranicza popyt na nią.
Wyobrażasz sobie, że morfina jest do kupienia ot tak sobie w aptece? Ktoś z ostrym bólem (dajmy na to zęba) wpada do niej i kupuje jedną dawkę tylko, aby uśmierzyć ból. I wpada w nałóg, bo morfina potrafi uzależnić już od pierwszej dawki. To wyrok na całe życie.
Nie ma absolutnie żadnych rozsądnych argumentów, które obroniłyby tak szaloną tezę jak legalizacja twardych narkotyków.
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 15 Cze, 2012   

Jest, własny mózg ! masz go po to by go używać, oraz być świadomym swoich czynów.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Ja mogę dorzucić tylko tyle, że statystyki są nieubłagane. W samych stanach zjednoczonych z powodu alkholu umiera 80 tys ludzi rocznie, z powodu kawy 5 tys, z powodu leków na receptę, 2500 z powodu kokainy 2500 a z powodu marihuany nikt.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Niech się te tuski Je**bane zdecydują: albo delegalizujemy alko, tytoń i całą resztę, albo legalizujemy ziele. Jebane rozdwojenie jaźni...
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012   

Tuski mają to do siebie, że w ogóle trudno podejmować im jakiekolwiek decyzje, zależy jak powieje od Brukseli, a jeszcze w takim temacie?
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 29 Cze, 2012   

Moim zdaniem marihuana powinna być zalegalizowana. Lepiej, żeby państwo miało z tego zyski (podatki) niż marnowało kasę na ściganie i łapanie. Poza tym wydaje mi się że pozwalanie na wódkę i papierosy przy zabranianiu maryśki to jebana hipokryzja i skurwysyństwo!
 
 
 
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

Uważam że kto chce palic, to będzie to robić bez różnicy czy jest to legalne, czy nie dlatego sądzę że jeśli marihuana zostałaby zalegalizowana to nie tylko skarbiec państwa miałby z tego korzyści, ale także ludzie palący mieliby pewność, że to co spożywają jest w 100% czyste, niefaszerowane jakimiś dodatkowymi specyfikami. Byłoby zdrowiej i ekonomiczniej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime