Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kara śmierci

Jaki jest wasz stosunek do kary śmierci ?
Jestem ZA!
57%
 57%  [ 125 ]
Jestem stanowczo przeciw!
30%
 30%  [ 67 ]
Nie mam zdania/nie wiem co o tym myśleć
11%
 11%  [ 26 ]
Głosowań: 218
Wszystkich Głosów: 218

Autor Wiadomość
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Ciężkie dożywotnie roboty dla dobra kraju! O głodzie i chłodzie. A nie leżenie dupą do góry na koszt państwa i marudzenie, że za mały telewizor. Do roboty w schroniskach dla zwierząt, do kopania rowów, budowania nowych dróg. Moim zdaniem kara śmierci to dla niektórych <nie mowię, że wszystkich> tylko ucieczka od odpowiedzialności.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Cytat:
Ciężkie dożywotnie roboty dla dobra kraju! O głodzie i chłodzie. A nie leżenie dupą do góry na koszt państwa


Sorry, Opos, ale mi to zajechało obozem koncentracyjnym. W tym momencie, państwo jest za nich odpowiedzialne. I to na barkach państwa jest zapewnienie wyżywienia, toalety (podstawowych potrzeb fizjologicznych). Myślę, że gdyby pracowali - ja rozumiem, że to korzystne dla państwa, chociaż też nieco problematyczne - dostawaliby większy przydział jedzenia niż teraz.

Co więcej, w Polsce nie jest tak jak w Ameryce czy np. Norwegii. Nie ma telewizorów w każdej celi, więc z tym bez przesady.
 
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

O chłodzie i głodzie to była przenośnia ;) chodzi mi bardziej o to żeby warunki dawały się odczuć i nikt więcej nie chciał tam wrócić, a jednak są tacy którzy wolą "pomieszkać" na koszt państwa. A mówiąc o "robotach dla dobra kraju" mam na mysli prace społeczne.
 
 
woodka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: wrocław
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

Udun napisał/a:
..oki- a co w przypadku Tak ewidentnym jak Brevik????...???


Dożywocie, za kogo się uważacie żeby odbierać komuś życie!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011   

A w USA żyją-a propos-tym:

http://www.rp.pl/artykul/...-zastrzyk-.html
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011   

Bez komentarza :/ ale nadal wszyscy będą krzyczeć, że są za karą śmierci..
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011   

wedlug mnie sprawa wyglada tak : Kara smierci MOGLA BY BYC(podkreslam ze moglaby byc) wykonywana tylko i wylacznie na osobach ,ktora handluja narkotykami wtedy potencjalny diler 10 razy by sie zastanowil czy w to wejsc...tak sprawa sie ma w chinach publiczna egzekucja poprzez strzal w glowe(za kule musi zaplacic rodzina delikwenta) mysle ze tam tak jest poniewaz oni do tego dojrzeli.Chinczycy mieli doczynenia z narkotykami przez setki lat przeciez dragi sa zakorzenione w ich tradycji i doszli do wniosku ze jest tylko jedyne rozwiazanie jezeli chodzi o walke z narkotykami : kara smierci. I mysle ze w europie jest to kwestia czasu poprostu ludzie musza do tego dojrzec i to zrozumiec ze nie ma innego wyjscia. a czy jestem za takim rozwiazaniem?? i tak i nie.... ale to juz glebszy temat. A reszta zwyroli,mordercow,gwalcicieli itp. poprostu nie zasluguje na kare smierci to by bylo zbyt laskawe dla nich. Osmiele sie stwierdzic ze dla NIEKTORYCH powinny byc obozy koncetracyjne identyczne jaki stworzyl hitler. Mam na mysli gwalcicieli i pedofilow. A i jeszcze bardzo mnie irytuja komentarze w ktorych ludzie pisza ze w polskich wiezieniach jest wygodnie,przytulnie i wogle zajebiscie i ze ci ludzie nie zasluguja na takie warunki.... BZDURA!! nie zycze nikomu wiezienia ,ale moze jakbyscie tam trafili to byscie sie przekonali jak naprawde wyglada polskie wieziennictwo. Przeciez wszystkie polskie wiezienia no z wyjatkiem dwoch to sa stare klasztory a nawet jedno jest po miesjcu gdzie trzymano zwierzeta.... Warunki sa uwlaczajace.... jest ciagle zimno,racje zywnosciowe sa bardzo male osadzeni sa caly czas glodni i z tego co wiem jezeli nie dostajesz paczek z jedzeniem to jest bardzo trudno. A poza tym wystarczy sobie wyobrazic co sie dzieje na celi ktora ma rozmiary 4 na 2 i mieszka w niej 4 doroslych mezczyzn a toaleta jest odseperowana tylko parawanem.....
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

zlowieszczy4 napisał/a:
wedlug mnie sprawa wyglada tak : Kara smierci MOGLA BY BYC(podkreslam ze moglaby byc) wykonywana tylko i wylacznie na osobach ,ktora handluja narkotykami wtedy potencjalny diler 10 razy by sie zastanowil czy w to wejsc...tak sprawa sie ma w chinach publiczna egzekucja poprzez strzal w glowe(za kule musi zaplacic rodzina delikwenta) mysle ze tam tak jest poniewaz oni do tego dojrzeli.


krótkie pytanie... ćpałeś?
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

nie rozumiem jak te twoje pytanie sie ma do calosci.... i zalezy co masz na mysli bo jezeli chodzi ci o heroine czy kwasy itp to nie
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

narkotyki są dla ludzie, wymyśliły by narkotyki kozy, to było by to dla kóz. Swoją drogą brałem kwas i nie wiem co w tym złego. aha, napisałeś w jakimś poście, że lubisz palić... chyba w temacie o gentelmanie, wiec sądzę, że nie o fajki chodziło.

Kara Śmierci była, jest i będzie zła, to nie jest rozwiązanie. A na pewno nie będzie to rozwiązaniem dla problemu narkotykowego. Wspomniane Chiny raczej nie są szczęśliwym krajem z powodu mordowania na stadionach za byle gówno.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Nie mówiąc już o tym, że wprowadzenie takiego prawa spowoduje, że narkotyki sprzedawane będą tylko i wyłącznie przez mafię - no bo właśnie reszta będzie się bała, mafia wiadomo ma protekcję policji, łapska ma spore i duże łapówki daje. No a ludzie którzy sprzedają ? Ci niżej położeni ? Będą zabijać policjantów, strzelać do nich z ciężkiej broni - bo i tak nic im nie będzie zależało, przecież za handel śmierć tak czy inaczej.

Nie mówiąc już o tym, co powiedział Aras - narkotyki to wcale nie jest jakieś zło ostateczne. Wręcz powiedziałbym, że dla higieny psychicznej potrzebna jest czasem mała zmiana świadomości(czy to przez napicie się z kumplami, czy sporty ekstremalne, koncert, na nartkotykach kończąc - zależnie od potrzeb, gorzej, gdy człowiek staje się seksoholikiem/alkoholikiem/ćpunem adrenaliny i robi wszystko to niebezpieczne, ale tego nigdy nie unikniesz, to zawsze będzie)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Panowie,panowie......
Aras666 napisał/a:
Wspomniane Chiny raczej nie są szczęśliwym krajem z powodu mordowania na stadionach za byle gówno.
- czegod takiego nie napisalem chiny morduja dilerow ,ktorzy maja jakas tam ilosc narkotyku a nie wszystkich jak leci.Chiny moze nie sa szczesliwe z tego powodu ,ale tylko tak mozna z tym walczyc. Przyznam sie ze od dragow nie stronilem i wydaje mi sie ze nie bede stronil ,ale wiem ze to jest zle poniewaz kiedy czlowiek sie nacpa nie ma do konca swiadomosci tego co robi. Nie do konca odpowiada za to co robi i mowi. Nie chodzi mi ze calkowicie traci kontrole ,ale w jakims stopniu ja traci uwierz mi ze znam to z autopsji i nie chodzi mi tu o palenie zielska. Po drugie i tak cala kasa idzie do mafii. Nie mowilem ze to calkowicie wyeliminuje problem tylko go zminimalizuje. Z tego co mowisz po wprowadzeniu takiego prawa powinna wybuchnac wojna miedzy dilerami a policja a tak nie bedzie! spojrz na sytuacje Chin tam nie ma zadnych wojen narkotykowych! Nie chodzi mi dokladnie o to zeby ZABIJAC tylko o to zeby odstraszac potencjalnych dilerow aby ta maszynka przestala nabierac predkosci,uwierz ze bardzo malo osob sie znajdzie ktore beda chcialy zaryzykowac zycie dla dodatkowych pieniedzy. Nie ma co porywnywac kwasu ,kokainy czy amfetaminy do marichuany. Od tego gowna amfetaminy ryje psychike i organizm wiem to bo przecwiczylem to na sobie az za dobrze a juz nie wspomne o kwasie czy koksie i prosze cie nie zadawaj mi takich pytan co w tym zlego.............. Zmiana swiadomosci?? owszem!! czasami miewalem takowe przez cale tydodnie i wiem ze nie trzeba do tego twardych narkotykow. Caly czas pisze tutaj ze to jest jedyny sposob na walke z narkotykami a czy ja popieram karanie smiercia za sprzedaz twardych narkotykow??? NIE!! dlaczego?? bo jestem katolem i mi zabijac nikogo nie wolno a poza tym skazal bym na smierc kilku moich znajomych. Ale z drugiej strony mam przed oczamami obraz 13,14-latkow nacpanych heroina lezacych gdzies w ciemnych zazyganych bramach!!!!! mlodych ludzi ,dzieci ,ktore sa wykorzystywane seksualnie,prosze was poczytajcie co sie dzieje w afryce co tam kaza robic dzieciom nikt o tym nie mowi jakos czy w telewizji czy w radio. Upadek zasad! zatarcie moralnosci - to wszystko i wiele wiecej sklania mnie do myslenia nad zagadnieniem kary smierci. I LUDZIE NIE DAJDZIE SOBIE WMOWIC ZE NARKOTYKI SA DOBRE!!!!!!!
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

narkotyki trzeba umieć brać, brałem kwacha, świetna rzecz... TYLKO TRZEBA UMIEĆ TO BRAĆ. A zastraszanie ludzi śmiercią nie przyniesie skutków tylko problemy.

Simon napisał/a:
Nie mówiąc już o tym, że wprowadzenie takiego prawa spowoduje, że narkotyki sprzedawane będą tylko i wyłącznie przez mafię - no bo właśnie reszta będzie się bała, mafia wiadomo ma protekcję policji, łapska ma spore i duże łapówki daje. No a ludzie którzy sprzedają ? Ci niżej położeni ? Będą zabijać policjantów, strzelać do nich z ciężkiej broni - bo i tak nic im nie będzie zależało, przecież za handel śmierć tak czy inaczej.


dokładnie!

najlepsza walka z narkotykami? nie ma takiej, narkotyki były, są i będą. Więc trzeba zrobić wszystko, by zażywanie ich było jak najbezpieczniejsze. Gdyby nadzorowało sprzedażą narkotyków państwo, byłbyś na 100 % pewny co dostajesz, a gdy bierzesz od dilera, nigdy nie możesz być pewien. dlatego drodzy państwo... LEGALIZACJA!
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

zlowieszczy4 napisał/a:
nie ma do konca swiadomosci tego co robi.

Znam kilku ludzi którzy mają tak permanentnie. Poza tym właśnie o to chodzi, żeby trochę stracić kontrolę, jakoś nie widziałem ludzi naćpanych kwasem którzy leją się po pyskach przed barem czy wkładają sobie kosy w brzuch.
zlowieszczy4 napisał/a:

Nie do konca odpowiada za to co robi i mowi.

Idziesz takim tropem: Niektórzy po narkotykach zaczynają być aspołeczni(jednostki)---> Więc zakażmy narkotyków całemu społeczeństwu!! Bowiem czy prewencja nie jest najlepsza ? Otóż nie, wielu artystów, wybitnych muzyków zawdzięcza swoje dzieła narkotycznym uniesieniom. Społeczeństwo zyskuje więcej pozwalając każdemu żyć tak jak chce, serio.
zlowieszczy4 napisał/a:

Po drugie i tak cala kasa idzie do mafii.

Większość ziela które kupuje się na osiedlach pochodzi z domowych/działkowych upraw, wiem jak to jest bo przecież znam tych ludzi od urodzenia, niektórzy z nich to moi znajomi z przedszkola.
zlowieszczy4 napisał/a:

Nie mowilem ze to calkowicie wyeliminuje problem tylko go zminimalizuje.

W portugalii wprowadzono DEPENALIZACJĘ WSZYSTKICH narkotyków, efekt ? Zminimalizowany problem narkomani, kilkakrotnie zmniejszana liczba zgonów po narkotykach, znaczne zmniejszenie % ludzi zarażonych HIV. I to wszystko na przestrzeni kilku lat!!!
zlowieszczy4 napisał/a:

Z tego co mowisz po wprowadzeniu takiego prawa powinna wybuchnac wojna miedzy dilerami a policja a tak nie bedzie! spojrz na sytuacje Chin tam nie ma zadnych wojen narkotykowych!

Tak, tylko zauważ, że tam w razie jakichkolwiek zamieszek wprowadza się wojsko na ulice i zabija wszystko co żywe, chcesz to przenieść do nas ? Bo bez tego jestem na 100% pewny, że policja będzie mieć problem złapać jakiegokolwiek dilera, bez zarobienia kulki w łeb.
zlowieszczy4 napisał/a:

Nie chodzi mi dokladnie o to zeby ZABIJAC tylko o to zeby odstraszac potencjalnych dilerow aby ta maszynka przestala nabierac predkosci,uwierz ze bardzo malo osob sie znajdzie ktore beda chcialy zaryzykowac zycie dla dodatkowych pieniedzy.

Ja to rozumiem i widzę Twój proces myślowy, ale popatrz na moje obiekcje i pomyśl jeszcze raz - dobra droga ? serio ?
zlowieszczy4 napisał/a:

Nie ma co porywnywac kwasu ,kokainy czy amfetaminy do marichuany. Od tego gowna amfetaminy ryje psychike i organizm wiem to bo przecwiczylem to na sobie az za dobrze a juz nie wspomne o kwasie czy koksie i prosze cie nie zadawaj mi takich pytan co w tym zlego

Nie brałeś ani kokainy ani LSD, ponieważ zarówno jedno jak i drugie wyniszcza znacznie wolniej niż amfetamina, która jest niezłą trutką OUN. Kokaina mocniej uzależnia to fakt, ale jest to względnie "czysty" narkotyk, w tym sensie, że nie ma za wielu skutków ubocznych a efekty odstawienia nie trwają długo i mając odrobinę szczęście nie pozostawiają długotrwałych zmian. Jeśli chodzi o LSD to istnieją 2 zagrożenia: uaktywnienie ukrytej choroby psychicznej(psychotyczny czynnik wyzwalający), nieodpowiedzialne zachowanie podczas tripu(istnieje jeden potwierdzony przypadek śmierci, gdy nastolatek po LSD został uderzony przez rozpędzony samochód, nie ocenił odległości zbyt dobrze i przebiegł przez jezdnię).
zlowieszczy4 napisał/a:
I LUDZIE NIE DAJDZIE SOBIE WMOWIC ZE NARKOTYKI SA DOBRE!!!!!!!

Narkotyki nie są dobre ani złe bo narkotyki to substancje, martwe przedmioty, nie mają cech ludzkich. Śrubokręt jest dobry czy zły ? Jeśli skręcasz nim szafkę to używasz go właściwie, jeśli wbijasz komuś w oko - niekoniecznie. Morfina użyta by uśmierzyć ból chorego na raka pacjenta nie jest niczym złym, morfina która zabija człowieka i skłania go do zaniedbywania swojej rodziny tylko po to, by mógł zdobyć narkotyk - jest złem. To nie narkotyki są złe lub dobre, to ludzie używają ich w dobry lub zły sposób.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

Wiadomo ze w zyciu chodzi o to by sie wyszalec i o to by czasem moc sie "wyluzowac".Ja widze to w ten sposob ze calym tym narkobiznesem stoja ludzie ktorzy zadza tym swiatem i sa zli. To sa ludzie bardziej wplywowi i potezniejsi niz politycy a zwykly czlowiek nie moze miec prawa wiedziec jak oni sie nazywaja czy wygladaja. Policja,sady,politycy - to jedna wielka mafia na uslugach tych ludzi. Znam przyklad Portugalii i to moze na pcozatku pomoc a pozniej sytuacja moze sie zmienic tak samo jak w Holadnii. I nikt nie wie co by moglo by sie stac gdyby wprowadzono depenalizacje w polsce - moze przesztepczosc by zmala paro krotnie dokladnie tak jak to bylo po zniesieniu prohibicji w stanach a moze by wzrosla bo bandyci stracili by glowne zrodlo swojego utrzymania. A co do samych narkotykow wiem ze amfetmina to scierwo ale,ale moj mily kolego jak zauwazyles kokaina parokrotnie bardziej uzaleznia i ponad to jest parokrotnie drozsza wiec mysle ze jest wiekszym zlem niz amfa (co nie znaczy ze nalezy lekcewazyc amf...) kwas niszczy strasznie i tu nie ma dyskusji. A na koncu swojej wypowiedzi zlapales mnie za slowko a tego nie lubie ,ale ci wybaczam :) dynamit - byl stworzony do celow budowlanych i gorniczych - a jak sie skonczylo?? z narkotykami jest tak samo tez jestem tego zdania ze jezeli ktos jest na tyle odpowiedzialny to niech se tam zazywa ,ale niestety na swiecie o wiele wiecej ludzi zlych zajmuje sie narkotykami anizeli dobrych no sorry.... - nie widze tu innego wyjscia bo nie jestem za dobrem jednostki dobrem ogolu.... Czlowiek ktory dlugi czas zazywa dragi nie zdaje sobie sprawy z tego ze jest aspoleczny dla niego wszystko jest git,wiem to po sobie :P. Ja dla przykladu nie jestem normalny(ale nie sadze ze to od dragow) a moze wlasnie normalny w tym zwariowanym swiecie. Hmmmm cos jeszcze mialem waznego napisac.......AAAAA no tak mialem sie ustosunkowac co do twojej wypowiedzi w temacie artystow - tu mnie masz i nie wiem jak ci odpowiedziec :P fakt niektorym narkotyki otwieraja wyobraznie to jest bardzo ciekawe tak samo jak narzad w mozgo zwany szyszynka - ale to temat do osobnej dyskusji. Troche takie naiwne sa te twoje argumenty w moim miemaniu oczywiscie. Duzo zlych ludzi chodzi po ziemii ,ktorzy chca zrobic uzytek z narkotykow dla swojego dobra. Malo jest ludzi takich jak my ,ktorzy chca sobie zyc wlasnym zyciem,nie szkodzic innym i bawic sie na woodstocku :) Mysle ze cie nie przkonam do swoich racji i ty mnie rowniez nie przekonasz do swoich wiec zostaje nam uszanowanie naszych pogladow i zakonczenie tej dyskusji w pozytywnych wibracjach :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Ja się tylko wtrącę:

Cytat:

tylko i wylacznie na osobach ,ktora handluja narkotykami wtedy potencjalny diler 10 razy by sie zastanowil czy w to wejsc...tak sprawa sie ma w chinach publiczna egzekucja poprzez strzal w glowe(za kule musi zaplacic rodzina delikwenta) mysle ze tam tak jest poniewaz oni do tego dojrzeli.Chinczycy mieli doczynenia z narkotykami przez setki lat przeciez dragi sa zakorzenione w ich tradycji i doszli do wniosku ze jest tylko jedyne rozwiazanie jezeli chodzi o walke z narkotykami : kara smierci.



Jak bardzo głęboko wszedłeś temat? Nie chcę polityki penitencjarnej takiej, jaką mają Chiny. NIE CHCĘ TEGO SPIEPRZONEGO PODEJŚCIA DO KARY ŚMIERCI I NARKOTYKÓW. W Polsce jęczymy na to, że za niewielką ilość marychy dostajemy kuratora? Odsiadkę? No to proszę bardzo, kolega właśnie nam zaproponował walkę z narkotykami - kara śmierci dla dilerów. Wiesz, że podejście Chin do dragów nie na tym się kończy? Tam można dostać karę śmierci za POSIADANIE. W chuju mam, za przeproszeniem, takie rozwiązania. Nie mam ochoty na to, żeby groźba kary śmierci wisiała nade mną czy większością moich znajomych (jak i pewnie jakichś 30-40% młodych ludzi)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 13 Paź, 2011   

Cytat:
Znam przyklad Portugalii i to moze na pcozatku pomoc a pozniej sytuacja moze sie zmienic tak samo jak w Holadnii.

A co takiego dzieje się w Holandii ? Normalny kraj jak każdy inny z takim wyjątkiem, że każdy(KAŻDY) gada perfekcyjnie po angielsku i widok 2 facetów/kobiet idących chodnikiem i trzymających się za ręce budzi kompletnie zero zainteresowania. No i można oczywiście kupić grzyby i trawę legalnie, ale nie widziałem dużo naćpanych ludzi w sumie.


Cytat:
kwas niszczy strasznie i tu nie ma dyskusji.

Dwa pytania
1) Brałeś ?(mówię o prawdziwym LSD a nie jakichś kartonach od kolegów z osiedla)
2) Skąd czerpiesz swą wiedzę na temat szkodliwości LSD ? Od kumpli z L'ki ? Bo ręce załamuje i krzyczę do niebios o cierpliwość, gdy czytam takie kurwa głupoty. Amfetamina mniej wyniszcza od kwasa, no proszę Cię. Gdy szkodliwość amfetaminy jest bardzo wysoka, przy wysokiej szkodliwości i dużym potencjalne uzależniającym, tak kwas nie stwarza żadnych zagrożeń, nie jest szkodliwy w żadnym nawet najmniejszym stopniu i nie uzależnia. Faktycznie. Kwas to zło.


Co do reszty Twojej wypowiedzi to powiem Ci tylko tyle: Trzymaj się z dala zarówno od narkotyków jak i polityki narkotykowej, bo nie dość, że nic o tym nie wiesz, to jeszcze możesz zaszkodzić sobie i innym. Szanuje ludzi którzy mają inne poglądy na politykę narkotykową niż Ja, ale muszą mieć jakieś argumenty a polityka musi mieć jakiś sens(był tutaj jeden taki Pan z którym długo rozmawiałem kiedyś. Kto wie to wie.)

[ Dodano: Czw 13 Paź, 2011 ]
Ossie - najczęściej za posiadanie jest wieloletnie więzienie i ciężka praca pod groźbą śmierci za opierdalanie się
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 13 Paź, 2011   

Cytat:
kwas nie stwarza żadnych zagrożeń, nie jest szkodliwy w żadnym nawet najmniejszym stopniu i nie uzależnia
- nic tylko zarzucac kwasa...... prosze cie jak ja czytam takie brednie to kurwa mam ochote zajebac baranka w sciane..... A co do Holandii to lepiej ogarnij temat zanim cos napiszesz bo nie jestes na biezaco musiales tam byc spory czasu temu :/ moze powiecie ze nie jestem tolerancyjny ale widok calujacych sie facetow jest kurwa oblesny bleeeee zygac sie chce!!!!!!!!!! - jak dla mnie to nie jest zaden plus.
Cytat:
każdy(KAŻDY) gada perfekcyjnie po angielsku
- aha...... to powiem ci ze masz ladnie. Dobra ja sie nie znam,staram sie unikac narkotykow i wogole nie wiem co to sa dragi i niech tak zostanie a ty wes sie wyprowadz do tej swojej holki,zyj tam sobie zazucaj se kwasy jakies grzybki czasami dla odmiany bedzie zajebiscie! Chlopaku duzo moich znajomych i pare osob z mojej rodziny tez cpali i to oporowo i tak samo jak ty twierdzili ze im to nie szkodzi ,ja tez twierdzilem ze mi to nie szkodzi a ostatecznie sie skonczylo tak ze kurwa w wieku 21 lat musze odwiedzac znajomych na cmentarzu WIEC KURWA BURAKU NIE PIERDOL MI TU ZE NARKOTYKI NIE SZKODZA I ZE MOZNA CPAC JAK SIE MA SILNA WOLE BO NIE TAKICH ZAWODNIKOW TO POCHLONELO!!! nie moge uwierzyc ze ludzie z wiekiem staja sie coraz bardziej naiwni.... zycze ci tego zybys przejzal na oczy - uwierz mi ze nie chce mi sie tobie juz odpisywac
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 13 Paź, 2011   

zlowieszczy4 napisał/a:
A co do Holandii to lepiej ogarnij temat zanim cos napiszesz bo nie jestes na biezaco musiales tam byc spory czasu temu :/ moze powiecie ze nie jestem tolerancyjny ale widok calujacych sie facetow jest kurwa oblesny bleeeee zygac sie chce!!!!!!!!!! - jak dla mnie to nie jest zaden plus

No proszę, nie dość, że idiota, ignorant, to jeszcze homofob. Czym jeszcze się pochwalisz ?
Jeśli znasz jakieś zagrożenia płynące z używania LSD to proszę, opisz je tutaj, zamiast rzucać sztampowe teksty które nie znaczą nic. W Holandii byłem kilka miesięcy temu, zajebisty kraj, fajni uprzejmi mili ludzie, bardzo wyluzowani, dużo młodych ludzi, szczególnie w Amsterdamie.

Cytat:
Chlopaku

Trochę szacunku, nie jestem żadnym Twoim "chłopakiem" z ośki.
Cytat:

duzo moich znajomych i pare osob z mojej rodziny tez cpali i to oporowo i tak samo jak ty twierdzili ze im to nie szkodzi ,ja tez twierdzilem ze mi to nie szkodzi a ostatecznie sie skonczylo tak ze kurwa w wieku 21 lat musze odwiedzac znajomych na cmentarzu

Pewnie od tych kwasów których nie da się przedawkować zginęli ahahaha <lol>
Tak na serio. Idź szukać pomocy psychiatrycznej. Poważnie.

Z mojej strony EOT, poszukaj sobie nowego partnera do dyskusji, może ktoś będzie na tyle naiwny, że Ci uwierzy w Twoje bajery :]

\

[ Dodano: Czw 13 Paź, 2011 ]
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 13 Paź, 2011   

Cytat:
kwas niszczy strasznie i tu nie ma dyskusji.


skoro tak niszczy... to czemu jego twórca który systematycznie brał kwacha, zmarł w wieku 102 lat z przyczyn naturalnych?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Hofmann

NIEWIARYGODNE!
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

Cytat:
Ossie - najczęściej za posiadanie jest wieloletnie więzienie i ciężka praca pod groźbą śmierci za opierdalanie się


Yep. Ale to wcale nie zmienia faktu, że możliwość jest. A tym bardziej, że czasem owa możliwość jest wykorzystywana. Chodziło mi o sam fakt przepisu prawnego, który mówi, że za posiadanie można dostać karę śmierci i ja nie chciałabym, żeby wisiał nade mną taki przepis. Tym bardziej, że nie wiadomo, co by odpierdoliło sędziemu - może miałam 2g maryśki, a on jest kurewsko przeciwny? Jak dla mnie za duże ryzyko.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi