Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy
Autor Wiadomość
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

aqu32 napisał/a:
obejrzeć coś takiego jak cannibal holocaust ? ;O

kiedys to ogladalem z czystej ciekawosci i nie zamierzam powtarzac seansu.... utknela mi w pamiecia scena z zolwiem i sceny koncowe.... jednym slowem sllllitasnie
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Znajoma, która mi o nim opowiadała mówiła, że ponoć istnieją jeszcze 'mocniejsze' od CH, wspominała m.in. o jakimś 'Nekromantik'-u i 'Srpski film'-ie ;]
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

hmmm kiedys ogladalem urywki filmu o chinskich naukowacach podczas drugiej wojny swiatowej i to co robili ludzia ,ktorzy byli zamknieci w obozach... grrrrrrrrrr zgroza :/.
najpierw im mrozili rece a potem kazali im wsadzec je do goracej wody i skora z rak im tak schodzila.... masakra.... ogolem nie lubie ogladac takich rzeczy. Moj przyjaciel lubi ogladac takie hardkory czasem proboje mnie zameczac filmikami znalezionymi w necie np. egzekucje,wypadki i takie tam ,ale nigdy tego gowna nie chce ogladac ,wiec mi to opowiada.... nic w tym fajnego. A najbardziej obrzydliwy filmik jaki przypadkiem widzialem to.... ehhh napisze tylko ze w tym filmiku byl sloik bo wiecej wole nie pisac
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

..wczoraj widziałem film pt; "Róża" -i mogę polecić, dobry, mocny ...
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

aqu32 napisał/a:
Znajoma, która mi o nim opowiadała mówiła, że ponoć istnieją jeszcze 'mocniejsze' od CH, wspominała m.in. o jakimś 'Nekromantik'-u i 'Srpski film'-ie ;]


Ten drugi to masakra, ten sprski... ledwo co dotrzymałem do końca w oglądaniu. Jak ktoś lubi takie chore rzeczy to polecam. "Wszystko dla sztuki", choćby była dziwnie pojęta.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Takie niezdrowe tematy i nikt nie zawołał wujka Milana?
Ja ze swej strony (nie) polecam niesławnej serii August Underground,która przesuwa granice filmowego zwyrolstwa tak bardzo jak to tylko możliwe.Chociaż jak znam życie,już teraz kolejne dziesiątki twórców i pseudoartystów głowi się jak tą pałę można przegiąć jeszcze bardziej...
Zaprezentuję państwu trailer,resztę proszę domyśleć się samemu:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=T5AvSPKzK-A[/video]
 
 
olbinho  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 24
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013   

Srpski film jest chyba najbardziej obrzydliwym filmem jaki w życiu widziałem
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013   

Nie wiem jak niektórym ,ale http://www.filmweb.pl/fil...pani-1980-93111 ten film ,jest jednym z najgorszych ,jaki widziałem w życiu .Uznaje czas przy tym filmie,za najbardziej stracony w życiu :(.

Co sądzicie o tym filmie xD ? <gafa>


//EDIT :D : Oczywiście polecam film http://www.filmweb.pl/Psychoza i Noc żywych trupów ,które nawiasem mówiąc ,lecą dzisiaj po północy na AXN
 
 
olbinho  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 24
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2013   

mimo że srpski film był najobrzydliwszym filmem jaki widziałem w życiu to jednak miano filmu na którym najbardziej straciłem czas w życiu to chyba "gulczas a jak myślisz"
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013   

olbinho napisał/a:
"gulczas a jak myślisz"




hehehhe ktoś o tym pamięta jeszcze?! <haha>
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013   

a to?

http://www.filmweb.pl/fil...acja-2002-33245

ten sam producent i "plejada gwiazd"
 
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013   

Arcydzieło. Film o którym nie można zapomnieć, a przyszłe pokolenia będą czerpać z oweg filmu inspirację.

Co do mniej "ambitnych" filmów, polecam: http://www.filmweb.pl/fil...%87-2011-557117
Wczoraj miałem przyjemność obejrzeć te dzieło, i po mimo kilku wad mogę śmiało polecić ten film. Dodam tylko, że jest to obraz na pewno nie dla każdego.

Oglądał ktoś może film Ukryty Wymiar?
http://www.filmweb.pl/film/Ukryty+wymiar-1997-559
Jeśli tak to jakie są wasze opinie.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

...no to ja odradzam-a szkoda-bo liczyłem na coś lepszego- "Dziennik zakrapiany rumem"-to na co zwróciłem uwagę to:
Rum- aż chce się pić-poważnie :))
Amber Heard- miło popatrzeć-piękna choć jako szatynka znacznie ładniejsza
i
Chevrolet Corvette z 1959- coś pięknego
..ale reszta słaba...
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2013   

milan napisał/a:
Takie niezdrowe tematy i nikt nie zawołał wujka Milana?
Ja ze swej strony (nie) polecam niesławnej serii August Underground,która przesuwa granice filmowego zwyrolstwa tak bardzo jak to tylko możliwe.Chociaż jak znam życie,już teraz kolejne dziesiątki twórców i pseudoartystów głowi się jak tą pałę można przegiąć jeszcze bardziej...
Zaprezentuję państwu trailer,resztę proszę domyśleć się samemu:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=T5AvSPKzK-A[/video]


Zastanawiam się jak po takim seansie wraca się potem do normalnego życia? ;] Albo jak po czymś takim normalnie sypiać? ;]
Ja kiedyś po obejrzeniu słynnego "2 girls and 1 cup" porzygałem się i apetyt długo nie chciał wrócić... Pamiętam też, że kumpel na jakiejś domówce pokazywał coś podobnego co się działo na jakiejś skalnej wysepce, ale wytrzymałem raptem ze 3 minuty. masakra ogólnie.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013   

Z filmowych przebojów "klasy 0" obejrzałem nie tak dawno "Inwazja na Amerykę". Cóż to był za seans ;D Mnóstwo śmiechu i scenariusz w stylu "jednoosobowa armia" kontra źli Rosjanie. Jak dodacie jeszcze Chucka Norrisa to już znacie zakończenie ;D
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 19 Maj, 2013   

Byłem w sobotę na Wielkim Gatsby'm. I zawiodłem się. Ścieżka dźwiękowa to kompletna klapa, w ogóle nie pasuje mi osobiście do koncepcji filmu. Nie wiem też, czy to był efekt 3D, czy ten film faktycznie taki jest, ale wydawał mi się zbyt "cukierkowy". takie 6/10. Warty obejrzenia, ale na pewno nie w kinie.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 19 Maj, 2013   

Warte? Ja byłam wczoraj w nocy i wyszłam. Pierwszy raz mi się zdarzyło wyjść z kina w trakcie filmu. Dla mnie totalna porażka, nawet przysnąć mi się zdarzyło. "Cukierkowaty" to mało powiedziane..jest tak słodki, że aż się rzygać chce. Nie polecam nikomu..
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

A ja z refleksem zachodniego szachisty (bo rzecz pochodzi z 2006r.)
dotarłem do dokumentalnego filmu "Obóz Jezusa" i muszę szczerze wyznać,że seans ów zmroził mi krew w żyłach i przeraził bardziej niż dziesiątki ostatnio oglądanych horrorów.

To i owo wyjaśnia trailer:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=6RNfL6IVWCE[/video]
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

mam wrazenie ze w tym trailerze brakowalo jeszcze tylko scenki kiedy mlody dzieciak detonuje zalozony na siebie ladunek.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
mam wrazenie ze w tym trailerze brakowalo jeszcze tylko scenki kiedy mlody dzieciak detonuje zalozony na siebie ladunek.


Bij,zabij za ewentualnego spoilera,ale ten dokument na szczęście nie uderza aż w tak dosłowne sceny.Widz sam je sobie ewentualnie dopowie.Ale pewne aluzje i wątki oj dają do myślenia gdzie doprowadzić może te dzieciaki indoktrynacja w imię Jezusa.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 09 Lip, 2013   

Witam, w sumie to niezły ze mnie kinoman, potrafię obejrzeć 100-150 filmów rocznie:D Od razu powiem że zamiast filmwebu polecam imdb.com, ocena filmu jest bardziej miarodajna i komentarze są pomocne.

Ze swojej strony mogę polecić

End of Watch (2012) - niezłe kino o pracy policji
Akmareul boatda (2010) - mocne koreańskie kino, a jak ktoś lubi ich filmy to od razu mogę polecić Salinui chueok (2003)
Z horrorów to The Cabin in the Woods (2011) nawet dał rade
El Secreto de sus ojos (2009) - dobry film wielowymiarowy, no i zaskakujące zakończenie
Machine Gun Preacher (2011) - również niezłe kino
Stay (2005) - jak ktos lubi filmy z Goslingiem to polecam
Taking Woodstock (2009) - no cóż chyba pozycja obowiązkowa dla woodstockowiczów, opowiada historię powstawania pierwszego Woodstocku w USA 69'
The Devil's Double (2011) - niezły na podstawie biografii sobowtóra syna Saddama Husseina

Dobra starczy wam, chyba że jeszcze z komedii bo nie ma ich ostatnio wiele (tzn. tych śmiesznych) Project X (2012) - ja się tam śmiałem cały film
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group