Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy
Autor Wiadomość
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 20 Lis, 2013   

cholera ogladalem kiedys pewien film ale za nic nie moge sobie przypomniec tytulu. Byla tam taka scena ze pewien koles mial w piwnicy przykutego lancuchami aniola takiego wychudzonego i brzydkiego z dwoma wielkimi bliznami na plecach po skrzydlach ,ktore wczesniej mu je odcial. Pomoze ktos?
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
cholera ogladalem kiedys pewien film ale za nic nie moge sobie przypomniec tytulu. Byla tam taka scena ze pewien koles mial w piwnicy przykutego lancuchami aniola takiego wychudzonego i brzydkiego z dwoma wielkimi bliznami na plecach po skrzydlach ,ktore wczesniej mu je odcial. Pomoze ktos?


Łba nie dam,ale podejrzewam,że to może być 8 odcinek 1wszego sezonu serii "Mistrzowie Horroru" zatytułowany "Cigarette Burns" (po naszemu przetłumaczony jako hmm "Ostateczny koniec świata") i wyreżyserowany przez Johna Carpentera.

To to?
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Kapitan Phillips.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=XwHBSg_pvRk[/video]

Jeśli myślicie że to dwugodzinny film o "Facecie w łódce" to się mylicie, trzymający w napięciu od początku do końca, mistrzowsko zagrany przez Toma Hanksa. Jeśli nie jest zbyt przesadzony i przedstawione wydarzenia są odzwierciedleniem prawdy (bo nie znam dokładnych losów Kapitana Phillipsa) to należało by stwierdzić że ów kapitan to jeden twardy skurczybyk. Byłem na późnym seansie i normalnie pewnie już bym przysypiał ale siedziałem przez dwie godziny w jednej pozycji wpatrzony w ekran. Polecam wszystkim jeśli ktoś lubi porządne kino trzymające w napięciu do samego końca.

P.S. Somalijscy piraci to jednak pały, ale byli tak odegrani jak naprawdę się ich opisuje (nasłuchałem się od marynarzy, no bo w końcu Szczecin nad morzem leży).
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 02 Gru, 2013   

milan napisał/a:
Z cyklu "Milan poleca":

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Ew-SrlQ9tlI[/video]

Już dawno podczas seansu,nie miałem tak silnego wrażenia,że oglądam film,który z czasem stanie się kultowy.


Wiesz, co. Nie mogłem się zebrać od dłuższego czasu żeby go obejrzeć no ale dziś się udało. No i nie jestem jakoś szczególnie podjebany. 2 minutowy trailer był lepszy niż film. Ale nie powiem żebym się nie śmiał bo zawsze lubię śmiać się z "terorystów". Ale obejrzyjcie, wyróbcie sobie własne zdanie :)


Wczoraj obejrzałem też "Układ zamknięty". Nie chciałem oglądać od razu ze względu na całe zamieszanie medialne i polityczne że film wpisuje się w PiSowską propagandę i w ogóle jest zły itd. i że nie prawda i w ogóle bla bla bla. no... Konkretny. sprecyzowany i nikt mi nie powie że tak nie jest. Że komuszeria dalej trzyma na wszystkim łapę. Dla mnie może się wpisywać jakiekolwiek "kanony polityczne", co nie zmienia faktu że jest prawdziwy i opisuje to co się dzieje. Polecam.

P.S. Film zrealizowany z prywatnych pieniędzy przedsiębiorców a fakty przedstawione w filmie są prawdziwe. Może dlatego gryzie.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=5iDaSsJ9QLE[/video]

P.S. 2 Muzyka do filmu. Oglądajcie do końca, a hasło "Jutro mogą przyjść po Ciebie" wcale nie jest przesadzone.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=7oX727I9oRw[/video]
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

a ja dodam obłęd http://www.filmweb.pl/Obled . może nie każdemu sie spodoba, jak dla mnie na bardzo duże tak.
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 13 Gru, 2013   

Mju napisał/a:
a ja dodam obłęd http://www.filmweb.pl/Obled . może nie każdemu sie spodoba, jak dla mnie na bardzo duże tak.


mi tez przypadl do gustu :))
 
 
 
Keassie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 02 Sty, 2014   

A co powiecie na filmy "American history x" i "Fanatyk"? Tematyka nieco zbliżona, a do tego dwaj rozchwytywani aktorzy ;)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014   

Zdecydowanie film roku. Iście Hollywoodzka historia, która wydarzyła się na prawdę. Polecam nie tylko fanom Formuły 1.

 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 08 Sty, 2014   

Keassie napisał/a:
A co powiecie na filmy "American history x" i "Fanatyk"? Tematyka nieco zbliżona, a do tego dwaj rozchwytywani aktorzy ;)


chyba się już gdzieś tu przetoczyła wymiana zdań na temat tych filmów.
jak dla mnie bardzo dobre, choć Fanatyk zdecydowanie bardziej trafił w mój gust
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Śro 08 Sty, 2014   

Dodam od siebie. Trochę zróżnicowane i odmienne gatunkowo jednak wg mnie warte obejrzenia (sam przed obejrzeniem myślałem że będzie to strata czasu :)) )
Watchmen - komiks w filmie .nie tylko dla fanów tego gatunku
The Informers - niby prosty , głupi ale ... no właśnie
Fear and Loathing in Las Vegas - strasznie pokręcony <haha> - nie da się opowiedzieć <rotfl3> trzeba zobaczyć
Some Like It Hot - komedia jakich mało
The Adventures of Tintin - bajka ale jaka
Event Horizon - warto dobre sf/horror
Empire Falls - bardzo mocny obyczaj warto.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Sty, 2014   

harris napisał/a:

Some Like It Hot - komedia jakich mało


Teraz i zawsze! Tylko mam bana na oglądanie tego filmu w czyimś towarzystwie,bo moje wzdychanie do MM zagłusza ścieżkę dialogową.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Czw 09 Sty, 2014   

"Fear and Loathing in Las Vegas" zabraniam oglądać przed przeczytaniem książki, albo przynajmniej czegokolwiek o Hunterze S. Thompsonie ponad polską Wikipedię. IMO ekranizacja nie najgorsza ale jak się ogląda w oderwaniu od kontekstu to wykrzywia obraz niczym jeden z głównych bohaterów twórczości Thomspona po 1965 roku i wychodzi głupawa komedia o dwóch ćpunach ;p
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

Sal_P napisał/a:
"Fear and Loathing in Las Vegas" zabraniam oglądać przed przeczytaniem książki,........ "i wychodzi głupawa komedia o dwóch ćpunach" ;p


cholera złamałem zakaz <haha>
a serio - bez książki NIE wychodzi głupawa komedia o 2 ćpunach :)) (wg mojej oceny:)
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Nie 23 Lis, 2014   

Wiem,że tu wszyscy są dorośli i oglądają poważne filmy. ;))
Muszę napisać o tej bajce,bo dawno mi się żadna tak nie podobała od czasów gdy płakałam przy śmierci Mufasy. Dziecko mam w domu prawie cały czas i przeszłam już przez miliony bajek.Denerwowały mnie te gdzie bohaterowie biegają i krzyczą,a fabułę lepszą mogłabym sama wymyślić nudząc się na zajęciach.Ta jest śmieszna i z ciekawym przesłaniem.Momentami przynajmniej dla mnie i dziecięcego serduszka wzruszająca.I ciekawa dla oka,bo pixarowskie animacje są superowe. :)
Polecam jak macie dziecko,czy też nie macie,dla fanu sobie samemu obejrzeć. ;)


 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015   

Dzisiaj,tzn. wczoraj w "Rannym kakao" w RR,Tymon Tymański zagaił jakoby miał się pojawić na Woodstocku,z tym że nie w kontekście grania (przynajmniej nic mu w tym momencie na ten temat nie wiadomo),ale jako współtwórca filmu,którego trailer zamieszczam poniżej.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=bRkmQ-PHc8E[/video]

I wszystko wskazuje,że ów film budzie można podczas najbliższego PW zoczyć.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

A ja wam polecę mój drugi film pt. Martwa Ścieżka, a premiera szykuje się na czerwiec.

https://www.youtube.com/watch?v=eKpepXkHguw
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Sob 04 Lip, 2015   

Chciałbym się podzielić efektem trzymiesięcznej ciężkiej pracy i pokazać wam film:

https://www.youtube.com/watch?v=S8Ibos1dkUU

Mam nadzieję, że się spodoba ;)
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Widzę nikt nie wspomniał... Najlepszy film 2014 ! Cholerne arcydzieło! Cały film wygląda, jakby nakręcony był jednym długim ujęciem. Niesamowity efekt. Mnie urzekło w nim wszystko. Każdy element. I cudowne aktorstwo.
Birdman!
https://www.youtube.com/watch?v=uJfLoE6hanc
 
 
Halivo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 12 Wrz, 2015   

Idę wieczorem na "Karbalę", dam znać... Damn, jak ja dawno nie byłem w kinie...
 
 
twardyorzech  
Forumowy prawiczek
:)


Wiek: 33
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Ktoś oglądał straight outta compton i się wypowie?
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 07 Paź, 2015   

twardyorzech napisał/a:
Ktoś oglądał straight outta compton i się wypowie?


zajebiście dobry :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group