Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

No to obejrzałam w nocy ten cały "Srpski" film. Pierwsza godzina normalny film..cały czas się "bałam" jakiegoś hardkoru a tu nic i nic. Później rzeczywiście trochę tam było, ale wszystkie te sceny były tak przerysowane, że ciężko było uwierzyć w nie. Film obrzydliwy? Zgadzam się, ale raczej sama świadomość tego co oni tam robią niż to co można było zobaczyć. To już sceny w "Pile" były dla mnie gorsze. Ogólnie jak ktoś nie jest jakiś super wrażliwy to do obejrzenia, ale nie polecam, bo nuda <rotfl3>
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Sie, 2013   

z kategorii tych 'okrutnych' filmów to polecam Ładunek 200, ale zdecydowanie wrażliwym odradzam. Mi się podobał dużo bardziej niż Srpski film.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   

kowal napisał/a:
z kategorii tych 'okrutnych' filmów to polecam Ładunek 200, ale zdecydowanie wrażliwym odradzam.


Polecam odradzając i ja.Mało który film tak mnie zbrudził jak ten.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

Przesadzacie :P

Scena kiedy to gościu ją porywał a ona się martwiła o buty mnie wręcz rozbawiła <rotfl3> I nie tylko ta scena, ale nie będę zdradzać więcej. W ogóle gra aktorska głównej aktorki jest porażająca..

Jak już Milan odradzał to się naprawdę hardkoru spodziewałam, a może jestem mało wrażliwa <mysli2>
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

vin napisał/a:

Jak już Milan odradzał to się naprawdę hardkoru spodziewałam, a może jestem mało wrażliwa <mysli2>


Może.Ja np. nigdy nie przypuszczałem,że scena czytania listów miłosnych da mi po łbie bardziej niż "Hostele" i "Piły". Ale fakt faktem dla kogoś spodziewającego się scen masakr,ten film satysfakcjonujący nie budzie.Tu chodzi o klimat tego wszystkiego.I myśl,że to przeca nie tak znów daleko od nas...
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

No jeżeli chodzi o klimat to tak..sama świadomość tego, ale obraz niet. Tak samo jak w Srpskim filmie.
 
 
 
Halivo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

Ja to czekam teraz na nowego Kick-Assa - do kolekcji obejrzanych filmów z Carreyem - a i mi się przyda chyba po prostu odrobina niezobowiązującej rozrywki po ciężkich ostatnich dniach.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

Halivo napisał/a:
Ja to czekam teraz na nowego Kick-Assa


Witaj w klubie.Tylko ja czekam nie dla Carreya,a pamiętając jaką wystrzałową zabawą była 1wsza część.No dobrze,i z podziwu dla aktorskiego talentu pewnej-no cóż-nieletniej Amerykanki również.
Swoją drogą,budzie na co iść wkrótce do kina.Już w samym październiku mają premiery np.nowa wersja klasycznego "Carrie" i sequel "Maczety".
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

Z serii "okrutnych" filmów proponuję Martwą Dziewczynę z 2008 roku. Nawet nie chodzi o samą fabułę, bo w gruncie rzeczy nie jest straszna, ale sceny gwałtu i znęcania się nad dziewczyną, która na dobrą sprawę wygląda na żywą są okrutne. Przedstawia taki bezkompromisowy obraz zezwierzęcenia.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

jak brutalne, to girl next door/dziewczyna z sąsiedztwa. oglądałam w gimnazjum i płakałam. nie sądze, że dałabym rade obejrzeć jeszcze raz, to nie na moją głowe..
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

Dziewczyna z sąsiedztwa był fajna, ale nieco bardziej podobała mi się Amerykańska zbrodnia - generalnie film dokładnie o tej samej historii. Jeśli już mówić o traumie to zdecydowanie lepiej przeczytać sobie opis całej tej historii Sylvii. Generalnie prawdziwe zdarzenie wstrząsają człowiekiem dużo bardziej niż ich ekranizacja, albo spisanie w postaci książki, jak zrobił to Ketchum.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

a możesz mi podac link do tego opisu?
(soreczka za offa;c)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

miyuki napisał/a:
a możesz mi podac link do tego opisu?
(soreczka za offa;c)


Proszę uprzejmie:

http://killer.radom.net/~...dane=likens.htm

A jak ktoś widział "Elizjum" niech da znać czy dobre czy jeszcze lepsze.Bo sporo sobie obiecuję po filmie wyreżyserowanym przez twórcę "Dystryktu 9".
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

O wyprzedzili mnie. ale gdyby ktoś był zainteresowany tutaj (http://www.sylvialikens.com/forum/gallery/index.php) różne zdjęcia dotyczące tamtej sprawy, a tutaj cała strona dotycząca Sylvii (http://www.sylvialikens.com/), generalnie funkcjonuje bardziej jako strona "pamiątkowa", co ciekawe wciąż żywa, bo ostatnie wpisy są z sierpnia 2013 roku. Fajnie wiedzieć, że takie rzeczy nie zostają zapominane.

A.. no i przepraszam za Off Top.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

przeczytałam to, dziękuje. jednak rzeczywiscie, jestem za słaba na takie rzeczy.
(kończe offtopa bo nie chce warana )
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

Uhu, mocne kino. Zrył mi banie konkretnie ten film. A, że jest na faktach to nawet nie wiadomo co napisać, bo to aż się w głowie nie mieści, ale tamte wcześniejsze tu "polecane" w porównaniu do tego to pikuś.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

Elizjum - Poszedłem do kina tym razem to wyprzedziłem swych oprawców i to ja żarłem popcorn i siorbałem pepsi. Chujowy. Chociaż jak ktoś nie oglądał "Dystryktu 9" to będzie zachwycony. Dla mnie nawet scenografia była identyczna, klamki, oporządzenie śmierdziało siusiakiem. Generalnie to by było jak dla mnie drugą częścią dystryktu. Nie polecam, lepiej ściągnąć.

Z odkopanych to obejrzałem dziś "operację Argo". No kurwa zajebiste, fabuła prawdziwa, film zmontowany nienagannie. Polecam.
 
 
 
Halivo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

To ja z takich sensacyjnych na faktach czekam jeszcze aż wejdzie Sztanga i Cash. No ale to przyszły weekend dopiero.
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013   

Bardzo polecam "Jabłka Adama" fenomenalny film, kino europejskie.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 15 Lis, 2013   

Miskov napisał/a:
Bardzo polecam "Jabłka Adama" fenomenalny film, kino europejskie.


ogladalem dwu krotnie i rowniez polecam
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lis, 2013   

Miskov napisał/a:
Bardzo polecam "Jabłka Adama" fenomenalny film, kino europejskie.


To gruby nietakt nie znać tego filmu.Dołączam się do polecających i ja.

Co do kinowych premier,kusi mnie "Don Jon".Nie dość że sobie popatrzę na Scarlett J.,to może i...zobaczę siebie na ekranie. <zdziwiony>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime