Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
bełata  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 12 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Drawsko/Krzyż Wlkp.
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Witam.
Szukam Konrada, którego poznałam pod sceną w błocie/w pogo na In Extremo. Miał chyba pomarańczową koszulkę lub czerwoną później koleżanka Zeppa mu ją przypalała papierosem. Później razem szliśmy na koncert Sabatonu i mnie podnosił tak na ręce jakoś. Zbiórkę zazwyczaj mieliśmy przy najwyższym głośniku po lewo ( jak się szło od sceny). Podobno byłeś rozbity gdzieś koło Opola, jak to czytasz to się odezwij: 607 377 284. Kurde fajny byłeś, umawialiśmy się nawet na piwo, ale tak się umówiliśmy że się nie umówiliśmy. :((
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Sliper napisał/a:
Czy komuś już się udało? : )


Mi się udało ;)
 
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Poszukujemy krótkowłosej brunetki, która przyjechała na pole 1 sierpnia i zawitała dwukrotnie w Wiosce X. Kiedy przyszłaś, oczarowałaś nas swoją szyszką z NÓŻKAMI ŚMIESZNUSZKAMI, opowieściami o stojącej niedaleko Emily Rose i tym, że poczęstowałaś nas przepyszną malinówką własnej roboty, którą zostawiłaś dla koleżanek. Wiemy, że pracujesz w piekarni oraz restauracji, a na Woodstock przyjechałaś zaraz po pracy i wizycie u fryzjera (ciotka nie miała nożyczek). Texas, chcemy Ciebie odnaleźć, jesteś naszą inspiracją!

nasz nr gg: 7513961
 
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 35
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

ok,ja poszukam małej rudej,skakalismy na kilku koncertach..the darkness,sabaton,czy gooral,u krishny też było fajnie ;)) generalnie nie raz zdeptaliby cię gdyby nie ja <z jezorem> może jesteś na tym forum?jestem z lubuskiego i wiem że ty też,odezwij sie jak to czytasz;]
 
 
 
Rita  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

To i ja się dołączę również poszukuję Jakuba aka "Kubuś" jak na niego wołaliśmy spotkałam go 2 razy a za drugim razem juz spedzilismy kilka dni razem.. Ty i ja trzymaliśmy się grupki znajomych u ktorych spalam i ktorego kolegi namiot uzyczyles i spales sam pod nim.. Pamietam ze razem szlismy do tesco po browary a Ty byles na boso przez cala droge, byles caly czas mega pijany i w tej drodze poznalismy grupke innych osob ktora z nami poszla na nocne zakupy po czym spotkalismy bande starych alkoholikow gdzie jeden z nich probowal mnie udusic przy czym potem wybuchla mala afera i z cala banda nowych znajomych poszlismy z powrotem do naszej wioski gdzie grali na bebnach a Ty zgonowales po pierwszej kolejce Kapitana Morgana z piwem Tyskie. Miales długie blond krecone wlosy do ramion i chciales abym z Tobą pojechala do warszawy, zapomnialam od Ciebie wziac jaki kolwiek namiar...
Jesli czytasz to, to prosze odezwij sie do mnie.
to moj adres facebook https://www.facebook.com/czeko.tubka
Pozdrawiam.
  
 
 
rafciux  
Forumowy prawiczek
W sercu mam mezalians, w ręku widnokręgi.

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Koło
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Nie wiem czy ktoś może kojarzy "eliksira" z Włocławka, koleś ma bardzo fajny pogląd na świat. W sumie gadałem z nim tylko w pociągu popijając żołądkową ale chciałbym zobaczyć jakie zdjęcia zrobił.
 
 
 
Saudade  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   Szukam pewnego chłopaka w fioletowej koszuli

Chciałam się dowiedzieć coś na temat chłopaka który na Przystanku leżał pod drzewem na górce za małą sceną. Szczupły, młody, długie włosy, fioletowa koszula. mówili że brał jakiś kwas, ale nie wiem jaka była prawda. Przyjechał patrol i próbowali go ratować. Nie wiem ile czasu tam leżał zanim przyszli, ale transport żeby go zabrać przyjechał po co najmniej 45 min od wezwania przez ratowników, którzy przyszli piechotą;/ w tym czasie co najmniej 5 razy miał ataki (padaczki?) i leżał tam nieświadomy na zimnej ziemi. Myślałam że go nie odratują:( Nie wiem niestety co się z nim stało później. Dlatego dodaje ten post bo nie daje mi to spokoju. Jeżeli ktoś coś wie albo go zna to dajcie chociaż znać co z nim. PS. Mam nadzieje że w porządku
 
 
JimMadison89  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Gryfice
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Szukam Michaliny, do której przysiadłem się podczas imprezy w pociągu jadącym ze Szczecina do Kostrzyna. A było to 1 sierpnia, pociąg wyjechał ze Szczecina jakoś przed trzynastą. Bardzo miło nam się gawędziło, zająłem miejsce jej koleżanki, która po powrocie z WC była zmuszona pół drogi siedzieć na moich kolanach. Z tego co zapamiętałem to Michalina jest z dzielnicy Szczecin - Pomorzany, ma 19 lat, jest brunetką i miała poobdzierane kolana i łokcie (po jakiejś imprezie). Jechała z dwoma koleżankami, jedna miała na imię Asia, a imienia koleżanki podróżującej na moich kolanach niestety nie zapamiętałem. Szkoda, że jak poszedłem skorzystać z kibelka, pociąg akurat zatrzymywał się w Kostrzynie i musiałem w pośpiechu zabierać graty. Michalina niestety zniknęła mi z pola widzenia. Aaa i całą drogę pytałem się jej "czy Twoja matka wie, że jedziesz na Woodstock?" :P. Michalino, jeżeli kiedykolwiek na to trafisz to napisz na PW. :)
 
 
gałaaa  
Forumowy prawiczek
myślę że jestem głupia, albo może tylko szczęśliwa

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Ja z chęcią odnalazłabym chłopaków z Rybnika, nie pamiętam imion, ale poznaliśmy się w drugą noc , byłam z 2 koleżankami, z czego jedna obchodziła 18, przenosiłyśmy rzeczy z jednego namiotu do drugiego ,wy siedzieliście na dachu dosyć dużego samochodu i graliście na gitarze i śpiewaliście :) naszym zadaniem było wejście na dach żeby dostać papierosa...potem szliście odprowadzić nas , bo nie potrafiłyśmy trafić do naszego namiotu i jeden z kolegów zapytał skąd jesteśmy, a na odpowiedź że z Rybnika, zapytał czy widziałyśmy waszą rejestrację, SR...wspólnie szukaliśmy flagi 'The Game'potem zgubiliśmy się między namiotami :( jeśli któryś z was to czyta,błagam o kontakt :)
 
 
 
Pafnucek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Uć, qwa
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   Kamil Pawłowski i dziewczyna z penisami

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:

1. Szukam kontaktu z niesamowicie sympatycznym i pozytywnie nastawionym Kamilem Pawłowskim z Warszawy i okolic (Nasielsk, Wągrodno). Był rozbity pod lasem trochę w górę za Wolbromem, z lewej strony ścieżki wraz ze swoją ekipą, m.in. Karoliną, dwoma braćmi których imion nie pamiętam (Michał? Paweł?) i człowiekiem-alkoholem Krzyśkiem. ;) Bodajże we wtorek albo środę urządzili u siebie smażenie kiełbasek. Później niestety już się prawie nie widywaliśmy.

Kamil miał brązowe loki do ramion, ciekawe zainteresowania muzyczne, radiowym tembrem głosu powtarzał komentarz "Słodko!", pracował w call-center cyfrowego polsatu i cierpiał na bezsenność przez którą był aktywny od rana do późnej nocy/rana. :) Zdaje się że w tym czasie poznał całą masę nowych kompanów.

Kiedy przyjechaliśmy w poniedziałek 30.07 (Ada, Marcin vel Kowal, Maciek vel Ynżynier) pomagał nam z naprawianiem uszkodzonego stelażu i rozbijaniem namiotów, pożyczał młotek i ogólnie dotrzymywał towarzystwa. Przez kolejne dni pomagał przy namiotach wielu świeżo przybywającym woodstockowiczom i głównie to budzi we mnie cień nadziei, że mimo że już tyle czasu minęło od Wooda to przeczyta to ktoś kto go kojarzy i ma jakieś namiary. :)

2. Czy ktoś kojarzy niewysoką blondynkę z różowymi kolczykami w kształcie penisów? :) Zauważyłem ją w środę na warsztatach improwizacji kabaretowej. Na koniec ze zdziwieniem stwierdziłem, że rozmawia z moim kumplem. Wziąłem ją za jego znajomą ale on po prostu zainteresował się jej kolczykami. :) Była ubrana w szorty chyba jeansowe i białą koszulę (?) zawiązaną na brzuchu. Rozeszliśmy się praktycznie nie rozmawiając. Następnego dnia minęliśmy się znów pod ASP, znów każdy poszedł w swoją stronę, niestety. Miałem nadzieję, że uda nam się jeszcze na siebie trafić i pogadać na Przystanku ale szczęście nie dopisało i mocno tego żałuję.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na temat tych osób.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

Cytat:
Szukam kontaktu z niesamowicie sympatycznym i pozytywnie nastawionym Kamilem Pawłowskim z Warszawy i okolic (Nasielsk, Wągrodno


Znasz imię, nazwisko, miasto, szukaj na fb, a nuż się trafi akurat :D Nie może być wiele Kamilów Pawłowskich w Nasielsku.
 
 
David  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Suchedniów
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Szukam dziewczyny która bawiła się z prawej strony pod sceną podczas koncertów The Darkness i Sabaton.
Była ubrana w biały t-shirt The Darkness z brytyjską flagą z przodu, była z koleżanką, dość wysoką blondynką rzucającą się w oczy :D
Po koncercie jakimś cudem udało mi się ją odnaleźć i zamienić kilka słów ;) oczywiście o takie "szczegóły" jak numer czy imię nie zapytałem...
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

MAJKEL xxD odezwij sie do Lesera sellałem wÓdczke xd JEDEN Z PIERWSZYCH NA WOODZIE Xd POD BANDRĄ Płock/ potem to był krzyż
Majkel z Losiem!!!

455185
 
 
 
RyszardRudy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Litwa
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Już nie szukam.
 
 
Pafnucek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Uć, qwa
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Cytat:
Znasz imię, nazwisko, miasto, szukaj na fb, a nuż się trafi akurat :D Nie może być wiele Kamilów Pawłowskich w Nasielsku.

Zdaje się że nie używa fb ani nk (nie jestem pewien czy nie mówił czegoś takiego), albo się maskuje. Najwyżej spróbuję zagadać do tych podejrzanie wyglądających. :)
 
 
FunnyKiller  
Forumowy prawiczek
Dzifki, koks, firefox


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Augustów
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012   Szukam chłopaka- WAŻNE!

Siemacie ludzie! Szukam chłopaka, ma na imię Daniel, nosi krótkie blond dredy. Poznałam go przy błocie, w którym pływał namiot, przed koncertem Bas Tajpana. Chciał dokręcać dredy. Potem wyszła niemiła sytuacja i jakoś tak, straciliśmy kontakt. Zostawił mi numer ale co z tego.. jest już nie aktywny, próbowałam nawet dzwonić bez skutku.

Może ktoś kojarzy tego chłopaka?
to jego numer(nie aktywny) - 796 476 234

Proszę o jakiekolwiek informacje, dzięki z góry!
 
 
 
John Titor  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Moszczenica
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Hehe, ja to mam problem. Szanse na odnalezienie są poniżej 1%.

Szukam grupy Hiszpanów. Jeśli ktoś ma jakikolwiek kontakt albo jakiekolwiek informacje, to bardzo bym o nie prosił :). Poznaliśmy się na koncercie Ministry. Jeśli macie jakieś sposoby na szukanie ludzi, to chętnie posłucham.

Konrad.

Jakiś Hiszpanów widziałem, skontaktuj się z Ohimee, bronzowykapec albo vin one mogą coś więcej wiedzieć / Kefir
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012   

Myślę, że trzeba by napisać do Hiszpanii, czy mają tam grupę Hiszpanów, co byli na woodstocku. Myślę, że by to pomogło. Tak właśnie myślę. W Hiszpanii mają dużo Hiszpanów. Wydaje mi się, że nigdzie na świecie nie ma tylu Hiszpanów, co w Hiszpanii.

;D

A na poważnie, w sytuacji, gdy ludzie tu szukają kogoś z szansą znalezienia, nie ma co raczej dorzucać takich "nierealnych celów". Może za rok na woodstock znowu przyjadą i ich tam znajdziesz ^^
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

A ja szukam przemiłego 'pana fotografa' który był rozbity koło mnie naprzeciwko dużej sceny koło dużej flagi 'Tychy' i 'dąbrowa górnicza'. Po rejestracji wiem że prawdopodobnie jest z woj. dolnośląskiego ze strzelina. Uwieczniałeś mnie na swoich zdjęciach, jak i kopulacje moich misiaków :D Dałam Ci mój e-mail ale obawiam się, że go zgubiłeś bądź zapomniałeś o mnie.
Jeśli ktoś coś wie na temat 'mojego fotografa' prosze o kontakt w pw : )))


 
 
 
mewq  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

Wiem że ma na imie Janusz i naprawdę jest super gościem, zrobił mi i znajomej pare fotek i poszliśmy razem na koncerty do Kryshny, więcej szczegółów niestety nie znam
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

dziękuje : D w końcu sie dowiedziałam jak ma na imie, mam nadzieje że to jakoś ułatwi mi poszukiwania : ))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
półsłodkie wina lidl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group