Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
rudzielcowa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: LUBIN
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A ja szukam ludzi, którzy z nocy 30/31 lipca organizowali imprezę POD BAKŁAŻANEM! :D
Niejaki Tomek z chustką "Miejsce na Twoją reklame" który ogłosił że będzie w przyszłości bilbordem, wojtek, kolejny tomek, orzeszek, JEZUS a w sumie dwóch! A wszyscy!
Kontakt tutaj: caleimme@poczta.fm
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jest tu ktoś spod flagi "Olkusz"? Jeśli tak, to napiszcie mi czy kojarzycie Daniela aka. Kobra, bo typ rozwalił mi system ostatniego dnia :D
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
czarna dupa.... hmmmmm czarna dupa.... jestem przekonany ze znam ta osobe!! na 100% znam tylko dobrze nie pamiętam. RastaGofer, wydaje mi sie ze ciebie tez znam!

Chodzil ciagle w tych samych ciuchach i wypatrywal przez lornetke dymu,jak go zobaczyl to od razu krzyczal ,,pojara'',chyba 2 noce spal w namiocie u nas
 
 
Nyx  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

ja wiem, że to bez sensu, ale szukam mężczyzny, którego spotkałam parę razy niedaleko Tesco, koło czwartku chyba, ja byłam w białej koszulce i białych spodenkach i ruda jestem, a tenże pan miał tunele, krótkie włosy, tatuaż na całej ręce (rękaw), był bez koszulki w czarnych spodniach i glanach. Siedzieliśmy naprzeciw siebie na wiadukcie i się uśmiechaliśmy do siebie i no... głupia byłam, że nie wzięłam numeru : <
 
 
Emmm  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A ja szukam chłopaka z Torunia, który studiuje informatykę w Gdańsku, słucha hip-hopu, i chyba ma na imię Adam ( tego nie jestem pewna) :))
 
 
memento  
Forumowy prawiczek
A Beautiful Mind


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: gubin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

rudzielcowa napisał/a:
A ja szukam ludzi, którzy z nocy 30/31 lipca organizowali imprezę POD BAKŁAŻANEM! :D
Niejaki Tomek z chustką "Miejsce na Twoją reklame" który ogłosił że będzie w przyszłości bilbordem, wojtek, kolejny tomek, orzeszek, JEZUS a w sumie dwóch! A wszyscy!
Kontakt tutaj: caleimme@poczta.fm


Ja pod "bakłażanem mieszkałem, więc widziałem tą waszą imprezę... Z tego co pamiętam mieliście się spotkać następnego dnia o tej samej porze... Z tego co widzę mi udało sie... Chociaż tam dużo imprez było, więc mogę się mylić;-)
 
 
 
konkooks  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Poszukuję dziewczyny, która była po lewej stronie głównej sceny podczas koncertu Sabaton. Ma Blond włosy i była chyba w szarych leginsach. Pytała się mnie "Czy masz dziewczynę ?" Jedynie to pamiętam :) Jeśli to czytasz proszę o kontakt ;)

[ Dodano: Wto 07 Sie, 2012 ]
Poszukuję dziewczyny, która była po lewej stronie głównej sceny podczas koncertu Sabaton. Ma Blond włosy i była chyba w szarych leginsach. Pytała się mnie "Czy masz dziewczynę ?" Jedynie to pamiętam :) Jeśli to czytasz proszę o kontakt ;)
 
 
Ancient  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Sandomierz
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

skoro inni próbują to ja też

szukam pewnej Alexandry , przechadzała z jezusami chyba nie mam pojęcia kogo tak naprawde przedtsawiali, jeden był wysoki i blondyn ,ale to nie o nich ,Ola zaszła do wioski Panoramixa Ola nie jestem wstanie powiedzieć na ten temat wiele bo to już było dosyć ciemno więc tylko spróbuję to brunetka ,chyba miała czarną bluzkę na ramiączkach i może miała że nie niebieskie dżinsy ,ale nie wiem bo wolałem patrzeć piękne ciemne oczy ,wiem że miała kręcone włosy do ramion albo dłuższe i były rozpuszczone.

Jeśli czytasz to "Alexandrio" ;) to pamiętasz czapkę ,znaczy się kapelusz i sorki że przekręciłem imię ja miałem bluzę i ten czarny kapelusz i może pamiętasz moje imię jestem Damian, a ty przyszłaś i coś skradłaś i obiecałaś ,bardzo bym chciał abyś napisała na gg 10407518, albo może towarzysze jej spaceru ,mają jakieś informacje na temat niej.

Jeśli to ułatwi coś to było to w czwartek 2 sierpnia a jeśli chodzi o godzinę to na pewno przed 24.00 na pewno przed 2.00 w nocy z czw. na pt.

zdążyłem napisać , widzę ,ktoś wie coś na temat jezusów??
 
 
 
tubka  
Forumowy prawiczek
kiwi belzebuba

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja szukam chłopaka w długich włosach z którym się spotkałam przy kranach któregoś pięknego ranka.
Powiedziałeś mi chłopaku swój numer ale nie miałam na czym zapisać i zapomniałam, a z racji mojego zakręcenia zapomniałam nawet jak masz na imię ale wiem,że jesteś z Wrocławia.

Dziewczyna z dreadami i piegami.
Dzięki za masaż :))
 
 
ghast  
Forumowy prawiczek
Siła Moc Kisiel

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Bielsko-biała
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A ja szukam mojej laleczki Chucki, totemu szczęścia i płodności, znanego również jako bożek szczęścia i fortuny jak go pocałujesz nigdy nie będziesz mieć dzieci, poszukuje również ludzi z opola z którymi byłem psychicznie rozbity pod tą flagą, młodego z skądkolwiek pochodził i ludzi z pociągu do bielska który wyjechał po 9 w niedziele
SIŁA MOC KISIEL!!
Jeśli to czytacie dajcie znać
ps. lufki już nie szukam :) <piwosz> <cycki> <piwosz>
 
 
KubaKuba  
Coś już napisał
ZDR

Wiek: 27
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 86
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   blondynka w glanach

szukam dziewczyny, którą widziałem na koncercie zespołu PLAN, miała glany w flagi Wielkiej Brytani :D Stała sama. Jest to blondynka. Jak coś o niej wiecie, to dajcie znać na priv :D
 
 
rudzielcowa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: LUBIN
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

memento napisał/a:
Ja pod "bakłażanem mieszkałem, więc widziałem tą waszą imprezę... Z tego co pamiętam mieliście się spotkać następnego dnia o tej samej porze... Z tego co widzę mi udało sie... Chociaż tam dużo imprez było, więc mogę się mylić;-)


dokładnie! :) na drugi dzień się nie dało rady spotkać, ale znajomych poszukuję, może sie uda ;)
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

ghast napisał/a:
ludzi z pociągu do bielska który wyjechał po 9 w niedziele
SIŁA MOC KISIEL!!
Jeśli to czytacie dajcie znać
ps. lufki już nie szukam :) <piwosz> <cycki> <piwosz>



kochany, lufke twoją wyrzuciłam, chociaz mieliśmy dać komuś do torby, żeby policja złapała.
do konca życia, KISIEL nie będzie taki sam ; D
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A ja szukam wszystkich którzy skorzystali z informacji kolejowej na dworcu w sobotę wieczór i przez całą niedzielę. Ciekaw jestem czy udało się Wam dotrzeć do celu tak jak was wysyłaliśmy :)
 
 
 
Kami-sama  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Szukam dziewczyny której pożyczyłem moją bluzę woodland (moro) by się ogrzała. Wracaliśmy pociągiem w sobotę o 23 TLK. Musiałem stać by wszyscy inni mogli spać w tym przedziale, a gdy się zrobiło więcej miejsca, spałem na Twoich nogach.

Podobno wesoły i fajny facet z hutem w moro na głowie. Niski, przypakowany, długie włosy i ruda bródka.
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

a ja szukam punkowca w czerwonym irokezie, w katanie z ćwiekami i z dużą naszywką z tyłu z napisem "każdy inny wszyscy równi". w środę (1 sierpnia) skończył 18 lat, jego kolega prosił niektórych, żeby z okazji 18 spełnili mu jakąś zachciankę :D ktokolwiek kojarzy? :<

[ Dodano: Wto 07 Sie, 2012 ]
z resztą, dołączam moje zdjęcie, ktokolwiek mnie widział i ze mną rozmawiał, niech pisze na PM, albo gg: 34047128 ;))
 
 
Sprinter  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Szukam dziewczyny od której dostałem free huga przy błocie na koncercie elektrycznych gitar.

Ja miałem wtedy na sobie zieloną koszulke i zielone spodeni i bełem trochę w błocie jak i koleżanka =D
 
 
magn  
Forumowy prawiczek
Rzeczywistość dała dupy.


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

a ja szukam kolegi, który to niósł mnie na rękach przez pasaż handlowy w kierunku sceny i zapraszał na niedzielny, rodzinny obiad;)
 
 
Closure  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A ja szukam kolegi, którego poznałam w Pokojowej Wiosce Kryszny. Byłam pierwszą Martą, którą poznałeś na Woodstocku, zgadywaliśmy swój wiek, składaliśmy przedwczesne i opóźnione życzenia urodzinowe :)
I drugiego uprzejmego kolegę. Odważnie odprowadzałeś mnie w stronę Biedronki!

Bardzo sympatycznie mi się z wami rozmawiało i jeśli to czytacie i przy okazji macie ochotę kontynuować, zapraszam na PW :)

Pozdrawiam wszystkich i życzę, abyście odnaleźli te wyjątkowe osoby, które poznaliście w najlepszym miejscu na ziemi :D
 
 
Moon  
Forumowy prawiczek
Medalik

Wiek: 30
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Szukam dziewczyny prawdopodobnie z Płocka,miała na imie Milena. Była drobną blondynką,nosiła katanę z duża ilością naszywek.Poznaliśmy sie przed wioską piwną drugiego dnia popołudniu i spędzilismy ze sobą resztę czasu. Z rana zapomnialem dać Ci jakiegoś kontaktu do mnie.Jeśli to czytasz w co wątpie to napisz na pw.Dodam że mieszkała pod flagą z napisem "PunkTG" lub cos takiego.Może ktoś skojarzy
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Szukam Cię Kubo !! Na Gooralu spadłam na Ciebie boso z nieba (z fali) pod samą sceną. Miałeś na głowie zawiązaną arafatkę i cytrynówkę w ręce. Kiedy szlismy do namiotu pożyczyłeś mi swoje buty ;P Po drodze dostaliśmy jabłka od jakiegoś chłopaka, poznałeś moje dwie siostry, a potem poszliśmy do Ciebie. Miałeś namiot za Kriszną. Jesteś z Zielonej Góry i musiałeś wracać dzień wcześniej z Woodstocku razem ze swoim kolegą. Kontaktuj się szybko! tel. 886 853 061
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga