Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
Joannnnna  
Forumowy prawiczek
no regrets


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Wałcz
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

A ja nie obraziłabym się gdybym znalazła chłopaka, którego ujrzałam na koncercie Bas Tajpana, miał dłuższe kręcone włosy i szarą koszulkę z napisem "Free kiss" ... skakaliśmy sobie obok siebie w rytm muzyki, a kiedy chciałam z nim porozmawiać, znikł niestety :(
Ja miałam na sobie dżinsowe spodenki i koszulkę związaną na brzuchu, a z koka zwisał mi dread, kto wie, może mnie zapamiętałeś kolego ;>

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2012 ]
To ja z koleżankami (ja jestem po prawo), jeżeli ktoś nas pamięta i kojarzy to zapraszam do konwersacji :)
 
 
Izoldek  
Forumowy prawiczek
Izoldek

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Szukam Grzesia (?) z Wodzisławia który siedział całą drogę koło mojego przedziału. Jak zobaczyłeś moją koszulkę od razu zacząłeś śpiewać jedną piosenkę od BT :) Rozmawialiśmy też o muzyce, okazało się że mamy bardzo podobny gust :D Mówiłeś też coś że grasz w zespole. Nabijaliśmy się z dziewczyny o pseudo Konewka, którą opowiadała bardzo ciekawe rzeczy haha! Dziękuję za połowę wafelka. Później jeszcze przyuważyłam Cię na Wood niedaleko pryszniców i tyle :(
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Szukam tej koleżanki.. pamiętam że chwile gadaliśmy.. ale niestety reszta mi uciekła :P
 
 
 
Preedator  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Jeżeli ktoś kojarzy mój ryj to śmiało pisać :)
 
 
 
ufoufoufo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

ama, pijemy! wpadaj z browarami ;)

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2012 ]
RastaGofer napisał/a:
Szukam Czarnej Dupy, jeśli ktokolwiek stąd go zna, proszę o kontakt :D


a czy Czarna Dupa i Czarny Murzyn to ta sama osoba? ::P
 
 
 
sonia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Szukam Michała z Łodzi, wiem że ma 19 lat, będzie studiował informatykę i na Woodstocku był po raz pierwszy.
Spotkaliśmy się w piątek w błocie po czym razem poszliśmy do kranów, odłączyłeś się w drodze powrotnej, prowadziły mnie dwie koleżanki . Jeśli to czytasz to się odezwij- Sonia z Poznania ;)
 
 
gossska666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   tak jak inni ;)

tak jak inni tutaj, poszukuję chłopaka o imieniu Kuba. Wiem, że ma 21 lat, poznaliśmy się w sobotę, trzymał karton z napisem "nie bądź ch*j dolej piwa". Był chyba z Częstochowy, ale tego pewna nie jestem. Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy tego dnia, zostałam nawet jego dziewczyną ;) ;) mój numer miał zapisany na brzuchu, no ale tel milczy <zly> Mogę przypuszczać, że nie chciał zadzwonić, lub wszystko się zmazało, jednak warto spróbować. Jeśli ktoś kojarzy, zna, albo jeśli jakimś cudem to przeczytasz Kubo, to się odezwij na gg
6052894
pozdrawiam :))
 
 
 
Closure  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

A jest tu może chłopak, który pierwszej nocy stał z tabliczką "Chcę buziaka", i ja powiedziałam do niego "Ja też chcę"? :)
<cmok2> <onajego>
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

A ja szukam chłopaka, który stał na drodze do toi na górce za gastro razem z kolegą, obydwaj w kapeluszach. Miałyśmy misję z koleżankami i czochrałysmy łysych/krótkowłosych. Przyszedł do nas do wioski Międzyrzecz, pod zieloną tablicą i o czymś tam gadaliśmy, robiliśmy konkurs jeszcze z jednym chłopakiem, za którego wygranie można było mnie podrywac, a zadaniem było odgadnięcie mojego imienia. :P Potem beatboxował mi do ucha a potem moim rodzicom. Miał wpaśc jeszcze do nas po koncercie Sabatonu, ale już nie wrócił, a może wrócił tylko ja długo wracałam z Sabatonu. :P Jak nim jesteś i to czytasz to pisz ;D

I jeszcze poszukuję Tomka z Białegostoku, którego poznałam z koleżanką dwa lata temu na Woodzie i był taki kochany, że nas pamiętał i w tym roku przez przypadek trafił do naszej wioski i nas poznal :D Niestety bylam w stanie upojenia i chciałam byc wszędzie i rozmawiac ze wszystkimi naraz i nie poświęciłam ci za dużo czasu, a chciałam pogadac, więc jak to czytasz to pisz :)
 
 
Septum  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Więc ja szukam koleżanki z pociągu jadącego z zielonej do szczecina.
Na imie jej (chyba) Ania, byłam zmęczona więc próbowała mi zapewnić warunki do spania.
Ciemne włosy i glany.
Oraz Karola, wysokiego chłopaka, studenta historii z Wrocławia. ;)
 
 
 
Zajman  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   



szukam tego pana! na plecach miał napisane jeszcze 'lubię w d*pę' :D
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

hm, to ja znów piszę, bo przypomniało mi się jedno spotkanie :D
szukam chłopaka, BARTKA Z KATOWIC, rocznik chyba 1993 jak się nie mylę, był pierwszy raz na Woodstocku, był rozbity w lasku na skrzyżowaniu drogi na scenę i drogi do Lidla, wioski motocyklowej itd. (przed kriszną). miał długie włosy związane w kucyka, i duże, brązowe oczy.
jeśli to czytasz, odezwij się do zielonookiej rudości w lennonkach!
jeśli ktoś go zna, pisać na gg: 34047128, nr tel 726071037, albo na PW :)
 
 
Joannnnna  
Forumowy prawiczek
no regrets


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

to ja jeszcze poszukam chłopaka, którego imienia nie znam. Spotkaliśmy się na koncercie Luxtorpedy, miałeś na głowie czerwoną bandamkę, następnego dnia spotkaliśmy się na straganach, powiedziałeś mi "Siema", odpowiedziałam tym samym, ale nie pomyślałam o dłuższej rozmowie, niestety :(
 
 
Blueee  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   Igor z Warszawy!!

[ Dodano: Sob 11 Sie, 2012 ]
Igorze z Warszawy!! Przyjechałeś w piątek na woodstock i potem nocowałeś z hotelu.
Odezwij się. Siedzieliśmy przy krawężniku na przeciwko płatnego pola namiotowego!!
Byłam z przyjaciółką Karoliną i paliliśmy ;-D Tęsknie za tobą i chyba się zakochałam.
Asia
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

A zna ktoś Koreja (vel. Corey)? :D
 
 
 
czarny40  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: paradise city
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Dopuszczalne jest tu odświeżanie postów? jeśli nie to przepraszam, ale mój już utonął w gąszczu innych, dlatego ponawiam prośbę:

Jeśli czytają to jacyś ludzie dobrej woli z Lublina lub okolic to ja właśnie do nich się zwracam.
Szukam kontaktu do 20-letniej niewiasty o imieniu Beata która studiuje w Lublinie jest długowłosą brunetką do tego dzień przed woodstockiem można ją było spotkać odzianą w czarną koszulkę Illusion, miałem nadzieje ją jeszcze spotkać ale fantazja mnie poniosła i na takim dużym festiwalu znalezienie nawet samego siebie to wyczyn nie lada, a co dopiero kogoś, jeśli nie uda mi się z nią skontaktować to w ramach pokuty za swoją głupotę nie jadę na następny woodstock.
Pozdrawiam
 
 
namalgosia  
Forumowy prawiczek

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

czarny40 napisał/a:
Dopuszczalne jest tu odświeżanie postów? jeśli nie to przepraszam, ale mój już utonął w gąszczu innych, dlatego ponawiam prośbę:

Jeśli czytają to jacyś ludzie dobrej woli z Lublina lub okolic to ja właśnie do nich się zwracam.
Szukam kontaktu do 20-letniej niewiasty o imieniu Beata która studiuje w Lublinie jest długowłosą brunetką do tego dzień przed woodstockiem można ją było spotkać odzianą w czarną koszulkę Illusion, miałem nadzieje ją jeszcze spotkać ale fantazja mnie poniosła i na takim dużym festiwalu znalezienie nawet samego siebie to wyczyn nie lada, a co dopiero kogoś, jeśli nie uda mi się z nią skontaktować to w ramach pokuty za swoją głupotę nie jadę na następny woodstock.
Pozdrawiam
ja proponuje ci pojechać na Cieszanów rock Festiwal.Jeżęli ona jest z lublina to napewno pojawi sie na tym festiwalu-pozdrawiam
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

namalgosia napisał/a:
ja proponuje ci pojechać na Cieszanów rock Festiwal


podpisuję się pod tym, przy okazji jak nie znajdziesz, poznasz jeszcze innych ludzi, tylko nie zapominaj numeru telefonu następnym razem :D
 
 
 
Preedator  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Wiecie co? Nie ma lipy, w przyszłym roku będę miała przy sobie mały kajecik i ołówek(nie jestem zwolenniczką telefonów na tego typu festiwalach) i będę zapisywała nawet rozmiary butów <z jezorem>
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Preedator napisał/a:
Nie ma lipy, w przyszłym roku będę miała przy sobie mały kajecik i ołówek


A ja nie pozwolę żeby ukradli mi telefon :D
 
 
 
KateArtemida  
Forumowy prawiczek
Sabaton <3

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

popieram Was dziewczyny ;D
trzeba się chociaż w jakąś kartkę i długopis uzbroić ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime