Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Radosław Lubor, i jesteś zawiedziony? :D
 
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

Dostał już ktoś zdjęcia od Janusza ??
 
 
 
Leelo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Ślunsk
Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

Witam zebranych :) Pilnie szukam pewnej osoby którą spotkałam kilkukrotnie na woodzie. Jest to chłopak, na oko 20 lat, jasnoczerwone farbowane średniej długości włosy, kolczyk labret na środku dolnej wargi, miał tatuaż na swojej lewej piersi z jakimś takim dziwnym wilkiem/lisem z czerwoną peleryną/grzywą. Na pewno był w błocie na grzybku, prócz tego na koncercie elektrycznych gitar (brzeg prawej strona tłumu patrząc na scenę) i miał wtedy kurtkę bundeswerke moro z arafatką przewiązaną na ramieniu, jednego dnia chodził też z markerem i napisanym na klacie "podpisy i penisy" i zbierał podpisy i rysunki ludzi na ciele :D Na pewno jest ze śląska ale nie wiem jakie miasto ;( Coś obok Katowic.
Jeśli ktoś wie jak się nazywa, ma z nim jakiś kontakt albo ma jakieś jego zdjęcia żeby ułatwić poszukiwania to proszę, niech się odezwie :)
 
 
gersimi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 25
Skąd: M. M
Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   

a ja szukam chłopaka który przedstawił się jako IZU.
Miał krótkiego irokeza i bródkę (chyba).
dzięki niemu mam dreda do tej pory.
Nie pamiętam skąd był nawet.
 
 
 
borewicz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 19 Lis, 2012   

Szukam dziewczyny o imieniu bodajże Ola...z tego co pamiętam to masz 18 lat i jesteś z Opola, byłaś na woodzie ze swoim bratem, poznaliśmy się w drodze z miejskiego Lidla na pole. Potem poszliśmy z kumplem do was, gdzie Twój kuzyn nie chciał nas poczęstować swoją wódką :P Miałem Twój numer ale gdzieś mi przepadł :P
Odezwij się jeśli to czytasz :)
 
 
 
gersimi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 25
Skąd: M. M
Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   

a i przypomniało mi się jeszcze o jednej osobie...
poszukuję chłopaka: wysoki, szczupły, czarne przezajebiste dredy, okulary.
Podpisałam mu sie na koszulce...
spotkałam go pierwszy raz przy toi toiach (chyba) a później u Kryszny...
Mikołaj się chyba nazywał (chyba).
 
 
 
AdrianOSW  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: ostrów
Wysłany: Wto 20 Lis, 2012   Zgubiona Agnieszka relacji Katowice - Kostrzyn 1 sierpnia

Cześć, poszukuję Agnieszki (blond włosy, niezbyt wysoka, nazywana Pani Fotograf) z pociągu musicREGIO z Katowic, który ruszył 1 sierpnia o 7:19. Wsiadałem w Ostrowie Wielkopolskim. Miała wysłać mi oraz wielu innym osobom zdjęcia z pociągu na e-mail, no ale niestety nikt sie nie doczekał.

:)
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

ja też najprawdopodobniej czekałem na zdjęcia od tej samej osoby, również się nie doczekałem
 
 
Slukas  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Sucha beskidzka
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Szukam... prawdopodobnie Ewelina, śliczna brunetka, dłuższe włosy. Siedziałem na "brzegu" błotka, a ty siadłaś obok i wtedy dostałaś odemnie... oczywiście błotem :) tak zaczęła się nasza zabawa :) Jeśli mnie pamiętasz odezwij się :)
 
 
slavoy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Turek
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

Rychło w czas, wiem, ale szukam pewnej dziewczyny z Żar, której pomogłem nieść bagaże do obozu ;)
 
 
starski1993r  
Forumowy prawiczek
Jabol Punk

Wiek: 30
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Rzepin i okolice
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   POSZUKIWANI

Dawno mnie tu nie było... Więc poszukuje młodej parki ze Szklarskiej Poręby, pamiętam auto Mazda 323 srebrna. Imion nie pamiętam, chyba nie pytałem nawet... Dziewczyna wiek ok. 20 lat, włosy rude (wtedy, nie wiem jak teraz) a chłopak uuu nie pamiętam. miła ekipa, rozmowna nawet, pompowali materac gdy się nawinąłem... Miałem na sobie czarny kapelusz i chyba moro na sobie... Pamięć ludzka jest zawodna, to zasługa wódy... Jeżeli czytacie ten post to odezwijcie się tutaj albo kierujcie się na http://www.facebook.com/radek.gaworek


Pozdrawiam wszystkich... BAJO ;))
 
 
 
Mundek  
Forumowy prawiczek
tak to jest kupa...


Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: wieś
Wysłany: Nie 27 Sty, 2013   Poszukiwania :D

Witam :) ja z kolei poszukuje dziewczyny którą poznałem na koncercie Luxtorpedy, gdzie wziąłem ją na barki :) gdzie po tym koncercie usiedliśmy sobie i żaliliśmy sobie jak nam w życiu idzie dosłownie o wszystkim . a Gdy wszedł zespół Shantel tańczyliśmy przez cały koncert jak natchnieni :) ciężko było się pożegnać i ciężko było się przestać przytulać ale cóż... ja się bawiłem wręcz przecudownie :)
Ps. : jeżeli przeczytasz tą wiadomość to odezwij się jak najszybciej gdyż chciałbym wiedzieć jak Postąpiłaś dalej, nawet jak tej wiadomości nie przeczytasz to i tak zostaniesz w mej pamięci na długo :), naprawdę bawiłem się świetnie pozdrawiam :)
 
 
gnosu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 19
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Hej! Marne szanse ale jednak spróbuje ;)
Szukam dziewczyny ktora pocalowala mnie bardzo soczyscie na koncercie goorala
Bylas z ekipa staneliscie kolo mnie a ty sie tak slodko usmiechalas i wysylalas buziaki potem troche sie oddalilismy ale jak obrocilem sie zawolalas mnie po czym pocalowalas glupi bylem ze nie wziolem kontaktu x.x pamietam ze bylas w czarnym staniku a na policzkach mialas jaskrawa farba namalowane cos chyba motylki stalismy z lewej strony sceny w poblizu akustykow
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

Hej już kilka miesięcy wstawiałam ten post ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi : < więc może teraz ktoś mi pomoże, a mianowicie :
Szukam przemiłego 'pana fotografa' Janusza, który był rozbity koło mnie naprzeciwko dużej sceny koło dużej flagi 'Tychy' i 'dąbrowa górnicza'. Po rejestracji wiem że prawdopodobnie jest z woj. dolnośląskiego ze Strzelina. Uwieczniałeś mnie na swoich zdjęciach, jak i kopulacje moich misiaków :D Dałam Ci mój e-mail ale obawiam się, że go zgubiłeś bądź zapomniałeś o mnie.
Jeśli ktoś coś wie na temat 'mojego fotografa' prosze o kontakt w pw : )))

a to jego zdjęcie http://zapodaj.net/e1debe386d951.jpg.html
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group